|
|
202 10.09
DK.Zuid-Holland 09.26
Rotterdam.Ahoy 09.19
Nedereindseberg 08.15
Rotterdam. Ahoy. Veteranen. 08.13
Gouda Map.1 Elite/Beloften-Vrouwen. Wedstrijd Map.2 Elite/Beloften-Vrouwen.Deelneemsters 08.08
Swift Leiden 07.18
Rotterdam.Ahoy 07.04
Nedereindseberg. 07.01
Honselersdijk. 06.27
Zomoco bij Swift. 06.13
Nedereindseberg. 50+/60+/70+. 06.06
Trainingsrit bij Avanti 06.05 Trainingsrit bij Westland Wil Vooruit 05.31
Trainingswedstrijden bij Westland Wil Vooruit 04.17
Trainingswedstrijd bij Westland Wil Vooruit Jeugd 04.11
Trainingswedstrijd bij Westland Wil Vooruit Jeugd 2019 05.12
Zomoco bij Trias 03.31
Ahoy. 50+/60+/70+ 03.30
Kamp.van Rotterdam 03.24
Zomoco bij De Coureur 03.23
Trainingsrit Ahoy 03.02
Trainingsrit Ahoy. 02.24
Kamp. van het Groene Hart Map.1 Sportklasse/Nieuwelingen Map.3 Elite/Beloften/Junioren/Amateurs 02.23
Trainingsrit.Ahoy 02.17
Trainingsrit Spartaan 02.16
Trainingsrit Ahoy 02.02
Trainingsrit Ahoy 01.26
Trainingsrit Ahoy 01.20
Trainingsrit Avanti 01.13
Trainingsrit Avanti 01.12
Zuid-Hollandse Veldritcompetitie.Ahoy 01.06
Traningsrit Avanti 2018 12.29
Zuid-Hollandse Veldritcompetitie.Excelsior 12.26
Zuid-Hollandse Veldritcompetitie.Swift 12.22
Zuid-Hollandse Veldritcompetitie.Ahoy 11.18
Run-Bike-Run 11.17
Zuid-Hollandse Veldritcompetitie.De Spartaan 11.10
Zuid-Hollandse
Veldritcompetitie.Avantie 11.03
Zuid-Hollandse Veldritcompetitie.Trias 10.20
Zuid-Hollandse Veldritcompetitie 10.06
Assendelft 09.22
50+/60+/69+ Bij Ahoy 09.16
Zomoco bij Ahoy. 09.09
Zomoco bij Trias 09.08 Honselersdijk.Klompenronde 09.02
Zomoco bij de Coureur 08.31
Den Haag.Statenkwartier 08.26
Gouda Map 1. Amateurs 40+/Sportklasse 19+ 08.21
Naaldwijk Map.2 Junioren/Amateurs/Sportklasse 08.18
Pijnacker 08.14
De Lier 08.12
Zomoco bij Westland Wil Vooruit 08.09
Nootdorp Map.1 Elite-Beloften-Junior-Amateur/Vrouwen 08.05
Oostzaan Map.1 Elite/Beloften/Junioren/Amateur-Vrouwen 08.02
Wateringen 07.29
Poeldijk 07.22
Zomoco bij de Spartaan 07.21
Alphen aan den Rijn 07.20
Kwintsheul Map.2 Junioren/Amateurs/Sportklasse 07.15
Monster Map.2 Elite/Beloften/Junior-Vrouwen 07.07
Zomoco bij Swift 07.04
Maasdijk 07.01
Zomoco.Bij Westland Wil Vooruit 06.30
Driedaagse van Rijswijk.Dag.2.Criterium Map.1 Het inrijden van Cat. 1 t/m 4 Map.5 Het inrijden van Cat 5 t/m 7/Nw-Meisjes 06.29
Driedaagse van Rijswijk.Dag.1.Tijdrit. Map.3 Nieuweling-Meisjes/Jeugd.Cat.7 Map.4 Jeugd.Cat.6/Cat.5/Cat.4/Cat.3 06.28
Honselersdijk 06.24
Zomoco bij Trias 06.19
Maassluis Map.1 Amateurs 40±/Sportklasse 19± Map.2 Junioren/Amateurs/Sportklasse 06.17
Zoeterwoude Map.2 Junioren-Amateurs-Sportklasse 05.27 Zomoco.Delta 05.21
DK.Zuid-Holland.Leiden 05.20
Krommenie 05.19
Alphen aan den Rijn 05.13
Leiden.Zomoco 05.12
Gouda.Jeugd 05.10
Lekkerkerk 05.06
Spijkenisse.Delta 05.05
Rijswijk.De Spartaan 04.27
Amsterdam.Oranjeronde 04.22
Kamp. v/h Westland.Trimmers 04.22
Omloop van de Glazen Stad 04.21
Leiden De Bult 04.16
Alphen aan den Rijn Map.8 Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 04.08 Rotterdam.Ahoy 04.07
Rotterdam.Ahoy 04.01
Club.Kamp.Ahoy 03.25 Zomoco.Bij de Coureur 03.24 Kamp. Van Rotterdam 02.25
Kamp. Van het Groene Hart 02.24
Trainingsrit bij Ahoy 02.18
Trainingsrit bij De Spartaan 02.17
Trainingsrit bij Ahoy 02.11
Trainingsrit bij De Spartaan 02.10
Trainingsrit bij Ahoy 02.04
Trainingsrit bij De Coureur 02.03
Trainingsrit bij Ahoy 01.28
Trainingsrit bij Avanti 01.27
Trainingsrit bij Ahoy 01.21
Trainingsrit bij Avanti 01.20
Trainingsrit bij Ahoy 01.14
Trainingsrit bij Avanti 01.13
Z-Hol.Veldritcompetitie bij Ahoy 01.07
Trainings Rit bij Avanti 2017 We zitten nu ook op facebook 12.30
Z-Hol.Veldritcompetitie bij Excelsior 12.26
Z-Hol.Veldritcompetitie bij Swift 12.16
Z-Hol.Veldritcompetitie bij WWV 12.09
Z-Hol.Veldritcompetitie bij WTOS 12.02
Z-Hol.Veldritcompetitie bij Trias 11.25
Z-Hol.Veldritcompetitie bij De Spartaan 11.11
Z-Hol.Veldritcompetitie bij Avanti 11.04
DK.Regio West/Midden Map.2 Elite/Beloften/Junior-Vrouwen/Nw-Meisjes 09.24
Dordrecht.Veldrit Map.1 Elite/Beloften/Junior-Vrouwen/Nw-Meisjes 09.23
Ahoy. 09.19
Zomoco bij Swift 09.10
Zomoco bij de Spartaan 09.09
Honselersdijk.Klompenronde Map.8 Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 09.03
Zomoco bij Trias 08.29
Schiphol 08.27
08.26
Oudewater 08.20
Zomoco.Bij De Coureur 08.19
Pijnacker 08.15
Achterveld.Klimtijdrit te Woudenberg 08.13
Zomoco bij 08.10
Nootdorp Map.1 Elite/Beloften-Club/Amateur/Junior-Vrouwen 08.06
Oostzaan Map.3 Solexrace met Oud-Beroepsrenners 07.30
Zomoco bij Ahoy 07.27
Wateringen 07.26
Alblasserdam 07.23
Poeldijk 07.22
Barendrecht Map.1 Masters 40+/Sportklasse 19+ Map.2 Elite/Beloften-Club/Amateur/Junior-Vrouwen 07.19
Maasdijk 07.16
Monster Map.3 Junior-Vrouwen/Nieuwleing-Meisjes 07.14
Kwintsheul 07.08
Zomoco.Bij 07.08
Abbenbroek Map.1 Junioren/Amateurs/Sportklasse 07.02
Derde Omloop van Rijswijk Map.1 Junioren/Amateurs/Sportklasse 07.02
Rijswijk.Jeugdtoernooi.03e dag Map.5 Omloop.Nieuweling-Meisjes 07.01
Rijswijk.Jeugdtoernooi.02e dag Map.7 Criterium.Nieuweling-Meisjes Map.9 Criterium.Jeugd.Cat.1/2/3/4 Map.10 Tijdrit.Jeugd.Cat. 5/6/7 Map.11 Tijdrit.Nieuweling-Meisjes 06.30
Rijswijk.Jeugdtoernooi.01e dag Map.3 Tijdrit.Nieuweling-Meisjes 06.29 Honselersdijk 06.20
Maassluis Map.1 Amateurs 40+/Sportklasse 19+ 06.18
Zoeterwoude Map.2 Junioren/Amateurs/Sportklasse 06.17
50+/60+/68+ Bij de Spartaan 06.15
Rijsenhout Map.1 Amateur/Junior-Vrouwen/Nie-Meisjes Map.2 Junioren/Amateurs/Sportklasse 06.05
DK.Weg.Zuid-Holland Map.1 Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes Map.5 Amateurs/Sportklasse/Masters 30+ 05.28
Open.Westlands Kamp.Trimmers 05.25
Lekkerkerk Map.2 Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen 05.24
DK.Tijd.Regio West/Zuid-Holland 05.21
Zomoco bij WTOS.(De Spartaan) 05.14
Zomoco bij Ahoy’ 05.13
Honselersdijk 05.07 Zomoco bij Swift.Leiden 05.06 05.05
Rijswijk.Spartaan.Bevrijdingsronde Map.1 Sportklasse 19+/Masters 40+ Map.2 Junioren/Amateurs/Sportklasse 04.29
Dordrecht.Merwelanden Map.1 Inrijden.Junior-Vrouwen/Nieuwleing-Meisjes Map.2 Tijdrit.Nieuweling-Meisjes Map.4 Criterium.Nieuweling-Meisjes Map.5 Criterium.Junior-Vrouwen 04.23
Zomoco bij Trias.Den Haag 04.22
Leiden.De Bult 04.17
Waddinxveen Map.1 Elite/Beloften/Junior-Vrouwen 04.16
Clubkampioenschap.Ahoy 04.09
Jeugdtoernooi bij de Spartaan.Rijswijk 03.28
Ploegenvoorstelling Restore Cycling 03.26
Zomoco bij de Coureur 03.25
Kampioenschap van Rotterdam 02.26
02.25
Zaterdagmiddag bij Ahoy 02.19
Zondagmorgen bij de Coureur 02.18
Zaterdgamiddag bij Ahoy 02.05 Zondagmorgen bij de Spartaan 02.04
Zaterdagmiddag bij Ahoy 01.29
Zondagmorgen bij Avanti 01.28
Zaterdagmiddag bij Ahoy 01.22
Zondagmorgen bij Avanti 01.14
Veldritcomp.Bij Ahoy 12.31
Veldritcomp.Bij Ahoy 12.26
Veldritcomp.Bij Swift 12.24
Zat.Veldritcomp.De Spartaan 12.17
Zat.Veldritcomp.Bij 11.20
Run Bike Run.Pijnacker 11.18
Huldigingsavond bij WWV. 10.29
Zat.Veldritcomp.Bij Excelsior.Gouda 10.22
Zat.Veldritcomp.Bij Delta 10.16
Clubkamp.Westland Wil Vooruit Map.3 Trimmers-A/Licentiehouders 10.02
Koppelkoers bij de Coureur 09.24
Rotterdam.Noord 09.18
Zomoco bij Ahoy 09.11
Zomoco bij de Spartaan 09.10
Honeslersdijk.Klompenronde Map.1 Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 09.04
Abbenbroek Map.2 Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes(1) Map.3 Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes(2) 08.28
08.27
Zuidland 08.20
Pijnacker 08.18
Achterveld.Jeugdtour Map.3 Tijdrit.Nieuweling-Meisjes Map.5 Het inrijden voor het criterium Map.7 Criterium.Cat.7/Nieuweling-Meisjes 08.16
Naaldwijk 08.14
NK.Vrije Renners 08.09
De Lier 08.07
Oostzaan 08.03
Maasdijk 07.31 Zomoco bij Ahoy 07.28
Wateringen 07.27
Alblasserdam Map.2 Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen 07.24
Poeldijk 07.17
Monster Map.3 Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 07.15
Kwintsheul 07.10
Zomoco.Bij 07.09
Giessenburg Map.3 Junioren/Amateurs/Sportklasse 07.06
‘s-Gravenzande 07.03
Driedaagse van Rijswijk.Dag 3 Map.1 Omloop.Amateurs/Sportklasse Map.8 Omloop.Jeugd.Nieuwelingen Map.10 Het inrijden van drie dagen Map.11 Moter Begeleiding/Volg Auto’s 07.02
Driedaagse van Rijswijk.Dag 2 Map.5 Tijdrit.Cat.5/6/7/Nieuwelingen 07.01
Driedaagse van Rijswijk.Dag 1 Map.2 Puntenkoers.Jeugd.Cat.05 Map.3 Puntenkoers.Jeugd.Cat.06 06.30
Honselersdijk Map. 3 Elite/Beloften/Amateurs 06.28
De Dinsdagavond Bij de Spartaan 06.26
Nieuw-Vennep Map.1 Amateur/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 06.21
Maassluis Map.2 Junioren/Amateurs/Sportklasse 06.19
Zoeterwoude Map.3 Junioren/Amateurs/Sportklasse 06.12
Zomoco.WTOS.Bij De Spartaan 06.11
Rozenburg Helaas staan de
foto’s van Map.1 niet in geode Volgorde 06.09
Rijsenhout Map.1 Amateur/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 06.04
NK.Jeugd 05.29
Zomoco bij de Spartaan.Rijswijk 05.22
Zomoco bij Ahoy 05.21
Rotterdam.Ahoy 05.17
Krommenie 05.16
DK.Zuid-Holland.Maassluis 05.15
Honselersdijk.Jeugd. 05.08
Spijkenisse Delta 50+ 05.05
Lekkerkerk. Map.2 Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen 05.01
Clubkampioenschap Trimmers.WWV 04.27
Amsterdam.Oranjeronde 04.24
Zomoco bij Trias. 04.23
Leiden.Swift.De Bult. Xxxxxxxxxxxxxxxx 04.20
Rotterdam.Ahoy 04.17
Alphen aan den Rijn.Avanti Map.1 Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 04.16
Rotterdam.Ahoy. 50+/60+/68+ 04.09
Ahoy.Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 04.03
Zomoco bij de Coureur 04.02
03.29
Ploegenvoorstelling Restore Cycling 03.28
Waddinxveen Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen 02.28
02.27
Zaterdagmiddag bij Ahoy’ 02.21
Zondagmorgen bij De Spartaan 02.20
Zaterdagmiddag bij Ahoy 02.13
Zaterdagmiddag bij Ahoy 02.07 Zondagmorgen bij De Coureur 02.06
Zaterdagmiddag bij De Mol. 01.31
Zondagmorgencomp.bij Avanti 01.24
Zondagmorgencomp.bij Avanti 01.23
Trainingsrit bij Ahoy’ 01.10
Zondagmorgencomp.bij Avanti 01.09
Z-H.Veldritcomp.bij Ahoy’ 01.03
Zondagmorgencomp.bij Avanti 2015 12.26
Z-H.Veldritcomp.Bij Swift 12.22
Clinic Jeugd bij Ahoy. 12.19
Z-H.Veldrit.Comp.Bij Avanti 12.05
Z-H.Veldrit.Comp.Bij WWV 11.28
Onthulling beeld Leo Duijndam 11.28
Z-H.Veldrit.Comp.Bij De Mol 11.21
Z-H.Veldrit Comp.Bij Avanti 11.20
Huldigingen bij 11.07
Z-H.Veldrit Competie. Bij Excelsior 11.01
Een paar dagen Schiphol 10.31 DK.Regio West 10.24
Z-H.Veldrit Competitie.Bij Delta 10.10
Z-H.Veldrit Competitie.Bij Trias.Den Haag 10.03
Assendelft 09.20
Zomoco.Bij Ahoy. 09.13
09.12
Honselersdijk.Klompenronde Map.1 Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 09.10
Roosendaal.Kermisronde 09.06
Abbenbroek Map.2 Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 08.30
Delft.Omnium Map.2 12 Inch race.Serie’s en Finale 08.29
Maassluis 08.23
Heerhugowaard Map.2 Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen 08.22
Zuidland 08.20
Donderdagavond bij Ahoy. 08.18
Naaldwijk 08.16
Zomoco.Bij De Pedaalridders 08.15
Pijnacker 08.11
Emmen.Gouden Pijl Map.1 Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen 08.10
Maassluis Map.2 Junioren/Amateurs/Sportklasse 08.09 Haarlem.Waardepolder 08.08
Berkel en Rodenrijs Map.1 Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen 08.06
Nootdorp 08.03
Noordeloos Map.1 Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen Map.2 Junioren/Amateurs/Sportklasse 08.02
Oostzaan 07.30
Wateringen 07.26
Poeldijk 07.22
Alblasserdam Map.1 Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen 07.21 Achterveld.Tour de Junior Map.1 Klimtijdrit Jeugd.Cat.5/6 Map.2 Klimtijdrit Jeugd.Cat.7/Nieuweling-Meisjes Map.3 Klimtijdrit Nieuwelingen Map.5 Criterium Jeugd.Cat.7/Nieuweling-Meisjes 07.15
Monster Map.1 Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes Map.2 Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen 07.11
Zomoco bij Swift.Leiden 07.10
Kwintsheul 07.08
‘s-Gravenzande 07.05
Zomoco bij Rotterdam.Ahoy 07.04
Rotterdam.Ahoy 07.01 Zwanenburg Map.1 Amateur/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 06.28
Rijswijkse Jeugd Driedaagse.Dag.3 Map.1 Omloop Amateurs/Sportklasse Map.4 Huldiging.Eindklassementen 06.27
Rijswijkse Jeugd Driedaagse.Dag 2 06.26
Rijswijkse Jeugd Driedaagse.Dag 1 Map.4 Het inrijden voor de tijdrit 06.25
Honselersdijk 06.21
Zoeterwoude Map.3 Amateurs/Sportklasse/Junioren 06.14
Ouderkerk aan de Amstel Map.2 Amateur/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 06.13
Mechelen 06.11
Rijsenhout Map.1 Amateur/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 06.07
NK.Masters 05.31
Gouda.50+/60+ 05.30
Rotterdam.Ahoy.50+/60+ 05.26
Krommenie 05.25
DK.Zuid-Holland/Regio-West Map.1 Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 05.24
50 en 60+ Bij de Coureur 05.17
Dordrecht.Meisjes Toernooi Map.1 Tijdrit Nieuweling-Meisjes Map.2 Criterium Nieuweling-Meisjes Map.4 Criterium.Junior-Vrouwen 05.16
05.14
Lekkerkerk Map.2 Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen 05.11
Maandagavond bij de Coureur 05.10
Map.3 Amateur/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes Map.4 Junioren/Amateurs-Sportklasse 05.08
Ploegvoorstelling Argos 05.05
Rijswijk.Bevrijdingsronde 05.03
Zomoco.Bij Swift.Leiden 04.27
Amsterdam.Oranjeronde.Olympia 04.26
Zomoco Bij de Spartaan 04.25
Honselerdijk. 04.12
Omloop van de Glazen Stad 04.11
Rotterdam.Ahoy Map.1 Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes Map.3 Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen 04.06
Waddinxveen Map.2 Elite-Club/Beloften/Amateurs-Vrouwen 04.04
04.01
Rotterdam.Ahoy Map.2 Junioren/Amateurs/Sportklasse 03.28
Kampioenschap van Rotterdam Map.1 Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes Map.4 Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen Map.5 Elite/Beloften/Amateurs/Junioren 03.03
Ploegenvoorstelling Restore. 03.01
Open Haags Kampioenschap.Bij Trias Map.1 Basisleden/Vrouwen/Nieuwelingen Map.3 Elite/Beloften/Junioren/Amateurs/Sportklasse 02.28
Ahoy.Trainingsrit 02.22
Excelsior.Open Kamp. van het Groene Hart 02.21
De Mol.Trainingsrit 02.15
de Coureur.Trainingsrit 02.14
De Mol.Trainingsrit 02.08
De Coureur.Trainingsrit 02.01
De Coureur.Trainingsrit 01.31
Rotterdam.Ahoy.Trainingsrit 01.25
Avanti.Zondagmorgencomp. 01.17
De Mol. 01.11
Avanti.Zondagmorgencomp. 01.04
Avanti.Zondagmorgencomp. 2014 12.26
Z-Hollandse Veldritcomp.bij Swift 12.13
Z-Hollandse Veldritcomp.bij WTOS 12.06
Z-Hollandse Veldritcomp.bij De Spartaan 11.29
Z-Hollandse Veldritcomp.bij De Mol 11.27
Westlandse Helden 11.22
Z-Hollandse Veldritcomp.bij Trias 11.16
Run Bike Run.Pijnacker 11.08
Z-Hollandse Veldritcomp.bij Excelsior 10.25
Z-Hollandse Veldritcomp.bij Delta 10.18
Rhoon.Albrandswaard 10.11
Z-Holandse Veldritcomp.bij Avanti 10.05
Koppelkoers bij de Coureur Maassluis 10.04
Assendelft 09.28
Den Haag.Uithof.Trias 09.17
Twee dagen Spotten op Schiphol 09.14
Alphen a/d Rijn 09.13
Honselersdijk.Klompenronde Map.1 Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 09.11
Roosendaal.Kermiskoers Map.1 Junioren/Amateurs/Sportklasse 09.07
Abbenbroek Map.3 Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 09.06
Numansdorp 08.30
Maassluis Map.9 Extra Voor de trouwe vaders en moeders 08.26
Naaldwijk 08.24
08.23
Zuidland 08.22
Veenendaal.Afwachtingswedstrijd Map.1 Amateur/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes Map.2 Junioren/Amateurs/Sportklasse 08.19
De Lier 08.16
Pijnacker 08.12
Emmen.Gouden Pijl Map.1 Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen 08.11
Maassluis Map.2 Junioren/Amateurs/Sportklasse 08.10
Zomoco.Westland Wil Vooruit 08.09
Berkel en Rodenrijs Map.1 Junioren/Amateurs/Sportklasse Map.2 Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen 08.07 Nootdorp 08.05
Leiden.De Bult.Zomeravondcompetitie 08.03
Oostzaan 08.02
Leiden.De Bult 07.31
Wateringen 07.27
Poeldijk 07.26
Barendrecht 07.23
Alblasserdam Map.2 Elite/Beloften/Amateur/Junior-Vrouwen 07.19
Ochten 07.16
Monster Map.1 Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes Map.2 Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen 07.13
Zomoco.Bij 07.12
Giessenburg Map.2 Junioren/Amateurs/Sportklasse 07.09
s-Gravenzande 07.06
Rijswijk.Jeugd Tournooi.03e dag 07.05
Rijswijk.Jeugd Tournooi.02e dag 07.04 Rijswijk.Jeugd Tournooi.01e dag 07.02
Kwintsheul 06.27
Sliedrecht 06.26
Honselersdijk 06.25
Kampioenschap van Nederland.Tijd 06.22
Zomoco.Ahoy 06.21
Map. 1 Elite Club Vrouwen/Beloften/Amateur-Vrouwen Map. 2 Cycling.Mannen/Vrouwen/Tandems 06.15
Zoeterwoude Map.3 Junioren/Amateurs/Sportklasse 06.14
Arkel.Jeugd 06.10
Krommenie Map 2. Elite/Beloften/Amateurs 06.09
DK.Zuid-Holland.Numansdorp 06.08
Oudenbosch Map.1 Elite/Beloften/Amateurs-Vrouwen 06.07
Zevenhuizen.Omnium Map.4 Rit in lijn.Nieuwelingen 06.01
Zomoco.Trias 05.31
Rijswijk.De Spartaan 05.21
Den Haag.Statenkwartier 05.21
DK.Tijd.Zuid-Holland 05.17
Mechelen Map.1 Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 1 Map.2 Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 2 05.15
Rijssenhout Map.1 Amateur/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 05.10
05.05
Rijswijk.Spartaan Map.1 Junioren/Amateurs/Sportklasse 05.04
Den Haag.Trias 05.03
Rotterdam.Ahoy 04.27
Zomoco Bij Delta 04.26
s-Gravendeel 04.21
Waddinxveen Map.2 Elite(Club)/Beloften/Amateur-Vrouwen 04.19
Leiden.De Bult.Jeugd Map.8 Jeugd Inrijden Cat.1 t/m 4 04.05
Piershil.Jeugd 04.03
Ploegenvoorstelling bij Restore Cycling 04.02
Hoekse Renners.Clubavond 04.01
Trainingsavond bij De Spartaan 03.30
Zomoco.Bij De Mol 03.29
Open Kampioenschap van Rotterdam 03.27
Ploegen voorstelling 03.26
Rotterdam.Ahoy 03.02
Trias.Open Haags Kampioenschap 03.01
Rotterdam.Ahoy.Trainingsrit 02.23
Gouda.Kamp.van het Groene Hart 02.22
Roterdam.Ahoy’.Trainingsrit 02.16
de Coureur.Trainingsrit 02.15
De Mol.Trainingsrit 02.14
Archief Foto’s Vliegtuigen 2007 t/m 2013 Map.1
Map.2
Map.3
Map.4
Map.5
Map.6 02.14
Archief Foto’s 2004 t/m 2008 (Deel 1) Elite-Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 02.09
de Coureur.Trainingsrit 02.02
Avanti.Zondagmorgencompetitie 01.02
De Mol.Trainingsrit 26.01
Avanti.Zondagmorgencompetitie 25.01
De Mol.Trainingsrit 19.01
Avanti.Zondagmorgencompetitie 18.01
De Mol.Trainingsrit 12.01
Avanti.Zondagmorgencompetitie 11.01
Veldritcompetitie.Rotterdam.Ahoy 05.01
Avanti.Zondagmorgencompetitie 04.01
Veldritcompetitie.te Berkel 2013 29.12
Rijswijk.Jeugdveldrit bij de Spartaan 28.12
Veldritcompetitie.Westland Wil Vooruit 26.12
Veldritcompetitie.Leiden bij Swift 14.12
Veldritcompetitie.Delft.bij WTOS 07.12
Veldritcompetitie.Dordrecht.De Mol 30.11
Veldritcompetitie.Rijswijk. bij de Spartaan 23.11
Veldritcompetitie.Bleiswijk Bij Ahoy’ 22.11
Huldigingsavond 17.11
Run.Bike.Run.Pijnacker Map.1 Voor de start en de start 16.11
Veldritcompetitie.Ridderkerk 09.11
Veldritcompetitie.Gouda 19.10
Albrandswaard.Rhoon 12.10
Veldritcompetitie.Spijkenisse 06.10
Coureur.Koppelkoers 05.10
Assendelft 29.09
Den Haag.Uithof 28.09
Veldritcompetitie.Gouda 22.09
Rotterdam.Vreewijk 21.09
Zwanenburg 15.09
Zomoco.Bij de Coureur 14.09
Honselersdijk. Map.1 Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 08.09
07.09
Numansdorp 04.09
Noordwijkerhout 31.08
Maassluis 27.08
Naaldwijk 25.08
24.08
Zuidland Map.2 Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 20.08
De Lier 18.08 Heerhugowaard Map.2 Elite-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 17.08
Pijnacker 12.08
Maassluis 11.08
Zomoco.Bij Westalnd Wil Vooruit 10.08
Berkel en Rodenrijs 08.08
Nootdorp 05.08
Noordeloos 04.08
Oostzaan 28.07
Ransdaal 25.07
Wateringen 24.07
Alblasserdam 23.07
NK.Elite Zonder Contract 23.07
NK.Junior-Vrouwen Map.1 Het inrijden en Verzet Controle 21.07
Poeldijk 20.07
Ochten 17.07
Monster 13.07
Giessenburg 11.07
Kwintsheul 10.07
‘s-Gravenzande 07.07
Zomoco bij Delta.Spijkenisse 06.07
Barendrecht 03.07
Maasdijk 30.06 NK.Masters 29.06
Capelle aan den 29.06
Gouda.Jeugd 27.06
Honselersdijk 16.06
Zoeterwoude Map.2 Amateurs/Sportklasse/Junioren 14.06
Den Haag Statenkwartier 09.06
Zomoco bij de Spartaan 08.06
Rozenburg 06.06
Rijsenhout Map.1 Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 02.06
Dordrecht.Klim Omnium De Klim.Cat.5/6/7 De Tijdrit.Cat.5/6/7 DeTijdrit.Cat.1/2/3/4 De Klim.Cat.1/2/3/4 01.06
Honselersdijk Map.1 Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 29.05
Zuid-Hollandse Tijdritcomp. Bij W.W.V 27.05
Een avond bij de Coureur 26.05
Den Haag.Uithof 25.05
Zuidland 23.05
Een avond bij 21.05
Krommenie 20.05
DK.Zuid-Holland.Maassluis.Coureur Map1. Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 19.05
Bleiswijk 15.05
Een dagje Madurodam 12.05
Nieuw-Vossemeer 11.05
Rijsoord 09.05
Lekkerkerk 08.05
DK.Tijd.Zuid-Holland.Regio West Map.1 Nieuwelingen t/m Elite-Vrouwen Daarna ging het
regenen. 05.05
04.05
Rotterdam.Ahoy 30.04
‘s-Gravendeel 28.04
Zomoco bijde Coureur 27.04
Leiden.De Bult 21.04
Alphen a/d Rijn 20.04
Spaarndam.Wheelerplanet 17.04
Puttershoek.Zuid-Hollandse Tijdritcomp. 13.04
Rotterdam.Ahoy Map.1 Junior-Vrouwen/Nieuweling-meisjes 07.04
Omloop van de Glazenstad 01.04
Waddinxveen 31.03
Coureur.Club.Kampioenschap 27.03
Rotterdam.Ahoy 25.03
Vliegtuigen.Lanzarote 23.02
De Mol.Trainingsrit 17.02
Open.Clubk.Westland Wil Vooruit Map. 3 Elite/beloften/Amateurs/Trimmers 16.02
De Mol.Trainingsrit Helaas geen foto´s van Groep 2 10.02
Zondagmorgen bij Avanti 09.02
De Mol.Trainingsrit 03.02
Coureur.Trainingsrit 02.02
De Mol.Trainingsrit 13.01
Zondagmorgen bij Avanti 12.01
Zuid-Hollandse Veldritcomp.Ahoy 06.01
Zondagmorgen bij Avanti 05.01
Zuid-Hollandse Veldritcomp.Berkel 29.12
Zuid-Hollandse Veldritcomp.Honselersdijk 26.12
Zuid-Hollandse Veldritcomp.Leiden 22.12
Zuid-Hollandse Veldrit.comp.Zoetermeer 15.12
Zuid-Hollandse Veldrit.comp.Delft 08.12
Zuid-HollandseVeldrit.Comp.Dordrecht 02.12
Club.Kamp.Veldrijden Excelsior.Gouda 01.12
Bergschenhoek.Z-Hollandse Veldrit.Comp. 24.11
Zuid-Hollandse Veldrit.Comp.Spartaan 23.11
Vrijwilligersavond bij 18.11
Run Bike Run 17.11
Rabo Beachchallenge.Scheveningen 10.11
Zuid-Hollandse Veldrit.Comp.Gouda 27.10 Zuid-Hollandse
Veldrit.Comp.Numansdorp 20.10 Albrandswaard 14.10 Bergschenhoek.Transhoek.MTB 13.10 Zuid-Hollandse Veldrit.Comp.Delta 07.10 Koppeltijdrit bij de Coureur Map.1 De Koppels tijdens de wedstrijd 06.10 Zuid-Hollandse Veldrit.Comp.bij
Avanti 30.09 Dordrecht.Veldrit Map.3 Elite-Vrouwen/Jun-Vrouwen/Nie-Meisjes 29.09 Den Haag.Uithof 23.09 Rotterdam.Vreewijk 15.09 Rondje Schiphol 15.09 Jeugdronde van Arkel 09.09 Zomoco bij de Spartaan 08.09 Krimpen a/d Ijssel 08.09 Honselersdijk.Klompenronde.jeugd 05.09 Noordwijkerhout 04.09 Een dagje Polderbaan.Schiphol 02.09 Abbenbroek Map.2 Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 26.08 Delft 25.08 Zuidland Map.2 Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 19.08 Zomoco bij Westland Wil Vooruit 18.08 Pijnacker 14.08 Naaldwijk 13.08 Maassluis 12.08 NK.WFN 11.08 Berkel en Rodenrijs 09.08 Nootdorp 07.08 De Lier 05.08 Omloop van het Lage Land 05.08 Oostzaan Map.3 Elite/Beloften.voor de regen Map.4 Elite/Beloften.tijdens de regen 03.08 Assen.Jeugdtour.Tijdrit Map.2 Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 30.07 Noordeloos 29.07 Ransdaal 26.07 Wateringen 25.07 Alblasserdam 22.07 Poeldijk 21.07 Ochten Map.2 Elite/Beloften/Amateurs.01 Map.3 Elite/Beloften/Amateurs.02 18.07 Monster 17.07 Tour de Junior.Achterveld Map.3 Criterium.Cat.7/Nieuweling-Meisjes 15.07 Bovenkarspel.Bakkerstraat 14.07 Giessenburg 12.07 Kwintsheul 08.07 Zomoco bij Westland Wil Vooruit 07.07 Barendrecht 04.07 ‘s-Gravenzande 01.07 Zomoco bij de Coureur 28.06 Honselersdijk 24.06 Leidendorp Map.2 Amt/Sportkl/Junioren/Nieuwelingen 23.06 Sliedrecht 16.06 Zuid-Beijerland.Jeugd 14.06 Maasdijk 10.06 Zomoco bij Trias 09.06 Rozenburg 07.06 Rijsenhout Map.1 Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 02.06 Honselersdijk.Jeugd 30.05 Maasdijk.Tijdrit. 29.05 Krommenie 28.05 Rotterdam.Ahoy 28.05 DK.Weg
Zuid-Holland.Amateurs/Sportklasse 27.05 Bleiswijk 26.05 Mechelen Map.1 Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes Map.2 Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 25.05 Parkhotel Valkenburg Hills Classic 20.05 Avanti.op bezoek bij de sponsers 20.05 Dordrecht.Meisjes Toernooi Map.1 Tijdrit
Nieuweling-Meisjes Map.2 Criterium Nieuweling-Meisjes Map.2 Criterium Junior-Vrouwen 19.05 Spijkenisse 17.05 Lekkerkerk 15.05
Noordwijk.Afwachtingswedstrijd.Vrouwen 13.05 Zomoco bij de Coureur 12.05 Gouda.Jeugd 09.05 Tijdrit.Bij Ahoy 05.05 Bernisse.(Zuidland).Jeugd 30.04 ’s-Gravendeel 28.04 Rotterdam.Ahoy.Jeugd Helaas geen foto’s van
Cat.01 22.04 Honselersdijk.MTB 21.04 Honselersdijk.MTB 15.04 Alphen a/d Rijn.Avanti.Jeugd 14.04 Spijkenisse.Delta. 09.04 Waddinxveen 07.04
Piershil Ondanks de gestaakte
wedstrijd toch foto’s Map. 1 Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes Map. 2 Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 01.04 Omloop van de Glazen Stad 31.03 Rijswijk.Jeugd 28.03 Rotterdam.Ahoy 27.03 Vliegtuigen op Lanzarote 25.03 Zomoco.bij de Coureur 24.03 Rijswijk Map.1 Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes Map.2 Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 22.03 Ploegenvoorstelling Restore Cycling Map.1 Amateurs/Sportklasse/Junioren/Nieuwelingen 18.03 Coureur.Trainingsrit 17.03 De Mol.trainingsrit 26.02 Gouda.Openingswedstrijd Map.1 Nieuwelingen/Sportklasse/Masters Map.2 Nieuwelingen/Sportklasse/Masters 25.02 De Mol.3e trainingsrit 19.02 Avanti 5e rit
wintercompetitie 18.02 De Mol. 2e trainingsrit 05.02 Schaatsen bij de IJsclub Pijnacker 29.01
Avanti 4e rit wintercompetitie 28.01 De Mol. 1e trainingsrit 22.01
Avanti 3e rit wintercompetitie 15.01
Avanti 2e rit wintercompetitie 08.01
Avanti 1e rit wintercompetitie 07.01 Berkel 24.11 Ureterp |