†††††††††††††††† †††††††††RONDE VAN HAARLE

†††††††††††† †††††††††††††††††††††††††††01 JULI 2017

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.1

 

 

 

 

1

Adne Cappon

RAALTE

2

Sem heering

RIJSSEN

3

Imke Menting

APELDOORN

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.2

 

 

 

 

1

Hannah Kiers

WESTERHAAR-VRIEZENVEENSEWIJK

2

Lennon Grobbink

TUBBERGEN

3

Fleur Prins

ZWOLLE

4

Esmee Blok

OLST

5

Chris Kiers

WESTERHAAR-VRIEZENVEENSEWIJK

6

Koen van Dijk

DRONTEN

7

Job Wagteveld

ZWOLLE

8

Djuani van der Gouw

HOOGEVEEN

9

Sjoerd Dijkstra

WIERDEN

10

Linn Berentsen

GROENLO

11

Bliss Goossens

BORCULO

12

Jille Voorpostel

ENSCHEDE

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.3

 

 

 

 

1

Puck Langenbarg

RUURLO

2

Philip Diniz

BORNE

3

Toine Broekroelofs

ZWOLLE

4

Mikai Leistra

EIBERGEN

5

Teun Geelink

GROENLO

6

Cassandra Snakenborg

APPINGEDAM

7

Floor Holslag

ALMELO

8

Olle Kuiper

NIJVERDAL

9

Jetske Willemsen

DENEKAMP

10

Jelte ter Weel

ENTER

11

Lotte Casteel

ZWOLLE

12

Mette Voorpostel

ENSCHEDE

DNF

Lisa van der Veen

ZWOLLE

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.4

 

 

 

 

1

Jelle Weierink

OOTMARSUM

2

Niek Bergboer

WIERDEN

3

Elise Timmerman

STAPHORST

4

Stijn Heering

RIJSSEN

5

LoÔs Kuiper

ERMELO

6

Wessel van Keulen

HEINO

7

Sem Hofstede

HENGELO

8

Mayke Blok

OLST

9

Tom Nijzink

RIJSSEN

10

Jens Fiering

DEVENTER

11

Emilian Snakenborg

APPINGEDAM

12

Bauke ter Weel

ENTER

13

Jesse Hoogland

NIJVERDAL

14

Luka Wissink

DIEPENHEIM

15

Esra Goossens

BORCULO

DNF

Thijs Bosch

HATTEM

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.5

 

 

 

 

1

Thom van der Werff

ANNEN

2

Ryan Gal

NEEDE

3

Imme Arink

GROENLO

4

Carmen van der Veen

ZWOLLE

5

Stijn Berentsen

GROENLO

6

Norah Knoef

EEFDE

7

Jelle Schieven

ZIEUWENT

8

Nauk ten Thije

EIBERGEN

9

Cas de Wilde

MEPPEL

10

Indy verwaarst

HAARLE

11

Dean Verwaarst

HAARLE

12

Jelle van Dijk

DRONTEN

13

Isa ter Harmsel

ENTER

14

Indy Kappert

MARKELO

15

Lisa Metselaar

HOOGEVEEN

DNF

Isa Naberman

GENEMUIDEN

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.6

 

 

 

 

1

Anne Kiers

WESTERHAAR-VRIEZENVEENSEWIJK

2

Willemijn Prins

ZWOLLE

3

Cecilia van Zuthem

ZWOLLE

4

Senna Nijman

HEELSUM

5

ChloŽ Postma

HULSEN

6

Stijn Hezeman

APELDOORN

7

Tahnee Slinkman

RIJSSEN

8

Kimberly Boven

REUTUM

9

Matz Damman

GROENLO

10

Mick Nijveld

NIJVERDAL

11

Siebe Rensen

LICHTENVOORDE

12

Duncan Van Norel

NIJVERDAL

13

Daan Loendersloot

DEVENTER

14

Christian Evers

NIJVERDAL

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.7

 

 

 

 

1

Bjarne Hemme

ERICA

2

Mike Spenkelink

NIJVERDAL

3

Lucas Averesch

RIJSSEN

4

Sven Timmermans

TWELLO

5

Dylan Grobbink

TUBBERGEN

6

Niels Hofhuis

TUBBERGEN