RONDE VAN BERGHEM

                                        02 JULI 2017

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.1

 

 

 

 

1

Marissa van Putten

TIEL

2

Filijn Demuyt

BOEKEL

3

Jurre Weber

SWIFTERBANT

4

Zino van Os

BERKEL EN RODENRIJS

5

Imke Menting

APELDOORN

6

Lynn van Leeuwen

SINT-MICHIELSGESTEL

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.2

 

 

 

 

1

Zara Ansems

LAGE ZWALUWE

2

Lars van den Berg

VLEUTEN

3

Thomas Panken

BLADEL

4

Brent van den Nouweland

RIJEN

5

Noï Moes

GOIRLE

6

Sander Tullemans

STRAMPROY

7

Cas Timmermans

WAGENINGEN

8

Anne van Oirschot

HELVOIRT

9

Evi de Jonge

'S GRAVENDEEL

10

Isa de Jonge

'S GRAVENDEEL

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.3

 

 

 

 

1

Tyler Eyk

AMSTERDAM

2

Jules van Neer

ECHT

3

Liz Toonen

BOXMEER

4

Cas Krebbers

DEEST

5

Lucas Demuyt

BOEKEL

6

Aron van Vugt

GIESSEN

7

Jelle Dekkers

WAALWIJK

8

Daan van Rooij

BERGHEM

9

Max van den Meijdenberg

VELDHOVEN

10

Gijs Baselmans

BLADEL

11

Jorden Azantinlow

TILBURG

12

Mees Bassa

NOORDELOOS

13

Lars van de Weijer

AARLE-RIXTEL

14

Dico van Os

BERKEL EN RODENRIJS

15

Koert Weber

SWIFTERBANT

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.4

 

 

 

 

1

Martijn Azantinlow

TILBURG

2

Mark van Kleef

OPHEUSDEN

3

Antoine Quint

DEIL

4

Floris Demuyt

BOEKEL

5

Max Rijvers

LOTTUM

6

Finn Hoefmans

ALPHEN NB

7

Niels Hanegraaf

HEESWIJK-DINTHER

8

Sven Joosten

BAKEL

9

Mika van Os

BERKEL EN RODENRIJS

10

Raf Sonnemans

MEIJEL

11

Hugo Paats

APELDOORN

12

Kick Maas

DONGEN

13

Jaro Danklof

ROSMALEN

14

Mendo van Leeuwen

SINT-MICHIELSGESTEL

15

Vic Esselink

TILBURG

16

Joris van Poppel

TILBURG

17

Jorn van Beers

MOERGESTEL

18

Luuk Klijs

TILBURG

19

Tyler Geerlings

TILBURG

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.5

 

 

 

 

1

Anna van der Meiden

HEUKELUM

2

Jan Kraus

OSS

3

Chris Kisters

NUENEN

4

Jasper Kreeft

DORDRECHT

5

Ed Uptegrove

SINT-MICHIELSGESTEL

6

Emma Hoolwerf

EEMDIJK

7

Meggie Rijvers

LOTTUM

8

Pem Hoefmans

ALPHEN

9

Siemen Hooiveld

BERGHEM

10

Siem Kanters

ERP

11

Bram van den Braak

GILZE

12

Robin Pricken

WIJCHEN

13

Delano Hoskens

BLADEL

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.6

 

 

 

 

1

Elmar Abma

WOLVEGA

2

Anne Kiers

WESTERHAAR-VRIEZENVEENSEWIJK

3

Elise Uijen

HERPEN

4

Marijn Dingemans

LAGE ZWALUWE

5

Femke Gort

ECHT

6

Bente van den Nouweland

RIJEN

7

Daan van Oirschot

HELVOIRT

8

Silke Blei

HURWENEN

9

Daan van den Eijnde

GEMERT

10

Justus Willemsen

APELDOORN

11

Laszlo van Melis

HEESCH

12

Stef Klijs

TILBURG

13

Björn Vos

SINT-MICHIELSGESTEL

14

Stien Josemanders

LOOSBROEK

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.7

 

 

 

 

1

Tom van de Weijdeven

EINDHOVEN

2

Tijn Louwerensen

SCHIJNDEL

3

Max Mosmuller

'S-HERTOGENBOSCH

4

Radan Adriaans

STEIN

5

Jens Bassa

NOORDELOOS

6

Lennard Meinema

AMERSFOORT

7

Danny van Lierop

SOMEREN

8

Johan Dorussen

BEUNINGEN

9

Leon van der Nat

CAPELLE A/D IJSSEL

10

Lucas Kreeft

DORDRECHT

11

Fabian Tobben

HOOGLANDERVEEN

12

Ttim Angevare

AMERSFOORT

13

Luke Leus

SINT-MICHIELSGESTEL

14

Tijn Leus

SINT-MICHIELSGESTEL

15

Bram Dahler

SCHIJNDEL

16

Lucas Steenbakkers

SCHIJNDEL

DNF

Stijn Peters

BEST