†††††††††††††††††††††††††††††††††††† DRIEDAAGSE VAN RIJSWIJK

†††††††††††††††††††††††††††††††††††† 30 JUNI 2017 T/M†† 02 JULI 2017

 

2017.07.01.CRITERIUM.JEUGD.CAT.1

 

 

 

 

 

1

Amy Grosz

Westland Wil Vooruit

 

2

Ayden de Jong

RRC De Pedaalridders

8:19

3

Nicole van Sighem

RWV De Spartaan

8:28

4

Tim van der Velde

RWV De Spartaan

z.t.

5

Floortje de Vries

Westland Wil Vooruit

8:43

6

Eefje van Ruijven

Westland Wil vooruit

9:40

7

Cooper Karel

PRC Delta

10:41

 

 

 

 

 

2017.07.01.TIJDRIT.JEUGD.CAT.1

 

 

 

 

 

1

Amy Grosz

 

2:42.47

2

Ayden de Jong

 

2:47.92

3

Floortje de Vries

 

2:49.58

4

Nicole van Sighem

 

2:52.40

5

Tim van der Velde

 

2:54.32

6

Eefje van Ruijven

 

3:01.90

NG

Karel Cooper

 

 

 

 

 

 

 

2017.07.02.OMLOOP.JEUGD.CAT.1

 

 

 

 

 

1

Amy Grosz

Westland Wil Vooruit

15:41

2

Nicole van Sighem

RWV De Spartaan

z.t.

3

Ayden de Jong

RRC De Pedaalridders

15:45

4

Floortje de Vries

Westland Wil Vooruit

16:03

5

Eefje van Ruijven

Westland Wil vooruit

17:19

6

Tim van der Velde

RWV De Spartaan

22:19

 

 

 

 

 

2017.07.02.EINDKLASSEMENT.JEUGD.CAT.1.JONGENS

 

 

 

 

1

Ayden de Jong

RRC De Pedaalridders

26:41:00

2

Tim van der Velde

RWV De Spartaan

33:37:00

 

 

 

 

 

2017.07.02.EINDKLASSEMENT.JEUGD.CAT.1.MEISJES

 

 

 

 

1

Amy Grosz

Westland Wil Vooruit

x

3

Nicole van Sighem

RWV De Spartaan

x

5

Floortje de Vries

Westland Wil Vooruit

x

6

Eefje van Ruijven

Westland Wil vooruit

x

 

 

 

 

 

2017.07.01.CRITERIUM.JEUGD.CAT.2

 

 

 

 

 

1

NoŽl Goijert

Westland Wil Vooruit

11:20

2

Indy van Velzen

Westland Wil Vooruit

z.t.

3

Nick Koenis

Westland Wil Vooruit

11:21

4

Selena Bas

DRC De Mol

z.t.

5

Jesse Rozendaal

DRC De Mol

11:32

6

Yaro Fransen

RWC De Spartaan

12:07

7

Tygo van der Beek

PRC Delta

12:08

8

Abe Beunders

RWV De Spartaan

12:32

9

Luuk Nijhoff

RWV DE Spartaan

14:23

 

 

 

 

 

2017.07.01.TIJDRIT.JEUGD.CAT.2

 

 

 

 

 

1

Indy van Velzen

 

2:35.46

2

NoŽl Goijert

 

2:38.12

3

Nick Koenis

 

2:42.76

4

Selena Bas

 

2:45.50

5

Jesse Rozendaal

 

2:49.02

6

Yaro Fransen

 

2:52.74

7

Abe Beunders

 

2:53.18

8

Luuk Nijhoff

 

3:13.15

 

 

 

 

 

2017.07.02.OMLOOP.JEUGD.CAT.2

 

 

 

 

 

1

Indy van Velzen

Westland Wil Vooruit

16:01

2

Nick Koenis

Westland Wil Vooruit

z.t.

3

NoŽl Goijert

Westland Wil Vooruit

z.t.

4

Jesse Rozendaal

DRC De Mol

16:16

5

Selena Bas

DRC De Mol

16:20

6

Abe Beunders

RWV De Spartaan

z.t.

7

Yaro Fransen

RWC De Spartaan

17:14

8

Tygo van der Beek

PRC Delta

17:18

9

Luuk Nijhoff

RWV DE Spartaan

19:05

 

 

 

 

 

2017.07.02.EINDKLASSEMENT.JEUGD.CAT.2.JONGENS

 

 

 

 

1

NoŽl Goijert

Westland Wil Vooruit

13:58

2

Nick Koenis

Westland Wil Vooruit

14:03

3

Jesse Rozendaal

DRC De Mol

14:21

4

Yaro Fransen

RWC De Spartaan

14:59

5

Abe Beunders

RWV De Spartaan

15:25

6

Luuk Nijhoff

RWV DE Spartaan

17:36

 

 

 

 

 

2017.07.02.EINDKLASSEMENT.JEUGD.CAT.2.MEISJES

 

 

 

 

1

Indy van Velzen

Westland Wil Vooruit

 

2

Selena Bas

DRC De Mol

 

 

 

 

 

 

2017.06.30.PROLOOG.JEUGD.CAT.3

 

 

 

 

 

1

Thomas Huitema

 

1:43.87

2

JoŽlle Eenkhoorn

 

1:45.15

3

Lars Langendoen

 

1:45.68

4

Silje van Riemsdijk

 

1:48.10

5

Maurits Buiter

 

1:48.88

6

Deirdre Mens

 

1:49.56

7

Julia Klok

 

1:49.89

8

Maurits Blaauwgeers

 

1:50.93

9

Gunne van Sinaey

 

1:51.27

10

Christophe van der Meer

 

1:52.90

11

Iris Arkesteijn

 

1:55.66

12

Corina van der Meer

 

1:58.62

13

Senna de Kok

 

1:58.87

14

Liam Haan

 

2:02.63

15

Pjotr Dieteren

 

2:03.13

16

DaniŽl Weeder

 

2:03.76

 

 

 

 

 

2017.07.01.CRITERIUM.JEUGD.CAT.3

 

 

 

 

 

1

Thomas Huitema

Meteoor Assen-Roden

19:24

2

Deirdre Mens

LRTV Swift

z.t.

3

JoŽlle Eenkhoorn

WV Noord-Westhoek

z.t.

4

Christophe van der Meer

 

z.t.

5

Maurits Buiter

LRTV Swift

z.t.

6

Gunne van Sinaey

BelgiŽ

z.t.

7

Maurits Blaauwgeers

WSV Emmen

z.t.

8

Iris Arkesteijn

RWV De Spartaan

z.t.

9

Silje van Riemsdijk

BRC Kennemerland

z.t.

10

Lars Langendoen

RWC Ahoy

z.t.

11

Julia Klok

HSK Trras

19:47

12

Senna de Kok

RWV De Spartaan

20:27

13

Corina van der Meer

Westland Wil vooruit

20:57

14

DaniŽl Weeder

LRTV Swift

20:58

15

Pjotr Dieteren

RWV De Spartaan

22:10

16

Liam Haan

WSV Emmen

32:10:00

 

 

 

 

 

2017.07.01.TIJDRIT.JEUGD.CAT.3

 

 

 

 

 

1

Thomas Huitema

 

1:52.49

2

JoŽlle Eenkhoorn

 

1:54.97

3

Lars Langendoen

 

1:55.82

4

Maurits Buiter

 

2:03.44

5

Gunne van Sinaey

 

2:03.72

6

Christophe van der Meer

 

2:06.15

7

Deirdre Mens

 

2:06.62

8

Silje van Riemsdijk

 

2:06.77

9

Julia Klok

 

2:07.64

10

Maurits Blaauwgeers

 

2:08.23

11

Iris Arkesteijn

 

2:09.53

12

Senna de Kok

 

2:17.29

13

Liam Haan

 

2:23.39

14

Pjotr Dieteren

 

2:24.70

15

DaniŽl Weeder

 

2:25.58

16

Corina van der Meer

 

2:26.10

 

 

 

 

 

2017.07.02.OMLOOP.JEUGD.CAT.3

 

 

 

 

 

1

Thomas Huitema

Meteoor Assen-Roden

28:44:00

2

Maurits Buiter

LRTV Swift

z.t.

3

Deirdre Mens

LRTV Swift

z.t.

4

Christophe van der Meer

 

z.t.

5

JoŽlle Eenkhoorn

WV Noord-Westhoek

z.t.

6

Lars Langendoen

RWC Ahoy

z.t.

7

Julia Klok

HSK Trras

z.t.

8

Gunne van Sinaey

BelgiŽ

z.t.

9

Maurits Blaauwgeers

WSV Emmen

z.t.

10

Senna de Kok

RWV De Spartaan

z.t.

11

Silje van Riemsdijk

BRC Kennemerland

z.t.

12

Iris Arkesteijn

RWV De Spartaan

z.t.

13

Liam Haan

WSV Emmen

z.t.

14

Corina van der Meer

Westland Wil vooruit

30:58:00

15

DaniŽl Weeder

LRTV Swift

z.t.

16

Pjotr Dieteren

RWV De Spartaan

32:52:00

 

 

 

 

 

2017.07.02.EINDKLASSEMENT.JEUGD.CAT.3.JONGENS

 

 

 

 

1

Thomas Huitema

Meteoor Assen-Roden

22:54

2

Lars Langendoen

RWC Ahoy

23:04

3

Maurits Buiter

LRTV Swift

23:12

4

Christophe van der Meer

 

23:18

5

Maurits Blaauwgeers

WSV Emmen

23:21

6

DaniŽl Weeder

LRTV Swift

25:26:00

7

Pjotr Dieteren

RWV De Spartaan

26:37:00

8

Liam Haan

WSV Emmen

36:35:00

 

 

 

 

 

2017.07.02.EINDKLASSEMENT.JEUGD.CAT.3.MEISJES

 

 

 

 

1

JoŽlle Eenkhoorn

WV Noord-Westhoek

51.39

2

Deirde Mens

LRTV Swift

51.53

3

Silje van Riemsdijk

BRC Kennemerland

51.59

4

Gunne van Sinaey

Belgie

z.t.

5

Iris Arkesteijn

RWV De Spartaan

52.09

6

Julia Klok

HSK Trias

52.23

7

Senna de Kok

RWV De Spartaan

53.24

8

Corina van der Meer

Westland Wil Vooruit

56.19

 

 

 

 

 

2017.06.30.PROLOOG.JEUGD.CAT.4

 

 

 

 

 

1

Nina Oolders

 

1:40.09

2

Niek Suiker

 

1:40.51

3

Fien Winters

 

1:40.84

4

ZoŤ van Velzen

 

1:41.95

5

Mathijs Vijverberg

 

1:42.60

6

van Heel Lisa

 

1:44.12

7

Tijn van den Berg

 

1:46.24

8

Xaydee Sinaey

 

1:46.63

9

Connor Karel

 

1:47.00

10

Cas Briggeman

 

1:47.79

11

Anco Ballif

 

1:48.54

12

Marthijn Berends

 

1:49.25

13

Joer Post

 

1:50.07

14

Daan Erens

 

1:50.59

15

Pepijn Kok

 

1:50.66

16

van den Ende Max

 

1:51.22

17

Rosalie de Haas

 

1:52.77

18

Jelle Groen

 

1:56.76

19

Nora de Haas

 

1:59.85

 

 

 

 

 

2017.07.01.CRITERIUM.JEUGD.CAT.4

 

 

 

 

 

1

Nina Oolders

Stormvogels Veendam

23:54

2

van Heel Lisa

WTC Maas-Waal

z.t.

3

Mathijs Vijverberg

Westland Wil Vooruit

z.t.

4

Niek Suiker

Westland Wil Vooruit

z.t.

5

Xaydee Sinaey

BelgiŽ

z.t.

6

Joer Post

RWV De Spartaan

z.t.

7

Fien Winters

WV Noord-Westhoek

z.t.

8

Marthijn Berends

WSV Emmen

z.t.

9

ZoŤ van Velzen

Westland Wil Vooruit

z.t.

10

Tijn van den Berg

Westland Wil Vooruit

z.t.

11

Pepijn Kok

RWV De Spartaan

z.t.

12

Rosalie de Haas

RWV De Spartaan

z.t.

13

Anco Ballif

GRTC Excelsior

z.t.

14

van den Ende Max

RWV De Spartaan

z.t.

15

Cas Briggeman

PRC Delta

z.t.

16

Daan Erens

RWV De Spartaan

24:37:00

17

Connor Karel

PRC Delta

25:25:00

18

Jelle Groen

RWV De Spartaan

z.t.

19

Nora de Haas

RWV De Spartaan

z.t.

 

 

 

 

 

2017.07.01.TIJDRIT.JEUGD.CAT.4

 

 

 

 

 

1

Fien Winters

 

1:47.98

2

Nina Oolders

 

1:49.90

3

ZoŤ van Velzen

 

1:50.32

4

Niek Suiker

 

1:50.60

5

van Heel Lisa

 

1:51.12

6

Mathijs Vijverberg

 

1:52.38

7

Xaydee Sinaey

 

1:55.80

8

Marthijn Berends

 

1:59.36

9

Cas Briggeman

 

1:59.41

10

Pepijn Kok

 

1:59.62

11

Tijn van den Berg

 

1:59.97

12

Anco Ballif

 

2:02.24

13

Daan Erens

 

2:02.51

14

Connor Karel

 

2:02.68

15

Rosalie de Haas

 

2:04.56

16

van den Ende Max

 

2:05.01

17

Joer Post

 

2:07.62

18

Jelle Groen

 

2:13.18

19

Nora de Haas

 

2:14.53

 

 

 

 

 

2017.07.02.OMLOOP.JEUGD.CAT.4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Niek Suiker

Westland Wil Vooruit

26:14:00

2

Mathijs Vijverberg

Westland Wil Vooruit

z.t.

3

Xaydee Sinaey

BelgiŽ

z.t.

4

Nina Oolders

Stormvogels Veendam

z.t.

5

ZoŤ van Velzen

Westland Wil Vooruit

z.t.

6

van Heel Lisa

WTC Maas-Waal

z.t.

7

Fien Winters

WV Noord-Westhoek

z.t.

8

Tijn van den Berg

Westland Wil Vooruit

z.t.

9

Marthijn Berends

WSV Emmen

z.t.

10

Anco Ballif

GRTC Excelsior

z.t.

11

Cas Briggeman

PRC Delta

z.t.

12

Pepijn Kok

RWV De Spartaan

z.t.

13

van den Ende Max

RWV De Spartaan

z.t.

14

Rosalie de Haas

RWV De Spartaan

z.t.

15

Joer Post

RWV De Spartaan

26:25:00

16

Connor Karel

PRC Delta

27:06:00

17

Jelle Groen

RWV De Spartaan

z.t.

18

Daan Erens

RWV De Spartaan

27:10:00

19

Nora de Haas

RWV De Spartaan

28:38:00

 

 

 

 

 

2017.07.02.EINDKLASSEMENT.JEUGD.CAT.4:JONGENS

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Niek Suiker

Westland Wil Vooruit

53:29:00

2

Mathijs Vijverberg

Westland Wil Vooruit

53:33:00

3

Tijn van den Berg

Westland Wil Vooruit

53:49:00

4

Marthijn Berends

WSV Emmen

53:52:00

5

Cas Briggeman

PRC Delta

53:54:00

6

Anco Ballif

GRTC Excelsior

53:57:00

7

Pepijn Kok

RWV De Spartaan

z.t.

8

van den Ende Max

RWV De Spartaan

54:04:00

9

Joer Post

RWV De Spartaan

54:13:00

10

Daan Erens

RWV De Spartaan

55:39:00

11

Connor Karel

PRC Delta

56:20:00

12

Jelle Groen

RWV De Spartaan

56:40:00

 

 

 

 

 

2017.07.02.EINDKLASSEMENT.JEUGD.CAT.4:MEISJES

 

 

 

 

 

HELAAS GEEN EINDKLASSEMENT BEKEND

 

 

 

 

 

 

2017.06.30.PROLOOG.JEUGD.CAT.5

 

 

 

 

 

1

Nienke Veenhoven

 

1:33.80

2

Nina Maathuis

 

1:34.25

3

NoŽlle Booy

 

1:37.74

4

Thomas Engelhard

 

1:38.89

5

Tim vd Poel

 

1:39.32

6

Britt de Grave

 

1:39.89

7

Thom van Herwaarden

 

1:39.91

8

Lisa van Belle

 

1:40.42

9

Yilla Threels

 

1:40.86

9

Mike Derogee

 

z.t.

11

Axel Decrucq

 

1:41.10

12

Lean Booy

 

1:41.14

13

Tobias Kool

 

1:42.81

14

Daan J de Jong

 

1:43.50

15

Mika Vijfvinkel

 

1:43.77

16

Thijmen Groen

 

1:43.78

17

Daan Jurriaans

 

1:45.10

18

Julia Kopecky

 

1:45.28

19

Jan Veenhuis

 

1:45.77

20

Duuk van der Haagen

 

1:45.86

21

Patrick Nieuwenhuis

 

1:46.12

22

Swen Vonk

 

1:46.15

23

Dante Broeren

 

1:46.95

24

Pelle van der Putte

 

1:47.01

25

Indy Baas

 

1:47.58

26

Lisa van de Kamp

 

1:48.27

27

Lars Hopman

 

1:50.33

28

Suze Bosten

 

1:50.68

29

Igor Ouwerkerk

 

1:50.73

30

Emma Brouwer

 

1:51.56

31

Niek van Montfort

 

1:51.88

32

Nickey Huenders

 

1:56.19

 

 

 

 

 

2017.07.01.CRITERIUM.JEUGD.CAT.5

 

 

 

 

 

1

Nienke Veenhoven

ZWC DTS

14:23

2

Nina Maathuis

RWC Ahoy

z.t.

3

Tobias Kool

Hoornse RTC

z.t.

4

Thom van Herwaarden

WTC Maas-Waal

z.t.

5

Lean Booy

Westland Wil Vooruit

z.t.

6

Britt de Grave

Cannibal Team

z.t.

7

Tim vd Poel

Westland Wil Vooruit

z.t.

8

Duuk van der Haagen

Cannibal Team

z.t.

9

Mika Vijfvinkel

Westland Wil Vooruit

z.t.

10

Lisa van Belle

LRTV Swift

z.t.

11

Thijmen Groen

RWV De Spartaan

z.t.

12

Pelle van der Putte

HSV De Kampioen

z.t.

13

Daan Jurriaans

West Frisia

z.t.

14

Dante Broeren

RWC Ahoy

z.t.

15

Patrick Nieuwenhuis

Meteoor Assen-Roden

z.t.

16

Swen Vonk

RWC Ahoy

z.t.

17

Jan Veenhuis

Hoornse RTC

z.t.

18

Igor Ouwerkerk

LRTV Swift

z.t.

19

Niek van Montfort

WTC Woerden

z.t.

20

Yilla Threels

WTC Woerden

z.t.

21

Axel Decrucq

Frankrijk

z.t.

22

Indy Baas

GRTC Excelsior

z.t.

23

Daan de Jong

BRC Kennemerland

z.t.

24

Lisa van de Kamp

RWV De Spartaan

z.t.

25

Emma Brouwer

WTC Woerden

z.t.

26

Julia Kopecky

LRTV Swift

z.t.

27

Thomas Engelhard

RWV De Spartaan

z.t.

28

NoŽlle Booy

Westland Wil Vooruit

z.t.

29

Lars Hopman

Uithoornse WTC

z.t.

30

Mike Derogee

Uithoornse WTC

z.t.

31

Suze Bosten

HSK Trias

z.t.

32

Nickey Huenders

WTC De Amstel

z.t.

 

 

 

 

 

2017.07.01.TIJDRIT.JEUGD.CAT.5

 

 

 

 

 

1

Nina Maathuis

 

4:36.70

2

Nienke Veenhoven

 

4:44.80

3

Britt de Grave

 

4:55.00

4

Thom van Herwaarden

 

4:55.31

5

Tim vd Poel

 

4:56.48

6

Thomas Engelhard

 

4:58.18

7

NoŽlle Booy

 

4:58.44

8

Lean Booy

 

4:59.67

9

Lisa van Belle

 

5:00.95

10

Tobias Kool

 

5:02.97

11

Yilla Threels

 

5:04.61

12

Axel Decrucq

 

5:05.37

13

Mika Vijfvinkel

 

5:05.73

14

Daan Jurriaans

 

5:05.81

15

Swen Vonk

 

5:06.98

16

Mike Derogee

 

5:07.47

17

Julia Kopecky

 

5:08.67

18

Indy Baas

 

5:08.78

19

Patrick Nieuwenhuis

 

5:09.61

20

Daan J de Jong

 

5:09.70

21

Dante Broeren

 

5:10.68

22

Duuk van der Haagen

 

5:12.08

23

Pelle van der Putte

 

5:13.24

24

Thijmen Groen

 

5:15.70

25

Lars Hopman

 

5:24.04

26

Lisa van de Kamp

 

5:24.40

27

Jan Veenhuis

 

5:28.14

28

Igor Ouwerkerk

 

5:31.47

29

Suze Bosten

 

5:36.27

30

Niek van Montfort

 

5:39.65

31

Nickey Huenders

 

5:40.39

32

Emma Brouwer

 

5:41.91

 

 

 

 

 

2017.07.02.OMLOOP.JEUGD.CAT.5

 

 

 

 

 

1

Nienke Veenhoven

ZWC DTS

36:06:00

2

Tobias Kool

Hoornse RTC

z.t.

3

Britt de Grave

Cannibal Team

z.t.

4

Nina Maathuis

RWC Ahoy

z.t.

5

Tim vd Poel

Westland Wil Vooruit

z.t.

6

Thom van Herwaarden

WTC Maas-Waal

z.t.

7

Lean Booy

Westland Wil Vooruit

z.t.

8

Axel Decrucq

Frankrijk

z.t.

9

Lisa van Belle

LRTV Swift

z.t.

10

Mika Vijfvinkel

Westland Wil Vooruit

z.t.

11

Duuk van der Haagen

Cannibal Team

z.t.

12

Thijmen Groen

RWV De Spartaan

z.t.

13

Swen Vonk

RWC Ahoy

z.t.

14

Dante Broeren

RWC Ahoy

z.t.

15

Mike Derogee

Uithoornse WTC

z.t.

16

Daan de Jong

BRC Kennemerland

z.t.

17

Dhanť Bos

WTC Woerden

z.t.

18

Yilla Threels

WTC Woerden

z.t.

19

Indy Baas

GRTC Excelsior

z.t.

20

Jan Veenhuis

Hoornse RTC

z.t.

21

Patrick Nieuwenhuis

Meteoor Assen-Roden

z.t.

22

Daan Jurriaans

West Frisia

z.t.

23

Thomas Engelhard

RWV De Spartaan

z.t.

24

Julia Kopecky

LRTV Swift

z.t.

25

Niek van Montfort

WTC Woerden

z.t.

26

Lisa van de Kamp

RWV De Spartaan

z.t.

27

Lars Hopman

Uithoornse WTC

37:57:00

28

Igor Ouwerkerk

LRTV Swift

39:30:00

29

Suze Bosten

HSK Trias

z.t.

30

Emma Brouwer

WTC Woerden

40:58:00

31

Nickey Huenders

WTC De Amstel

41:15:00

32

NoŽlle Booy

Westland Wil Vooruit

46:15:00

 

 

 

 

 

2017.07.02.EINDKLASSEMENT.JEUGD.CAT.5.JONGENS

 

 

 

 

1

Thom van Herwaarden

WTC Maas-Waal

1:19:43

2

Tim vd Poel

Westland Wil Vooruit

1:19:46

3

Tobias Kool

Hoornse RTC

1:19:49

4

Thomas Engelhard

RWV De Spartaan

1:19:51

5

Lean Booy

Westland Wil Vooruit

1:19:53

6

Axel Decrucq

Frankrijk

1:19:56

7

Mika Vijfvinkel

Westland Wil Vooruit

1:20:01

8

Mike Derogee

Uithoornse WTC

1:20:02

9

Daan Jurriaans

West Frisia

1:20:05

10

Swen Vonk

RWC Ahoy

1:20:07

11

Daan de Jong

BRC Kennemerland

z.t.

12

Patrick Nieuwenhuis

Meteoor Assen-Roden

1:20:10

13

Dante Broeren

RWC Ahoy

1:20:11

14

Duuk van der Haagen

Cannibal Team

1:20:12

15

Thijmen Groen

RWV De Spartaan

1:20:13

16

Jan Veenhuis

Hoornse RTC

1:21:28

17

Niek van Montfort

WTC Woerden

1:22:24

18

Lars Hopman

Uithoornse WTC

1:23:59

19

Igor Ouwerkerk

LRTV Swift

1:25:39

 

 

 

 

 

2017.07.02.EINDKLASSEMENT.JEUGD.CAT.5.MEISJES

 

 

 

 

1

Nina Maathuis

RWC Ahoy

1:19:18

2

Nienke Veenhoven

ZWC DTS

1:19:22

3

Britt de Grave

Cannibal Team

1:19:42

4

Lisa van Belle

LRTV SWift

1:19:53

5

Yilla Threels

WTC Woerden

1:19:59

6

Julia Kopecky

LRTV Swift

1:20:08

7

Indy Baas

GRTC Excelsior

1:20:09

8

Lisa van de Kamp

RWV De Spartaan

1:22:06

9

Suze Bosten

HSK Trias

1:25:44

10

NoŽlle Booy

Westland Wil Vooruit

1:29:57

11

Nickey Huenders

WTC De Amstel

1:37:39

12

Emma Brouwer

WTC Woerden

1:38:19

13

Dhanť Bos

WTC Woerden

1:42:38

 

 

 

 

 

2017.06.30.PROLOOG.JEUGD.CAT.6

 

 

 

 

 

1

Nick Brand

 

1:34.35

2

Jasper Huitema

 

1:34.80

3

Marvin Peters

 

1:34.99

4

Tristan Poucet

 

1:35.11

5

Stef Koning

 

1:35.34

6

RaphaŽl Mouton

 

1:35.80

7

Kenay de Moyer

 

1:35.97

8

Sophie Engel

 

1:36.30

9

Jonas Roodenburg

 

1:36.35

10

Bodine Vollering

 

1:36.44

11

Luka Fredrikze

 

1:37.28

12

Thijmen Paardekooper

 

1:37.90

13

Jerney van der Heijden

 

1:38.02

14

Yuli van der Molen

 

1:38.11

15

Daan van den Berg

 

1:38.55

16

Max van der Meulen

 

1:39.14

17

Job Kuster

 

1:39.61

18

Milly Davis

 

1:40.17

19

Oscar Scheirlynck

 

1:40.20

20

Liam van der Meer

 

1:40.59

21

Milan Huizer

 

1:41.42

22

Martijn Weeder

 

1:42.00

23

Maarten Hamminga

 

1:42.22

24

Siebe Klein Nienhuis

 

1:43.13

25

Jarno Goudriaan

 

1:43.64

26

Jordy Brouwer

 

1:44.76

27

Sophia Zwaan

 

1:45.05

28

Samuel Smit

 

1:45.30

29

Simone Jol

 

1:45.78

30

Casper Wieggers

 

1:46.21

31

Timo Boersema

 

1:46.45

32

Jesse Flikweert

 

1:46.57

33

Tim Steijger

 

1:48.61

34

Ilse Hoogendoorn

 

1:48.93

35

Maxime Duba

 

1:49.60

36

Stan Ruijters

 

1:50.37

37

Thijmen de Jonge

 

1:53.42

 

 

 

 

 

2017.07.01.TIJDRIT.JEUGD.CAT.6

 

 

 

 

 

1

Marvin Peters

 

4:05.48

2

RaphaŽl Mouton

 

4:06.11

3

Stef Koning

 

4:10.34

4

Nick Brand

 

4:10.39

5

Tristan Poucet

 

4:10.78

6

Luka Fredrikze

 

4:13.85

7

Yuli van der Molen

 

4:14.44

8

Jasper Huitema

 

4:15.48

9

Kenay de Moyer

 

4:17.04

10

Jonas Roodenburg

 

4:17.75

11

Milly Davis

 

4:17.98

12

Jerney van der Heijden

 

4:19.18

13

Thijmen Paardekooper

 

4:22.79

14

Bodine Vollering

 

4:23.16

15

Sophie Engel

 

4:23.42

16

Max van der Meulen

 

4:23.44

17

Daan van den Berg

 

4:25.49

18

Job Kuster

 

4:26.48

19

Oscar Scheirlynck

 

4:26.96

20

Maarten Hamminga

 

4:27.25

21

Milan Huizer

 

4:30.89

22

Jordy Brouwer

 

4:34.19

23

Samuel Smit

 

4:34.47

24

Martijn Weeder

 

4:36.19

25

Jarno Goudriaan

 

4:37.67

26

Maxime Duba

 

4:42.77

27

Sophia Zwaan

 

4:42.89

28

Liam van der Meer

 

4:44.16

29

Siebe Klein Nienhuis

 

5:06.78

30

Casper Wieggers

 

5:13.09

31

Timo Boersema

 

5:13.40

32

Jesse Flikweert

 

5:18.23

33

Tim Steijger

 

5:21.47

34

Ilse Hoogendoorn

 

5:22.77

35

Stan Ruijters

 

5:28.72

36

Thijmen de Jonge

 

5:35.02

 

 

 

 

 

2017.07.01.CRITERIUM.JEUGD.CAT.6

 

 

 

 

 

1

Jasper Huitema

Cannibal Team

13:31

2

Stef Koning

Hoornse RTC

z.t.

3

Jerney van der Heijden

Westland Wil Vooruit

z.t.

4

Marvin Peters

R&TV de Zwaluwen

z.t.

5

Daan van den Berg

Westland Wil Vooruit

z.t.

6

Maxime Duba

WV Noord-Holland

z.t.

7

Tristan Poucet

Frankrijk

z.t.

8

Thijmen Paardekooper

WSV Emmen

z.t.

9

Kenay de Moyer

BelgiŽ

z.t.

10

Oscar Scheirlynck

BelgiŽ

z.t.

11

Luka Fredrikze

RTV de Bollenstreek

z.t.

12

Siebe Klein Nienhuis

TWV De Peddelaars

z.t.

13

Jesse Flikweert

Westland Wil Vooruit

z.t.

14

Maarten Hamminga

Meteoor Assen-Roden

z.t.

15

Milan Huizer

WV Avanti

z.t.

16

RaphaŽl Mouton

WV Noord-Holland

z.t.

17

Jarno Goudriaan

GRTC Excelsior

z.t.

18

Nick Brand

RWC Ahoy

z.t.

19

Job Kuster

WV Ede

z.t.

20

Yuli van der Molen

ZWC DTS

z.t.

21

Sophie Engel

ZRTC Theo Middelkamp

z.t.

22

Jonas Roodenburg

RCMD De Coureur

z.t.

23

Milly Davis

ZWC DTS

z.t.

24

Timo Boersema

HSK Trias

z.t.

25

Bodine Vollering

RWV Ahoy

z.t.

26

Martijn Weeder

RTV Swift

z.t.

27

Casper Wieggers

WV Ede

z.t.

28

Sophia Zwaan

WV Avsnti

z.t.

29

Jordy Brouwer

Meteoor Assen-Roden

z.t.

30

Samuel Smit

RWV DE Spartaan

z.t.

31

Max van der Meulen

RWV De Spartaan

13:38

32

Liam van der Meer

Brielle

14:59

33

Tim Steijger

RWV De Spartaan

15:24

34

Stan Ruijters

RWV De Spartaan

z.t.

35

Ilse Hoogendoorn

WV Avanti

z.t.

36

Thijmen de Jonge

WRV De Peddelaars

25:24:00

 

 

 

 

 

2017.07.02.OMLOOP.JEUGD.CAT.6

 

 

 

 

 

1

Jasper Huitema

Cannibal Team

33:19:00

2

Jerney van der Heijden

Westland Wil Vooruit

z.t.

3

Tristan Poucet

Frankrijk

z.t.

4

Jonas Roodenburg

RCMD De Coureur

z.t.

5

Kenay de Moyer

BelgiŽ

z.t.

6

Nick Brand

RWC Ahoy

z.t.

7

Yuli van der Molen

ZWC DTS

z.t.

8

Daan van den Berg

Westland Wil Vooruit

z.t.

9

Oscar Scheirlynck

BelgiŽ

z.t.

10

Stef Koning

Hoornse RTC

z.t.

11

Bodine Vollering

RWV Ahoy

z.t.

12

Maxime Duba

WV Noord-Holland

z.t.

13

RaphaŽl Mouton

WV Noord-Holland

z.t.

14

Maarten Hamminga

Meteoor Assen-Roden

z.t.

15

Thijmen Paardekooper

WSV Emmen

z.t.

16

Milly Davis

ZWC DTS

z.t.

17

Marvin Peters

R&TV de Zwaluwen

z.t.

18

Luka Fredrikze

RTV de Bollenstreek

z.t.

19

Max van der Meulen

RWV De Spartaan

z.t.

20

Job Kuster

WV Ede

z.t.

21

Timo Boersema

HSK Trias

z.t.

22

Sophie Engel

ZRTC Theo Middelkamp

33:31:00

23

Siebe Klein Nienhuis

TWV De Peddelaars

33:35:00

24

Sophia Zwaan

WV Avsnti

z.t.

25

Jesse Flikweert

Westland Wil Vooruit

z.t.

26

Casper Wieggers

WV Ede

z.t.

27

Samuel Smit

RWV DE Spartaan

z.t.

28

Jordy Brouwer

Meteoor Assen-Roden

35:55:00

29

Liam van der Meer

Brielle

z.t.

30

Martijn Weeder

RTV Swift

z.t.

31

Simone Jol

RWV De Spartaan

z.t.

32

Ilse Hoogendoorn

WV Avanti

z.t.

 

 

 

 

 

2017.07.02.EINDKLASSEMENT.JEUGD.CAT.6.JONGENS/MEISJES

 

 

 

 

 

GEEN EINDKLASSEMENTEN BEKEND

 

 

 

 

 

 

2017.06.30.PROLOOG.JEUGD.CAT.7

 

 

 

 

 

1

Rindert Buiter

 

1:30.18

2

Jordy van der Ham

 

1:30.84

3

Biki Goedschalk

 

1:31.09

4

Lars Rouffaer

 

1:31.69

5

Youp de Vos

 

1:31.85

6

Jelle Haneel

 

1:31.95

7

Leonardo van Driel

 

1:32.29

8

Thijs van Leeuwen

 

1:33.14

9

Nick Schelvis

 

1:33.37

10

Joris Reinderink

 

1:34.08

11

Ids Visscher

 

1:34.91

12

Marick Buteijn

 

1:34.92

13

Yannick van den Berg

 

1:35.30

14

Daan Hilbers

 

1:38.08

15

Ted Dalrymple

 

1:39.68

16

Jelle Verhagen

 

1:39.75

17

Sietse Kool

 

1:40.02

18

Floris Peereboom

 

1:40.39

19

Daan Droog

 

1:40.71

20

Siep Roes

 

1:42.12

21

Thijs Havenaar

 

1:44.57

22

Sam Kerkvliet

 

1:46.04

23

Thijs Brouwer

 

1:47.48

 

 

 

 

 

2017.06.30.PUNTENKOERS.JEUGD.CAT.7

 

 

 

 

 

1

Thijs van Leeuwen

WV Avanti

13:05

2

Biki Goedschalk

Westland Wil Vooruit

z.t.

3

Lars Rouffaer

WCL Bergklimmers

z.t.

4

Joris Reinderink

R&TV de Zwaluwen

z.t.

5

Ted Dalrymple

HSK Trias

z.t.

6

Yannick van den Berg

Westland Wil Vooruit

z.t.

7

Leonardo van Driel

Westland Wil Vooruit

z.t.

8

Nick Schelvis

ZWC DTS

z.t.

9

Daan Hilbers

RWV De Spartaan

z.t.

10

Jordy van der Ham

GRTC Excelsior

z.t.

11

Rindert Buiter

LRTV Swift

z.t.

12

Jelle Verhagen

LRTV Swift

z.t.

13

Daan Droog

LRTV Swift

z.t.

14

Ids Visscher

RWC Ahoy

z.t.

15

Youp de Vos

WV Avanti

z.t.

16

Sam Kerkvliet

LRTV Swift

z.t.

17

Floris Peereboom

RWV De Spartaan

z.t.

18

Sietse Kool

WV Avanti

z.t.

19

Thijs Havenaar

RWC Ahoy

z.t.

20

Marick Buteijn

WTC Woerden

z.t.

21

Siep Roes

RWV De Spartaan

z.t.

22

Thijs Brouwer

WTC Woerden

z.t.

23

Jelle Haneel

BelgiŽ

z.t.

 

 

 

 

 

2017.07.01.TIJDRIT.JEUGD.CAT.7

 

 

 

 

 

1

Leonardo van Driel

 

4:27.58

2

Yannick van den Berg

 

4:29.30

3

Jordy van der Ham

 

4:31.69

4

Lars Rouffaer

 

4:31.94

5

Nick Schelvis

 

4:32.41

6

Jelle Haneel

 

4:33.32

7

Youp de Vos

 

4:34.24

8

Sietse Kool

 

4:34.42

9

Biki Goedschalk

 

4:34.72

10

Rindert Buiter

 

4:35.23

11

Thijs van Leeuwen

 

4:44.90

12

Ids Visscher

 

4:46.09

13

Marick Buteijn

 

4:49.28

14

Jelle Verhagen

 

4:50.00

15

Daan Hilbers

 

4:50.15

16

Ted Dalrymple

 

4:54.00

17

Daan Droog

 

4:55.10

18

Floris Peereboom

 

5:01.98

19

Siep Roes

 

5:07.24

20

Sam Kerkvliet

 

5:10.50

21

Thijs Havenaar

 

5:17.03

 

 

 

 

 

2017.07.01.CRITERIUM.JEUGD.CAT.7

 

 

 

 

 

1

Rindert Buiter

LRTV Swift

36:40:00

2

Jelle Haneel

BelgiŽ

z.t.

3

Leonardo van Driel

Westland Wil Vooruit

z.t.

4

Yannick van den Berg

Westland Wil Vooruit

z.t.

5

Jordy van der Ham

GRTC Excelsior

z.t.

6

Marick Buteijn

WTC Woerden

z.t.

7

Biki Goedschalk

Westland Wil Vooruit

z.t.

8

Ted Dalrymple

HSK Trias

z.t.

9

Sietse Kool

WV Avanti

z.t.

10

Thijs van Leeuwen

WV Avanti

z.t.

11

Nick Schelvis

ZWC DTS

z.t.

12

Jelle Verhagen

LRTV Swift

z.t.

13

Ids Visscher

RWC Ahoy

z.t.

14

Lars Rouffaer

WCL Bergklimmers

z.t.

15

Daan Hilbers

RWV De Spartaan

z.t.

16

Thijs Havenaar

RWC Ahoy

z.t.

17

Daan Droog

LRTV Swift

z.t.

18

Youp de Vos

WV Avanti

z.t.

19

Sam Kerkvliet

LRTV Swift

z.t.

20

Siep Roes

RWV De Spartaan

z.t.

21

Floris Peereboom

RWV De Spartaan

38:19:00

 

 

 

 

 

2017.07.02.OMLOOP.JEUGD.CAT.7

 

 

 

 

 

1

Youp de Vos

WV Avanti

42:11:00

2

Thijs van Leeuwen

WV Avanti

42:20:00

3

Rindert Buiter

LRTV Swift

z.t.

4

Biki Goedschalk

Westland Wil Vooruit

z.t.

5

Jelle Haneel

BelgiŽ

z.t.

6

Leonardo van Driel

Westland Wil Vooruit

z.t.

7

Lars Rouffaer

WCL Bergklimmers

z.t.

8

Jordy van der Ham

GRTC Excelsior

z.t.

9

Yannick van den Berg

Westland Wil Vooruit

z.t.

10

Nick Schelvis

ZWC DTS

z.t.

11

Ted Dalrymple

HSK Trias

z.t.

12

Daan Droog

LRTV Swift

z.t.

13

Sietse Kool

WV Avanti

z.t.

14

Jelle Verhagen

LRTV Swift

z.t.

15

Ids Visscher

RWC Ahoy

z.t.

16

Daan Hilbers

RWV De Spartaan

z.t.

17

Floris Peereboom

RWV De Spartaan

z.t.

18

Sam Kerkvliet

LRTV Swift

46:02:00

19

Siep Roes

RWV De Spartaan

z.t.

 

 

 

 

 

2017.07.02.EINDKLASSEMENT.JEUGD.CAT.7

 

 

 

 

 

1

Youp de Vos

WV Avanti

1:37:56

2

Leonardo van Driel

Westland Wil Vooruit

1:38:01

3

Rindert Buiter

LRTV Swift

1:38:02

4

Jelle Haneel

BelgiŽ

1:38:04

5

Jordy van der Ham

GRTC Excelsior

1:38:05

6

Yannick van den Berg

Westland Wil Vooruit

1:38:07

7

Lars Rouffaer

WCL Bergklimmers

z.t.

8

Biki Goedschalk

Westland Wil Vooruit

1:38:08

9

Nick Schelvis

ZWC DTS

1:38:10

10

Thijs van Leeuwen

WV Avanti

1:38:18

11

Sietse Kool

WV Avanti

1:38:19

12

Ids Visscher

RWC Ahoy

1:38:25

13

Daan Hilbers

RWV De Spartaan

1:38:33

14

Jelle Verhagen

LRTV Swift

1:38:34

15

Ted Dalrymple

HSK Trias

1:38:38

16

Daan Droog

LRTV Swift

1:38:40

17

Floris Peereboom

RWV De Spartaan

1:40:25

18

Siep Roes

RWV De Spartaan

1:42:36

19

Sam Kerkvliet

LRTV Swift

1:42:43

 

 

 

 

 

2017.06.30.PROLOOG.NIEUWELING-MEISJES

 

 

 

 

 

1

Daniek Hengeveld

 

1:30.79

2

Joan de Bruyn

 

1:31.86

3

Eline van Rooijen

 

1:32.19

4

Nena Vollering

 

1:33.11

5

Kelsey Jade van Schoor

 

1:34.00

6

Marit Wasmus

 

1:35.26

7

Sasha Hassoldt

 

1:36.49

8

Lisa van der Meer

 

1:36.65

9

Malena van Dam

 

1:36.79

10

Anne Tom

 

1:37.44

11

Sanne van Heel

 

1:37.45

12

Maud Adriaansen

 

1:38.49

13

Desiree Ketting

 

1:38.86

14

Nathalie Elzinga

 

1:38.99

15

Piene Romers

 

1:39.00

16

Lotte Akkermans

 

1:40.59

17

Ilse Lingen

 

1:41.38

18

Mischka Strydom

 

1:41.76

19

Lorraine RŲge

 

1:41.80

20

Julia van Leeuwen

 

1:43.00

21

Tanja van der Drift

 

1:43.29

22

Lisanne de Munnik

 

1:43.63

23

Renka van der Tak

 

1:44.07

24

Lisse Ceulemans

 

1:44.87

25

Lieke van Weereld

 

1:45.88

26

Sacha de Nijs

 

1:48.87

 

 

 

 

 

2017.06.30.PUNTENKOERS.NIEUWELING-MEISJES

 

 

 

 

1

Eline van Rooijen

WV Het Stadion

13:56

2

Daniek Hengeveld

Westland Wil Vooruit

z.t.

3

Sanne van Heel

WTC Maas-Waal

z.t.

4

Nena Vollering

Restore Cycling

z.t.

5

Joan de Bruyn

TWC de Kempen

z.t.

6

Maud Adriaansen

DRC De Mol

z.t.

7

Malena van Dam

WV Avanti

z.t.

8

Kelsey Jade van Schoor

Zuid Afrika

z.t.

9

Lisa van der Meer

Westland Wil Vooruit

z.t.

10

Marit Wasmus

Westland Wil Vooruit

z.t.

11

Anne Tom

HSK Trias

z.t.

12

Piene Romers

PRC Delta

z.t.

13

Ilse Lingen

GRTC Excelsior

z.t.

14

Desiree Ketting

DRC De Mol

z.t.

15

Lieke van Weereld

DRC De Mol

z.t.

16

Nathalie Elzinga

WV Otto Ebbens

z.t.

17

Lorraine RŲge

WV Avanti

z.t.

18

Tanja van der Drift

Meteoort Assen-Roden

z.t.

19

Lotte Akkermans

RSC de Zuidwesthoek

z.t.

20

Mischka Strydom

Zuid Afrika

z.t.

21

Sasha Hassoldt

WV Avanti

z.t.

22

Lisanne de Munnik

ZRTC Theo Middelkamp

z.t.

23

Lisse Ceulemans

BelgiŽ

z.t.

24

Renka van der Tak

DRC De Mol

z.t.

25

Sacha de Nijs

RSC de Zuidwesthoek

z.t.

26

Julia van Leeuwen

WV Avanti

z.t.

 

 

 

 

 

2017.07.01.TIJDRIT.NIEUWELING-MEISJES

 

 

 

 

 

1

Daniek Hengeveld

 

4:24.96

2

Eline van Rooijen

 

4:28.07

3

Joan de Bruyn

 

4:30.34

4

Kelsey Jade van Schoor

 

4:35.41

5

Marit Wasmus

 

4:39.17

6

Nena Vollering

 

4:40.96

7

Sasha Hassoldt

 

4:46.39

8

Lisa van der Meer

 

4:46.88

9

Sanne van Heel

 

4:47.40

10

Anne Tom

 

4:51.26

11

Malena van Dam

 

4:51.55

12

Maud Adriaansen

 

4:52.60

13

Desiree Ketting

 

4:54.72

14

Piene Romers

 

4:55.59

15

Nathalie Elzinga

 

4:56.77

16

Lorraine RŲge

 

4:57.37

17

Ilse Lingen

 

4:57.60

18

Tanja van der Drift

 

5:00.58

19

Lotte Akkermans

 

5:01.39

20

Mischka Strydom

 

5:03.33

21

Lisse Ceulemans

 

5:06.82

22

Lieke van Weereld

 

5:09.57

23

Julia van Leeuwen

 

5:09.83

24

Lisanne de Munnik

 

5:12.50

25

Renka van der Tak

 

5:13.64

26

Sacha de Nijs

 

5:24.47

 

 

 

 

 

2017.07.01.CRITERIUM.JEUGD.NIEUWELINGEN

 

 

 

 

 

1

Eline van Rooijen

WV Het Stadion

41:07:00

2

Joan de Bruyn

TWC de Kempen

z.t.

3

Daniek Hengeveld

Westland Wil Vooruit

z.t.

4

Marit Wasmus

Westland Wil Vooruit

z.t.

5

Nena Vollering

Restore Cycling

z.t.

6

Kelsey Jade van Schoor

Zuid Afrika

z.t.

7

Lisa van der Meer

Westland Wil Vooruit

z.t.

8

Malena van Dam

WV Avanti

z.t.

9

Nathalie Elzinga

WV Otto Ebbens

z.t.

10

Lotte Akkermans

RSC de Zuidwesthoek

z.t.

11

Lorraine RŲge

WV Avanti

z.t.

12

Piene Romers

PRC Delta

z.t.

13

Desiree Ketting

DRC De Mol

z.t.

14

Sanne van Heel

WTC Maas-Waal

z.t.

15

Sasha Hassoldt

WV Avanti

z.t.

16

Anne Tom

HSK Trias

z.t.

17

Mischka Strydom

Zuid Afrika

z.t.

18

Ilse Lingen

GRTC Excelsior

z.t.

19

Maud Adriaansen

DRC De Mol

z.t.

20

Lieke van Weereld