†††††††††††††† ††††††††††††††††††††††RONDE VAN s-GRAVENZANDE

††††††††† †††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††05 JULI 2017

 

UITSLAG.AMATEURS/SPORTKLASSE

 

 

 

 

 

1

Bob van den Berg

s-Gravenzande;

Amateur Man

2

Nick Toonen

Lisse;

Sportklasse Man

3

Joost van den Blink

s-Gravenzande;

Amateur Man

4

Rik Nederlof

Breda;

Amateur Man

5

Martijn de Groot

Gorinchem;

Amateur Man

6

Brian Burggraaf

Velsen Noord

Sportklasse Man

7

Tijs Dekker

Oosthuizen;

Sportklasse Man

8

Peter Fils

Pijnacker;

Amateur Man

9

Jaco van Beusichem

Hoek van Holland

Amateur Man

10

Bob van den Enden

s-Gravenzande;

Amateur Man

11

Rob Wessels

Rotterdam;

Amateur Man

12

Gerhard Joling

Krimpen aan de IJssel

Amateur Man

13

Dennis van der Zaal

Lisse

Sportklasse Man

14

Gerard van Haaften

Dirksland

Amateur Man

15

Roeland Mennink

Utrecht;

Amateur Man

16

Remco Schellevis

Stolwijk;

Amateur Man

17

Harm van Berkel

Maasland

Amateur Man

18

Lars Rietveld

Oudewater;

Amateur Man

19

Wilfred Slieker

Monster;

Amateur Man

20

Cornelis Bakker

Dirksland

Amateur Man

21

Marco Kuijvenhoven

īs-Gravenzande;

Amateur Man

22

Tom de Vreede

Pijnacker;

Amateur Man

23

Jan Metselaar

Bergschenhoek

Amateur Man

24

Joost van der Helm

Pijnacker;

Amateur Man

25

Marcel Prakken

Utrecht;

Amateur Man

26

Erik de Niet

Den Haag

Amateur Man

27

Anne-Willem van der Meulen

Den Haag

Amateur Man

28

Henk Peters

Hillegom

Sportklasse Man

29

Nick Zuidewind

Lisse;

Amateur Man

30

Marius van Breda

Wassenaar;

Amateur Man

 

 

 

 

0

UITSLAG.JEUGD.CAT.5

 

 

 

 

 

 

1

Nina Maathuis

Rotterdam

 

2

Anna van der Meiden

Heukelem

 

3

Mika Vijfvinkel

De Lier

 

4

Daan Jurriaans

Andijk

 

5

Lean Booy

Berkel en Rodenrijs

 

6

Elany Farenhout

Zuidland

 

7

Declan van der Hoek

Spijkenisse

 

8

Stein Bocxe

Ter Aar

 

DNF

NoŽlle Booy

Berkel en Rodenrijs

 

 

 

 

 

0

UITSLAG.JEUGD.CAT.6

 

 

 

 

 

 

1

Michael Boers

Naaldwijk

 

2

Menno Huising

Wateringen

 

3

Nick Brand

Pijnacker

 

4

Marijn Dingemans

Lage Zwaluwe

 

5

Max van der Meulen

Den Haag

 

6

Jerney van der Heijden

Zevenhuizen

 

7

Daan van den Berg

De Lier

 

8

Bas van den Bulk

Berkel en Rodenrijs

 

9

Celine de Vreede

De Lier

 

 

 

 

 

0

UITSLAG.JEUGD.CAT.7

 

 

 

 

 

 

1

Mike Bronswijk

Honselersdijk

 

2

Moreno Tak

Fijnaart

 

3

Yannick van den Berg

Monster

 

4

Jens Bassa

Arkel

 

5

Biki Goedschalk

Den Haag

 

6

Kas Visser

Houten

 

7

Noah van Putten

Tiel

 

8

Leonardo van Driel

Monster

 

9

Sam Struwer

De Lier

 

10

Joeri van Mook

Oosterhout

 

11

Bram Praamsma

Reeuwijk

 

12

Ids Visscher

Pijnacker

 

13

Jim Struwer

De Lier