ASSEN.JEUGDTOUR

                                31 JULI 2017 T/M 5 AUGUSTUS 2017

 

UITSLAG.CAT.1 CRITERIUM

 

 

 

 

 

 

 

1

Noah White

J

 

Mid Shropshire

2

Amy Grosz

M

Zevenhuizen;

Westland Wil Vooruit

3

Anna Lloyd

M

 

Lee Valley Youth

4

Harrison Hendy

J

 

Bike Jockey CC

5

Edie Bott

M

 

Life Tri Club

6

Nick Riemeijer

J

Nieuwe Pekela;

Stormvogels Veendam

7

Fraser MacArthur

J

 

Team Milton Keynes

8

Ruby Isaac

M

 

Fenland Clarion

9

Julia Braam

M

Assen;

W.V. Meteoor Assen-Roden

10

Lauren Charles

M

 

CC

11

Rianne Nieuwenhuis

M

Gieten;

W.V. Meteoor Assen-Roden

12

Jil Koot

M

 

RWC Ahoy

13

Imke Menting

M

Apeldoorn;

AR en TV de Adelaar

14

Lauren Oldfield

M

 

Redditch

15

Sofia Bednarek

M

 

albaRose CC

16

Ella Harris

M

 

Halesowen A&CC

17

Fine Hess

M

 

Bayer 5 Triathlon

 

 

 

 

 

 

UITSLAG.CAT.2 CRITERIUM

 

 

 

 

 

 

 

1

George Cooper

J

 

Sherwood Pines Felt

2

Danny Cosgrove

J

Spoutport

Spoutport CC

3

Maureen Abma

M

Wolvega;

WV de Driehoek

4

Victor Kroesbergen

J

Ede;

WV Ede

5

Indy van Velzen

M

Waddinxveen;

Westland Wil Vooruit

6

Lenny Karstedt

J

 

AC Leipzig

7

Hannah Kiers

M

Westerhaar-Vriezenveensewijk;

AWV de Zwaluwen

8

Max Minck

J

Harkstede;

NWV Groningen

9

Noď Moes

M

Goirle;

TWC Het Snelle Wiel

10

Elina Ustupa

M

 

Cannibal Team

11

Jody Mills

J

 

Huddersfiled Star Wh

12

Megan Lloyd

M

 

Middleton CC

13

Chris Kiers

M

Westerhaar-Vriezenveensewijk;

AWV de Zwaluwen

14

Kai Minck

J

Harkstede;

NWV Groningen

15

Charlie Pettifer

J

 

Wheelers

16

Floris van Santen

J

Assen;

W.V. Meteoor Assen-Roden

17

Henry Landon

J

 

Welwyn Wheelers

18

Tulsi Bakrania

M

 

Team Darenth

19

Dewi Riemeijer

M

Nieuwe Pekela;

Stormvogels Veendam

20

Luka Scherf

J

 

RC Victoria Neheim

21

Elizabeth Hart

M

JCAYA

JCAYA

22

Evi de Jonge

M

s-Gravendeel;

DRC de Mol

23

Beau Hanson

J

 

London Dinamo

24

Suzanne Mulder

M

Epe;

AR en TV de Adelaar

25

Isa de Jonge

M

s-Gravendeel;

DRC de Mol

26

Ethan Leslie

J

 

Lee Valley Youth

27

Elise Hawkins

M

 

Palmer Park Velo

28

Kerys Baker

M

 

Engeland

29

Jeannot de Betue

J

Waarland;

Hoornse Ren en Toerclub

30

Jasmine Alexander

M

 

Lichfield CCC

31

Luca Zikoll

J

 

Bayer 5 Triathlon

32

Remi Alexander

J

 

Lichfield CCC

 

 

 

 

 

 

UITSLAG.CAT.3 CRITERIUM

 

 

 

 

 

 

 

1

Finn Hiemstra

J

Burgum;

WV Cycling Sneek

2

Cian Howard

J

 

RL 360 Isle Of Man

3

Mackenzie Riley

J

 

Kirklee Cycl Academy

4

Tyler Eyk

J

Amsterdam;

WTC de Amstel

5

Thomas Huitema

J

Roden;

W.V. Meteoor Assen-Roden

6

Emils Allers

J

 

Cannibal Team

7

Greta Carey

M

 

Palmer Park Velo

8

Bobbie O'Brien

M

 

Hillingdon Slipstr

9

Max de Lincel

J

Voorschoten;

LRTV  Swift

10

Ryan Oldfield

J

 

Redditch

11

Lars Langendoen

J

Berkel en Rodenrijs;

RWC Ahoy

12

Finlay Woodliffe

J

 

Welwyn Wheelers

13

Toit, Du

J

 

Bolsover & District

14

Harrison Dainty

J

 

Team Cystic Fibrosis

15

Geert Jan Hofstee

J

Dwingeloo;

WRV de Peddelaars

16

Carys Lloyd

M

 

Lee Valley Youth

17

Maurits Buiter

J

Leiden;

LRTV  Swift

18

Daniel Phillips

J

 

Engeland

19

Finn O'Brien

J

 

Hillingdon Slipstr

20

Seth Jackson

J

 

Kirklee Cycl Academy

21

Amelia Coleman

M

 

Hillingdon Slipstr

22

Ellen Phillips

M

 

Cotswold

23

Sebastian Beitzel

J

 

Canberra CC

24

Struan Shaw

J

 

Stirling

25

Alex Hart

J

 

Mid Shropshire

26

Lucy Allsop

M

 

Hillingdon Slipstr

27

Ruben Willemsen

J

Apeldoorn;

AR en TV de Adelaar

28

Maurits Blaauwgeers

J

Dalen;

WSV Emmen

29

Oliver Kent

J

 

Hillingdon Slipstr

30

Robbe Schut

J

 

VC Aubagne

31

Jasmijn van Hellemondt

M

Apeldoorn;

AR en TV de Adelaar

32

Karsten Kamp

J

Gasselternijveen;

Stormvogels Veendam

33

Astrid Spragg

M

 

Hillingdon Slipstr

34

Fenny Coppelmans

M

Hapert;

TWC Het Snelle Wiel

35

Liam Haan

J

Emmen;

WSV Emmen

36

Jelte ter Weel

J

Enter;

AWV de Zwaluwen

37

Florian Drent

J

Haren;

NWV Groningen

38

Jude McGreevy

J

 

Team Darenth

39

Nika Isberner

M

 

RSV Blankenfelde

40

Marieke Ottens

M

Rolde;

W.V. Meteoor Assen-Roden

41

Oliver Gill

J

 

Poole Wheelers

42

Luca Bednarek

J

 

albaRose CC

43

Daniela Isidoro

M

 

Agecia Avenida

44

Finn O'Brien

J

Finn O'Brien

O'Brien Finn

45

Connor MacArthur

J

 

Team Milton Keynes

 

 

 

 

 

 

UITSLAG.CAT.4 CRITERIUM

 

 

 

 

 

 

 

1

Niek Suijker

J

Schipluiden;

Westland Wil Vooruit

2

Finlay Hawker

J

 

Hillingdon Slipstr

3

Jente Derksen

J

Haalderen;

WV de Valleirenners AXA

4

Antoine Quint

J

Deil;

JvR de Batauwers

5

Nina Oolders

M

Scheemda;

NWV Groningen

6

Joe Cosgrove

J

 

Southport CC

7

Jette de Groot

M

Zwolle;

WV de Driehoek

8

Cedric de Jager

J

Barendrecht;

DRC de Mol

9

Stan Smit

J

Wervershoof;

Hoornse Ren en Toerclub

10

Job Weijdema

J

Tuk;

WV de Driehoek

11

Jelle Boeyen

J

 

Cannibal Team

12

Ruud Junior Nagengast

J

Beilen;

WRV de Peddelaars

13

Edward Charles

J

 

CC

14

Joshua Jackson

J

 

Mid Shropshire

15

Danny Turkstra

J

Beilen;

WRV de Peddelaars

16

Joel Hurt

J

 

Brother NRG Driverpl

17

Danijel Agricola

J

 

WV De Driehoek

18

Stanley Kent

J

 

Hillingdon Slipstr

19

Alfie Cullender

J

 

Barking-Dagenham CC

20

Bethany Bennett

 

 

Precision Nutrition

21

Zoë van Velzen

M

Waddinxveen;

Westland Wil Vooruit

22

Mathijs Vijverberg

J

Naaldwijk;

Westland Wil Vooruit

23

Marthijn Berends

J

Westerbork;

WSV Emmen

24

Mads de Roos

J

 

WRV De Peddelaars

25

Sam Gilbert

J

 

Hillingdon Slipstr

26

Nicolas Aernouts

 

 

Cannibal Team

27

Loďc Scvhut

J

 

VC Aubagne

28

Lars Smit

J

Steenwijk;

Mountainbike ver. Havelte

29

Hugo Paats

J

Apeldoorn;

AR en TV de Adelaar

30

Bauke ter Weel

J

Enter;

AWV de Zwaluwen

31

Bryn Lawrence

J

 

Eastlands Velo

32

Duco van der Zwart

J

Alphen aan den Rijn;

WV Avanti

33

Esmée Ellermann

M

Emmen;

WSV Emmen

34

Bradley Taylor

J

 

Colchester Rovers

35

Bastiaan de Groot

J

Oldebroek;

K.W.C. Kampen

36

Olivers Skrapcis

J

 

Letland

37

Levi Oord

J

Apeldoorn;

AR en TV de Adelaar

38

Hedzer Poortman

J

Donkerbroek;

WV WoonExpo Kapenga

39

Luke Oldale

J

 

Kinetic CC

40

Ruben Medendorp

J

Eelde;

W.V. Meteoor Assen-Roden

41

Senna Wuisman

M

Spijkenisse;

PRC Delta

42

Thomas Nisbet

J

 

JCAYA

43

Mia Fortuin

J

 

Kinetic CC

44

Oliver Pettifer

J

 

Poole Wheelers

45

Lilli Marz

M

 

RSV Blankenfelder

46

Harry Smith

 

 

Iceni Velo

47

Emily Moreve

M

 

Hillingdon Slipstr

48

Girard Poortman

J

Donkerbroek;

WV WoonExpo Kapenga

49

Jesper Willems

J

Arnhem;

RETO

50

Sophie Stoop

M

Muntendam;

Stormvogels Veendam

 

 

 

 

 

 

UITSLAG.CAT.5 CRITERIUM

 

 

 

 

 

 

 

1

Oscar Chamberlain

J

 

Canberra CC

2

Nielsen, Skov

J

 

CC Hillerřd

3

Jed Smithson

J

 

Hillingdon Slipstr

4

Joe O'Brien

J

 

Zappi Racing Team

5

Babette van der Wolf

M

Oude Tonge;

Cyclingteam Flakkee

6

Thom van der Werff

J

Annen;

W.V. Meteoor Assen-Roden

7

Luke Harris

J

 

Halesowen A&CC

8

Tobias Kool

J

Purmerend;

Hoornse Ren en Toerclub

9

Christiaan van Rees

J

Groot-Ammers;

GRC Jan van Arckel

10

Elisabeth Ebras

M

 

KJK

11

Kyle Jones

J

 

Maindy Flyers

12

Niels Brinkman

J

Noordlaren;

W.V. Meteoor Assen-Roden

13

Arlo Carey

J

 

Palmer Park Velo

14

Tim v.d. Poel

J

Papendrecht;

Westland Wil Vooruit

15

Mika Vijfvinkel

J

De Lier;

Westland Wil Vooruit

16

Peter Drabble

J

 

VC Meudon

17

Martijn Mulder

J

Epe;

AR en TV de Adelaar

18

Alma Johansson

M

 

Mőlndals CK

19

Eric Doman

J

 

RSV Blankenfelde

20

Benjamin Bisson

J

 

VC Londres

21

Ben Marsh

J

 

Matlock CC

22

Eleanor Bolton

M

 

Lee Valley Youth

23

Calum Moir

J

 

Barking&Dagenham CC

24

Joris Funken

J

Assen;

WV de Driehoek

25

Eilidh Shaw

M

 

Stirling

26

Jannet de Vries

M

Drachten;

WV WoonExpo Kapenga

27

Paulien Vrancke

M

Rolde;

W.V. Meteoor Assen-Roden

28

Jelle Schieven

J

Zieuwent;

RTC de Stofwolk

29

Conrad Haugsted

J

 

Amager CR

30

Samuel van der Meer

J

Assen;

W.V. Meteoor Assen-Roden

31

Ryan Gal

J

Neede;

AWV de Zwaluwen

32

Anoushka Minale

M

 

CC Hackney

33

Peter Drabble

J

 

Halesowen A&CC

34

Thomas Wadsworth

J

 

Beeline Bikes

35

Daniel Lloyd

J

 

Valley Youth

36

Thijs van der Molen

J

Peize;

NWV Groningen

37

Samuel Leslie

J

 

Lee Valley Youth

38

Sophie Tiller

M

 

iTeam

39

Manon Turkstra

M

Beilen;

WRV de Peddelaars

40

Bo Jansen

M

Rolde;

W.V. Meteoor Assen-Roden

41

Lasse Oosterhoff

J

Thesinge;

NWV Groningen

42

Lisa Metselaar

M

Hoogeveen;

WRV de Peddelaars

43

Patrick Nieuwenhuis

J

Gieten;

W.V. Meteoor Assen-Roden

44

Shrish Bakrania

J

 

Team Darenth

45

Sep Kramer

J

Oosterbeek;

RETO

46

Kenai Sterenborg

J

 

RC Victoria Neheim

47

Ivar Hoekstra

J

Assen;

W.V. Meteoor Assen-Roden

48

Taylor Evans

J

 

Hillingdon Slipstr

49

Imke van der Zwart

M

Alphen aan den Rijn;

WV Avanti

50

Mees de Vos

J

Heinkenszand;

ZRTC Theo Middelkamp

51

Tieme Stoffers

J

Gasteren;

W.V. Meteoor Assen-Roden

52

Isa Naberman

M

Genemuiden;

WV Noord-Westhoek

53

Roos van den Berg

M

Alphen aan den Rijn;

WV Avanti

54

Stijn Geersing

J

Groningen;

NWV Groningen

55

Rivkah Kroesbergen

M

Ede;

WV Ede

56

Lars Lakeman

J

Venhuizen;

Hoornse Ren en Toerclub

57

Indy Kappert

M

Markelo;

AWV de Zwaluwen

58

Charles Hart

J

 

JCAYA

59

Dirk Tigelaar

J

Smilde;

W.V. Meteoor Assen-Roden

60

Mika Stoop

J

Muntendam;

Stormvogels Veendam

61

Jan Veenhuis

J

Westwoud;

Hoornse Ren en Toerclub

62

Callum Robins

J

 

Solent Pirates

63

Luke Goodwill

J

 

PPYCC

64

Nickey Huenders

M

Almere;

WTC de Amstel

65

Britt de Grave

M

Tholen;

Cannibal team

66

Vanessa Laws

M

 

RSV Blankenfelde

67

Jeremy Landon

J

 

Welwyn Wheelers

68

Jodie Taylor

M

 

Team Terminator

69

William Bancroft

J

 

VC Londres

70

William Roake

J

 

Hillingdon Slipstr

71

Finn Hawkins

J

 

Palmer Park Velo

 

 

 

 

 

 

UITSLAG.CAT.6 CRITERIUM

 

 

 

 

 

 

 

1

Toms Ustups

J

 

Cannibal Team

2

Euan Woodliffe

J

 

Welwyn Wheelers

3

Frank Ragilo

J

 

Cannibal Team

4

Mechelen, Van Mechelen Vlad

J

 

Cannibal Team

5

Bjorn Koster

J

Roden;

W.V. Meteoor Assen-Roden

6

Anne Kiers

J

Westerhaar-Vriezenveensewijk;

AWV de Zwaluwen

7

Stijn Hezeman

J

Apeldoorn;

AR en TV de Adelaar

8

Isabella Escalera

M

 

VC Londres

9

Jasper Huitema

J

Roden;

Cannibal Team

10

Ben Askey

J

 

RST Racing Team

11

Juul Nagengast

J

Beilen;

WRV de Peddelaars

12

Bart Kortleve

J

Havelte;

WV Noord-Westhoek

13

Moyer, de Moyer Kenay

J

 

Team Mahieu Kona

14

Elmar Abma

J

Wolvega;

WV de Driehoek

15

Mattie Dodd

J

 

VC Londres

16

Chloë Postma

M

Hulsen;

AWV de Zwaluwen

17

Anna Wadsworth

M

 

Beeline Bikes

18

Thomas-Casimir Niemi

J

 

Tampereen Yritys

19

Jamie Whitcher

J

 

Poole wheelers

20

Niels Tenniglo

J

Utrecht;

WTC Woerden

21

Julien Saremans

J

 

Cannibal Team

22

Karlijn Koops

M

Elim;

WRV de Peddelaars

23

Rick Doornbos

J

Hijken;

WRV de Peddelaars

24

Thomas Bardill

J

 

CC Hackney

25

Björn Hommes

J

Appelscha;

W.V. Meteoor Assen-Roden

26

Mathieu Kockelmann

J

 

Cannibal Team

27

Jerney van der Heijden

M

Zevenhuizen;

Westland Wil Vooruit

28

Chris Offerein

J

Meppen;

WRV de Peddelaars

29

Ella Coleman

M

 

Hillingdon Slipstr

30

Charlotte McGreevy

M

 

WXC

31

Thijmen Paardekooper

J

Valthermond;

WSV Emmen

32

Niels Nooijen

J

Coevorden;

WSV Emmen

33

Pepijn Veenings

J

Assendelft;

ZWC D.T.S.

34

Yuli van der Molen

M

Krommenie;

ZWC D.T.S.

35

Sep Roord

J

Oldenzaal;

RTV Oldenzaalse WCL

36

Benjamin Gill

J

 

Poole Wheelers

37

Cameron Still

J

 

VC Londres

38

Marvin Peters

J

Wehl;

R en TV de Zwaluwen

39

Indy van Os

M

Angeren;

JvR de Batauwers

40

Senna Nijman

J

Heelsum;

RETO

41

Rory Knowles

J

 

MI Racing Academy

42

Tom Stringer

J

 

Hillindon Slipstr

43

Benjamin Tuchner

J

 

VC Londres

44

Natalie Blomer

M

 

VC Londres

45

Finlay Pearce

J

 

VC Londres

46

Elliot Moreve

J

 

Hillingdon Slipstr

47

Sille Hut

J

 

WV Otto Ebbens

48

Rosan Dekker

M

Echten;

WRV de Peddelaars

49

Iris Offerein

M

Meppen;

WRV de Peddelaars

50

Justus Willemsen

J

Apeldoorn;

AR en TV de Adelaar

51

Nick Klijn

J

Leersum;

GRC Jan van Arckel

52

Marie-Louise Kerpa

M

 

RSV Blankenfelde

53

Britt van der Hulst

M

Hazerswoude;

Westland Wil Vooruit

54

Samuel Nisbet

J

 

JCAYA

55

Callum Twelves

J

 

MI Racing Academy

56

Maarten Hamminga

J

Annen;

W.V. Meteoor Assen-Roden

57

Harry Clarke

J

 

Palmer Park Velo

58

Joseph Smith

J

 

Iceni Velo

59

Lotta Mansfield

M

 

MI Racing Academy

60

Xin van Warmerdam

M

Abbekerk;

Hoornse Ren en Toerclub

61

Iona Moir

M

 

Barking&Dagenham CC

62

Rosanne van Rees

M

Groot-Ammers;

GRC Jan van Arckel

63

Sophia Zwaan

M

Bodegraven;

WV Avanti

64

Ella Baker

M

 

Engeland

65

Kimberly Boven

M

Reutum;

AWV de Zwaluwen

66

Silke Blei

M

Hurwenen;

WTC Maas-Waal

67

Jack Emerson

J

 

Colchester Rovers

68

Fenna Derksen

M

Haalderen;

WV de Valleirenners AXA

69

Halvar de Jager

J

Barendrecht;

DRC de Mol

70

Katie Painter

M

 

MedwayTri

71

Jordy Brouwer

J

Westerbork;

W.V. Meteoor Assen-Roden

72

Norah Minck

M

 

NWVG GRoningen

73

Harry Owen

J

 

VC Londres

74

Stanley Boyd

J

 

Velo

75

Sophie Painter

M

 

MedwayTri

76

Alexa Hawkins

M

 

Palmer Park Velo

77

Caelan Miller

J

 

Barking&Dagenham CC

 

 

 

 

 

 

UITSLAG.CAT.7 CRITERIUM

 

 

 

 

 

 

 

1

Mike Bronswijk

 

Honselersdijk;

Westland Wil Vooruit

2

Joshua Giddings

 

 

MI Racing Academy

3

Innes Harvey

 

 

VC Londres

4

Bjarne Hemme

 

Erica;

WSV Emmen

5

Benet Metz

 

 

RG Hamburg

6

Gustav Wang

 

 

Cannibal Team

7

Mike Spenkelink

 

Nijverdal;

AWV de Zwaluwen

8

Joost Brinkman

 

Noordlaren;

W.V. Meteoor Assen-Roden

9

Rindert Buiter

 

Leiden;

LRTV  Swift

10

Joe Kiely

 

 

Welwyn Wheelers

11

Kieran Riley

 

 

Langdale Leightw

12

Karsten Feldmann

 

 

Stavanger SK

13

Pim Funken

 

Assen;

WV de Driehoek

14

Leonardo van Driel

 

Monster;

Westland Wil Vooruit

15

Bevan Smith

 

 

Cardiff Jif

16

Luke Prenelle

 

 

Lee Valley Youth

17

Arjen Dillema

 

Doezum;

WV WoonExpo Kapenga

18

Aidan Lawrence

 

 

Eastland Velo

19

Sven Timmermans

 

Twello;

K.W.C. Kampen

20

Tibor Del Grosso

 

Eelde;

W.V. Meteoor Assen-Roden

21

Carl Bevort

 

 

Frederik ABC

22

Joop van den Heuvel

 

Drunen;

Team Brabant 2000

23

Zalán Fábian

 

 

Szekszárdi SZKE

24

Billy Gilbey

 

 

VC Londres

25

Yannick van den Berg

 

Monster;

Westland Wil Vooruit

26

Alex Dale

 

 

Lee Valley Youth

27

Olivier de Weerd

 

Kampen;

K.W.C. Kampen

28

Jente Klaver

 

Kollumerzwaag;

WV Otto Ebbens

29

Thomas Lakeman

 

Venhuizen;

Hoornse Ren en Toerclub

30

Jelle Bouwe Hofstee

 

Dwingeloo;

WRV de Peddelaars

31

Eskil Huiting

 

Rolde;

W.V. Meteoor Assen-Roden

32

Biki Goedschalk

 

Den Haag;

Westland Wil Vooruit

33

Frederick Newman

 

 

PPYCC

34

Lucas Averesch

 

Rijssen;

AWV de Zwaluwen

35

Noah Boeker

 

 

RG Hamburg

36

Cal Gorvy

 

 

Palmer Park Velo

37

Aython Smith

 

 

Maindy Flyers

38

Sietse Kool

 

Zevenhoven;

WV Avanti

39

Job Boontjes

 

Gieten;

W.V. Meteoor Assen-Roden

40

Jack Brough

 

 

MI Racing Academy

41

Thijs van Leeuwen

 

Alphen aan den Rijn;

WV Avanti

42

Yarno Hoekstra

 

Assen;

W.V. Meteoor Assen-Roden

43

Kevin Kuiper

 

Nieuwolda;

Stormvogels Veendam

44

Benjamin Trojand

 

 

RSV Blankenfelde

45

van der Nat Leon

 

 

DRC De Mol

46

Joseph Blackmore

 

 

Team Darenth

47

Mark Groeneveld

 

Enkhuizen;

K.W.C. Kampen

48

Cedric Stein

 

 

PSV Rostock

49

Archie Sloan

 

 

VC Londres

50

Charles Dax

 

 

LG Bertrange

51

Matthew Baptista

 

 

Nutcracker Racing

52

Joshua Ballinger

 

 

Preston Park Youth

53

Ruben Kortleve

 

Havelte;

WV Noord-Westhoek

54

Jason Bruintjies

 

 

Kinetic CC

55

Oscar Clark

 

 

Palmer Park Velo

56

Elliot Tappin

 

 

Palmer Park Velo

57

Thijs Havenaar

 

Berkel en Rodenrijs;

RWC Ahoy

58

Matthew Black

 

 

RL360 Isle Of Man

59

Luuk Groeneveld

 

Zevenhoven;

WV Avanti

60

Casper Vos

 

Heinkenszand;

ZRTC Theo Middelkamp

61

Isaac Warrington

 

 

Solent Pirates

62

Rhys Piper

 

Nuland;

Team Brabant 2000

63

Stanley Platts

 

 

VC Londres

64

Sam Marsh

 

 

Matlock CC

65

Pit Northum

 

 

UC Munnerefer Velo

66

Julius de Groot

 

Zwolle;

WV de Driehoek

67

Romans Schut

 

Assen;

W.V. Meteoor Assen-Roden