ASSEN.JEUGDTOUR

                                31 JULI 2017 T/M 5 AUGUSTUS 2017

 

UITSLAG.KLASSIEKER.JUNIOR-VROUWEN

 

 

 

 

 

 

 

1

Madeleine Gammons

 

 

Visin Innovative RT

2

Susanne Meistrok

Elshout;

Junior 2e jaars Vrouw

Restore Cycling

3

Eva Jonkers

Staphorst;

 

WV Noord-Westhoek

4

Nienke Wasmus

Den Hoorn;

Junior 2e jaars Vrouw

Westland Wil Vooruit

5

Manon Bakker

Swifterbant;

Junior 2e jaars Vrouw

Vv GIANT dt Benelux

6

Noa Jansen

Oosterhout Nb;

Junior 1e jaars Vrouw

Women ct-lares-waowdeals

7

Bente van Teeseling

Abcoude;

Junior 2e jaars Vrouw

WV Beet-It Volendam

8

Lieke Lap

Dronten;

Junior 2e jaars Vrouw

K.W.C. Kampen

9

Lauren Murphy

 

 

Liv CC Epic

10

Lieke van der Draaij

Dordrecht;

Junior 2e jaars Vrouw

DRC de Mol

11

Marit Cent

Goor;

Junior 2e jaars Vrouw

WV Beet-It Volendam

12

Gaby Gieskens

s-Gravenhage;

Junior 1e jaars Vrouw

Restore Cycling

13

Kim Baptista

 

 

Nutcraker Racing

14

Holly Hoy

 

 

CT On Form

15

Esmeralda Wannink

Enschede;

 

RTV Oldenzaalse WCL

16

Madeline Howden

 

 

Vision Innovative RT

17

Phaedra Krol

Heerde;

Junior 2e jaars Vrouw

Restore Cycling

18

Liqianne van Warmerdam

Abbekerk;

Junior 2e jaars Vrouw

Hoornse Ren en Toerclub

19

Babette Buitenhuis

Deventer;

Junior 2e jaars Vrouw

AR en TV de Adelaar

20

Rozemarijn Ammerlaan

De Lier;

Junior 1e jaars Vrouw

Westland Wil Vooruit

21

Kara Perryman

 

 

Hargroves Ridley RT

22

Sophie Enever

 

 

Team 22

23

Mischa Bredewold

Hoogland;

Junior 1e jaars Vrouw

W.V. Eemland

24

Floortje van den Berg

Alphen aan den Rijn;

Junior 1e jaars Vrouw

WV Avanti

25

Tine Rombouts

 

 

Balen BC

26

Ingrid Huizing

Haren Gn;

Junior 2e jaars Vrouw

NWV Groningen

27

Iris Ton

Waskemeer;

Junior 2e jaars Vrouw

K.W.C. Kampen

28

Lily Schuitemaker

Volendam;

Junior 2e jaars Vrouw

WV Beet-It Volendam

29

Ilse Hoornsman

Wieringerwerf;

Junior 2e jaars Vrouw

Hoornse Ren en Toerclub

30

Erin Hoefkens

 

 

Balen BC

31

Anouk Spies

Wageningen;

Junior 2e jaars Vrouw

K.W.C. Kampen

32

Tamara de Graaf

Apeldoorn;

Junior 1e jaars Vrouw

AR en TV de Adelaar

33

Victoria Lovett

 

 

iTeam

34

Connie Hayes

 

 

LIV AWOL

35

Lisette Schoon

Best;

Junior 1e jaars Vrouw

TWC Het Snelle Wiel

36

Yvet Schoonewille

Klazienaveen;

Junior 1e jaars Vrouw

WSV Emmen

37

Thirza Korevaar

Groot-Ammers;

Junior 1e jaars Vrouw

GRC Jan van Arckel

38

Maaike Meistrok

Elshout;

Junior 2e jaars Vrouw

Restore Cycling

39

Amber Aernouts

 

 

Balen BC

40

Merili Sirvel

 

 

Cannibal Team

41

Sophie Arends

Harderwijk;

Junior 1e jaars Vrouw

WV De IJsselstreek

42

Carlotta Voss

 

 

RSV Gütersloh

43

Sybine Poot

Tzum;

Junior 2e jaars Vrouw

LWV de Friesche Leeuw

44

Rebecca Simmons

 

 

Clee Cycles

45

Ella Freeman

 

 

Hargrove Ridley RT

46

Hannah Graveney

 

 

LIV AWOL

47

Verena Batenburg

Piershil;

Junior 1e jaars Vrouw

RWC Ahoy

48

Marise Lagendijk

Alphen aan den Rijn;

Junior 1e jaars Vrouw

WV Avanti

49

Esmee Leerkes

Twello;

Junior 1e jaars Vrouw

AR en TV de Adelaar

50

Nadine Post

Assen;

 

W.V. Meteoor Assen-Roden

51

Caya Krol

Heerde;

Junior 1e jaars Vrouw

AR en TV de Adelaar

52

Emily Ashwood

 

 

CT On Form

 

 

 

 

 

 

UITSLAG.KLASSIEKER.NIEUWELING-MEISJES

 

 

 

 

 

 

 

1

Silje Mathisen

 

 

Halden CK

2

Berit Huiting

Rolde;

Nieuweling 2e Vrouw

W.V. Meteoor Assen-Roden

3

Maud Rijnbeek

Limmen;

Nieuweling 1e Vrouw

WTC de Amstel

4

Akvile Gedraityte

 

 

Cannibal Team

5

Ida Johansson

 

 

Mölndals CK

6

Nora Tveit

 

 

Stavanger SK

7

Fleur Nagtegaal

Veenendaal;

Nieuweling 1e Vrouw

JvR de Batauwers

8

Fleur van der Peet

Den Haag;

Nieuweling 1e Vrouw

Westland Wil Vooruit

9

Sofie van Rooijen

Driel;

Nieuweling 1e Vrouw

JvR de Batauwers

10

Lieke Nooijen

Coevorden;

Nieuweling 2e Vrouw

WSV Emmen

11

Ilse Grit

Zwolle;

Nieuweling 2e Vrouw

K.W.C. Kampen

12

Eluned King

 

 

Towy Roders

13

Maike van der Duin

Assen;

Nieuweling 2e Vrouw

W.V. Meteoor Assen-Roden

14

Judith Stolze

De Lier;

Nieuweling 2e Vrouw

Westland Wil Vooruit

15

Marit Wasmus

Den Hoorn;

Nieuweling 1e Vrouw

Westland Wil Vooruit

16

Nathalie Midtsveen

 

 

Ringerike SK

17

Poppy Wildman

 

 

SF Racing

18

Femke Gerritse

Rosmalen;

Nieuweling 2e Vrouw

WV Schijndel

19

Anoek Kuijpers

Gilze;

Nieuweling 1e Vrouw

TWC Pijnenburg

20

Elise Marie Olsen

 

 

Halden CK

21

Dina Scavone

 

 

Balen BC

22

Iris Schultinga

Zuidlaren;

Nieuweling 2e Vrouw

W.V. Meteoor Assen-Roden

23

Iris Verschuren

Streefkerk;

Nieuweling 1e Vrouw

DRC de Mol

24

Pam Schutten

Nijverdal;

Nieuweling 2e Vrouw

AWV de Zwaluwen

25

Maddie Wadsworth

 

 

Beeline Bikes

26

Gloria Van Mechelen

 

 

Cannibal Team

27

Ilse Pluimers

Enter;

Nieuweling 1e Vrouw

AWV de Zwaluwen

28

Juliet Eickhof

Apeldoorn;

Nieuweling 2e Vrouw

AR en TV de Adelaar

29

Karolina Motejunaite

 

 

Cannibal Team

30

Daphne Kreulen

Hooghalen;

Nieuweling 1e Vrouw

W.V. Meteoor Assen-Roden

31

Katie Scott

 

 

Cotswold

32

India Gloag

 

 

VC Londres

33

Anett Sirvel

 

 

Cannibal Team

34

Jasmine Kent

 

 

Speedflex

35

Oriana Soerewijn

Velserbroek;

Nieuweling 1e Vrouw

WTC de Amstel

36

Hedwig de Jong

Feanwalden;

Nieuweling 2e Vrouw

WV Otto Ebbens

37

Nathalie Elzinga

De Westereen;

Nieuweling 2e Vrouw

WV Otto Ebbens

38

Toni Wilkes

 

 

Velo RT

39

Petra Welmers

Dronten;

Nieuweling 1e Vrouw

K.W.C. Kampen

40

Tjitske Eppinga

Smilde;

Nieuweling 1e Vrouw

W.V. Meteoor Assen-Roden

41

Rosalie van der Wolf

Oude-Tonge;

Nieuweling 2e Vrouw

Cyclingteam Flakkee

42

Danielle Quint

Deil;

Nieuweling 1e Vrouw

JvR de Batauwers

43

Enia Kanepaja

 

 

Cannibal Team

44

Abbie Manley

 

 

Solent Pirates

45

Piene Romers

Rozenburg;

Nieuweling 2e Vrouw

PRC Delta

46

Mirjam Braam

Assen;

Nieuweling 2e Vrouw

W.V. Meteoor Assen-Roden

47

Sofie Duyn

Hoogwoud;

Nieuweling 1e Vrouw

Hoornse Ren en Toerclub

48

Emily Conn

Emily

 

Palm Park Velo

49

Tanja van der Drift

Nij Beets;

Nieuweling 1e Vrouw

W.V. Meteoor Assen-Roden

50

Lucy Hart

 

 

Mid Shropshire

51

Sanne de Jonge

Tweede Exloërmond;

Nieuweling 2e Vrouw

WSV Emmen

52

Anouk Dekker

Echten;

Nieuweling 2e Vrouw

WRV de Peddelaars

53

Hennie Engebretsen

 

 

Horten OCK

54

Hannah Johnson

 

 

VC Londres

55

Lieke de Bie

Waalre;

Nieuweling 1e Vrouw

TWC Het Snelle Wiel

56

Daniek Hengeveld

Nootdorp;

Nieuweling 1e Vrouw

Westland Wil Vooruit

57

Anouk Kums

Nederweert;

Nieuweling 1e Vrouw

TWC Het Snelle Wiel

58

Mickey Nijkamp

Zwolle;

Nieuweling 1e Vrouw

K.W.C. Kampen

59

Lis Nothum

 

 

UC Munnerefer Velo

60

Jewel Paumen

Einighausen;

Nieuweling 2e Vrouw

Balen BC

61

Amy Cantelo

 

 

Solent Pirates

62

Paulina Patinskaite

 

 

Cannibal Team