RONDE VAN ABBEBROEK

                                                        08 JULI 2017

 

UITSLAG.JUNIOREN/AMATEURS/SPORTKLASSE

 

 

 

 

 

1

Wout Roos

Stad aan het Haringvliet;

Sportklasse Man

2

Jermo le Fevre

Purmerend;

Amateur Man

3

Peter Fils

Pijnacker;

Amateur Man

4

Michel Francois

Hekelingen;

Sportklasse Man

5

Ruben Mijnsbergen

Rotterdam;

Amateur Man

6

Jeroen Bijnagte

Rotterdam;

Amateur Man

7

Leon Hofman

Bleiswijk;

Amateur Man

8

Maxim Harteloh

De Lier;

Amateur Man

9

Gerard van Haaften

Dirksland;

Amateur Man

10

Ferry de Vendt

Rhoon;

Sportklasse Man

11

Andre Grootveld

Zoetermeer;

Amateur Man

12

Marvin Steenbergen

Waddinxveen;

Amateur Man

13

Jonathan Espigares

Ridderkerk;

Amateur Man

14

Danny Vrolijk

Schipluiden;

Amateur Man

15

Rik Nederlof

Breda;

Amateur Man

16

Bas van Boven

Utrecht;

Amateur Man

17

Tim de Koning

Berkel en Rodenrijs;

Amateur Man

18

Bin Abdul Aiman

 

 

19

Max Mesman

Den Haag;

Amateur Man

20

Mike Kruijthof

Dordrecht;

Amateur Man

21

Kasper Schotte

Hellevoetsluis;

Sportklasse Man

22

Rusli Ammar

 

 

23

Martijn Veenhoven

Oostzaan;

Amateur Man

24

Emiel van Dijk

Hellevoetsluis;

Sportklasse Man

25

Daan Hoole

Zuidland;

Junior 2e jaars Man

26

Jorick Heijn

Leiden;

Amateur Man

27

Cornelis Bakker

Dirksland;

Amateur Man

28

Kevin Verdam

Achterveld;

Amateur Man

29

Marco Kuijvenhoven

s-Gravenzande;

Amateur Man

30

Edward Sol

Spijkenisse;

Sportklasse Man

31

Carlo van Trigt

 

 

32

Tjalle de Jong

Bergschenhoek;

Amateur Man

33

Frans van Winden

Bergschenhoek;

Sportklasse Man

34

Maarten Kamp

Lisse;

Amateur Man

35

Lodewijk Rinsma

Utrecht;

Amateur Man

36

Thomas Boom

Nieuwe Niedorp;

Amateur Man

37

Bas Boenders

Utrecht;

Amateur Man

38

Martijn Harteloh

Dordrecht;

Sportklasse Man

39

Kees Pameijer

Den Haag;

Amateur Man

40

Laurens Heijn

Leiden;

Amateur Man

41

Nick Moerland

Rotterdam;

Amateur Man

42

Erwin Meijer

Berkel en Rodenrijs;

Amateur Man

43

Steven Heshusius

Alkmaar;

Sportklasse Man

44

Alex Duijnisveld

Zoetermeer;

Sportklasse Man

45

Cris Zwanenburg

Alphen aan den Rijn;

Amateur Man

46

Marco Duson

Brielle;

Sportklasse Man

47

Marco Andeweg

Hoogvliet;

Sportklasse Man

48

Joos Francke

Amsterdam;

Sportklasse Man

49

Olav Eerland

Zwijndrecht;

Sportklasse Man

50

Christian Kuikstra

Heenvliet;

Sportklasse Man

51

Jaco Minke

Hellevoetsluis;

Sportklasse Man

52

Kevin van der Velde

Spijkenisse;

Sportklasse Man

53

Mark Tetteroo

Delft;

Amateur Man

54

Douwe van der Hoeven

Hoogvliet;

Sportklasse Man

55

Lars Rietveld

Oudewater;

Amateur Man

56

Michele Somers

Spijkenisse;

Sportklasse Man

57

Teun Groeneveld

Nieuw-Vennep;

Amateur Man

58

Ton Ippel

Barendrecht;

Sportklasse Man

59

Teun Veken

Rotterdam;

Amateur Man

60

Marcel Prakken

Utrecht;

Amateur Man

61

Stephan Borsboom

Hellevoetsluis;

Amateur Man

62

Willem Kegge

Rockanje;

Amateur Man

63

Gijs Nederlof

Kamerik;

Amateur Man

64

Marco van Leeuwen

Hellevoetsluis;

Sportklasse Man

65

Stefan Noorlander

Nieuw-Lekkerland;

Amateur Man

66

Eduard Reitsema

Oostvoorne;

Sportklasse Man

67

Fedde Jager

Utrecht;

Sportklasse Man

68

Ad Oorbeek

Nieuw-Beijerland;

Sportklasse Man

69

Dennis van der Zaal

Lisse;

Sportklasse Man

70

Bin Shaiful Faiz

 

 

71

Maarten Postma

Hoofddorp;

Sportklasse Man

72

Peter Slagmoolen

Hellevoetsluis;

Sportklasse Man

73

Nils van Kooij

Krimpen aan de Lek;

Amateur Man

74

Christiaan Grootveld

Heenvliet;

Sportklasse Man

75

Martin Luesing

Hellevoetsluis;

Sportklasse Man

76

Bart Pieck

Utrecht;

Sportklasse Man

78

Joos Francke

Amsterdam;

Sportklasse Man

79

Casper van der Marel

Maasland;

Sportklasse Man

80

Martin Janssen

Den Haag;

Amateur Man

 

 

 

 

 

UITSLAG.ELITE/BELOFTEN-VROUWEN

 

 

 

 

 

1

Esther van Veen

Uitgeest;

Elite Vrouw

2

Marjolein van 't Geloof

Dirksland;

Belofte Vrouw

3

Gina Hofland

Krimpen aan de IJssel;

Elite Vrouw

4

Eva Buurman

Wervershoof;

Elite Vrouw

5

Priatna Ayustina Delia

 

 

6

Henrietta Colborne

 

 

7

Eveline de Groot

Zoetermeer;

Elite Vrouw

8

Delore Stougje

Zuidland;

Belofte Vrouw

9

Kimberly Nieuwerth

Bergambacht;

Elite Vrouw

10

Marieke van Witzenburg

Brielle;

Elite Vrouw

11

Lindy van Anrooij

Kapelle;

Belofte Vrouw

12

Janine van der Meer

Hellevoetsluis;

Elite Vrouw

13

Tessa Veen

Eindhoven;

Elite Vrouw

14

Angelique Wammes-Bouman

Amersfoort;

Elite Vrouw

15

Melissa van der Peet

Den Haag;

Belofte Vrouw

16

Marissa Baks

Alphen aan den Rijn;

Belofte Vrouw

17

Tone Hatteland

 

 

18

Ingrid van den Wijngaard

Teteringen;

Elite Vrouw

19

Ingeborg Bremmers

Amstelveen;

Elite Vrouw

20

Danielle Eikelboom

Groningen;

Belofte Vrouw

21

Melanie Woering

Rozenburg;

Elite Vrouw

22

Sanne van Helmond

Prinsenbeek;

Elite Vrouw

23

Dévon Kuijstermans

Belgie:

 

24

Els Jorissen

Dordrecht;

Elite Vrouw

25

Henriette Woering

Spijkenisse;

Elite Vrouw

26

Claudia van Dijk

Zuidland;

Belofte Vrouw

27

Wendy Venge

Dordrecht;

Elite Vrouw

28

Veronica Gjerde

 

 

29

Marenda Maghfirotika

 

 

31

Sharon Dommanschet

Roosendaal;

Belofte Vrouw