HART VAN GILZE

                                                        09 JULI 2017

 

 

 

1

Tijs Dekker

Oosthuizen;

Sportklasse Man

2

Lars Rietveld

Oudewater;

Amateur Man

3

Roel de Vries

Utrecht;

Amateur Man

4

Menno Gobielje

Gouda;

Amateur Man

5

Germon Peeters

Tilburg;

Amateur Man

6

Leon Strötker

Venlo;

Amateur Man

7

Cas Graafmans

 

 

8

Rik de Vree

 

 

9

Pim Achterkamp

Rotterdam;

Amateur Man

10

Robin de Pruyssenaere de la Woestijne

Leusden;

Amateur Man

11

Ewout van der Kleij

Utrecht;

Amateur Man

12

Wessel Coppelmans

Hapert;

Junior 2e jaars Man

13

Jeroen Rombouts

Kaatsheuvel;

Amateur Man

14

Peter Stienstra

Heerlen;

Amateur Man

15

Eddy Hermsen

Ochten;

Sportklasse Man

16

Teun Forschelen

Tilburg;

Amateur Man

17

Sil van de Ven

Tilburg;

Amateur Man

18

Henk de Jong

Nieuwveen;

Amateur Man

19

Juul van de Kruijs

Tilburg;

Amateur Man

20

Edwin Driessen

Utrecht;

Sportklasse Man

21

Fernand Cools

Utrecht;

Amateur Man

22

Luc Essink

Almere;

Amateur Man

23

Martijn Colsen

Prinsenbeek;

Sportklasse Man

24

Thijs van der Bijl

Lent;

Amateur Man

25

Koen Vincenten

Bavel;

Amateur Man

 

 

 

 

 

UITSLAG.ELITE/BELOFTEN-CLUB/AMATEUR/JUNIOR-VROUWEN

 

 

 

 

1

Minke Slingerland

Oosterhout;

Elite Vrouw

2

Henriëtta Colborne

 

 

3

Britt Teunissen

Ysselsteyn LB;

Elite Vrouw

4

Ingrit Verhoeff

Groot-Ammers;

Junior 1e jaars Vrouw

5

Minke Bakker

Monster;

Belofte Vrouw

6

Susanne Meistrok

Elshout;

Junior 2e jaars Vrouw

7

Ymke Stegink

Heusden;

Elite Vrouw

8

Juul Hubert

Den Haag;

Belofte Vrouw

9

Femke Geeris

Geldrop;

Belofte Vrouw

10

Carleen Baas

Bladel;

Elite Vrouw

11

Kirsten Westerhuis

Leersum;

Junior 2e jaars Vrouw

12

Merel Hofman

Bleiswijk;

Belofte Vrouw

13

Marissa Baks

Alphen aan den Rijn;

Belofte Vrouw

14

Myrthe Willemsen

Elst;

Belofte Vrouw

15

Noa Jansen

Oosterhout Nb;

Junior 1e jaars Vrouw

16

Sandra van Veghel

Esch;

Elite Vrouw

17

Lieke v.d. Draaij

Dordrecht;

Junior 2e jaars Vrouw

18

Marenda Maghfirotika

 

 

19

Bibian Been

Den Haag;

Belofte Vrouw

20

Kelsey Jade van Schoor

 

 

21

Sharon Dommanschet

Roosendaal;

Belofte Vrouw

22

Nielske Bremmers

Valkenswaard;

Belofte Vrouw

23

Ingeborg Bremmers

Amstelveen;

Elite Vrouw

24

Suzanne Caron

Made;

Elite Vrouw

25

Liontin Evanglina

 

 

26

Priatna Ayustina Delia

 

 

27

Rozemarijn Ammerlaan

De Lier;

Junior 1e jaars Vrouw

28

Britt Knaven

Strijbeek;

Junior 1e jaars Vrouw

29

Rosan Baas

Den Dungen;

Amateur Vrouw

30

Sanne van Helmond

Prinsenbeek;

Elite Vrouw

31

Els Jorissen

Dordrecht;

Elite Vrouw

32

Ilona van Ginneken

Gilze;

Belofte Vrouw

33

Maaike Brandwagt

Sittard;

Belofte Vrouw

34

Inge van der Heijden

Schaijk;

Junior 2e jaars Vrouw

35

Kim Banga

Eindhoven;

Elite Vrouw

36

Olga de Boer

Hazerswoude;

Elite Vrouw

37

Elodie Kuijper

Tilburg;

Junior 1e jaars Vrouw

38

Jeanine Laudy

Roelofarendsveen;

Elite Vrouw

39

Elne Owen

 

 

40

Sanne Vermeer

Dodewaard;

Junior 2e jaars Vrouw

41

Marielle Rockland

Nijmegen;

Elite Vrouw

42

Cindy Bakker

Oostvoorne;

Amateur Vrouw

43

Karin van Leeuwen

Meerkerk;

Amateur Vrouw

44

Lisette Schoon

Best;

Junior 1e jaars Vrouw

45

Tamara van der Horst

Hasselt;

Junior 1e jaars Vrouw

46

Céline van Houtum

Den Dungen;

Belofte Vrouw

47

Dčvon Kuijstermans

Oudenbosch;

Elite Vrouw

48

Nadia van Niekerk