OMLOOP DER ZEVENHEUVELEN

                                                        09 JULI 2017

 

UITSLAG.ELITE/BELOFTEN

 

 

 

 

 

1

Benjamin Sydik

 

 

2

Peter Schulting

Emmeloord;

Professional-B

3

Witten Anthonise

Dordrecht;

Elite 

4

Nicholas Reed

 

 

5

Dylan Newbery

Renkum;

Elite 

6

Jeen de Jong

Britsum;

Belofte 

7

Florian Smits

Amsterdam;

Elite 

8

Roel Verhoeven

Vinkel;

Elite 

9

Brian Megens

Maastricht;

Elite 

10

Jelle Johannink

Denekamp;

Belofte 

11

Teun Teulings

Breugel;

Belofte 

12

Lee Masters

 

 

13

Jurriaan Vos

Oud-Zevenaar;

Belofte 

14

Jasper Bugter

Elden;

Belofte 

15

Bjorn van der Heijden

Schaijk;

Belofte 

16

Jeroen Janssen

Nijmegen;

Elite 

17

Eddy Gödde

Hendrik-ido-Ambacht;

Elite 

18

Frank Thomson

Groningen;

Elite 

19

Olav Wallinga

Zutphen;

Belofte 

20

Paul Gruithuijzen

Breugel;

Belofte 

21

Vincent Fackeldey

Leiden;

Elite 

22

Rowan Bergmans

Maren-Kessel;

Elite 

23

Mart Muskens

Heesbeen;

Belofte 

24

Johan van der Eijk

Strijen;

Elite 

25

Xaf Houwers

Aalten;

Elite 

26

Kenny Nijssen

Haarlem;

Elite 

27

Wouter de Groot

Delft;

Elite 

28

Jaap Berg

Veenendaal;

Elite 

29

Eddy van IJzendoorn

Tiel;

Elite 

30

Marco van Schijndel

Sint-Oedenrode;

Elite 

31

Remco Snippe

Munstergeleen;

Elite 

32

Carlos Schreuder

Veenendaal;

Belofte 

33

Nol van Loon

Breda;

Elite 

34

Christian Varweg

Hardenberg;

Belofte 

35

Arjan Hofman

Nunspeet;

Elite 

36

Hein Smits

Wijchen;

Belofte 

37

Jorrit de Haas

Eersel;

Elite 

38

Roland van der Sloot

s-Hertogenbosch;

Elite 

39

Melle Meeuwisse

Boskoop;

Belofte 

40

Bjorn Koeman

Utrecht;

Elite 

41

Didier Boumans

Den Haag;

Elite 

42

Sander Leppers

Veenendaal;

Elite 

43

Wessel Zennipman

Zutphen;

Belofte 

44

Maarten Lubbers

Winterswijk;

Belofte 

45

Martin den Hengst

Veenendaal;

Elite 

46

Tom Timmers

Assendelft;

Belofte 

47

Robbie Gevers

Schijndel;

Elite 

48

Ronan van Zandbeek

Schijndel;

Elite 

49

Thomas Hartog

Haarlem;

Elite 

50

Jelmer Nuijten

Soest;

Elite 

51

Joost van Wijngaarden

Nijmegen;

Elite 

52

Carlo van Doorn

Hintham;

Elite 

53

Bor Houwers

Aalten;

Elite 

54

Kevin van Bennekom

Culemborg;

Belofte 

55

Mathijs Boerrigter

Borne;

Elite 

 

 

 

 

 

UITSLAG.AMATEURS/SPORTKLASSE

 

 

 

 

 

1

Bart Vreugdenhil

Haarlem;

Amateur

2

Kars Jansman

Hellendoorn;

Amateur

3

Jernst Tempelaar

Nijmegen;

Amateur

4

Luc Ducrot

Amsterdam;

Amateur

5

Steven Willemsen

Groningen;

Amateur

6

Robert Warmer

Utrecht;

Amateur

7

Erik Dekker

Hedel;

Amateur

8

Cees Snoek

Volendam;

Amateur

9

Robbin van de Geer

Maastricht;

Amateur

10

Stefan Verhaaf

Druten;

Amateur

11

Ossip van de Vegte

Utrecht;

Sportklasse

12

Luuk Rutten

Wageningen;

Amateur

13

Tom Meulendijks

Nijmegen;

Amateur

14

Ronald de Waal

Amstelveen;

Amateur

15

Imo de Pruijssenaere de la Woestijne

Utrecht;

Amateur

16

Bas de Bruin

Uithoorn;

Amateur

17

Jos de Haan

Hoogwoud;

Amateur

18

Rik Brouwer

Lent;

Amateur

19

Jorn Bosma

Utrecht;

Sportklasse

20

Jeroen Wellner

Utrecht;

Sportklasse

21

Patrick Reinders

Enschede;

Amateur

22

Dennis Leeftink

Arnhem;

Sportklasse

23

Martijn Venterink

Losser;

Amateur

24

Jesse Rengers

Enschede;

Amateur

25

Tim Kleingeld

Groesbeek;

Sportklasse

26

Yoeri Meessen

Rotterdam;

Sportklasse

27

Andrew O'Hara

Grave;

Amateur

28

Jan Sachtleven

Den Haag;

Amateur

29

Jannes van Weele

Utrecht;

Sportklasse

30

Wesley Pieterse

Arnhem;

Amateur

31

Jorre van der Bij

Utrecht;

Amateur

32

Dick Kinket

Hattem;

Sportklasse

33

Jesse Haaksman

Zeist;

Amateur

34

Jesse Reith

Arnhem;

Sportklasse

35

Bart Dijk

Arnhem;

Sportklasse

36

Dennis ter Wal

Watergang;

Amateur

37

Marcel Webers

Milsbeek;

Sportklasse

38

Tom van Braak

Velp;

Sportklasse

39

Patrick van Gortel

Apeldoorn;

Amateur

40

Rein Cobussen

Wijchen;

Amateur

41

Jochem Koren

Bussum;

Amateur

42

Han van de Werfhorst

Ommen;

Amateur

43

Stef van der Hijden

Nijmegen;

Amateur

44

Arno de Koning

Deventer;

Amateur

45

Jan van Prooije

Arnhem;

Amateur

46

Sander Dijkink

Odiliapeel;

Amateur

47

Huub Giesbers

Amsterdam;

Amateur

48

Kristian Michiels

Vierlingsbeek;

Sportklasse

49

Eric van de Meent

Lent;

Amateur

50

Pieter Broeren

Utrecht;

Sportklasse

51

Bas Boenders

Utrecht;

Amateur

52

Thom Rutten

Eindhoven;

Amateur

53

Tom Davids

Nijmegen;

Amateur

54

Edwin Commandeur

Amsterdam;

Sportklasse

55

Noud Roelen

Arnhem;

Amateur

56

Ruben Hiddink

Zwolle;

Amateur

57

Marcel Jacobs

Nes aan de Amstel;

Sportklasse

58

Remco Bertelink

Ede;

Amateur

59

Jeroen Luijks

Nijmegen;

Amateur

60

Sjoerd Botter

Leiden;

Amateur

61

Paul van Schalen

Zetten;

Amateur

62

Gudo Hartog

Groningen;

Amateur

63

Robert Haaijema

Groningen;

Amateur

64

Timo Fransen

Westervoort;

Amateur

65

Jarno Verhoofstad

Nijmegen;

Amateur

66

Douwe de Boer

Groningen;

Amateur

67

Antoine Moonen

Cuijk;

Sportklasse

68

Joost Aelmans

Uden;

Amateur

69

Menno Koens

Hoofddorp;

Sportklasse

70

Michael Kortekaas

Amstelveen;

Amateur

71

Stef van den Bosch

Milheeze

Amateur

72

Michel Reuser

Dieren;

Amateur

73

Bart de Veer

Vreeland;

Amateur

74

Cor van der Ploeg

Bemmel;

Sportklasse

75

Mario Willemsen

Huissen;

Amateur

76

Tjeerd Beets

Nijmegen;

Sportklasse

77

Marco Blom

Tiel;

Sportklasse

78

Bram van der Hulst

Nijmegen;

Amateur

79

Ruben Versloot

Utrecht;

Sportklasse

80

Martin Luijk

Arnhem;

Amateur

81

Jasper Oelers

Amsterdam;

Amateur

82

Dirk Jan Veldhorst

Breedenbroek;

Sportklasse

83

Tijmen Moltmaker

Lent;

Amateur

84

Levi Kerkhof

Ede;

Sportklasse

85

Maurice van Duijnhoven

Elst;

Amateur

86

Dion Kramer

Amsterdam;

Amateur

87

Maarten Schoemaker

Nijmegen;

Amateur

88

Matthijs ten Buuren

Hengelo;

Amateur

89

Jeroen Jansman

Oosterbeek;

Sportklasse

90

Bram Dissel

Tilburg;

Amateur

91

Koos van Dam

Amsterdam;

Amateur

92

Werner Altewischer

Arnhem;

Amateur

93

Dennis Pronk

Delft;

Amateur

94

Antonio Vilches-Kolkman

Haarlem;

Sportklasse

95

Bram Oortgiesen

Deventer;

Sportklasse

96

Thijs van Schijndel

Esch;

Amateur

97

Chris Heiberg

Rotterdam;

Amateur

98

Gerrit Huinink

Varsseveld;

Sportklasse

99

Robin Roelofs

Nijmegen;

Amateur

100

Johan Pronk

Nijmegen;

Sportklasse

101

Harm Verhoeven

Rosmalen;

Sportklasse

102

Joost Lammers

Utrecht;

Sportklasse

103

Gert Verdijk

Heijen;

Amateur

104

Hans Vonk

Arnhem;

Sportklasse

105

Pieter Schoenmaker

Wijchen;

Amateur

106

Steven Terpstra

Deventer;

Sportklasse

107

Ernst Ogink

Deventer;

Amateur

108

Bart Pieck

Utrecht;

Sportklasse

109

Jeroen Wolbrink

Deventer;

Sportklasse

110

Bas Winters

Hengelo;

Amateur

111

Martijn Goedings

Arnhem;

Amateur

112

Marcel Klapwijk

Ter Aar;

Sportklasse

113

Marcel Janssen

Nijmegen;

Sportklasse

114

Peter Kraaijvanger

Zevenaar;

Sportklasse

115

Eltjo Keijer

Utrecht;

Sportklasse

116

Bernd Nijenhuis

Delft;

Sportklasse

117

Richard van Hardeveld

Ede Gld.;

Amateur

118

Marc Pouw

Deventer;

Sportklasse

119

Olav Eerland

Zwijndrecht;

Sportklasse

121

Joppe van Stiphout

Lent;

Amateur

122

Mike van Veelen

Arnhem;

Amateur

123

Ronald Ligtenberg

Haarlem;

Amateur

124

Jos Huisman

Zwolle;

Amateur

125

Martin de Vries

Heerenveen;

Amateur

126

Edwin Driessen

Utrecht;

Sportklasse

127

Sil van de Ven

Tilburg;

Amateur

128

Lars Rietveld

Oudewater;

Amateur

129

Job Janssen

Amsterdam;

Amateur

 

 

 

 

 

UITSLAG.JUNIOREN

 

 

 

 

 

 

1

Edo Maas

Rotterdam;

Jun.01e jaars

2

Marijn van den Berg

De Meern;

Jun.02e jaars

3

Adne Koster

Roden;

Jun.01e jaars

4

Meindert Weulink

Diepenveen;

Jun.02e jaars

5

Bas van Belle

Zoetermeer;

Jun.01e jaars

6

Bastiaan de Blom

Zeewolde;

Jun.01e jaars

7

Ruben van der Pijl

Amstelveen;

Jun.01e jaars

8

Thymen Arensman

Deil;

Jun.02e jaars

9

Menno van Capel

Noorden;

Jun.02e jaars

10

Milan van der Touw

Voorschoten;

Jun.02e jaars

11

Rick Pluimers

Enter;

Jun.01e jaars

12

Jasper Jansen

Wageningen;

Jun.02e jaars

13

Gijs Leemreize

Ruurlo;

Jun.02e jaars

14

Friso van Diemen

Amstelveen;

Jun.02e jaars

15

Stefan Verhoeff

Groot-Ammers;

Jun.02e jaars

16

Lars Mastebroek

Barneveld;

Jun.02e jaars

17

Simon Vocking

Amerongen;

Jun.02e jaars

18

Maarten Rotman

Wierden;

Jun.01e jaars

19

Thom Stuij

Hei en Boeicop;

Jun.02e jaars

20

Jasper Haest

Roosendaal;

Jun.02e jaars

21

Stijn Ruijter

Uithoorn;

Jun.01e jaars

22

Menno Broex

Ouderkerk aan den Amstel;

Jun.01e jaars

23

Kevin Haest

Rijsbergen;

Jun.02e jaars

24

Iska Buwalda

Biddinghuizen;

Jun.02e jaars

25

Aron Bosman

Hazerswoude-Dorp;

Jun.02e jaars

26

Jeroen Hasselaar

Eindhoven;

Jun.01e jaars

27

Yuran Geleijnse

Amsterdam;

Jun.01e jaars

28

Niels Bakker

Rijssen;

Jun.01e jaars

29

Tommie-Jens Meeter

Tiel;

Jun.01e jaars

30

Jip Steman

Zutphen;

Jun.01e jaars