RONDE VAN HEERLE

                                                        10 JULI 2017

 

UITSLAG.ELITE/BELOFTEN

 

 

 

 

 

1

Robin Wennekes

Dodewaard;

Elite Man

2

Jordi Talen

Spijkenisse;

Professional-B Man

3

Jos Koop

Delft;

Elite Man

4

Antonie van Noppen

Ridderkerk;

Belofte Man

5

David van Eerd

Breda;

Elite Man

6

Robert Berk

Pijnacker;

Elite Man

7

Robbie van Bakel

Deurne;

Professional-B Man

8

Koen van de Klundert

Woensdrecht;

Belofte Man

9

Frank de Reus

Papendrecht;

Elite Man

10

Tom Jansen

Steenbergen;

Belofte Man

11

Eloy Raas

Hendrikskinderen;

Elite Man

12

Witten Anthonise

Dordrecht;

Elite Man

13

Kelvin van den Dool

Hoogblokland;

Belofte Man

14

Roy de Ryck

 

 

15

Lars Akkermans

Ossendrecht;

Belofte Man

16

Bart Dielissen

Breda;

Elite Man

17

Lex Nederlof

 

 

18

Mattias Raeymaekers

 

 

19

Hermen Bode

Giessenburg;

Elite Man

20

Dylan de Kok

Steenbergen;

Elite Man

21

Bart van den Berg

Wijngaarden;

Elite Man

22

Jan de Voogd

s-Gravenpolder;

Elite Man

23

Bob Wubben

De Lier;

Elite Man

24

Bobby Balk

Arnemuiden;

Elite Man

25

Lennerd de Mol

 

 

26

Jeffrey Doornbusch

Breda;

Elite Man

27

Nol van Loon

Breda;

Elite Man

28

Ruben Hoogland

Rotterdam;

Elite Man

29

Roy Gijzel

 

Elite Man

30

Roland van der Sloot

s-Hertogenbosch;

Elite Man

31

Carlo van Doorn

Hintham;

Elite Man

32

Bas Nieuwkoop

Roosendaal;

Belofte Man

33

Frenky van der Vorst

Halsteren;

Belofte Man

34

Koen van Baardewijk

Roosendaal;

Belofte Man

35

Pim van de Klundert

Woensdrecht;

Belofte Man

36

Coen van Kleef

Schipluiden;

Belofte Man

37

Ramon Vleugel

Goes;

Elite Man

38

Lars van der Poel

Hoogerheide;

Belofte Man

39

Floris van den Broek

Chaam;

Belofte Man

40

Michel Stroosnijder

Hansweert;

Elite Man

41

Casper van Wijck

Rotterdam;

Elite Man

42

Gert-Jan Decoster

 

 

43

Jacob Buijk

Hardinxveld-Giessendam;

Elite Man

44

Thijs de Lange

Utrecht;

Elite Man

45

Aron Kremer

Pernis;

Elite Man

46

Johan van der Eijk

Strijen;

Elite Man

47

Bob Kerkhofs

Wouw;

Belofte Man

48

Bas Sitters

Zegge;

Belofte Man

49

Michael-Angelo Romana

Tilburg;

Elite Man

 

 

 

 

 

UITSLAG.JUNIOREN/AMATEURS/SPORTKLASSE

 

 

 

 

1

Stefan Laurijssen

Oud Gastel;

Amateur Man

2

Gijsbert Nieuwkoop

Veen;

Amateur Man

3

Ruben Mijnsbergen

Rotterdam;

Amateur Man

4

Danny Vrolijk

Schipluiden;

Amateur Man

5

Jelle Veraart

 

 

6

Curter Turnbull

 

 

7

Henk de Jong

Nieuwveen;

Amateur Man

8

Johnny van der Klooster

 

 

9

Gerwin Veltman

Enschede;

Amateur Man

10

Bouke Gerritsma

Enschede;

Amateur Man

11

Albert van Riessen

Rotterdam;

Amateur Man

12

Andre van Tilborg

Andel;

Amateur Man

13

Kelvin Dekker

Maastricht;

Amateur Man

14

Niky Deijkers

 

 

15

Rosli Ammar

 

 

16

Gerben Kroon

Wijk en Aalburg;

Sportklasse Man

17

Sidney Bley

Houten;

Amateur Man

18

Shaiful Rizal Faiz

 

 

19

Lars Adriaansen

Steenbergen;

Amateur Man

20

Johan Pemen

 

 

21

Aboul Halim Shahmir

 

 

22

Dimitri Mulder

Bergen op Zoom;

Amateur Man

23

Guus de Graauw

Etten-Leur;

Amateur Man

24

Roy Guequierre

Tholen;

Amateur Man

25

Jurgen Verbocht

Roosendaal;

Amateur Man

26

Bart Thomson

Enschede;

Amateur Man

27

Jelle Jumelet

Bruinisse;

Amateur Man

28

Ruud Goorden

 

 

29

Frank Visser

Utrecht;

Amateur Man

30

Thomas Jones

 

 

31

Sil van de Ven

Tilburg;

Amateur Man

32

Mark Tetteroo

Delft;

Amateur Man

33

Martijn Colsen

Prinsenbeek;

Sportklasse Man

34

Robert-Jan den Haan

Enschede;

Amateur Man

35

Xander Hensing

Delft;

Sportklasse Man

36

Andy van Loon

 

 

37

Martijn van Gemerden

Vlaardingen;

Amateur Man

38

Gijs Nederlof

Kamerik;

Amateur Man

39

Gerhard Joling

Krimpen aan de IJssel;

Amateur Man

40

Allard Klijnstra

Oldeholtpade;

Amateur Man

41

Marcel van der Poel