RONDE VAN OUDENBOSCH

                                                        16 JULI 2017

 

UITSLAG.ELITE/BELOFTEN

 

 

 

 

 

1

Maarten van Trijp

 

 

2

David van Eerd

Breda;

Elite 

3

Robert Berk

Pijnacker;

Elite 

4

Lieven Anthonise

Dordrecht;

Elite 

5

Jan Maas

Huijbergen;

Professional-B

6

Jarno Gmelich Meijling

Almere;

Professional-B

7

Willem Bok

Maren-Kessel;

Belofte 

8

Bob Wubben

De Lier;

Elite 

9

Lex Nederhof

 

 

10

Paul Cremers

Gulpen;

Belofte 

11

Lars van der Poel

Hoogerheide;

Belofte 

12

Tom Wijfje

Ter Aar;

Belofte 

13

Koen van Baardewijk

Roosendaal;

Belofte 

14

Bas Nieuwkoop

Roosendaal;

Belofte 

15

Eloy Raas

Hendrikskinderen;

Elite 

16

Michel Stroosnijder

Hansweert;

Elite 

17

Koen van de Klundert

Woensdrecht;

Belofte 

18

Jan-Willem Groeneveld

Rotterdam;

Elite 

19

Jorrit de Haas

Eersel;

Elite 

20

Jordi van Loon

Lage Zwaluwe;

Professional-B

21

Jorrit Walgien

Amersfoort;

Elite 

22

Pim van de Klundert

Woensdrecht;

Belofte 

23

Michael Kootstra

Krimpen aan de Lek;

Belofte 

24

Xavier Ketelaars

Sint Willebrord;

Belofte 

25

Tom Jansen

Steenbergen;

Belofte 

26

Erik Kramer

Breda;

Elite 

27

Jacob Buijk

Hardinxveld-Giessendam;

Elite 

28

Daan Meijers

Dongen;

Professional-B

29

Jordi Talen

Spijkenisse;

Professional-B

30

Frank de Reus

Papendrecht;

Elite 

31

Ramon Vleugel

Goes;

Elite 

32

Ferdi Frijters

Berkel-Enschot;

Elite 

33

Gustav Swagemakers

Anna Jacobapolder;

Elite 

34

Jan-Willem Kamphof

Eindhoven;

Elite 

 

 

 

 

 

UITSLAG.JUNIOREN/AMATEURS/SPORTKLASSE

 

 

 

 

1

Remco Bertelink

Ede;

Amateur Man

2

Stefan Laurijssen

Oud Gastel;

Amateur Man

3

Jeroen Bijnagte

Rotterdam;

Amateur Man

4

Leon Strötker

Venlo;

Amateur Man

5

Timo Fransen

Westervoort;

Amateur Man

6

Elias de Bruijne

Utrecht;

Amateur Man

7

Pim Achterkamp

Rotterdam;

Amateur Man

8

Koen Wulterkens

Boxmeer;

Amateur Man

9

Ruben Mijnsbergen

Rotterdam;

Amateur Man

10

Rik Nederlof

Breda;

Amateur Man

11

Peter Fils

Pijnacker;

Amateur Man

12

Rosli Ammar

 

 

13

Danny Vrolijk

Schipluiden;

Amateur Man

14

Jorre van der Bij

Utrecht;

Amateur Man

15

Guus de Graauw

Etten-Leur;

Amateur Man

16

Remco Schellevis

Stolwijk;

Amateur Man

17

Cris Zwanenburg

Alphen aan den Rijn;

Amateur Man

18

Henk de Jong

Nieuwveen;

Amateur Man

19

Kees Pameijer

Den Haag;

Amateur Man

20

Bas van Boven

Utrecht;

Amateur Man

21

Ronald de Waal

Amstelveen;

Amateur Man

22

Robin de Pruyssenaere de la Woestijne

Leusden;

Amateur Man

23

Robert Warmer

Utrecht;

Amateur Man

24

Fernand Cools

Utrecht;

Amateur Man

25

Jonathan Espigares

Ridderkerk;

Amateur Man

26

Gerhard Joling

Krimpen aan de IJssel;

Amateur Man

27

Stef van der Hijden

Nijmegen;

Amateur Man

28

John Roos

Middelharnis;

Sportklasse Man

29

Jurgen Verbocht

Roosendaal;

Amateur Man

30

Menno Boogaard

Utrecht;

Amateur Man

31

Thijs van der Bijl

Lent;

Amateur Man

32

Mike Kruijthof

Dordrecht;

Amateur Man

33

Rein Falke

Amsterdam;

Amateur Man

34

Wessel Coppelmans

Hapert;

Junior 2e jaars Man

35

Ruud Goorden

 

 

36

Emiel van Dijk

Hellevoetsluis;

Sportklasse Man

37

Dennis ter Wal

Watergang;

Amateur Man

38

Job Janssen

Amsterdam;

Amateur Man

39

Frank Lanting

Den Haag;

Amateur Man

40

Jan Sachtleven

Den Haag;

Amateur Man

41

Guido Smit

Voorburg;

Sportklasse Man

42

uhamad Faiz Shaiful Rizal

 

 

43

Luc van der Lecq

Houten;

Amateur Man

44

Roland Blommestein

IJsselstein Ut;

Amateur Man

45

Erik de Niet

Den Haag;

Amateur Man

46

Muhammad Shahmir Aiman Aboul Halim

 

47

Harm van Berkel

Maasland;

Amateur Man

48

Martin Janssen

Den Haag;

Amateur Man

49

Ronald Kolkman

Meteren;

Amateur Man

50

Iroy Cosse

Wouwse Plantage;

Amateur Man

51

Xander Hensing

Delft;

Sportklasse Man

52

Max Mesman

Den Haag;

Amateur Man

53

Eddy Hermsen

Ochten;

Sportklasse Man

54

Jeroen Luijks

Nijmegen;

Amateur Man

55

Wout Roos

Stad aan het Haringvliet;

Sportklasse Man

56

kees Raats

 

 

57

Fedde Jager

Utrecht;

Sportklasse Man

58

Martijn Colsen

Prinsenbeek;

Sportklasse Man

59

Marco Halma

Nieuwkoop;

Sportklasse Man

60

Berko Dorussen

Beuningen;

Junior 1e jaars Man

61

Ernest Boskovic

Soest;

Sportklasse Man

62

Tony VErschuuren

 

 

63

Mark Hermsen

Ochten;

Sportklasse Man

64

Jasper Fioole

Koudekerk aan den Rijn;

Amateur Man

65

Mark Braspenning

Eindhoven;

Amateur Man

66

Tijs Westendorp

Nijmegen;

Sportklasse Man