RONDE VAN POELDIJK

                                                        23 JULI 2017

 

UITSLAG.ELITE/BELOFTEN/AMATEURS

 

 

 

 

 

1

Peter Schulting

Emmeloord;

Professional-B

2

Roy Pieters

Zwanenburg;

Elite 

3

Jason van Dalen

s-Gravenzande;

Professional-B

4

Maarten van Trijp

 

 

5

Noah van der Meer

Hoek van Holland;

Belofte 

6

Melle Meeuwisse

Boskoop;

Belofte 

7

Bas van der Kooij

Maassluis;

Professional-B

8

Koen van de Klundert

Woensdrecht;

Belofte 

9

Lars van de Vall

Heemstede;

Elite 

10

Sjors Handgraaf

Leiden;

Elite 

11

Luuk van der Wal

De Lier;

Elite 

12

Robert Berk

Pijnacker;

Elite 

13

Dennis van Leeuwen

Poeldijk;

Belofte 

14

Ruben Hoogland

Rotterdam;

Elite 

15

Nick van der Meer

Honselersdijk;

Elite 

16

Merijn Korevaar

Groot-Ammers;

Professional-B

17

Michael Kootstra

Krimpen aan de Lek;

Belofte 

18

Lehvi Braam

Dodewaard;

Belofte 

19

Jeroen Breewel

Wilnis;

Elite 

20

Tijmen Snel

Leiden;

Belofte 

21

Melvin van Zijl

Harderwijk;

Elite 

22

Coen van Kleef

Schipluiden;

Belofte 

23

Jerry Roling

Heemskerk;

Belofte 

24

Christiaan Meerbeek

Naaldwijk;

Belofte 

25

Marvin van Spronsen

Monster;

Elite 

26

David Dekker

Hedel;

Belofte 

27

Lieven Anthonise

Dordrecht;

Elite 

28

Wilfred Slieker

Monster;

Amateur

29

Dylan van Zijl

Harderwijk;

Elite 

30

Jos Koop

Delft;

Elite 

31

Jaap van der Meij

Katwijk;

Belofte 

32

Michael Vingerling

Hellevoetsluis;

Elite 

33

Eddy Gödde

Hendrik-ido-Ambacht;

Elite 

34

Mike Appelman

Beverwijk;

Belofte 

35

Jaco van Beusichem

Hoek van Holland;

Amateur

36

Mike van Nunspeet

Den Haag;

Belofte 

37

Julian Stolk

Pijnacker;

Belofte 

38

Niels Overvoorde

Delfgauw;

Amateur

39

Pim de Beer

Bakel;

Elite 

40

Sjoerd Kouwenhoven

Honselersdijk;

Professional-B

41

Marco Kuijvenhoven

s-Gravenzande;

Amateur

42

Bob Wubben

De Lier;

Elite 

43

Kevin Inkelaar

Abbenbroek;

Belofte 

44

André van Reek

Lisse;

Amateur

45

Casper van Wijck

Rotterdam;

Elite 

46

Joost van den Blink

s-Gravenzande;

Amateur

47

Witten Anthonise

Dordrecht;

Elite 

 

 

 

 

 

UITSLAG.JUNIOREN

 

 

 

 

 

 

1

Edo Maas

Rotterdam;

Junior 1e jaars Man

2

Victor Broex

Ouderkerk aan den Amstel;

Junior 1e jaars Man

3

Tom van den Berg

Helmond;

Junior 2e jaars Man

4

Conner Sens

 

 

5

Chiel Schulten

Raalte;

Junior 2e jaars Man

6

Kars ten Boske

Wintelre;

Junior 1e jaars Man

7

Mees Hendrikx

Valkenswaard;

Junior 1e jaars Man

8

Quinten Veling

Monnickendam;

Junior 2e jaars Man

9

Vincent Hoppezak

Nieuwerkerk aan den IJssel;

Junior 2e jaars Man

10

Jelle Bootsveld

Heino;

Junior 2e jaars Man

11

Alex Molenaar

Oud-Beijerland;

Junior 2e jaars Man

12

Manuel Michielsen

Eck en Wiel;

Junior 1e jaars Man

13

Muhamad Faiz Bin Shaiful Rizal

Maleisie:

 

14

Frank Stijger

Honselersdijk;

Junior 1e jaars Man

15

Cornee Jansen

Lelystad;

Junior 1e jaars Man

16

Mathijs de Leng

Boskoop;

Junior 2e jaars Man

17

Milan van der Touw

Voorschoten;

Junior 2e jaars Man

18

Stefan Appelman

Beverwijk;

Junior 2e jaars Man

19

Daan Hoeks

Amstelveen;

Junior 1e jaars Man

20

Muhamad Nurfitri Bin Rosli

Maleisie:

 

21

Tim Naberman

Genemuiden;

Junior 2e jaars Man

22

Herman Brinkman

Rotterdam;

Junior 2e jaars Man

23

Menno Broex

Ouderkerk aan den Amstel;

Junior 1e jaars Man

24

Mohamed Rayes

Utrecht;

Junior 1e jaars Man

25

Luuk van Gestel

Moergestel;

Junior 1e jaars Man

26

Danny Maas

Oudenbosch;

Junior 2e jaars Man

27

Jan Egbert de Vries

Broeksterwoude;

Junior 1e jaars Man

28

Roy Dirven

Bergeijk;

Junior 1e jaars Man

29

Leon Buijs

Aalsmeer;

Junior 2e jaars Man

30

Twan Karstel

Rotterdam;

Junior 2e jaars Man

31

Marco Ehlert

Kortenhoef;

Junior 1e jaars Man

32

Jayson de Bruin

Alphen aan den Rijn;

Junior 1e jaars Man

33

Raoul van Drunen

Dordrecht;

Junior 1e jaars Man

34

Kay Pronk

 

 

35

Niels Rotman

Wierden;

Junior 2e jaars Man

36

Maarten Rotman

Wierden;

Junior 1e jaars Man

37

Maikel Zijlaard

Rotterdam;

Junior 2e jaars Man

 

 

 

 

 

UITSLAG.NIEUWELINGEN

 

 

 

 

 

1

Owen Geleijn

Rijsenhout;

Nw.02e jaars

2

Serginho Wilshaus

Haarlem;

Nw.02e jaars

3

Olav Kooij

Numansdorp;

Nw.02e jaars

4

Yoeri Slokkers

Oud-Vossemeer;

Nw.02e jaars

5

Enzo Leijnse

Amstelveen;

Nw.02e jaars

6

Roel van Sintmaartensdijk

Zuidland;

Nw.02e jaars

7

Sten Verzijl

Berkel en Rodenrijs;

Nw.02e jaars

8

Quinten Buijs

De Lier;

Nw.01e jaars

9

Erwin Smit

Wervershoof;

Nw.01e jaars

10

Mohammad Faisal Izuddin Bin Ahmad Joyo

Maleisie:

 

11

Syazwan Amanie Bin Asrul Afpendi

Maleisie:

 

12

Melvin Drost

Veenendaal;

Nw.02e jaars

13

Stef Suijker

Schipluiden;

Nw.02e jaars

14

James Potter

Soest;

Nw.01e jaars

15

Bart Beks

Wouw;

Nw.02e jaars

16

Casper Polet

Katwijk;

Nw.02e jaars

17

Jim Kes

Volendam;

Nw.02e jaars

18

Ole Veenhuis

Westwoud;

Nw.01e jaars

19

Jens Pronk

De Rijp;

Nw.02e jaars

20

Gianni Pavone

Steenbergen;

Nw.02e jaars

21

Luc van der Hoeven

Wateringen;

Nw.02e jaars

22

Bjorn Claassen

Den Haag;

Nw.01e jaars

23

Lance Huenders

Almere;

Nw.01e jaars

24

Muhammad Ibni Hissham Bin Abd Rauf

Maleisie:

 

25

Ivo Zwaans

Den Helder;

Nw.01e jaars

26

Roy Duijvesteijn

Honselersdijk;

Nw.02e jaars

27

Jardi Christiaan van der Lee

Schiedam;

Nw.02e jaars

28

Sam Meijdam

Utrecht;

Nw.02e jaars

29

Muhammad Adam Haiqal Bin Shairul Faizal

Maleisie:

 

30

Lars Hohmann

Oosterhout;

Nw.02e jaars

31

Nick van Dorp

Zaandam;

Nw.02e jaars

32

Jasper Kraaijenbrink

Abbenbroek;

Nw.02e jaars

33

Tristan Geleijn

Rijsenhout;

Nw.01e jaars

34

Muhammad Ridwan Bin Shahrom

Maleisie:

 

35

Tim van der Voort

De Lier;

Nw.01e jaars

36

Thomas Steegenga

Utrecht;

Nw.02e jaars

37

Jasper van Poecke

Hoofddorp;

Nw.01e jaars

38

Noel Luijten

Meerkerk;

Nw.01e jaars

39

Niels d'Huy

Monster;

Nw.01e jaars

40

Boyd Lampen

Leusden;

Nw.01e jaars

41

Wessel Kuiper

Oosterblokker;

Nw.01e jaars

42

Robbert Rasenberg

Terheyden;

Nw.02e jaars

43

Timo de Zeeuw

Molenaarsgraaf;

Nw.01e jaars

44

Rick van der Poel

Papendrecht;

Nw.01e jaars

45

Twan van der Drift

Wateringen;

Nw.01e jaars