†††††††††††††††††††††††††††††† ††††††††††††††††RONDE VAN BOXMEER

††††††††††††††††††††††††† ††††††††††††††††††††††††††††††24 JULI 2017

 

UITSLAG.BEROEPSRENNERS

 

 

 

 

 

1

Dylan Groenewegen

Amsterdam;

Professional-A

2

Koen de Kort

 

Professional-A

3

Tom Dumoulin

 

Professional-A

4

Dylan van Baarle

Veenendaal;

Professional-A

5

Mike Teunissen

Ysselsteyn LB;

Professional-A

6

Marco Minnaard

Wemeldinge;

Professional-A

7

Jos van Emden

 

Professional-A

8

Maurits Lammertink

Harbrinkhoek;

Professional-A

9

Bauke Mollema

 

Professional-A

10

Martijn Tusveld

Utrecht;

Professional-A

11

Timo Roosen

Goirle;

Professional-A

12

Arvid de Kleijn

Herveld;

Professional-B

13

Justin Timmermans

Hardenberg;

Professional-B

14

Luuc Bugter

Nijmegen;

Professional-B

15

Martijn Budding

Veenendaal;

Professional-A

16

Maik van der Heijden

Schaijk;

Professional-B

17

Etienne van Empel

Geldermalsen;

Professional-A

18

Jasper Ockeloen

Dordrecht;

Professional-B

19

Boy van Poppel

 

Professional-A

20

Dylan Bouwmans

Gemert;

Professional-B

21

Ramon Sinkeldam

Assendelft;

Professional-A

22

Roy Curvers

Roggel;

Professional-A

23

Wim Stroetinga

Nijkerk Gld;

Professional-B

24

Stefan Kreder

Zevenhuizen Zh;

Professional-B

25

Jim Lindenburg

Wateringen;

Professional-B

26

Albert Timmer

Hardenberg;

Professional-A

27

Oscar Riesebeek

Tiel;

Professional-A

28

Abe Celi

Oosterhout;

Professional-B

29

Robbert de Greef

Geldrop;

Professional-B

30

Twan van den Brand

Volkel;

Professional-B

31

Ike Groen

Tuitjenhorn;

Professional-B

32

Twan Brusselman

Helmond;

Professional-B

33

Robbie van Bakel

Deurne;

Professional-B

34

Tim Kerkhof

Nistelrode;

Professional-B

35

Laurens ten Dam

Oudorp;

Professional-A

 

 

 

 

 

UITSLAG.ELITE/BELOFTEN/AMATEURS

 

 

 

 

 

1

Ronan van Zandbeek

Schijndel;

Elite

2

Arjan Hofman

Nunspeet;

Elite

3

Frank Visser

Utrecht;

Amateur

4

Henk Bos

Drachten;

Elite

5

Willem Bok

Maren-Kessel;

Belofte

6

Ryan Christensen

 

 

7

Juul van Loon

Cuijk;

Elite

8

Franklin Wessels

Aalsmeer;

Belofte

9

Robin Wennekes

Dodewaard;

Elite

10

Jasper Bugter

Elden;

Belofte

11

Leon StrŲtker

Venlo;

Amateur

12

Frank Wierstra

Burgum;

Elite

13

Nol van Loon

Breda;

Elite

14

Roland van der Sloot

s-Hertogenbosch;

Elite

15

Bjorn van der Heijden

Schaijk;

Belofte

16

Marc Janssen

Ede;

Elite

17

Jorre van der Bij

Utrecht;

Amateur

18

Jasper van Mierle

 

 

19

Gert-Jan Verdijk

Boxmeer;

Amateur

20

Kevin Minten

Mill;

Belofte

21

Carlo van Doorn

Hintham;

Elite

22

Ruben Hoogland

Rotterdam;

Elite

23

Jan-Willem Kamphof

Eindhoven;

Elite

24

Job Janssen

Amsterdam;

Amateur

25

Brendan Berendse

Purmerend;

Belofte

26

Marijn Coolen

Well;

Amateur

27

Peter Groenendijk

Waddinxveen;

Amateur

 

 

 

 

 

UITSLAG.NIEUWELINGEN

 

 

 

 

 

1

Bram Leerkes

Twello;

Nw.01e jaars

2

Owen Geleijn

Rijsenhout;

Nw.02e jaars

3

Roy Duijvesteijn

Honselersdijk;

Nw.02e jaars

4

Lars Boven

Reutum;

Nw.02e jaars

5

Ian Spenkelink

Nijverdal;

Nw.02e jaars

6

Hugo Kars

Oosterbeek;

Nw.01e jaars

7

Rick Hezeman

Apeldoorn;

Nw.02e jaars

8

Pepijn Reinderink

Ruurlo;

Nw.01e jaars

9

Pieter Prosman

Zaltbommel;

Nw.01e jaars

10

Dennis Willems

Boxmeer;

Nw.02e jaars

11

Melvin Drost

Veenendaal;

Nw.02e jaars

12

Joppe de Heij

Heteren;

Nw.01e jaars

13

Tom Smeets

Reuver;

Nw.02e jaars

14

Steyn Lamberink

Bergentheim;

Nw.02e jaars

15

James Potter

Soest;

Nw.01e jaars

16

Wouter van de Weerdhof

Lobith;

Nw.01e jaars

17

Pieter de Groof

Heeze;

Nw.02e jaars

18

Jody Jochems

Sint Anthonis;

Nw.01e jaars

19

Lars Romijn

Apeldoorn;

Nw.01e jaars

20

Bart Klein Nienhuis

Lichtenvoorde;

Nw.02e jaars

21

Nick Thoolen

Weert;

Nw.02e jaars

22

Xander van Dijk

Roosendaal;

Nw.02e jaars

23

Luiten

Naarden;

Nw.02e jaars

24

Tristan Geleijn

Rijsenhout;

Nw.01e jaars

25

Daan van Wieringen

Beverwijk;

Nw.02e jaars

26

Jarno Vorstenbosch

Schijndel;

Nw.02e jaars

27

Tijs Giezen

Doetinchem;

Nw.02e jaars

28

Roben Larsen

 

 

29

Thijs van Beek

Geldrop;

Nw.01e jaars

30

Jelle Baks

Haalderen;

Nw.01e jaars

31

JoŽl Nederveen

Hardinxveld;

Nw.01e jaars

32

Marijn van Vlerken

Aarle-Rixtel;

Nw.01e jaars

33

Mika Sardina

Helmond;

Nw.01e jaars

34

Benjamin Wessels

Aalsmeer;

Nw.01e jaars

35

Tom Henst

Asten;

Nw.01e jaars

36

Tim Stephens

Riel;

Nw.02e jaars

37

John Marschall

 

 

 

 

 

 

 

UITSLAG.ELITE/BELOFTEN-VROUWEN

 

 

 

 

 

1

Chantal Blaak

Berkel en Rodenrijs;

Elite Vrouw

2

Amy Pieters

Zwanenburg;

Elite Vrouw

3

Marianne Vos

BabyloniŽnbroek;

Elite Vrouw

4

Nina Kessler

Velserbroek;

Elite Vrouw

5

Ellen van Dijk

Woerden;

Elite Vrouw

6

Monique van de Ree

Etten-Leur;

Elite Vrouw

7

Annemiek van Vleuten

Wageningen;

Elite Vrouw

8

Roxane Knetemann

Nijkerk Gld;

Elite Vrouw

9

Floortje Mackaij

Woerden;

Belofte Vrouw

10

Lucinda Brand

Rotterdam;

Elite Vrouw

11

Ilona Hoeksma

Luxwoude;

Elite Vrouw

12

Anna van der Breggen

Zwolle;

Elite Vrouw

13

Kirsten Wild

Zwolle;

Elite Vrouw

14

Karlijn Swinkels

Handel;

Belofte Vrouw

15

Jeanne Korevaar

Groot-Ammers;

Belofte Vrouw

16

Kimberly Nieuwerth

Bergambacht;

Elite Vrouw

17

Emilie Moberg

 

 

18

Winanda Spoor

Apeldoorn;

Elite Vrouw

19

Melanie Klement

Diphoorn;

Elite Vrouw

20

Marjolein van 't Geloof

Dirksland;

Belofte Vrouw

21

Aagtje Dijkman

Duivendrecht;

Elite Vrouw

22

Kylie Waterreus

Ulestraten;

Belofte Vrouw

23

Alicja Verhagen

Woerden;

Elite Vrouw

24

Puck Moonen

Liempde;

Belofte Vrouw

25

Rosa Tormanen