†††††††††††††††††††††††† ††††††††††††††††††DE ACHT VAN CHAAM

††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††† 26 JULI 2017

 

UITSLAG.BEROEPSRENNERS

 

 

 

 

 

1

Christopher Froome

 

Professional-A Man

2

Bauke Mollema

 

Professional-A Man

3

Dylan Groenewegen

Amsterdam;

Professional-A Man

4

Mike Teunissen

Ysselsteyn LB;

Professional-A Man

5

Raymond Kreder

Oudenbosch;

Professional-A Man

6

Timo Roosen

Goirle;

Professional-A Man

7

Nick van der Lijke

Rotterdam;

Professional-A Man

8

Sam Oomen

Tilburg;

Professional-A Man

9

Koen de Kort

 

Professional-A Man

10

Sjoerd van Ginneken

Heerle;

Professional-A Man

11

Dylan Bouwmans

Gemert;

Professional-B Man

12

Peter Schulting

Emmeloord;

Professional-B Man

13

Jarno Gmelich Meijling

Almere;

Professional-B Man

14

Stan Godrie

Zundert;

Professional-A Man

15

Tom Vermeer

 

Professional-B Man

16

Jason van Dalen

s-Gravenzande;

Professional-B Man

17

Luuc Bugter

Nijmegen;

Professional-B Man

18

Mitchell Mulhern

Heerde;

Professional-B Man

19

Jens Adams

 

Professional-B Man

20

Maarten van Trijp

 

Professional-B Man

21

Daan Meijers

Dongen;

Professional-B Man

22

Ide Schelling

Den Haag;

Professional-B Man

23

Robbert de Greef

Geldrop;

Professional-B Man

24

Twan Brusselman

Helmond;

Professional-B Man

25

Yannick Detant

Purmerend;

Professional-B Man

26

Mehdi Tigrine

 

Professional-B Man

27

Abe Celi

Oosterhout;

Professional-B Man

28

Merijn Korevaar

Groot-Ammers;

Professional-B Man

29

Twan van den Brand

Volkel;

Professional-B Man

30

Ivar Slik

Bergen Nh;

Professional-B Man

31

Rob van Broekhoven

Roosendaal;

Professional-B Man

32

Remco te Brake

Den Hoorn;

Professional-B Man

 

 

 

 

 

UITSLAG.ELITE-BELOFTEN

 

 

 

 

 

1

Oscar van Wijk

Wormer;

Belofte

2

Thijs de Lange

Utrecht;

Elite

3

Mike Terpstra

Krommenie;

Elite

4

Dylan Newbery

Renkum;

Elite

5

David van Eerd

Breda;

Elite

6

Nils Wolffenbuttel

Nigtevecht;

Belofte

7

Michel Stroosnijder

Hansweert;

Elite

8

Robin Lowik

Vriezenveen;

Belofte

9

Jordi van Loon

Lage Zwaluwe;

Professional-B

10

Lieven Anthonise

Dordrecht;

Elite

11

Lorenzo Harbers

Nijverdal;

Belofte

12

Robbie Gevers

Schijndel;

Elite

13

Ramon Vleugel

Goes;

Elite

14

Bart Dielissen

Breda;

Elite

15

Ronan van Zandbeek

Schijndel;

Elite

16

Youp Havermans

Rotterdam;

Elite

17

Bart Lemmen

 

 

18

Jasper Bugter

Elden;

Belofte

19

Tim Groot

Bovenkarspel;

Belofte

20

Patrick Bos

Deventer;

Elite

21

Patrick Stam

Uitgeest;

Elite

22

Roland van der Sloot

s-Hertogenbosch;

Elite

23

Rens te Stroet

Keijenborg;

Professional-B

24

Ramon van Bokhoven

Tilburg;

Belofte

25

Koen van Nieuwpoort

Nieuwerkerk aan den IJssel;

Belofte

26

Massimo Vanderaerden

 

 

27

David Dekker

Hedel;

Belofte

28

Stefan Wolffenbuttel

Nigtevecht;

Elite

29

Wout van Elzakker

Hoogerheide;

Belofte

30

Mike van Nunspeet

Den Haag;

Belofte

31

Jorrit Walgien

Amersfoort;

Elite

32

Ruben Hoogland

Rotterdam;

Elite

33

Irjan Luttenberg

Utrecht;

Amateur

34

Jaap Berg

Veenendaal;

Elite

35

Bryan van Rutten

Roosendaal;

Elite

36

Koen van Baardewijk

Roosendaal;

Belofte

37

Sven Tellegen

Hattem;

Belofte

38

Tom Jansen

Steenbergen;

Belofte

39

Peter de Winter

Wolphaartsdijk;

Elite

40

Lars van der Poel

Hoogerheide;

Belofte

41

Robbie van Bakel

Deurne;

Professional-B

42

Pascal Aandewiel

Amsterdam;

Elite

43

Corne Verhoeks

Zuilichem;

Amateur

44

Tim Meusen

Reuver;

Belofte

45

Gustav Swagemakers

Anna Jacobapolder;

Elite

46

Olaf Oussoren

Amerongen;

Elite

47

Floris van den Broek

Chaam;

Belofte

48

Aron Kremer

Pernis;

Elite

49

Bob Kerkhofs

Wouw;

Belofte

50

Pim van de Klundert

Woensdrecht;

Belofte

51

Bas Sitters

Zegge;

Belofte

52

Bas Nieuwkoop

Roosendaal;

Belofte

53

Robert Bovenhuis

Zwolle;

Elite

54

Willem Bok

Maren-Kessel;

Belofte

55

Leon Koch

 

 

56

Jeffrey Doornbusch

Breda;

Elite

57

Carlo van Doorn

Hintham;

Elite

58

Tim Kerkhof

Nistelrode;

Professional-B

59

Jordi Timmermans

Langeweg;

Belofte

60

Daaf Koemans

Terheyden;

Belofte

61

Pieter-Paul de Weerd

t Harde;

Elite

 

 

 

 

 

UITSLAG.JUNIOREN

 

 

 

 

 

 

1

Lars Oreel

Goes;

Junior 2e jaars Man

2

Danny Maas

Oudenbosch;

Junior 2e jaars Man

3

Timo de Jong

Goes;

Junior 2e jaars Man

4

Robin Blummel

Sint-Michielsgestel;

Junior 2e jaars Man

5

Luuk van Gestel

Moergestel;

Junior 1e jaars Man

6

Jord Baak

Dronten;

Junior 1e jaars Man

7

Alain Broos

Baarle-Nassau;

Junior 2e jaars Man

8

Rick Pluimers

Enter;

Junior 1e jaars Man

9

Remco de Jong

Rijen;

Junior 1e jaars Man

10

Rick Burgmans

Westerhoven;

Junior 1e jaars Man

11

Jelle Bootsveld

Heino;

Junior 2e jaars Man

12

Kevin Haest

Rijsbergen;

Junior 2e jaars Man

13

Muhamad Faiz Bin Shaiful Rizal

 

14

Wim Wittenberg

Herveld;

Junior 2e jaars Man

15

Tom van den Berg

Helmond;

Junior 2e jaars Man

16

Koen van Helvoirt

Erp;

Junior 2e jaars Man

17

Tim Bierkens

Stampersgat;

Junior 2e jaars Man

18

Frank Stijger

Honselersdijk;

Junior 1e jaars Man

19

Muhammad Shahmir Aiman Aboul Halim

 

20

Muhamad Nurfitri Bin Rosli

 

21

Andreas Andersson

 

 

22

Jurgen van den Aarssen

Dreumel;

Junior 1e jaars Man

23

Roy Dirven

Bergeijk;

Junior 1e jaars Man

24

Hugo Hoekjen

Delft;

Junior 1e jaars Man

25

Mike Hooiveld

Andijk;

Junior 2e jaars Man

26

Frank de Jong

Rijen;

Junior 1e jaars Man

27

Tommie-Jens Meeter

Tiel;

Junior 1e jaars Man

28

Jochem Kerckhaert

Schoondijke;

Junior 1e jaars Man

29

Jeroen Haest

Rijsbergen;

Junior 1e jaars Man

30

Leon Buijs

Aalsmeer;

Junior 2e jaars Man

31

Loek Geelen

Lonneker;

Junior 1e jaars Man

32

Ivar Immerzeel

Wilnis;

Junior 1e jaars Man

33

Tim Penson

Reusel;

Junior 2e jaars Man

34

Sander Hendrickx

Baarle-Nassau;

Junior 1e jaars Man

35

Wessel Verschueren

Ulicoten;

Junior 1e jaars Man

36

Lars de Bot

Losser;

Junior 2e jaars Man

37

Jesse Huijbregts

Roosendaal;

Junior 2e jaars Man

38

Bradley Warnes

 

 

39

Manuel Michielsen

Eck en Wiel;

Junior 1e jaars Man

40

Arno Tellegen

Hattem;

Junior 1e jaars Man

41

Kelvin Kanen

Bergeijk;

Junior 1e jaars Man

42

Laurens van der Laan

Hierden;

Junior 1e jaars Man

43

Wessel Coppelmans

Hapert;

Junior 2e jaars Man

 

 

 

 

 

UITSLAG.NIEUWELINGEN

 

 

 

 

 

1

Hidde van Veenendaal

Dongen;

Nw.02e jaars

2

Dylan Strik

Heerlen;

Nw.02e jaars

3

Owen Geleijn

Rijsenhout;

Nw.02e jaars

4

Thomas Mijnsbergen

Rotterdam;

Nw.01e jaars

5

Arjan Poleij

Kruiningen;

Nw.02e jaars

6

James Potter

Soest;

Nw.01e jaars

7

Ian Spenkelink

Nijverdal;

Nw.02e jaars

8

Yoeri Slokkers

Oud-Vossemeer;

Nw.02e jaars

9

Wouter van de Weerdhof

Lobith;

Nw.01e jaars

10

Roy Duijvesteijn

Honselersdijk;

Nw.02e jaars

11

Jasper Kraaijenbrink

Abbenbroek;

Nw.02e jaars

12

Pieter Prosman

Zaltbommel;

Nw.01e jaars

13

Ole Veenhuis

Westwoud;

Nw.01e jaars

14

Robin van Oorschot

Klein-Zundert;

Nw.01e jaars

15

Lars Hohmann

Oosterhout;

Nw.02e jaars

16

Xander van Dijk

Roosendaal;

Nw.02e jaars

17

Muhammad Ibni Hissham Bin Abd Rauf

 

18

Wouter Hopmans

Hoogerheide;

Nw.02e jaars

19

Ward de Schepper

Wagenberg;

Nw.02e jaars

20

Redmar Dijkman

Lutjegast;

Nw.01e jaars

21

Tristan Geleijn

Rijsenhout;

Nw.01e jaars

22

Jamie Prince

Oud-Vossemeer;

Nw.02e jaars

23

Daan van Wieringen

Beverwijk;

Nw.02e jaars

24

Marijn Maas

Huijbergen;

Nw.01e jaars

25

Erben van Meer

Nispen;

Nw.02e jaars

26

Geert van Kappel

Sleeuwijk;

Nw.02e jaars

27

Hein Wittenberg

Herveld;

Nw.02e jaars

28

Bart Beks

Wouw;

Nw.02e jaars

29

Jente van Dun

 

 

30

Martijn Rasenberg

Terheyden;

Nw.02e jaars

31

Syazwan Amanie Bin Asrul Afpendi

 

32

Muhammad Adam Haiqal Bin Shairul Faizal

 

33

Jaap Roelen

Chaam;

Nw.01e jaars

34

Sven Pijnenburg

Raamsdonksveer;

Nw.01e jaars

35

Niels Huijbregts

Wernhout;

Nw.01e jaars

36

Thijs van den Broek

Gilze;

Nw.02e jaars

37

David van Eersel

Breda;

Nw.02e jaars

38

Luuk Bierkens

Stampersgat;

Nw.01e jaars

39

Gianni Pavone

Steenbergen;

Nw.02e jaars

40

Tristan Timmermans

Yerseke;

Nw.02e jaars

41

JoŽl Nederveen

Hardinxveld;

Nw.01e jaars

42

Wessel Kuiper

Oosterblokker;

Nw.01e jaars

43

Mohammad Faisal Izuddin Bin Ahmad Joyo

 

44

Tom Hendrickx

Tilburg;

Nw.02e jaars

45

Tim Stephens

Riel;

Nw.02e jaars

 

 

 

 

 

UITSLAG.ELITE-BELOFTEN/VROUWEN

 

 

 

 

 

1

Marianne Vos

BabyloniŽnbroek;

Elite Vrouw

2

Anna van der Breggen

Zwolle;

Elite Vrouw

3

Nina Kessler

Velserbroek;

Elite Vrouw

4

Grace Brown

 

 

5

Ilona Hoeksma

Luxwoude;

Elite Vrouw

6

Melanie Klement

Diphoorn;

Elite Vrouw

7

Emile Moberg

 

 

8

Monique van de Ree

Etten-Leur;

Elite Vrouw

9

Marjolein van 't Geloof

Dirksland;

Belofte Vrouw

10

Maaike Boogaard

Zwaag;

Belofte Vrouw

11

Henrietta Colborne

 

 

12

Femke van Kessel

Delft;

Elite Vrouw

13

Jessie Hodges

 

 

14

Puck Moonen

Liempde;

Belofte Vrouw

15

Verena Eberhardt

 

 

16

Cťline van Houtum

Den Dungen;

Belofte Vrouw

17

Demi de Jong

Ossendrecht;

Belofte Vrouw

18

Jessica Pratt

 

 

19

Kimberly Nieuwerth

Bergambacht;

Elite Vrouw

20

Bianca Lust

Oostzaan;

Belofte Vrouw

21

Rylee Mcmullen

 

 

22

Pernilla van Rozelaar

Medemblik;

Belofte Vrouw

23

Shannon Malseed

 

 

24

Ayesha McGowan

 

 

25

Karen Verhestraeten

 

 

26

Ione Johnson

 

 

27

Rotem Gafinovitz

 

 

28

Tessa Dijksman

Velserbroek;

Belofte Vrouw

29

Lucy Kennedy

 

 

30

Minke Slingerland

Oosterhout;

Elite Vrouw

31

Vera Dorrestijn

Amersfoort;

Elite Vrouw

32

Liena de Jong

Ubbena;

Belofte Vrouw

33

Ingrid van den Wijngaard

Teteringen;

Elite Vrouw

34

Marielle Rockland

Nijmegen;

Elite Vrouw

35

Ingrid Tempert

Lemele;

Elite Vrouw

36

Jessica Lane

 

 

37

Sharon Dommanschet

Roosendaal;

Belofte Vrouw

38

Suzanne Caron

Made;

Elite Vrouw

39

Ingrid Stolwijk

Rotterdam;

Elite Vrouw

40

Sabine Hey

Oosterhout;

Belofte Vrouw

41

Renske Winters

Doesburg;

Elite Vrouw

42

Maddy Ward

 

 

43

Esther Meisels

 

 

44

Roos Anneveldt

Utrecht;

Elite Vrouw

45

Kim Banga

Eindhoven;

Elite Vrouw

46

Kate Wightman

 

 

47

Yva Geluk

Middelburg;

Elite Vrouw

48

Daimy Hellemons

Hoeven;

Belofte Vrouw

49

Daniela TrckovŠ

 

 

50

Emelie Persson

 

 

51

Sanne van Helmond

Prinsenbeek;

Elite Vrouw

52

Els Jorissen

Dordrecht;

Elite Vrouw

53

Mary Maroon

 

 

54

Tessa Hoogma

Utrecht;

Elite Vrouw

55

Erika Sosa

 

 

56

Ayla Rudgley

 

 

57

Lauren Dodge

 

 

58

DŤvon Kuijstermans

Oudenbosch;

Elite Vrouw

 

 

 

 

 

UITSLAG.JUNIOR/VROUWEN-NIEUWELING/MEISJES

 

 

 

 

1

Lorena Wiebes

Mijdrecht;

Junior 2e jaars Vrouw

2

Susanne Meistrok

Elshout;

Junior 2e jaars Vrouw

3

Charlotte Kool

Kortenhoef;

Junior 2e jaars Vrouw

4

Nienke Wasmus

Den Hoorn;

Junior 2e jaars Vrouw

5

Cathalijne Hoolwerf

Eemdijk;

Junior 1e jaars Vrouw

6

Lonneke Uneken

Veendam;

Junior 1e jaars Vrouw

7

Ilse Grit

Zwolle;

Nieuweling 2e Vrouw

8

Maike van der Duin

Assen;

Nieuweling 2e Vrouw

9

Marit Cent

Goor;

Junior 2e jaars Vrouw

10

Amber van der Hulst

Hazerswoude;

Junior 2e jaars Vrouw

11

Berit Huiting

Rolde;

Nieuweling 2e Vrouw

12

Gaby Gieskens

s-Gravenhage;

Junior 1e jaars Vrouw

13

Noa Jansen

Oosterhout Nb;

Junior 1e jaars Vrouw

14

Mickey Nijkamp

Zwolle;

Nieuweling 1e Vrouw

15

Dorien Hoog Antink

Ochten;

Nieuweling 2e Vrouw

16

Lisa van Helvoirt

Erp;

Nieuweling 1e Vrouw

17

Anne de Ruiter

Polsbroek;

Junior 2e jaars Vrouw

18

Lieke van der Draaij

Dordrecht;

Junior 2e jaars Vrouw

19

Anouk Spies

Wageningen;

Junior 2e jaars Vrouw

20

Lieke Lap

Dronten;

Junior 2e jaars Vrouw

21

Iris Hoog Antink

Ochten;

Nieuweling 2e Vrouw

22

Sanne de Jonge

Tweede ExloŽrmond;

Nieuweling 2e Vrouw

23

Ilse Pluimers

Enter;

Nieuweling 1e Vrouw

24

Liqianne van Warmerdam

Abbekerk;

Junior 2e jaars Vrouw

25

Joan de Bruyn

Bergeijk;

Nieuweling 2e Vrouw

26

Rosalie van der Wolf

Oude-Tonge;

Nieuweling 2e Vrouw

27

Anoek Kuijpers

Gilze;

Nieuweling 1e Vrouw

28

Fleur Nagtegaal

Veenendaal;

Nieuweling 1e Vrouw

29

Mariska Kruidenier

Abbenbroek;

Junior 2e jaars Vrouw

30

Karen Verdonck

 

 

31

Mischa Bredewold

Hoogland;

Junior 1e jaars Vrouw

32

Rosan Koper

Heemskerk;

Nieuweling 2e Vrouw

33

Maaike Meistrok

Elshout;

Junior 2e jaars Vrouw

34

Ruth van Hulst

Zwolle;

Nieuweling 2e Vrouw

35

Marit Wasmus

Den Hoorn;

Nieuweling 1e Vrouw

36

Leonie Bos

s-Gravendeel;

Nieuweling 2e Vrouw

37

Iris Verschuren

Streefkerk;

Nieuweling 1e Vrouw

38

Sanne Jongenelen

Steenbergen;

Nieuweling 2e Vrouw

39

Babette Buitenhuis

Deventer;

Junior 2e jaars Vrouw

40

Sofie Duyn

Hoogwoud;

Nieuweling 1e Vrouw

41

Sanne Vermeer

Dodewaard;

Junior 2e jaars Vrouw

42

Britt Knaven

Strijbeek;

Junior 1e jaars Vrouw

43

Melanie van Putten

Hagestein;

Junior 2e jaars Vrouw

44

Meike Uiterwijk Winkel

Echten;

Junior 2e jaars Vrouw

45

Elodie Kuijper

Tilburg;

Junior 1e jaars Vrouw

46

Daniek Hengeveld

Nootdorp;

Nieuweling 1e Vrouw

47

Lisette Schoon

Best;

Junior 1e jaars Vrouw

48

Lieke Nooijen

Coevorden;

Nieuweling 2e Vrouw

49

Danielle Quint

Deil;

Nieuweling 1e Vrouw

 

 

 

 

 

UITSLAG.AMATEURS-SPORTKLASSE

 

 

 

 

 

1

Guus de Graauw

Etten-Leur;

Amateur Man

2

Stefan Laurijssen

Oud Gastel;

Amateur Man

3

Roy Guequierre

Tholen;

Amateur Man

4

Jasper Verkuijl

Baarn;

Amateur Man

5

Germon Peeters

Tilburg;

Amateur Man

6

Roeland Mennink

Utrecht;

Amateur Man

7

Jasper Nijkamp

Zwolle;

Sportklasse Man

8

Jeroen Bijnagte

Rotterdam;

Amateur Man

9

Arthur Rutte

Haarlem;

Sportklasse Man

10

Ruben Mijnsbergen

Rotterdam;

Amateur Man

11

Danny Vrolijk

Schipluiden;

Amateur Man

12

Jorre van der Bij

Utrecht;

Amateur Man

13

Sander Boerkamp

Amsterdam;

Amateur Man

14

Edwin Krijgh

Dieren;

Sportklasse Man

15

Rein Falke

Amsterdam;

Amateur Man

16

Marco Kuijvenhoven

s-Gravenzande;

Amateur Man

17

Imo de Pruijssenaere de la Woestijne

Utrecht;

Amateur Man

18

Robin de Pruyssenaere de la Woestijne

Leusden;

Amateur Man

19

Robert van Dalen

Giessen;

Amateur Man

20

Henk de Jong

Nieuwveen;

Amateur Man

21

Max Mesman

Den Haag;

Amateur Man

22

Ossip van de Vegte

Utrecht;

Sportklasse Man

23

Matthias Dijkstra

Groningen;

Sportklasse Man

24

Bram Mens

Wateringen;

Amateur Man

25

Gerard van Haaften

Dirksland;

Amateur Man

26

Ruud Goorden

 

 

27

Marco van Dijken

Appingedam;

Amateur Man

28

Kristian Michiels

Vierlingsbeek;

Sportklasse Man

29

Robert Warmer

Utrecht;

Amateur Man

30

Gerben Kroon

Wijk en Aalburg;

Sportklasse Man

31

Daan Switters

Utrecht;

Amateur Man

32

Matthijs Spies

Wageningen;

Sportklasse Man

33

Pim Achterkamp

Rotterdam;

Amateur Man

34

Patrick Reinders

Enschede;

Amateur Man

35

Martijn Korstanje

Utrecht;

Sportklasse Man

36

Lars Adriaansen

Steenbergen;

Amateur Man

37

Emiel van Dijk

Hellevoetsluis;

Sportklasse Man

38

Sil van de Ven

Tilburg;

Amateur Man

39

Pim Poortinga

Kampen;

Amateur Man

40

Toine Groot

Hem;

Sportklasse Man

41

Jeroen Luijks

Nijmegen;

Amateur Man

42

Jeroen Repko

Julianadorp;

Sportklasse Man

43

Frido Frencken

Hoogland;

Amateur Man

44

Ben Damen

Drunen;

Amateur Man

45

Frederik de Vries

Utrecht;

Amateur Man

46

Nick Sesink

Bergeijk;

Amateur Man

47

Jochem Uithoven

Andel;

Sportklasse Man

48

Janno de Bruijn

Delft;

Amateur Man

49

Thijs van der Bijl

Lent;

Amateur Man

50

Martijn de Groot

Gorinchem;

Amateur Man

51

Ivo Huisman

Hoogkarspel;

Sportklasse Man

52

Henny Roelen

Chaam;

Sportklasse Man

53

Arie van't Geloof

Dirksland;

Amateur Man

54

Cees Snoek

Volendam;

Amateur Man

55

Jeroen Duyn

Hoogwoud;

Sportklasse Man

56

Erwin Rijnders

Nieuwegein;

Amateur Man

57

Ruud Coers

Grootebroek;

Sportklasse Man

58

Andre Grootveld

Zoetermeer;

Amateur Man

59

Gijs Nederlof

Kamerik;

Amateur Man

60

Patrick Donker

Ammerzoden;

Amateur Man

61

Jelmer Groen

Dronten;

Amateur Man

62

Levi Kerkhof

Ede;

Sportklasse Man

63

Patrick Houthooft

Helmond;

Amateur Man

64

Menno Boogaard

Utrecht;

Amateur Man

65

Martijn Colsen

Prinsenbeek;

Sportklasse Man

66

Johan Vos

Bruchem;

Sportklasse Man

67

Remon de Man

s-Gravendeel;

Amateur Man

68

Allard Klijnstra

Oldeholtpade;

Amateur Man

69

Kelvin Dekker

Maastricht;

Amateur Man

70

Jorrit Jongbloed

Vlijmen;

Amateur Man

71

Kevin Verdam

Achterveld;

Amateur Man

72

Dave Susan

IJsselstein;

Amateur Man

73

kees Raats