RONDE VAN MAARHEEZE

                                                        29 JULI 2017

 

UITSLAG.AFVALKOERS.BEROEPSRENNERS

 

 

 

 

 

1

Roy Curvers

Roggel;

Professional-A Man

2

Robbert de Greef

Geldrop;

Professional-B Man

3

Dylan Groenewegen

Amsterdam;

Professional-A Man

4

Pim Ligthart

Bergeijk;

Professional-A Man

5

Albert Timmer

Hardenberg;

Professional-A Man

6

Oscar Riesebeek

Tiel;

Professional-A Man

7

David Boucher

 

 

8

Koos Jeroen Kers

Amstelveen;

Professional-B Man

9

Sjoerd van Ginneken

Heerle;

Professional-A Man

10

Wim Stroetinga

Nijkerk Gld;

Professional-B Man

11

Mitchell Mulhern

Heerde;

Professional-B Man

12

Jeroen Meijers

Alphen Nb;

Professional-A Man

13

Rick Ottema

Muntendam;

Professional-B Man

14

Gerco Pastoor

Eemdijk;

Professional-B Man

15

Daan Meijers

Dongen;

Professional-B Man

16

Rens te Stroet

Keijenborg;

Professional-B Man

17

Rob Peeters

 

 

18

Johim Ariesen

Rhenen;

Professional-B Man

19

Coen Vermeltfoort

Vlijmen;

Professional-A Man

20

Ide Schelling

Den Haag;

Professional-B Man

21

Piotr Havik

Bergambacht;

Professional-B Man

22

Robbie van Bakel

Deurne;

Professional-B Man

23

Gino Luca Vierhouten

Hulshorst;

Belofte Man

24

Twan Brusselman

Helmond;

Professional-B Man

25

Jordi van Loon

Lage Zwaluwe;

Professional-B Man

26

Adriaan Janssen

Diepenveen;

Professional-B Man

27

Dylan Bouwmans

Gemert;

Professional-B Man

28

Yannick Janssen

Beringe;

Elite Man

29

Patrick van Leeuwen

Hilvarenbeek;

Elite Man

30

Rob Leemans

 

 

31

Jordi Talen

Spijkenisse;

Professional-B Man

32

Remco te Brake

Den Hoorn;

Professional-B Man

 

 

 

 

 

UITSLAG.PUNTENKOERS.BEROEPSRENNERS

 

 

 

 

1

Dylan Groenewegen

Amsterdam;

Professional-A Man

2

Albert Timmer

Hardenberg;

Professional-A Man

3

Coen Vermeltfoort

Vlijmen;

Professional-A Man

4

Pim Ligthart

Bergeijk;

Professional-A Man

5

Sjoerd van Ginneken

Heerle;

Professional-A Man

6

Wim Stroetinga

Nijkerk Gld;

Professional-B Man

7

Roy Curvers

Roggel;

Professional-A Man

8

Koos Jeroen Kers

Amstelveen;

Professional-B Man

9

Rob Peeters

 

 

10

Gerco Pastoor

Eemdijk;

Professional-B Man

11

Twan Brusselman

Helmond;

Professional-B Man

12

Daan Meijers

Dongen;

Professional-B Man

13

Jeroen Meijers

Alphen Nb;

Professional-A Man

14

Dylan Bouwmans

Gemert;

Professional-B Man

15

Piotr Havik

Bergambacht;

Professional-B Man

16

David Boucher

 

 

17

Rick Ottema

Muntendam;

Professional-B Man

18

Yannick Janssen

Beringe;

Elite Man

19

Patrick van Leeuwen

Hilvarenbeek;

Elite Man

20

Mitchell Mulhern

Heerde;

Professional-B Man

21

Oscar Riesebeek

Tiel;

Professional-A Man

22

Robbie van Bakel

Deurne;

Professional-B Man

23

Jordi Talen

Spijkenisse;

Professional-B Man

24

Remco te Brake

Den Hoorn;

Professional-B Man

25

Jordi van Loon

Lage Zwaluwe;

Professional-B Man

26

Rens te Stroet

Keijenborg;

Professional-B Man

27

Gino Luca Vierhouten

Hulshorst;

Belofte Man

28

Johim Ariesen

Rhenen;

Professional-B Man

29

Ide Schelling

Den Haag;

Professional-B Man

30

Adriaan Janssen

Diepenveen;

Professional-B Man

31

Rob Leemans

 

 

32

Robbert de Greef

Geldrop;

Professional-B Man

 

 

 

 

 

UITSLAG.EINDKLASSEMENT.BEROEPSRENNERS

 

 

 

 

1

Dylan Groenewegen

Amsterdam;

Professional-A Man

2

Albert Timmer

Hardenberg;

Professional-A Man

3

Pim Ligthart

Bergeijk;

Professional-A Man

4

Roy Curvers

Roggel;

Professional-A Man

5

Sjoerd van Ginneken

Heerle;

Professional-A Man

6

Wim Stroetinga

Nijkerk Gld;

Professional-B Man

7

Koos Jeroen Kers

Amstelveen;

Professional-B Man

8

Coen Vermeltfoort

Vlijmen;

Professional-A Man

9

David Boucher

 

 

10

Gerco Pastoor

Eemdijk;

Professional-B Man

11

Jeroen Meijers

Alphen Nb;

Professional-A Man

12

Rob Peeters

 

 

13

Daan Meijers

Dongen;

Professional-B Man

14

Oscar Riesebeek

Tiel;

Professional-A Man

15

Rick Ottema

Muntendam;

Professional-B Man

16

Mitchell Mulhern

Heerde;

Professional-B Man

17

Robbert de Greef

Geldrop;

Professional-B Man

18

Twan Brusselman

Helmond;

Professional-B Man

19

Piotr Havik

Bergambacht;

Professional-B Man

20

Dylan Bouwmans

Gemert;

Professional-B Man

21

Rens te Stroet

Keijenborg;

Professional-B Man

22

Robbie van Bakel

Deurne;

Professional-B Man

23

Yannick Janssen

Beringe;

Elite Man

24

Johim Ariesen

Rhenen;

Professional-B Man

25

Patrick van Leeuwen

Hilvarenbeek;

Elite Man

26

Ide Schelling

Den Haag;

Professional-B Man

27

Jordi van Loon

Lage Zwaluwe;

Professional-B Man

28

Gino Luca Vierhouten

Hulshorst;

Belofte Man

29

Jordi Talen

Spijkenisse;

Professional-B Man

30

Remco te Brake

Den Hoorn;

Professional-B Man

31

Adriaan Janssen

Diepenveen;

Professional-B Man

32

Rob Leemans

 

 

 

 

 

 

 

UITSLAG.ELITE/BELOFTEN/AMATEURS

 

 

 

 

 

1

Melvin van Zijl

Harderwijk;

Elite 

2

Arno Kleinjan

Gouda;

Elite 

3

Lorenzo Harbers

Nijverdal;

Belofte 

4

Robin Wennekes

Dodewaard;

Elite 

5

David van Eerd

Breda;

Elite 

6

David Dekker

Hedel;

Belofte 

7

Stefan Wolffenbuttel

Nigtevecht;

Elite 

8

Nils Wolffenbuttel

Nigtevecht;

Belofte 

9

Ramon van Bokhoven

Tilburg;

Belofte 

10

Nick Stöpler

Woerden;

Elite 

11

Robbin van de Geer

Maastricht;

Amateur

12

Robbie Gevers

Schijndel;

Elite 

13

Arjan Arentsen

Harderwijk;

Belofte 

14

Andries Weening

Kootstertille;

Elite 

15

Jasper Bugter

Elden;

Belofte 

16

Marc Janssen

Ede;

Elite 

17

Lieven Anthonise

Dordrecht;

Elite 

18

Hans Dilling

Nijmegen;

Elite 

19

Ferdi Frijters

Berkel-Enschot;

Elite 

20

Peter de Winter

Wolphaartsdijk;

Elite 

21

Maurits Buist

Drachten;

Elite 

22

Jasper van Mierle

 

 

23

Ruben Hoekstra

Heerenveen;

Elite 

24

Willem Bok

Maren-Kessel;

Belofte 

25

Roland van der Sloot

s-Hertogenbosch;

Elite 

26

Dennis Willemsen

Helmond;

Amateur

27

Bob Kerkhofs

Wouw;

Belofte 

28

Frank Wierstra

Burgum;

Elite 

29

Gustav Swagemakers

Anna Jacobapolder;

Elite 

30

Ruud Kooijmans

 

 

31

Marco van Schijndel

Sint-Oedenrode;

Elite 

32

Dylan van Zijl

Harderwijk;

Elite 

33

Ronan van Zandbeek

Schijndel;

Elite 

34

Rowan Bergmans

Maren-Kessel;

Elite 

35

Henk Bos

Drachten;

Elite 

36

Rick Craenen

Nederweert;

Elite 

37

Robert Sydlik

 

 

39

Michiel Vos

Den Haag;

Amateur