RONDE VAN NOORDELOOS

                                                        31 JULI 2017

 

UITSLAG.ELITE/BELOFTEN

 

 

 

 

 

1

Jarri Stravers

Groot-Ammers;

Belofte 

2

Joost van der Burg

Rotterdam;

Elite 

3

Jens van den Dool

Hoogblokland;

Professional-B

4

Antonie van Noppen

Ridderkerk;

Belofte 

5

Arno Kleinjan

Gouda;

Elite 

6

Sjors Handgraaf

Leiden;

Elite 

7

Kelvin van den Dool

Hoogblokland;

Belofte 

8

Hans Dilling

Nijmegen;

Elite 

9

Mitchell Huenders

Maarn;

Elite 

10

Kevin Wilmsen

Haarlem;

Elite 

11

Jordi Talen

Spijkenisse;

Professional-B

12

Nick Stöpler

Woerden;

Elite 

13

Rik Wielink

Apeldoorn;

Belofte 

14

Eddy Gödde

Hendrik-ido-Ambacht;

Elite 

15

Witten Anthonise

Dordrecht;

Elite 

16

Wim Kleiman

Almelo;

Elite 

17

Wouter de Groot

Delft;

Elite 

18

Hermen Bode

Giessenburg;

Elite 

19

Frank de Reus

Papendrecht;

Elite 

20

Martijn Veling

Utrecht;

Elite 

21

Maarten Vierhout

Nunspeet;

Elite 

22

Patrick van Nunen

Barendrecht;

Elite 

23

Jaap van der Meij

Katwijk;

Belofte 

24

Frans Hoveijn

Houten;

Elite 

25

Dennis Buijs

Benthuizen;

Belofte 

26

Erik Jan Kooiman

Lekkerkerk;

Elite 

27

Bart van den Berg

Wijngaarden;

Elite 

28

Coen Groot

Papendrecht;

Belofte 

 

 

 

 

 

UITSLAG.AMATEURS/SPORTKLASSE

 

 

 

 

 

1

Pim Achterkamp

Rotterdam;

Amateur Man

2

Bram Mens

Wateringen;

Amateur Man

3

Henk de Jong

Nieuwveen;

Amateur Man

4

Martijn de Groot

Gorinchem;

Amateur Man

5

Albert van Riessen

Rotterdam;

Amateur Man

6

Ronald de Waal

Amstelveen;

Amateur Man

7

Bas Rijs

Alkmaar;

Sportklasse Man

8

Danny Vrolijk

Schipluiden;

Amateur Man

9

Ewout van der Kleij

Utrecht;

Amateur Man

10

Martijn Korstanje

Utrecht;

Sportklasse Man

11

Jorick Heijn

Leiden;

Amateur Man

12

Noah de Groot

Ottoland;

Junior 2e jaars Man

13

Bart Streefkerk

Ameide;

Sportklasse Man

14

Remco Schellevis

Stolwijk;

Amateur Man

15

Sander Lodder

Ridderkerk;

Sportklasse Man

16

Martein Akse

Heerde;

Amateur Man

17

Martijn Harteloh

Dordrecht;

Sportklasse Man

18

Julian Vlasblom

Schoonhoven;

Sportklasse Man

19

Job Janssen

Amsterdam;

Amateur Man

20

Menno Boogaard

Utrecht;

Amateur Man

21

Jochem Uithoven

Andel;

Sportklasse Man

22

Gerben Kroon

Wijk en Aalburg;

Sportklasse Man

23

Corne Verhoeks

Zuilichem;

Amateur Man

24

Rick Veenhoven

Oostzaan;

Junior 1e jaars Man