RONDE VAN ZUNDERT

                                                02 AUGUSTUS 2017

 

UITSLAG.ELITE/BELOFTEN:

 

 

 

 

 

1

Daan Meijers

Dongen;

Professional-B

2

Ronan van Zandbeek

Schijndel;

Elite 

3

Thijs de Lange

Utrecht;

Elite 

4

Wout van Elzakker

Hoogerheide;

Belofte 

5

Jos Koop

Delft;

Elite 

6

Eddy Gödde

Hendrik-ido-Ambacht;

Elite 

7

Witten Anthonise

Dordrecht;

Elite 

8

Jorn Buning

Alkmaar;

Belofte 

9

Jordi van Loon

Lage Zwaluwe;

Professional-B

10

Tom Wijfje

Ter Aar;

Belofte 

11

Tom Vermeer

 

 

12

Eloy Raas

Hendrikskinderen;

Elite 

13

Thomas Revard

 

 

14

Tom Jansen

Steenbergen;

Belofte 

15

Jeffrey Doornbusch

Breda;

Elite 

16

Pim van de Klundert

Woensdrecht;

Belofte 

17

Daniël Langereis

Delft;

Elite 

18

Maarten Vierhout

Nunspeet;

Elite 

19

Ian Clark

 

 

20

Emiel Molenschot

Zundert;

Elite 

21

Daaf Koemans

Terheyden;

Belofte 

22

Dylan Newbery

Renkum;

Elite 

23

Cameron Beard

 

 

24

Jaap Berg

Veenendaal;

Elite 

25

Lieven Anthonise

Dordrecht;

Elite 

26

Frank de Reus

Papendrecht;

Elite 

27

Robbie Gevers

Schijndel;

Elite 

28

Bart Dielissen

Breda;

Elite 

29

Xavier Ketelaars

Sint Willebrord;

Belofte 

30

Goral Wyatt

 

 

31

Robert Berk

Pijnacker;

Elite 

32

Lee Masters

 

 

33

Rowan Bergmans

Maren-Kessel;

Elite 

34

Koen van Baardewijk

Roosendaal;

Belofte 

 

 

 

 

 

UITSLAG.JUNIOREN/AMATEURS/SPORTKLASSE

 

 

 

 

1

Timo de Jong

Goes;

Junior 2e jaars Man

2

Roy Guequierre

Tholen;

Amateur Man

3

Rick Burgmans

Westerhoven;

Junior 1e jaars Man

4

Rik Nederlof

Breda;

Amateur Man

5

Ewout van der Kleij

Utrecht;

Amateur Man

6

Jonathan Espigares

Ridderkerk;

Amateur Man

7

Danny Vrolijk

Schipluiden;

Amateur Man

8

Stefan Laurijssen

Oud Gastel;

Amateur Man

9

Martijn de Groot

Gorinchem;

Amateur Man

10

Johan Pronk

Nijmegen;

Sportklasse Man

11

Pim Achterkamp

Rotterdam;

Amateur Man

12

Jelle Veraart

 

 

13

Marco Kuijvenhoven

s-Gravenzande;

Amateur Man

14

Kevin Haest

Rijsbergen;

Junior 2e jaars Man

15

Henk de Jong

Nieuwveen;

Amateur Man

16

Onno Lindhout

Tholen;

Amateur Man

17

Jesse Huijbregts

Roosendaal;

Junior 2e jaars Man

18

Menno Boogaard

Utrecht;

Amateur Man

19

Maarten van Hagen

Pijnacker;

Amateur Man

20

Tony Verschuren

 

 

21

Jeroen Haest

Rijsbergen;

Junior 1e jaars Man

22

Jelmer Draaisma

Utrecht;

Sportklasse Man

23

Luc van der Lecq

Houten;

Amateur Man

24

Levi Kerkhof

Ede;

Sportklasse Man

25

Patrick Donker

Ammerzoden;

Amateur Man

26

Andy van Loon

 

 

27

Ruud Schrauwen

Utrecht;

Sportklasse Man

28

Dave Susan

IJsselstein;

Amateur Man

 

 

 

 

 

UITSLAG.NIEUWELINGEN

 

 

 

 

 

1

Bart Klein Nienhuis

Lichtenvoorde;

Nw.02e jaars

2

Jamie Prince

Oud-Vossemeer;

Nw.02e jaars

3

Quinten Buijs

De Lier;

Nw.01e jaars

4

Tim Hennekam

Zundert;

Nw.01e jaars

5

Robin van Oorschot

Klein-Zundert;

Nw.01e jaars

6

Marijn Maas

Huijbergen;

Nw.01e jaars

7

Ward de Schepper

Wagenberg;

Nw.02e jaars

8

Bart Beks

Wouw;

Nw.02e jaars

9

Martijn Rasenberg

Terheyden;

Nw.02e jaars

10

Jardi Christiaan van der Lee

Schiedam;

Nw.02e jaars

11

Timo de Zeeuw

Molenaarsgraaf;

Nw.01e jaars

12

Jaap Roelen

Chaam;

Nw.01e jaars

13

Niels Huijbregts

Wernhout;

Nw.01e jaars

14

Robbert Rasenberg

Terheyden;

Nw.02e jaars

15

Bart Bronder

Abbenbroek;

Nw.01e jaars

16

Arjan Blaauw

Doornspijk;

Nw.01e jaars

17

Guus van Schipstal

Wanroy;

Nw.01e jaars

18

Noel Luijten

Meerkerk;

Nw.01e jaars

19

Gabriel Melching

Rotterdam;

Nw.01e jaars

20

Bram van Riel

Breda;

Nw.01e jaars