†††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††† RONDE VAN ZUTPHEN

†††††††††††††††††††††††††††††† †††††††††††††††††02 AUGUSTUS 2017

 

UITSLAG.ELITE/BELOFTEN/AMATEURS

 

 

 

 

 

1

Beau Duvigneau

Zutphen;

Belofte

2

Rens te Stroet

Keijenborg;

Professional-B

3

Jasper Schouten

Dronten;

Elite

4

Yannick Vrielink

Zutphen;

Belofte

5

Wim Kleiman

Almelo;

Elite

6

Twan Brusselman

Helmond;

Professional-B

7

Frank Visser

Utrecht;

Amateur

8

Arjan Hofman

Nunspeet;

Elite

9

Wouter de Groot

Delft;

Elite

10

Robin Lowik

Vriezenveen;

Belofte

11

Tom Terpstra

Groningen;

Amateur

12

Erik Groen

Apeldoorn;

Elite

13

Arne Peters

Beekbergen;

Belofte

14

Sent Tissingh

Groningen;

Amateur

15

Andries Weening

Kootstertille;

Elite

16

Olav Wallinga

Zutphen;

Belofte

17

Arjan Arentsen

Harderwijk;

Belofte

18

Wilbert van het Loo

Oosterhuizen;

Elite

19

Dylan van Zijl

Harderwijk;

Elite

 

 

 

 

 

UITSLAG.JUNIOREN/AMATEURS/SPORTKLASSE

 

 

 

 

1

Remco Bertelink

Ede;

Amateur Man

2

Jan Weevers

Vorden;

Amateur Man

3

Joren Bloem

Brummen;

Junior 2e jaars Man

4

Niels van Ekeren

Rijswijk;

Junior 1e jaars Man

5

Rein Falke

Amsterdam;

Amateur Man

6

Michiel Derksen

Oldenzaal;

Amateur Man

7

Edwin Krijgh

Dieren;

Sportklasse Man

8

Atse ten Brinke

Lichtenvoorde;

Amateur Man

9

Arjan Seunninga

Ede;

Sportklasse Man

10

Mathieu Krabbenborg

Groenlo;

Amateur Man

11

Roel de Vries

Utrecht;

Amateur Man

12

Mees Willemsen

Elst Ut;

Junior 1e jaars Man

13

Nils ten Brinke

Apeldoorn;

Amateur Man

14

DaniŽl Bijlenga

Arnhem;

Amateur Man

15

Roeland Mennink

Utrecht;

Amateur Man

16

Gijs Vierling

Doorwerth;

Amateur Man

17

Siebe Vrieswijk

Deventer;

Amateur Man

18

Marten Koster

Rheden;

Amateur Man

19

Luuk Rutten

Wageningen;

Amateur Man

20

Gijs Leemreize

Ruurlo;

Junior 2e jaars Man

21

John Zennipman

Zutphen;

Sportklasse Man

22

Wouter van Zanten

Apeldoorn;

Amateur Man

23

Ruben Tolkamp

Aalten;

Amateur Man

24

Johan Flier

Elburg;

Amateur Man

25

Ben Bartels

Dalfsen;

Junior 1e jaars Man

26

Patrick Somsen

Aalten;

Sportklasse Man

27

Dick Kinket

Hattem;

Sportklasse Man

28

Sam Looman

 

Junior 1e jaars Man

29

Arno de Koning

Deventer;

Amateur Man

30

Aleid Klompmaker

Oosterwolde;

Amateur Man

31

Peter Makkink

Hengelo Gld;

Sportklasse Man

32

Jan Bloemert

Zwartsluis;

Amateur Man

33

Koen Wulterkens

Boxmeer;

Amateur Man

34

Arnoud Witsenburg

Driebergen;

Amateur Man

35

Patrick van Gortel

Apeldoorn;

Amateur Man

36

Kevin Verdam

Achterveld;

Amateur Man

37

Bas ten Have

Enschede;

Amateur Man

38

Minnard Berkhoff

Vriezenveen;

Amateur Man

39

Thijs van der Bijl

Lent;

Amateur Man

40

Joran van de Burgt

Barneveld;

Junior 1e jaars Man

41

Loek Geelen

Lonneker;

Junior 1e jaars Man

42

Martijn Koert

Duiven;

Amateur Man

43

Henk Jan Borghuis

Nijverdal;

Amateur Man

44

Kevin Michels

Nijverdal;

Junior 2e jaars Man

45

Wesley Willems

Doesburg;

Amateur Man