ASSEN.JEUGDTOUR

                                31 JULI 2017 T/M 5 AUGUSTUS 2017

 

 

UITSLAG.TIJDRIT.JUNIOR-VROUWEN

 

 

 

 

 

 

 

1

Eva Jonkers

Staphorst;

Junior 1e jaars Vrouw

WV Noord-Westhoek

2

Susanne Meistrok

Elshout;

Junior 2e jaars Vrouw

Restore Cycling

3

Noa Jansen

Oosterhout Nb;

Junior 1e jaars Vrouw

Women ct-lares-waowdeals

4

Lauren Murphy

 

 

Liv CC Epic

5

Lily Schuitemaker

Volendam;

Junior 2e jaars Vrouw

WV Beet-It Volendam

6

Bente van Teeseling

Abcoude;

Junior 2e jaars Vrouw

WV Beet-It Volendam

7

Manon Bakker

Swifterbant;

Junior 2e jaars Vrouw

Vv GIANT dt Benelux

8

Iris Ton

Waskemeer;

Junior 2e jaars Vrouw

K.W.C. Kampen

9

Mischa Bredewold

Hoogland;

Junior 1e jaars Vrouw

W.V. Eemland

10

Nienke Wasmus

Den Hoorn;

Junior 2e jaars Vrouw

Westland Wil Vooruit

11

Marit Cent

Goor;

Junior 2e jaars Vrouw

WV Beet-It Volendam

12

Rozemarijn Ammerlaan

De Lier;

Junior 1e jaars Vrouw

Westland Wil Vooruit

13

Phaedra Krol

Heerde;

Junior 2e jaars Vrouw

Restore Cycling

14

Gaby Gieskens

s-Gravenhage;

Junior 1e jaars Vrouw

Restore Cycling

15

Babette Buitenhuis

Deventer;

Junior 2e jaars Vrouw

AR en TV de Adelaar

16

Madeleine Gammons

 

 

Visin Innovative RT

17

Sophie Enever

 

 

Team 22

18

Connie Hayes

 

 

LIV AWOL

19

Kim Baptista

 

 

Nutcraker Racing

20

Tine Rombouts

 

 

Balen BC

21

Lieke van der Draaij

Dordrecht;

Junior 2e jaars Vrouw

DRC de Mol

22

Ingrid Huizing

Haren Gn;

Junior 2e jaars Vrouw

NWV Groningen

23

Yvet Schoonewille

Klazienaveen;

Junior 1e jaars Vrouw

WSV Emmen

24

Carlotta Voss

 

 

RSV Gütersloh

25

Amber Aernouts

 

 

Balen BC

26

Tamara de Graaf

Apeldoorn;

Junior 1e jaars Vrouw

AR en TV de Adelaar

27

Lieke Lap

Dronten;

Junior 2e jaars Vrouw

K.W.C. Kampen

28

Victoria Lovett

 

 

iTeam

29

Hannah Graveney

 

 

LIV AWOL

30

Sybine Poot

Tzum;

Junior 2e jaars Vrouw

LWV de Friesche Leeuw

31

Merili Sirvel

 

 

Cannibal Team

32

Maaike Meistrok

Elshout;

Junior 2e jaars Vrouw

Restore Cycling

33

Floortje van den Berg

Alphen aan den Rijn;

Junior 1e jaars Vrouw

WV Avanti

34

Ilse Hoornsman

Wieringerwerf;

Junior 2e jaars Vrouw

Hoornse Ren en Toerclub

35

Sophie Arends

Harderwijk;

Junior 1e jaars Vrouw

WV De IJsselstreek

36

Madeline Howden

 

 

Vision Innovative RT

37

Anouk Spies

Wageningen;

Junior 2e jaars Vrouw

K.W.C. Kampen

38

Erin Hoefkens

 

 

Balen BC

39

Thirza Korevaar

Groot-Ammers;

Junior 1e jaars Vrouw

GRC Jan van Arckel

40

Liqianne van Warmerdam

Abbekerk;

Junior 2e jaars Vrouw

Hoornse Ren en Toerclub

41

Esmeralda Wannink

Enschede;

Junior 2e jaars Vrouw

RTV Oldenzaalse WCL

42

Esmee Leerkes

Twello;

Junior 1e jaars Vrouw

AR en TV de Adelaar

43

Verena Batenburg

Piershil;

Junior 1e jaars Vrouw

RWC Ahoy

44

Kara Perryman

 

 

Hargroves Ridley RT

45

Holly Hoy

 

 

CT On Form

46

Ella Freeman

 

 

Hargrove Ridley RT

47

Nadine Post

Assen;

Junior 2e jaars Vrouw

W.V. Meteoor Assen-Roden

48

Emily Ashwood

 

 

CT On Form

49

Lisette Schoon

Best;

Junior 1e jaars Vrouw

TWC Het Snelle Wiel

50

Rebecca Simmons

 

 

Clee Cycles

51

Caya Krol

Heerde;

Junior 1e jaars Vrouw

AR en TV de Adelaar

52

Marise Lagendijk

Alphen aan den Rijn;

Junior 1e jaars Vrouw

WV Avanti

 

 

 

 

 

 

UITSLAG.TIJDRIT.NIEUWELING-MEISJES

 

 

 

 

 

 

 

1

Maud Rijnbeek

Limmen;

Nieuweling 1e Vrouw

WTC de Amstel

2

Sofie van Rooijen

Driel;

Nieuweling 1e Vrouw

JvR de Batauwers

3

Akvile Gedraityte

 

 

Cannibal Team

4

Iris Schultinga

Zuidlaren;

Nieuweling 2e Vrouw

W.V. Meteoor Assen-Roden

5

Lieke Nooijen

Coevorden;

Nieuweling 2e Vrouw

WSV Emmen

6

Ilse Grit

Zwolle;

Nieuweling 2e Vrouw

K.W.C. Kampen

7

Silje Mathisen

 

 

Halden CK

8

Femke Gerritse

Rosmalen;

Nieuweling 2e Vrouw

WV Schijndel

9

Ilse Pluimers

Enter;

Nieuweling 1e Vrouw

AWV de Zwaluwen

10

Nora Tveit

 

 

Stavanger SK

11

Paulina Patinskaite

 

 

Cannibal Team

12

Toni Wilkes

 

 

Velo RT

13

Daniek Hengeveld

Nootdorp;

Nieuweling 1e Vrouw

Westland Wil Vooruit

14

Fleur Nagtegaal

Veenendaal;

Nieuweling 1e Vrouw

JvR de Batauwers

15

Poppy Wildman

 

 

SF Racing

16

Mickey Nijkamp

Zwolle;

Nieuweling 1e Vrouw

K.W.C. Kampen

17

Berit Huiting

Rolde;

Nieuweling 2e Vrouw

W.V. Meteoor Assen-Roden

18

Marit Wasmus

Den Hoorn;

Nieuweling 1e Vrouw

Westland Wil Vooruit

19

Maike van der Duin

Assen;

Nieuweling 2e Vrouw

W.V. Meteoor Assen-Roden

20

Juliet Eickhof

Apeldoorn;

Nieuweling 2e Vrouw

AR en TV de Adelaar

21

Maddie Wadsworth

 

 

Beeline Bikes

22

Rosalie van der Wolf

Oude-Tonge;

Nieuweling 2e Vrouw

Cyclingteam Flakkee

23

Ida Johansson

 

 

Mölndals CK

24

Eluned King

 

 

Towy Roders

25

Nathalie Midtsveen

 

 

Ringerike SK

26

Petra Welmers

Dronten;

Nieuweling 1e Vrouw

K.W.C. Kampen

27

Hedwig de Jong

Feanwalden;

Nieuweling 2e Vrouw

WV Otto Ebbens

28

Pam Schutten

Nijverdal;

Nieuweling 2e Vrouw

AWV de Zwaluwen

29

Elise Marie Olsen

 

 

Halden CK

30

Karolina Motejunaite

 

 

Cannibal Team

31

Jasmine Kent

 

 

Speedflex

32

Daphne Kreulen

Hooghalen;

Nieuweling 1e Vrouw

W.V. Meteoor Assen-Roden

33

Fleur van der Peet

Den Haag;

Nieuweling 1e Vrouw

Westland Wil Vooruit

34

Jewel Paumen

Einighausen;

Nieuweling 2e Vrouw

Balen BC

35

Nathalie Elzinga

De Westereen;

Nieuweling 2e Vrouw

WV Otto Ebbens

36

Abbie Manley

 

 

Solent Pirates

37

India Gloag

 

 

VC Londres

38

Mirjam Braam

Assen;

Nieuweling 2e Vrouw

W.V. Meteoor Assen-Roden

39

Anoek Kuijpers

Gilze;

Nieuweling 1e Vrouw

TWC Pijnenburg

40

Tjitske Eppinga

Smilde;

Nieuweling 1e Vrouw

W.V. Meteoor Assen-Roden

41

Enia Kanepaja

 

 

Cannibal Team

42

Hennie Engebretsen

 

 

Horten OCK

43

Anouk Dekker

Echten;

Nieuweling 2e Vrouw

WRV de Peddelaars

44

Katie Scott

 

 

Cotswold

45

Sanne de Jonge

Tweede Exloërmond;

Nieuweling 2e Vrouw

WSV Emmen

46

Piene Romers

Rozenburg;

Nieuweling 2e Vrouw

PRC Delta

47

Oriana Soerewijn

Velserbroek;

Nieuweling 1e Vrouw

WTC de Amstel

48

Iris Verschuren

Streefkerk;

Nieuweling 1e Vrouw

DRC de Mol

49

Lucy Hart

 

 

Mid Shropshire

50

Anett Sirvel

 

 

Cannibal Team

51

Danielle Quint

Deil;

Nieuweling 1e Vrouw

JvR de Batauwers

52

Lis Nothum

 

 

UC Munnerefer Velo

53

Tanja van der Drift

Nij Beets;

Nieuweling 1e Vrouw

W.V. Meteoor Assen-Roden

54

Judith Stolze

De Lier;

Nieuweling 2e Vrouw

Westland Wil Vooruit

55

Hannah Johnson

 

 

VC Londres

56

Lieke de Bie

Waalre;

Nieuweling 1e Vrouw

TWC Het Snelle Wiel

57

Emily Conn

Emily

 

Palm Park Velo

58

Amy Cantelo

 

 

Solent Pirates

59

Anouk Kums

Nederweert;

Nieuweling 1e Vrouw

TWC Het Snelle Wiel

60

Sofie Duyn

Hoogwoud;

Nieuweling 1e Vrouw

Hoornse Ren en Toerclub

60

Gloria Van Mechelen

 

 

Cannibal Team

60

Dina Scavone

 

 

Balen BC