ASSEN.JEUGDTOUR

                                31 JULI 2017 T/M 5 AUGUSTUS 2017

 

UITSLAG.OMLOOP.JEUGD.CAT.1

 

 

 

 

 

 

 

1

Noah White

J

Mid Shropshire Wh

9:26

2

Amy Grosz

M

Westland Wil Vooruit

z.t.

3

Anna Lloyd

M

Lee Valley Youth

9:27

4

Edie Bott

M

Life Tri Club

9:51

5

Fraser MacArthur

J

Team Milton Keynes

9:54

6

Nick Riemeijer

J

Stormvogels Veendam

10:09

7

Julia Braam

M

Meteoor Assen-Roden

10:24

8

Lauren Charles

M

Charlotteville CC

10:26

9

Ruby Isaac

M

Fenland Clarion

10:51

10

Jil Koot

M

RWC Ahoy

10:54

11

Rianne Nieuwenhuis

M

Meteoor Assen-Roden

10:55

12

Imke Menting

M

AR&TV De Adelaar

10:59

13

Harrison Hendy

J

Bike Jockey CC

9:54

14

Fine Hess

M

Bayer 5 Triathlon

11:26

15

Lauren Oldfield

M

Redditch

z.t.

16

Sofia Bednarek

M

albaRose CC

12:07

17

Ella Harris

M

Halesowen A&CC

12:18

 

 

 

 

 

 

UITSLAG.OMLOOP.JEUGD.CAT.2

 

 

 

 

 

 

 

1

Danny Cosgrove

J

Spoutport CC

14:27

2

George Cooper

J

Sherwood Pines Felt

z.t.

3

Lenny Karstedt

J

AC Leipzig

z.t.

4

Indy van Velzen

M

Westland Wil Vooruit

z.t.

5

Hannah Kiers

M

AWV De Zwaluwen

14:33

6

Maureen Abma

M

WV De Driehoek

z.t.

7

Elina Ustupa

M

Cannibal Team

14:45

8

Victor Kroesbergen

J

WV Ede

14:53

9

Max Minck

J

NWVG Groningen

15:05

10

Chris Kiers

M

AWV De Zwaluwen

z.t.

11

Jody Mills

J

Huddersfiled Star Wh

15:15

12

Tulsi Bakrania

M

Team Darenth

15:16

13

Noď Moes

M

TWC Het Snelle Wiel

z.t.

14

Megan Harry Lloyd

M

Middleton CC

z.t.

15

Henry Landon

J

Welwyn Wheelers

15:33

16

Floris van Santen

J

Meteoor Assen-roden

z.t.

17

Kai Minck

J

NWVG Groningen

15:35

18

Beau Hanson

J

London Dinamo

15:55

19

Elizabeth Hart

M

JCAYA

z.t.

20

Suzanne Mulder

M

AR&TV De Adelaar

15:58

21

Dewi Riemeijer

M

Stormvogels Veendam

16:10

22

Charlie Pettifer

J

Poole Wheelers

16:18

23

Lukas Scherf

J

RC Victoria Neheim

16:21

24

Evi de Jonge

M

DRC De Mol

16:43

25

Ethan Leslie

J

Lee Valley Youth

16:44

26

Isa de Jonge

M

DRC De Mol

z.t.

27

Luca Zikoll

J

Bayer 5 Triathlon

17:49

28

Jasmine Alexander

M

Lichfield CCC

17:59

29

Kerys Baker

M

Engeland

18:05

30

Remi Alexander

J

Lichfield CCC

23:05

31

Elise Hawkins

M

Palmer Park Velo

28:05:00

32

Jeannot de Betue

J

HRTC Hoorn

z.t.

 

 

 

 

 

 

UITSLAG.OMLOOP.JEUGD.CAT.3

 

 

 

 

 

 

 

1

Finn Hiemstra

J

WV Cycling Sneek

20:50

2

Tyler Eyk

J

WTC De Amstel

z.t.

3

Jude Du Toit

J

Bolsover & District

21:11

4

Mackenzie Riley

J

Kirklee Cycl Academy

21:19

5

Thomas Huitema

J

Meteoor Assen-Roden

z.t.

6

Cian Howard

J

RL 360 Isle Of Man

21:21

7

Ryan Oldfield

J

Redditch

z.t.

8

Harrison Dainty

J

Team Cystic Fibrosis

21:24

9

Seth Jackson

J

Kirklee Cycl Academy

21:37

10

Bobbie O'Brien

M

Hillingdon Slipstr

z.t.

11

Carys Lloyd

M

Lee Valley Youth

21:44

12

Geert Jan Hofstee

J

WV De Peddelaars

21:48

13

Lars Langendoen

J

RWC Ahoy

z.t.

14

Max de Lincel

J

LRTV Swift

z.t.

15

Amelia Coleman

M

Hillingdon Slipstr

z.t.

16

Maurits Buiter

J

LRTV Swift

22:03

17

Daniel Phillips

J

Engeland

22:16

18

Finlay Woodliffe

J

Welwyn Wheelers

22:52

19

Ellen Phillips

M

Cotswold

22:55

20

Greta Carey

M

Palmer Park Velo

z.t.

21

Maurits Blaauwgeers

J

WSV Emmen

z.t.

22

Lucy Allsop

M

Hillingdon Slipstr

z.t.

23

Luca Bednarek

J

albaRose CC

z.t.

24

Finn O'Brien

J

Hillingdon Slipstr

z.t.

25

Astrid Spragg

M

Hillingdon Slipstr

22:58

26

Connor MacArthur

J

Team Milton Keynes

23:15

27

Emils Allers

J

Cannibal Team

z.t.

28

Alex Hart

J

Mid Shropshire Wh

z.t.

29

Robbe Schut

J

VC Aubagne

23:42

30

Ruben Willemsen

J

AR&TV De Adelaar

z.t.

31

Fenny Coppelmans

M

TWC Het Snelle Wiel

23:46

32

Struan Shaw

J

Stirling

23:48

33

Karsten Kamp

J

Meteoor Assen-Roden

24:03:00

34

Liam Haan

J

WSV Emmen

24:15:00

35

Sebastian Beitzel

J

Canberra CC

24:23:00

36

Jelte ter Weel

J

AWV De Zwaluwen

24:31:00

37

Oliver Kent

J

Hillingdon Slipstr

24:33:00

38

Jasmijn van Hellemondt

M

AR&TV De Adelaar

24:52:00

39

Jude McGreevy

J

Team Darenth

z.t.

40

Oliver Gill

J

Poole Wheelers

z.t.

41

Corina van der Meer

M

Westland Wil Vooruit

25:49:00

42

Florian Drent

J

NWVG Gronigen

25:55:00

43

Daniela Isidoro

M

Agęcia Avenida

25:57:00

44

Marieke Ottens

M

Meteoor Assen-Roden

26:15:00

45

Nika Isberner

M

RSV Blankenfelde

26:53:00

 

 

 

 

 

 

UITSLAG.OMLOOP.JEUGD.CAT.4

 

 

 

 

 

 

 

1

Jelle Boeyen

J

Cannibal Team

28:10:00

2

Ruud Junior Nagengast

J

WRV De Peddelaars

z.t.

3

Finlay Hawker

J

Hillingdon Slipstr

z.t.

4

Zoë van Velzen

M

Westland Wil Vooruit

28:24:00

5

Cédric de Jager

J

DRC De Mol

28:30:00

6

Antoine Quint

J

JvR De Batauwers

z.t.

7

Job Weijdema

J

WV De Driehoek

z.t.

8

Danny Turkstra

J

WRV De Peddelaars

z.t.

9

Joshua Jackson

J

Mid Shropshire Wh

z.t.

10

Bethany Bennett

M

Precision Nutrition

z.t.

11

Joe Cosgrove

J

Southport CC

z.t.

12

Stanley Kent

J

Hillingdon Slipstr

z.t.

13

Jette de Groot

M

WV De Driehoek

z.t.

14

Niek Suijker

J

Westland Wil Vooruit

z.t.

15

Stan Smit

J

HRTC Hoorn

z.t.

16

Nicolas Aernouts

J

Cannibal Team

28:36:00

17

Joel Brother Hurt

J

NRG Driverpl

z.t.

18

Marthijn Berends

J

WSV Emmen

z.t.

19

Jente Derksen

J

AXA Valleirenners

29:01:00

20

Edward Charles

J

Charlotteville CC

29:03:00

21

Nina Oolders

M

NWVG Groningen

29:10:00

22

Danijel Agricola

J

WV De Driehoek

30:02:00

23

Mathijs Vijverberg

J

Westland Wil Vooruit

30:17:00

24

Bastiaan de Groot

J

KWC Kampen

z.t.

25

Mads de Roos

J

WRV De Peddelaars

30:25:00

26

Bryn Lawrence

J

Eastlands Velo

30:31:00

27

Senna Wuisman

M

PRC Delta

31:07:00

28

Lars Smit

J

WV Noorswesthoek

31:12:00

29

Hugo Paats

J

AR&TV De Adelaar

31:19:00

30

Levi Oord

J

AR&TV De Adelaar

31:20:00

31

Sam Gilbert

J

Hillingdon Slipstr

31:23:00

32

Loďc Scvhut

J

VC Aubagne

z.t.

33

Duco van der Zwart

J

WV Avanti

31:34:00

34

Alfie Cullender

J

Barking-Dagenham CC

31:36:00

35

Hedzer Poortman

J

WV Woonexpo Kapenga

z.t.

36

Ruben Medendorp

J

Meteoor Assen-Roden

31:38:00

37

Bauke ter Weel

J

AWV De Zwaluwen

31:41:00

38

Luke Oldale

J

Kinetic CC

32:03:00

39

Oliver Pettifer

J

Poole Wheelers

z.t.

40

Harry Smith

J

Iceni Velo

32:28:00

41

Olivers Skrapcis

J

Letland

32:36:00

42

Mia Fortuin

J

Kinetic CC

z.t.

43

Girard Poortman

J

WV Woonexpo Kapenga

33:21:00

44

Bradley Taylor

J

Colchester Rovers

33:25:00

45

Jesper Willems

J

Reto

34:00:00

46

Thomas Nisbet

J

JCAYA

34:15:00

47

Lilli Marz

M

RSV Blankenfelder

34:31:00

48

Emily Moreve

M

Hillingdon Slipstr

39:31:00

49

Sophie Stoop

M

Stormvogels Veendam

z.t.

50

Esmée Ellermann

M

WSV Emmen

z.t.

 

 

 

 

 

 

UITSLAG.OMLOOP.JEUGD.CAT.5

 

 

 

 

 

 

 

1

Jed Smithson

J

Hillingdon Slipstr

35:17:00

2

Christiaan van Rees

J

GRC Jan van Arckel

z.t.

3

Babette van der Wolf

M

CTF

z.t.

4

Joe O'Brien

J

Zappi Racing Team

z.t.

5

Elisabeth Ebras

M

KJK

z.t.

6

Peter Drabble

J

VC Meudon

z.t.

7

Kyle Jones

J

Maindy Flyers

z.t.

8

Eric Domann

J

RSV Blankenfelde

z.t.

9

Alma Johansson

M

Mőlndals CK

z.t.

10

Niels Brinkman

J

Meteoor Assen-Roden

z.t.

11

Mika Vijfvinkel

J

Westland Wil Vooruit

z.t.

12

Thom van der Werff

J

Meteoor Assen-Roden

z.t.

13

Martijn Mulder

J

AR&TC De Adelaar

z.t.

14

Benjamin Bisson

J

VC Londres

z.t.

15

Isa Naberman

M

WV Noordwesthoek

z.t.

16

Kenai Sterenborg

J

RC Victoria Neheim

z.t.

17

Ben Marsh

J

Matlock CC

z.t.

18

Tobias Kool

J

HRTC Hoorn

z.t.

19

Jelle Schieven

J

RTC De Stofwolk

z.t.

20

Samuel Leslie

J

Lee Valley Youth

z.t.

21

Tim v.d. Poel

J

Westland Wil Vooruit

z.t.

22

Jannet de Vries

M

WV Woonexpo Kapenga

z.t.

23

Thomas Wadsworth

J

Beeline Bikes

z.t.

24

Eleanor Bolton

M

Lee Valley Youth

z.t.

25

Joris Funken

J

WV De Driehoek

z.t.

26

Conrad Haugsted

J

Amager CR

z.t.

27

Luke Harris

J

Halesowen A&CC

z.t.

28

Sophie Tiller

M

iTeam

z.t.

29

aniel Lee Lloyd

J

Valley Youth

z.t.

30

Thijs van der Molen

J

NWVG Groningen

z.t.

31

Jodie Taylor

M

Team Terminator

z.t.

32

Luke Goodwill

J

PPYCC

z.t.

33

Anoushka Minale

M

CC Hackney

z.t.

34

Ryan Gal

J

WV De Zwaluwen

z.t.

35

Mees de Vos

J

ZRTC Theo Middelkamp

35:57:00

36

Eilidh Shaw

M

Stirling

36:00:00

37

Paulien Vrancke

M

Meteoor Assen-roden

z.t.

38

Noah Skov Nielsen

J

CC Hillerřd

z.t.

39

Lasse Oosterhoff

J

NWVG Groningen

z.t.

40

Patrick Nieuwenhuis

J

Meteoor Assen-Roden

36:12:00

41

Lisa Metselaar

M

WRV De Peddelaars

37:04:00

42

William Bancroft

J

VC Londres

37:09:00

43

William Roake

J

Hillingdon Slipstr

37:30:00

44

Samuel van der Meer

J

Meteoor Assen-Roden

z.t.

45

Roos van den Berg

M

WV Avanti

37:50:00

46

Indy Kappert

M

AWV De Zwaluwen

z.t.

47

Rivkah Kroesbergen

M

WV Ede

z.t.

48

Charles Hart

J

JCAYA

z.t.

49

Isla Blain

M

Halesowen A&CC

z.t.

50

Jan Veenhuis

J

HRTC Horn

z.t.

51

Taylor Evans

J

Hillingdon Slipstr

z.t.

52

Bo Jansen

M

Meteoor Assen-Roden

z.t.

53

Dirk Tigelaar

J

Meteoor Assen-Roden

z.t.

54

Imke van der Zwart

M

WV Avanti

z.t.

55

Ivar Hoekstra

J

Meteoor Assen-Roden

37:54:00

56

Calum Moir

J

Barking&Dagenham CC

z.t.

57

Arlo Carey

J

Palmer Park Velo

38:35:00

58

Sep Kramer

J

Reto

39:19:00

59

Vanessa Laws

M

RSV Blankenfelde

39:34:00

60

Manon Turkstra

M

WRV De Peddelaars

40:25:00

61

Stijn Geersing

J

NWVG Groningen

z.t.

62

Mika Stoop

J

Stormvogels Veendam

z.t.

63

Shrish Bakrania

J

Team Darenth

40:34:00

64

Callum Robins

J

Solent Pirates

41:02:00

65

Tieme Stoffers

J

Meteoor Assen-Roden

z.t.

66

Nickey Huenders

M

WTC De Amstel

41:07:00

67

Jeremy Landon

J

Welwyn Wheelers

46:07:00

68

Lars Lakeman

J

HRTC Hoorn

z.t.

69

Finn Hawkins

J

Palmer Park Velo

51:07:00

70

Britt de Grave

M

Cannibal Team

z.t.

 

 

 

 

 

 

UITSLAG.OMLOOP.JEUGD.CAT.6

 

 

 

 

 

 

 

1

Toms Ustups

J

Cannibal Team

40:58:00

2

Vlad Van Mechelen

J

Cannibal Team

z.t.

3

Jasper Huitema

J

Cannibal Team

z.t.

4

Ben Askey

J

RST Racing Team

z.t.

5

Juul Nagengast

J

WRV De Peddelaars

z.t.

6

Euan Woodliffe

J

Welwyn Wheelers

z.t.

7

Marvin Peters

J

AWV De Zwaluwen

z.t.

8

Rory Knowles

J

MI Racing Academy

z.t.

9

Stijn Hezeman

J

AR&TV De Adelaar

z.t.

10

Elmar Abma

J

WV De Driehoek

z.t.

11

Bjorn Koster

J

Meteoor Assen-Roden

z.t.

12

Bart Kortleve

J

WV Noordwesthoek

z.t.

13

Frank Aron Ragilo

J

Cannibal Team

z.t.

14

Niels Nooijen

J

WSV Emmen

z.t.

15

Björn Hommes

J

Meteoor Assen-Roden

z.t.

16

Thomas-Casimir Niemi

J

Tampereen Yritys

z.t.

17

Karlijn Koops

M

WRV DE Peddelaars

z.t.

18

Halvar de Jager

J

DRC De Mol

z.t.

19

Julien Saremans

J

Cannibal Team

z.t.

20

Chloë Postma

M

AWV De Zwaluwen

z.t.

21

Chris Offerein

J

WRV DE Peddelaars

z.t.

22

Sille Hut

J

WV Otto Ebbens

z.t.

23

Charlotte McGreevy

M

WXC

z.t.

24

Kenay de Moyer

J

Team Mahieu Kona

z.t.

25

Thomas Bardill

J

CC Hackney

z.t.

26

Senna Nijman

J

AR&TV De Adelaar

z.t.

27

Isabella Escalera

M

VC Londres

z.t.

28

Mattie Dodd

J

VC Londres

z.t.

29

Anne Kiers

J

AWV De Zwaluwen

z.t.

30

Thijmen Paardekooper

J

WSV Emmen

z.t.

31

Mathieu Kockelmann

J

Cannibal Team

41:03:00

32

Jamie Whitcher

J

Poole wheelers

z.t.

33

Maarten Hamminga

J

Meteoor Assen-Roden

z.t.

34

Justus Willemsen

J

AR&TV De Adelaar

41:51:00

35

Jerney van der Heijden

M

Westland Wil Vooruit

42:12:00

36

Ella Coleman

M

Hillingdon Slipstr

42:18:00

37

Marie-Louise Kerpa

M

RSV Blankenfelde

z.t.

38

Anna Wadsworth

M

Beeline Bikes

z.t.

39

Yuli van der Molen

M

ZWC DTS

z.t.

40

Lotta Mansfield

M

MI Racing Academy

z.t.

41

Indy van Os

M

JvR De Batauwers

z.t.

42

Cameron Still

J

VC Londres

z.t.

43

Britt van der Hulst

M

Westland Wil Vooruit

z.t.

44

Callum Twelves

J

MI Racing Academy

z.t.

45

Joseph Smith

J

Iceni Velo

43:57:00

46

Pepijn Veenings

J

ZWC DTS

44:07:00

47

Xin van Warmerdam

M

HRTC Hoorn

44:23:00

48

Rick Doornbos

J

WRV De Peddelaars

44:41:00

49

Sep Roord

J

OWC Oldenzaal

z.t.

50

Kimberly Boven

M

AWV De Zwaluwen

z.t.

51

Natalie Blomer

M

VC Londres

z.t.

52

Iris Offerein

M

WRV De Peddelaars

z.t.

53

Tom Stringer

J

Hillindon Slipstr

44:44:00

54

Caelan Miller

J

Barking&Dagenham CC

44:58:00

55

Rosanne van Rees

M

GRC Jan van Arckel

z.t.

56

Sophia Zwaan

M

WV Avanti

z.t.

57

Finlay Pearce

J

VC Londres

z.t.

58

Harry Clarke

J

Palmer Park Velo

z.t.

59

Silke Blei

M

WTC Maas Waal

z.t.

60

Benjamin Tuchner

J

VC Londres

45:53:00

61

Rosan Dekker

M

WRV De Peddelaars

46:11:00

62

Elliot Moreve

J

Hillingdon Slipstr

z.t.

63

Iona Moir

M

Barking&Dagenham CC

z.t.

64

Katie Painter

M

MedwayTri

46:21:00

65

Samuel Nisbet

J

JCAYA

46:32:00

66

Nick Klijn

J

GRC Jan van Arckel

46:45:00

67

Fenna Derksen

M

AXA De Valleirenners

47:01:00

68

Ella Baker

M

Engeland

52:01:00

69

Jack Emerson

J

Colchester Rovers

z.t.

70

Sophie Painter

M

MedwayTri

z.t.

71

Norah Minck

M

NWVG GRoningen

z.t.

72

Niels Tenniglo

J

WTC Woerden

z.t.

73

Benjamin Gill

J

Poole Wheelers

z.t.

74

Harry Owen

J

VC Londres

z.t.

75

Stanley Boyd

J

Hub Velo

z.t.

76

Jordy Brouwer

J

Meteoor Assen-Roden

z.t.

77

Alexa Hawkins

M

Palmer Park Velo

z.t.

 

 

 

 

 

 

UITSLAG.OMLOOP.JEUGD.CAT.6

 

 

 

 

 

 

 

1

Karsten Feldmann

 

Stavanger SK

43:57:00

2

Gustav Wang

 

Cannibal Team

z.t.

3

Joe Kiely

 

Welwyn Wheelers

z.t.

4

Joost Brinkman

 

Meteoor Assen-Roden

z.t.

5

Carl Bevort

 

Frederik ABC

z.t.

6

Bjarne Hemme

 

WSV Emmen

44:07:00

7

Joshua Giddings

 

MI Racing Academy

z.t.

8

Pim Funken

 

WV De Driehoek

z.t.

9

Mark Groeneveld

 

KWC Kampen

z.t.

10

Kieran Riley

 

Langdale Leightw

z.t.

11

Jelle Bouwe Hofstee

 

WRV De Peddelaars

z.t.

12

Jack Brough

 

MI Racing Academy

z.t.

13

Mike Spenkelink

 

AWV De Zwaluwen

44:10:00

14

Innes Harvey

 

VC Londres

44:11:00

15

Mike Bronswijk

 

Westland Wil Vooruit

44:13:00

16

Benet Metz

 

RG Hamburg

44:17:00

17

Thomas Lakeman

 

HRTC Hoorn

z.t.

18

Jente Klaver

 

WV Otto Ebbens

z.t.

19

Tibor Del Grosso

 

Meteoor Assen-Roden

z.t.

20

Biki Goedschalk

 

Westland Wil Vooruit

45:05:00

21

Aidan Lawrence

 

Eastland Velo

z.t.

22

Cal Gorvy

 

Palmer Park Velo

z.t.

23

Yannick van den Berg

 

Westland Wil Vooruit

z.t.

24

Leonardo van Driel

 

Westland Wil Vooruit

z.t.

25

Benjamin Trojand

 

RSV Blankenfelde

z.t.

26

Eskil Huiting

 

Meteoor Assen-Roden

z.t.

27

Lucas Averesch

 

AWV De Zwaluwen

z.t.

28

Charles Dax

 

LG Bertrange

z.t.

29

Ruben Kortleve

 

WV Noordwesthoek

45:14:00

30

Joop van den Heuvel

 

Team Brabant 2000

46:50:00

31

Thijs van Leeuwen

 

WV Avanti

46:53:00

32

Alex Dale

 

Lee Valley Youth

z.t.

33

Noah Boeker

 

RG Hamburg

z.t.

34

Luke Prenelle

 

Lee Valley Youth

z.t.

35

Olivier de Weerd

 

KWC Kampen

z.t.

36

Frederick Newman

 

PPYCC

z.t.

37

Cedric Stein

 

PSV Rostock

z.t.

38

Luuk Groeneveld

 

WV Avanti

z.t.

39

Joseph Blackmore

 

Team Darenth

z.t.

40

Sietse Kool

 

WV Avanti

47:00:00

41

Job Boontjes

 

Meteoor Assen-Roden

48:35:00

42

Jason Bruintjies

 

Kinetic CC

z.t.

43

Oscar Clark

 

Palmer Park Velo

z.t.

44

Casper Vos

 

ZRTC Theo Middelkamp

48:47:00

45

Billy Gilbey

 

VC Londres

48:49:00

46

Kevin Kuiper

 

Stormvogels Veendam

49:01:00

47

Arjen Dillema

 

WV Woonexpo Kapenga

49:12:00

48

Bevan Smith

 

Cardiff Jif

z.t.

49

Rindert Buiter

 

LRTV Swift

44:07:00

50

Yarno Hoekstra

 

Meteoor Assen-roden

54:12:00

51

Zalán Fábian

 

Szekszárdi SZKE

z.t.

52

Isaac Warrington

 

Solent Pirates

z.t.

53

Sven Timmermans

 

KWC Kampen

z.t.

54

Joshua Ballinger

 

Preston Park Youth

z.t.

55

Stanley Platts

 

VC Londres

z.t.

56

Aython Smith

 

Maindy Flyers

z.t.

57

Leon van der Nat

 

DRC De Mol

z.t.

58

Matthew Baptista

 

Nutcracker Racing

z.t.

59

Thijs Havenaar

 

RWC Ahoy

z.t.

60

Archie Sloan

 

VC Londres

z.t.

61

Elliot Tappin

 

Palmer Park Velo

z.t.

62

Sam Marsh

 

Matlock CC

z.t.

63

Pit Northum

 

UC Munnerefer Velo

z.t.

64

Matthew Black

 

RL360 Isle Of Man

z.t.

65

Rhys Piper

 

Team Brabant 2000

z.t.

66

Julius de Groot

 

WV De Driehoek

59:12:00

67

Romans Schut

 

Meteoor Assen-Roden

z.t.