ASSEN.JEUGDTOUR

                                31 JULI 2017 T/M 5 AUGUSTUS 2017

 

UITSLAG.CRITERIUM.JEUGD.CAT.1

 

 

 

 

 

 

1

Noah White

J

Mid Shropshire Wh

7:03

2

Anna Lloyd

M

Lee Valley Youth

z.t.

3

Harrison Hendy

J

Bike Jockey CC

z.t.

4

Fraser MacArthur

J

Team Milton Keynes

7:05

5

Edie Bott

M

Life Tri Club

7:07

6

Amy Grosz

M

Westland Wil Vooruit

7:23

7

Nick Riemeijer

J

Stormvogels Veendam

7:51

8

Lauren Charles

M

Charlotteville CC

z.t.

9

Julia Braam

M

Meteoor Assen-Roden

7:56

10

Rianne Nieuwenhuis

M

Meteoor Assen-Roden

7:58

11

Ruby Isaac

M

Fenland Clarion

z.t.

12

Imke Menting

M

AR&TV De Adelaar

8:18

13

Lauren Oldfield

M

Redditch

8:20

14

Fine Bayer Hess

 

Triathlon M

z.t.

15

Jil Koot

M

RWC Ahoy

8:24

16

Ella Harris

M

Halesowen A&CC

8:29

17

Sofia Bednarek

M

albaRose CC

z.t.

 

 

 

 

 

 

UITSLAG.CRITERIUM.JEUGD.CAT.2

 

 

 

 

 

 

1

George Cooper

J

Sherwood Pines Felt

14:10

2

Victor Kroesbergen

J

WV Ede

z.t.

3

Lenny Karstedt

J

AC Leipzig

z.t.

4

Indy van Velzen

M

Westland Wil Vooruit

z.t.

5

Hannah Kiers

M

AWV De Zwaluwen

z.t.

6

Danny Cosgrove

J

Spoutport CC

z.t.

7

Maureen Abma

M

WV De Driehoek

z.t.

8

Elina Ustupa

M

Cannibal Team

z.t.

9

Lukas Scherf

J

RC Victoria Neheim

z.t.

10

Tulsi Bakrania

M

Team Darenth

z.t.

11

Megan Harry Lloyd

 

Middleton CC M

z.t.

12

Henry Landon

J

Welwyn Wheelers

z.t.

13

Jody Mills

J

Huddersfiled Star Wh

z.t.

14

Chris Kiers

M

AWV De Zwaluwen

z.t.

15

Max Minck

J

NWVG Groningen

z.t.

16

Charlie Pettifer

J

Poole Wheelers

z.t.

17

Floris van Santen

J

Meteoor Assen-roden

z.t.

18

Noď Moes

M

TWC Het Snelle Wiel

z.t.

19

Kai Minck

J

NWVG Groningen

z.t.

20

Evi de Jonge

M

DRC De Mol

z.t.

21

Suzanne Mulder

M

AR&TV De Adelaar

z.t.

22

Ethan Leslie

J

Lee Valley Youth

15:20

23

Beau Hanson

J

London Dinamo

z.t.

24

Elizabeth Hart

M

JCAYA

15:22

25

Luca Bayer Zikoll

 

Triathlon

16:38

26

Elise Hawkins

M

Palmer Park Velo

16:45

27

Kerys Baker

M

Engeland

16:52

28

Jasmine Alexander

M

Lichfield CCC

z.t.

29

Dewi Riemeijer

M

Stormvogels Veendam

17:17

30

Isa de Jonge

M

DRC De Mol

14:10

31

Remi Alexander

J

Lichfield CCC

22:17

 

 

 

 

 

 

UITSLAG.CRITERIUM.JEUGD.CAT.3

 

 

 

 

 

 

1

Finn Hiemstra

J

WV Cycling Sneek

20:09

2

Maurits Buiter

J

LRTV Swift

z.t.

3

Cian Howard

J

RL 360 Isle Of

z.t.

4

Thomas Huitema

J

Meteoor Assen-Roden

z.t.

5

Sebastian Beitzel

J

Canberra CC

z.t.

6

Amelia Coleman

M

Hillingdon Slipstr

z.t.

7

Jude Du Toit

J

Bolsover & District

z.t.

8

Ryan Oldfield

J

Redditch

z.t.

9

Emils Allers

J

Cannibal Team

z.t.

10

Maurits Blaauwgeers

J

WSV Emmen

z.t.

11

Seth Jackson

J

Kirklee Cycl Academy

z.t.

12

Finlay Woodliffe

J

Welwyn Wheelers

z.t.

13

Mackenzie Riley

J

Kirklee Cycl Academy

z.t.

14

Harrison Dainty

J

Team Cystic Fibrosis

z.t.

15

Tyler Eyk

J

WTC De Amstel

z.t.

16

Bobbie O'Brien

M

Hillingdon Slipstr

z.t.

17

Connor MacArthur

J

Team Milton Keynes

z.t.

18

Daniel Phillips

J

Cotswold Vel

z.t.

19

Max de Lincel

J

LRTV Swift

z.t.

20

Ellen Phillips

M

Cotswold Vel

z.t.

21

Lars Langendoen

J

RWC Ahoy

z.t.

22

Greta Carey

M

Palmer Park Velo

z.t.

23

Struan Shaw

J

Stirling

z.t.

24

Alex Hart

J

Mid Shropshire Wh

z.t.

25

Carys Lloyd

M

Lee Valley Youth

z.t.

26

Finn O'Brien

J

Hillingdon Slipstr

z.t.

27

Lucy Allsop

M

Hillingdon Slipstr

z.t.

28

Geert Jan Hofstee

J

WV De Peddelaars

z.t.

29

Astrid Spragg

M

Hillingdon Slipstr

z.t.

30

Liam Haan

J

WSV Emmen

z.t.

31

Karsten Kamp

J

Meteoor Assen-Roden

21:16

32

Luca Bednarek

J

albaRose CC

z.t.

33

Oliver Kent

J

Hillingdon Slipstr

z.t.

34

Jelte ter Weel

J

AWV De Zwaluwen

z.t.

35

Robbe Schut

J

VC Aubagne

21:19

36

Fenny Coppelmans

M

TWC Het Snelle Wiel

21:51

37

Ruben Willemsen

J

AR&TV De Adelaar

z.t.

38

Jasmijn van Hellemondt

M

AR&TV De Adelaar

21:59

39

Nika Isberner

M

RSV Blankenfelde

z.t.

40

Oliver Gill

J

Poole Wheelers

23:15

41

Daniela Isidoro

M

Agęcia Avenida

23:18

42

Corina van der Meer

M

Westland Wil Vooruit

23:28

43

Marieke Ottens

M

Meteoor Assen-Roden

z.t.

44

Jude McGreevy

J

Team Darenth

23:33

45

Florian Drent

J

NWVG Gronigen

25:22:00

 

 

 

 

 

 

UITSLAG.CRITERIUM.JEUGD.CAT.4

 

 

 

 

 

 

1

Niek Suijker

J

Westland Wil Vooruit

25:59:00

2

Jelle Boeyen

J

Cannibal Team

z.t.

3

Cédric de Jager

J

DRC De Mol

z.t.

4

Joshua Jackson

J

Mid Shropshire Wh

z.t.

5

Mathijs Vijverberg

J

Westland Wil Vooruit

z.t.

6

Stan Smit

J

HRTC Hoorn

z.t.

7

Antoine Quint

J

JvR De Batauwers

z.t.

8

Joe Cosgrove

J

Southport CC

z.t.

9

Finlay Hawker

J

Hillingdon Slipstr

z.t.

10

Stanley Kent

J

Hillingdon Slipstr

z.t.

11

Jette de Groot

M

WV De Driehoek

z.t.

12

Sam Gilbert

J

Hillingdon Slipstr

z.t.

13

Danny Turkstra

J

WRV De Peddelaars

z.t.

14

Marthijn Berends

J

WSV Emmen

z.t.

15

Bryn Lawrence

J

Eastlands Velo

z.t.

16

Ruud Junior Nagengast

J

WRV De Peddelaars

z.t.

17

Zoë van Velzen

M

Westland Wil Vooruit

z.t.

18

Oliver Pettifer

J

Poole Wheelers

z.t.

19

Alfie Cullender

J

Barking-Dagenham CC

z.t.

20

Lars Smit

J

WV Noorswesthoek

26:30:00

21

Job Weijdema

J

WV De Driehoek

z.t.

22

Mads de Roos

J

WRV De Peddelaars

z.t.

23

Hugo Paats

J

AR&TV De Adelaar

26:39:00

24

Levi Oord

J

AR&TV De Adelaar

z.t.

25

Bethany Bennett

M

Precision Nutrition

z.t.

26

Hedzer Poortman

J

WV Woonexpo Kapenga

z.t.

27

Loďc Scvhut

J

VC Aubagne

26:56:00

28

Danijel Agricola

J

WV De Driehoek

27:01:00

29

Joel Brother Hurt

J

NRG Driverpl

z.t.

30

Esmée Ellermann

M

WSV Emmen

z.t.

31

Duco van der Zwart

J

WV Avanti

z.t.

32

Olivers Skrapcis

J

Letland

z.t.

33

de Groot

J

Bastiaan KWC Kampen

27:54:00

34

ter Weel

J

Bauke AWV De Zwaluwen

z.t.

35

Ruben Medendorp

J

Meteoor Assen-Roden

27:57:00

36

Nicolas Aernouts

J

Cannibal Team

z.t.

37

Senna Wuisman

M

PRC Delta

z.t.

38

Jente Derksen

J

AXA Valleirenners

28:12:00

39

Luke Oldale

J

Kinetic CC

z.t.

40

Bradley Taylor

J

Colchester Rovers

28:52:00

41

Nina Oolders

M

NWVG Groningen

28:54:00

42

Mia Fortuin

J

Kinetic CC

29:17:00

43

Thomas Nisbet

J

JCAYA

30:06:00

44

Girard Poortman

J

WV Woonexpo Kapenga

z.t.

45

Jesper Willems

J

Reto

30:13:00

46

Lilli Marz

M

RSV Blankenfelder

31:24:00

47

Sophie Stoop

M

Stormvogels Veendam

32:38:00

48

Emily Moreve

M

Hillingdon Slipstr

37:38:00

49

Edward Charles

J

Charlotteville CC

z.t.

34

Harry Smith

J

Iceni Velo Niet

 

 

 

 

 

 

 

UITSLAG.CRITERIUM.JEUGD.CAT.5

 

 

 

 

 

 

1

Jed Smithson

J

Hillingdon Slipstr

35:12:00

2

Thom van der Werff

J

Meteoor Assen-Roden

z.t.

3

Babette van der Wolf

M

CTF

z.t.

4

Christiaan van Rees

J

GRC Jan van Arckel

z.t.

5

Tobias Kool

J

HRTC Hoorn

z.t.

6

Joe O'Brien

J

Zappi Racing Team

z.t.

7

Elisabeth Ebras

M

KJK

z.t.

8

Luke Harris

J

Halesowen A&CC

z.t.

9

Peter Drabble

J

VC Meudon

z.t.

10

Mika Vijfvinkel

J

Westland Wil Vooruit

z.t.

11

Tim v.d. Poel

J

Westland Wil Vooruit

z.t.

12

Paulien Vrancke

M

Meteoor Assen-roden

z.t.

13

Kyle Jones

J

Maindy Flyers

z.t.

14

Noah Skov Nielsen

J

CC Hillerřd

z.t.

15

Conrad Haugsted

J

Amager CR

z.t.

16

Arlo Carey

J

Palmer Park Velo

z.t.

17

Eric Domann

J

RSV Blankenfelde

z.t.

18

Isa Naberman

M

WV Noordwesthoek

z.t.

19

Thomas Wadsworth

J

Beeline Bikes

z.t.

20

Martijn Mulder

J

AR&TC De Adelaar

z.t.

21

Joris Funken

J

WV De Driehoek

z.t.

22

Benjamin Bisson

J

VC Londres

z.t.

23

D aniel Lee Lloyd

J

Valley Youth

z.t.

24

Eilidh Shaw

M

Stirling

z.t.

25

Ben Marsh

J

Matlock CC

z.t.

26

Jodie Taylor

M

Team Terminator

z.t.

27

Charles Hart

J

JCAYA

z.t.

28

Samuel Leslie

J

Lee Valley Youth

z.t.

29

Niels Brinkman

J

Meteoor Assen-Roden

z.t.

30

Kenai Sterenborg

J

RC Victoria Neheim

z.t.

31

Eleanor Bolton

M

Lee Valley Youth

z.t.

32

Mees de Vos

J

ZRTC Theo Middelkamp

z.t.

33

Jelle Schieven

J

RTC De Stofwolk

z.t.

34

Shrish Bakrania

J

Team Darenth

z.t.

35

Anoushka Minale

M

CC Hackney

z.t.

36

Luke Goodwill

J

PPYCC

z.t.

37

William Bancroft

J

VC Londres

z.t.

38

Calum Moir

J

Barking&Dagenham CC

z.t.

39

Isla Blain

M

Halesowen A&CC

z.t.

40

Lisa Metselaar

M

WRV De Peddelaars

z.t.

41

Lasse Oosterhoff

J

NWVG Groningen

z.t.

42

Jannet de Vries

M

WV Woonexpo Kapenga

z.t.

43

Samuel van der Meer

J

Meteoor Assen-Roden

z.t.

44

Taylor Evans

J

Hillingdon Slipstr

z.t.

45

William Roake

J

Hillingdon Slipstr

z.t.

46

Thijs van der Molen

J

NWVG Groningen

z.t.

47

Manon Turkstra

M

WRV De Peddelaars

z.t.

48

Sophie Tiller

M

iTeam

z.t.

49

Jan Veenhuis

J

HRTC Horn

z.t.

50

Ryan Gal

J

WV De Zwaluwen

z.t.

51

Bo Jansen

M

Meteoor Assen-Roden

z.t.

52

Patrick Nieuwenhuis

J

Meteoor Assen-Roden

z.t.

53

Sep Kramer

J

Reto

z.t.

54

Roos van den Berg

M

WV Avanti

z.t.

55

Stijn Geersing

J

NWVG Groningen

z.t.

56

Callum Robins

J

Solent Pirates

z.t.

57

Rivkah Kroesbergen

M

WV Ede

z.t.

58

Ivar Hoekstra

J

Meteoor Assen-Roden

z.t.

59

Dirk Tigelaar

J

Meteoor Assen-Roden

35:24:00

60

Indy Kappert

M

AWV De Zwaluwen

z.t.

61

Imke van der Zwart

M

WV Avanti

z.t.

62

Mika Stoop

J

Stormvogels Veendam

z.t.

63

Vanessa Laws

M

RSV Blankenfelde

36:08:00

64

Lars Lakeman

J

HRTC Hoorn

38:42:00

65

Jeremy Landon

J

Welwyn Wheelers

z.t.

66

Nickey Huenders

M

WTC De Amstel

43:42:00

67

Finn Hawkins

J

Palmer Park Velo

z.t.

13

Britt de Grave

 

Cannibal Team M Niet

 

22

Tieme Stoffers

J

Meteoor Assen-Roden Niet

 

43

Alma Johansson

M

Mőlndals CK Niet

 

 

 

 

 

 

 

UITSLAG.CRITERIUM.JEUGD.CAT.6

 

 

 

 

 

 

1

Toms Ustups

J

Cannibal Team

37:33:00

2

Euan Woodliffe

J

Welwyn Wheelers

z.t.

3

Vlad Van Mechelen

J

Cannibal Team

z.t.

4

Ben Askey

J

RST Racing Team

z.t.

5

Caelan Miller

J

Barking&Dagenham CC

z.t.

6

Anna Wadsworth

M

Beeline Bikes

z.t.

7

Julien Saremans

J

Cannibal Team

z.t.

8

Frank Aron Ragilo

J

Cannibal Team

z.t.

9

Björn Hommes

J

Meteoor Assen-Roden

z.t.

10

Jasper Huitema

J

Canibal Team

z.t.

11

Stijn Hezeman

J

AR&TV De Adelaar

z.t.

12

Karlijn Koops

M

WRV DE Peddelaars

z.t.

13

Thijmen Paardekooper

J

WSV Emmen

z.t.

14

Elmar Abma

J

WV De Driehoek

z.t.

15

Mathieu Kockelmann

J

Cannibal Team

z.t.

16

Niels Nooijen

J

WSV Emmen

z.t.

17

Mattie Dodd

J

VC Londres

z.t.

18

Bart Kortleve

J

WV Noordwesthoek

z.t.

19

Bjorn Koster

J

Meteoor Assen-Roden

z.t.

20

Yuli van der Molen

M

ZWC DTS

z.t.

21

Marvin Peters

J

AWV De Zwaluwen

z.t.

22

Halvar de Jager

J

DRC De Mol

z.t.

23

Niels Tenniglo

J

WTC Woerden

z.t.

24

Juul Nagengast

J

WRV De Peddelaars

z.t.

25

Charlotte McGreevy

M

WXC

z.t.

26

Sep Roord

J

OWC Oldenzaal

z.t.

27

Senna Nijman

J

AR&TV De Adelaar

z.t.

28

Rory Knowles

J

MI Racing Academy

z.t.

29

Pepijn Veenings

J

ZWC DTS

z.t.

30

Isabella Escalera

M

VC Londres

z.t.

31

Chloë Postma

M

AWV De Zwaluwen

z.t.

32

Rick Doornbos

J

WRV De Peddelaars

z.t.

33

Jamie Whitcher

J

Poole wheelers

z.t.

34

Kenay de Moyer

J

Team Mahieu Kona

z.t.

35

Sille Hut

J

WV Otto Ebbens

z.t.

36

Cameron Still

J

VC Londres

z.t.

37

Benjamin Gill

J

Poole Wheelers

z.t.

38

Chris Offerein

J

WRV DE Peddelaars

z.t.

39

Anne Kiers

J

AWV De Zwaluwen

z.t.

40

Lotta Mansfield

M

MI Racing Academy

z.t.

41

Maarten Hamminga

J

Meteoor Assen-Roden

z.t.

42

Britt van der Hulst

M

Westland Wil Vooruit

z.t.

43

Benjamin Tuchner

J

VC Londres

z.t.

44

Indy van Os

M

JvR De Batauwers

z.t.

45

Thomas Bardill

J

CC Hackney

z.t.

46

Callum Twelves

J

MI Racing Academy

z.t.

47

Rosanne van Rees

M

GRC Jan van Arckel

z.t.

48

Iris Offerein

M

WRV De Peddelaars

z.t.

49

Samuel Nisbet

J

JCAYA

z.t.

50

Kimberly Boven

M

AWV De Zwaluwen

z.t.

51

Finlay Pearce

J

VC Londres

z.t.

52

Tom Stringer

J

Hillindon Slipstr

z.t.

53

Ella Coleman

M

Hillingdon Slipstr

z.t.

54

Joseph Smith

J

Iceni Velo

z.t.

55

Nick Klijn

J

GRC Jan van Arckel

z.t.

56

Justus Willemsen

J

AR&TV De Adelaar

z.t.

57

Marie-Louise Kerpa

M

RSV Blankenfelde

z.t.

58

Silke Blei

M

WTC Maas Waal

z.t.

59

Xin van Warmerdam

 

HRTC Hoorn M

z.t.

60

Elliot Moreve

J

Hillingdon Slipstr

z.t.

61

Harry Clarke

J

Palmer Park Velo

37:46:00

62

Rosan Dekker

M

WRV De Peddelaars

z.t.

63

Sophia Zwaan

M

WV Avanti

37:50:00

64

Jack Emerson

J

Colchester Rovers

z.t.

65

Jordy Brouwer

J

Meteoor Assen-Roden

z.t.

66

Ella Baker

M

Engeland

z.t.

67

Fenna Derksen

M

AXA De Valleirenners

37:33:00

68

Alexa Hawkins

M

Palmer Park Velo

z.t.

69

Iona Moir

M

Barking&Dagenham CC

38:04:00

70

Thomas-Casimir Niemi

J

Tampereen Yritys

40:02:00

71

Jerney van der Heijden

M

Westland Wil Vooruit

37:33:00

72

Katie Painter

M

MedwayTri

42:01:00

73

Sophie Painter

M

MedwayTri

z.t.

74

Norah Minck

M

NWVG GRoningen

z.t.

75

Harry Owen

J

VC Londres

z.t.

76

Stanley Boyd

J

Hub Velo

z.t.

77

Natalie Blomer

M

VC Londres

47:01:00

 

 

 

 

 

 

UITSLAG.CRITERIUM.JEUGD.CAT.7

 

 

 

 

 

 

1

Joshua Giddings

 

MI Racing Academy

34:48:00

2

Karsten Feldmann

 

Stavanger SK

z.t.

3

Innes Harvey

 

VC Londres

z.t.

4

Gustav Wang

 

Cannibal Team

z.t.

5

Joe Kiely

 

Welwyn Wheelers

z.t.

6

Sven Timmermans

 

KWC Kampen

z.t.

7

Mike Bronswijk

 

Westland Wil Vooruit

z.t.

8

Mike Spenkelink

 

AWV De Zwaluwen

z.t.

9

Biki Goedschalk

 

Westland Wil Vooruit

z.t.

10

Pim Funken

 

WV De Driehoek

z.t.

11

Mark Groeneveld

 

KWC Kampen

z.t.

12

Benet Metz

 

RG Hamburg

z.t.

13

Kieran Riley

 

Langdale Leightw

z.t.

14

Alex Dale

 

Lee Valley Youth

z.t.

15

Jason Bruintjies

 

Kinetic CC

z.t.

16

Bevan Smith

 

Cardiff Jif

z.t.

17

Thijs van Leeuwen

 

WV Avanti

z.t.

18

Joop van den Heuvel

 

Team Brabant 2000

z.t.

19

Aidan Lawrence

 

Eastland Velo

z.t.

20

Matthew Baptista

 

Nutcracker Racing

z.t.

21

Benjamin Trojand

 

RSV Blankenfelde

z.t.

22

Lucas Averesch

 

AWV De Zwaluwen

z.t.

23

Bjarne Hemme

 

WSV Emmen

z.t.

24

Ruben Kortleve

 

WV Noordwesthoek

z.t.

25

Yannick van den Berg

 

Westland Wil Vooruit

z.t.

26

Sietse Kool

 

WV Avanti

z.t.

27

Casper Vos

 

ZRTC Theo Middelkamp

z.t.

28

Jente Klaver

 

WV Otto Ebbens

z.t.

29

Frederick Newman

 

PPYCC

z.t.

30

Luke Prenelle

 

Lee Valley Youth

z.t.

31

Jelle Bouwe Hofstee

 

WRV De Peddelaars

z.t.

32

Jack Brough

 

MI Racing Academy

z.t.

33

Yarno Hoekstra

 

Meteoor Assen-roden

z.t.

34

Oscar Clark

 

Palmer Park Velo

z.t.

35

Charles Dax

 

LG Bertrange

z.t.

36

Thomas Lakeman

 

HRTC Hoorn

z.t.

37

Olivier de Weerd

 

KWC Kampen

z.t.

38

Cedric Stein

 

PSV Rostock

z.t.

39

Arjen Dillema

 

WV Woonexpo Kapenga

z.t.

40

Noah Boeker

 

RG Hamburg

z.t.

41

Aython Smith

 

Maindy Flyers

z.t.

42

Luuk Groeneveld

 

WV Avanti

z.t.

43

Joseph Blackmore

 

Team Darenth

z.t.

44

Eskil Huiting

 

Meteoor Assen-Roden

z.t.

45

Joost Brinkman

 

Meteoor Assen-Roden

z.t.

46

Tibor Del Grosso

 

Meteoor Assen-Roden

z.t.

47

Zalán Fábian

 

Szekszárdi SZKE

z.t.

48

Job Boontjes

 

Meteoor Assen-Roden

z.t.

49

Billy Gilbey

 

VC Londres

z.t.

50

Cal Gorvy

 

Palmer Park Velo

z.t.

51

Carl Bevort

 

Frederik ABC

z.t.

52

Rindert Buiter

 

LRTV Swift

z.t.

53

Leonardo van Driel

 

Westland Wil Vooruit

z.t.

54

Leon van der Nat

 

DRC De Mol

37:09:00

55

Kevin Kuiper

 

Stormvogels Veendam

37:35:00

56

Rhys Piper

 

Team Brabant 2000

37:44:00

57

Stanley Platts

 

VC Londres

z.t.

58

Archie Sloan

 

VC Londres

z.t.

59

Thijs Havenaar

 

RWC Ahoy

z.t.

60

Elliot Tappin

 

Palmer Park Velo

z.t.

61

Joshua Ballinger

 

Preston Park Youth

z.t.

62

Isaac Warrington

 

Solent Pirates

z.t.

63

Pit Northum

 

UC Munnerefer Velo

40:03:00

64

Matthew Black

 

RL360 Isle Of Man

z.t.

65

Sam Marsh

 

Matlock CC

45:03:00

30

Julius de Groot

 

WV De Driehoek Niet

 

72

Romans Schut

 

Meteoor Assen-Roden Niet gestar