ASSEN.JEUGDTOUR

                                31 JULI 2017 T/M 5 AUGUSTUS 2017

 

UITSLAG.EINDKLASSEMENT.JEUGD.CAT.1

 

 

 

 

 

 

1

Noah White

 

Mid Shropshire Wh

44:04:00

2

Anna Lloyd

 

Lee Valley Youth

44:13:00

3

Amy Grosz

 

Westland Wil Vooruit

44:33:00

4

Edie Bott

 

Life Tri Club

45:33:00

5

Harrison Hendy

 

Bike Jockey CC

45:34:00

6

Fraser MacArthur

 

Team Milton Keynes

46:23:00

7

Nick Riemeijer

 

Stormvogels Veendam

47:26:00

8

Lauren Charles

 

Charlotteville CC

49:25:00

9

Julia Braam

 

Meteoor Assen-Roden

49:35:00

10

Ruby Isaac

 

Fenland Clarion

50:01:00

11

Rianne Nieuwenhuis

 

Meteoor Assen-Roden

50:38:00

12

Imke Menting

 

AR&TV De Adelaar

51:57:00

13

Jil Koot

 

RWC Ahoy

52:20:00

14

Lauren Oldfield

 

Redditch

53:00:00

15

Fine Hess

 

Bayer

54:08:00

16

Sofia Bednarek

 

albaRose CC

55:25:00

17

Ella Harris

 

Halesowen A&CC

55:36:00

 

 

 

 

 

 

UITSLAG.EINDKLASSEMENT.JEUGD.CAT.2

 

 

 

 

 

 

1

George Cooper

 

Sherwood Pines Felt

1:02:58

2

Danny Cosgrove

 

Spoutport CC

1:03:18

3

Indy van Velzen

 

Westland Wil Vooruit

1:03:27

4

Lenny Karstedt

 

AC Leipzig

1:03:41

5

Maureen Abma

 

WV De Driehoek

1:03:55

6

Victor Kroesbergen

 

WV Ede

1:04:20

7

Hannah Kiers

 

AWV De Zwaluwen

1:04:26

8

Elina Ustupa

 

Cannibal Team

1:04:58

9

Max Minck

 

NWVG Groningen

1:05:43

10

Chris Kiers

 

AWV De Zwaluwen

1:05:57

11

Noď Moes

 

TWC Het Snelle Wiel

1:06:17

12

Megan Lloyd

 

Harry Middleton CC

1:06:18

13

Jody Mills

 

Huddersfiled Star Wh

1:06:20

14

Kai Minck

 

NWVG Groningen

1:06:42

15

Tulsi Bakrania

 

Team Darenth

1:07:01

16

Floris van Santen

 

Meteoor Assen-roden

1:07:58

17

Henry Landon

 

Welwyn Wheelers

1:08:20

18

Charlie Pettifer

 

Poole Wheelers

1:08:47

19

Lukas Scherf

 

RC Victoria Neheim

1:09:56

20

Elizabeth Hart

 

JCAYA

1:10:02

21

Evi de Jonge

 

DRC De Mol

1:10:16

22

Suzanne Mulder

 

AR&TV De Adelaar

1:10:29

23

Isa de Jonge

 

DRC De Mol

1:10:46

24

Dewi Riemeijer

 

Stormvogels Veendam

1:11:13

25

Beau Hanson

 

London Dinamo

1:11:25

26

Ethan Leslie

 

Lee Valley Youth

1:13:54

27

Kerys Baker

 

Engeland

1:17:43

28

Jasmine Alexander

 

Lichfield CCC

1:18:10

29

Luca Zikoll

 

Bayer

1:18:14

30

Elise Hawkins

 

Palmer Park Velo

1:25:59

31

Remi Alexander

 

Lichfield CCC

1:36:55

 

 

 

 

 

 

UITSLAG.EINDKLASSEMENT.JEUGD.CAT.3

 

 

 

 

 

 

1

Tyler Eyk

 

WTC De Amstel

1:26:24

2

Finn Hiemstra

 

WV Cycling Sneek

1:26:30

3

Jude Du Toit

 

Bolsover & District

1:27:08

4

Cian Howard

Man

RL 360 Isle Of

1:27:10

5

Mackenzie Riley

 

Kirklee Cycl Academy

1:27:20

6

Ryan Oldfield

 

Redditch

1:27:31

7

Thomas Huitema

 

Meteoor Assen-Roden

1:27:33

8

Harrison Dainty

 

Team Cystic Fibrosis

1:27:43

9

Bobbie O'Brien

 

Hillingdon Slipstr

1:27:51

10

Max de Lincel

 

LRTV Swift

1:28:14

11

Geert Jan Hofstee

 

WV De Peddelaars

z.t.

12

Seth Jackson

 

Kirklee Cycl Academy

1:28:15

13

Carys Lloyd

 

Lee Valley Youth

1:28:16

14

Lars Langendoen

 

RWC Ahoy

1:28:21

15

Amelia Coleman

 

Hillingdon Slipstr

1:28:45

16

Maurits Buiter

 

LRTV Swift

1:29:15

17

Greta Carey

 

Palmer Park Velo

1:29:32

18

Emils Allers

 

Cannibal Team

1:29:47

19

Daniel Phillips

 

Cotswold Vel

1:29:48

20

Finlay Woodliffe

 

Welwyn Wheelers

1:29:52

21

Finn O'Brien

 

Hillingdon Slipstr

1:30:00

22

Ellen Phillips

 

Cotswold Vel

1:30:34

23

Lucy Allsop

 

Hillingdon Slipstr

1:31:09

24

Sebastian Beitzel

 

Canberra CC

1:31:43

25

Astrid Spragg

 

Hillingdon Slipstr

1:32:30

26

Struan Shaw

 

Stirling

1:32:59

27

Maurits Blaauwgeers

 

WSV Emmen

1:33:15

28

Alex Hart

 

Mid Shropshire Wh

1:33:45

29

Liam Haan

 

WSV Emmen

1:35:20

30

Karsten Kamp

 

Meteoor Assen-Roden

1:35:32

31

Luca Bednarek

 

albaRose CC

1:35:33

32

Robbe Schut

 

VC Aubagne

1:35:41

33

Fenny Coppelmans

 

TWC Het Snelle Wiel

1:35:53

34

Ruben Willemsen

 

AR&TV De Adelaar

1:35:56

35

Oliver Kent

 

Hillingdon Slipstr

1:36:20

36

Jelte ter Weel

 

AWV De Zwaluwen

1:37:03

37

Jasmijn van Hellemondt

 

AR&TV De Adelaar

1:37:42

38

Connor MacArthur

 

Team Milton Keynes

1:38:38

39

Oliver Gill

 

Poole Wheelers

1:40:17

40

Jude McGreevy

 

Team Darenth

1:40:55

41

Nika Isberner

 

RSV Blankenfelde

1:41:24

42

Daniela Isidoro

 

Agęcia Avenida

1:41:36

43

Marieke Ottens

 

Meteoor Assen-Roden

1:41:49

44

Corina van der Meer

 

Westland Wil Vooruit

1:43:01

45

Florian Drent

 

NWVG Gronigen

1:44:50

 

 

 

 

 

 

UITSLAG.EINDKLASSEMENT.JEUGD.CAT.4

 

 

 

 

 

 

1

Finlay Hawker

 

Hillingdon Slipstr

1:55:48

2

Jelle Boeyen

 

Cannibal Team

1:56:00

3

Zoë van Velzen

 

Westland Wil Vooruit

1:56:16

4

Antoine Quint

 

JvR De Batauwers

1:56:26

5

Joe Cosgrove

 

Southport CC

1:56:32

6

Niek Suijker

 

Westland Wil Vooruit

1:56:40

7

Cédric de Jager

 

DRC De Mol

1:56:41

8

Ruud Junior Nagengast

 

WRV De Peddelaars

1:56:44

9

Jette de Groot

 

WV De Driehoek

1:56:52

10

Stan Smit

 

HRTC Hoorn

1:57:04

11

Joshua Jackson

 

Mid Shropshire Wh

1:57:11

12

Marthijn Berends

 

WSV Emmen

1:57:26

13

Danny Turkstra

 

WRV De Peddelaars

1:57:40

14

Job Weijdema

 

WV De Driehoek

1:57:53

15

Bethany Bennett

 

Precision Nutrition

1:58:06

16

Stanley Kent

 

Hillingdon Slipstr

z.t.

17

Mathijs Vijverberg

 

Westland Wil Vooruit

1:58:43

18

Joel Hurt

 

Brother NRG Driverpl

1:58:52

19

Nicolas Aernouts

 

Cannibal Team

1:59:44

20

Danijel Agricola

 

WV De Driehoek

1:59:52

21

Bryn Lawrence

 

Eastlands Velo

1:59:59

22

Jente Derksen

 

AXA Valleirenners

2:00:02

23

Nina Oolders

 

NWVG Groningen

2:00:04

24

Mads de Roos

 

WRV De Peddelaars

2:00:24

25

Lars Smit

 

WV Noorswesthoek

2:00:49

26

Alfie Cullender

 

Barking-Dagenham CC

2:01:04

27

Sam Gilbert

 

Hillingdon Slipstr

2:01:05

28

Bastiaan de Groot

 

KWC Kampen

2:01:16

29

Hugo Paats

 

AR&TV De Adelaar

2:01:37

30

Loďc Scvhut

 

VC Aubagne

2:01:41

31

Levi Oord

 

AR&TV De Adelaar

2:01:47

32

Hedzer Poortman

 

WV Woonexpo Kapenga

2:02:02

33

Duco van der Zwart

 

WV Avanti

2:02:31

34

Senna Wuisman

 

PRC Delta

2:03:12

35

Bauke ter Weel

 

AWV De Zwaluwen

2:03:36

36

Olivers Skrapcis

 

Letland

2:04:13

37

Oliver Pettifer

 

Poole Wheelers

2:04:15

38

Ruben Medendorp

 

Meteoor Assen-Roden

2:04:58

39

Bradley Taylor

 

Colchester Rovers

2:05:44

40

Mia Fortuin

 

Kinetic CC

2:08:40

41

Esmée Ellermann

 

WSV Emmen

2:09:41

42

Edward Charles

 

Charlotteville CC

2:09:43

43

Thomas Nisbet

 

JCAYA

2:11:44

44

Luke Oldale

 

Kinetic CC

2:13:21

45

Girard Poortman

 

WV Woonexpo Kapenga

2:19:32

46

Lilli Marz

 

RSV Blankenfelder

2:19:56

47

Jesper Willems

 

Reto

2:21:19

48

Sophie Stoop

 

Stormvogels Veendam

2:35:27

49

Emily Moreve

 

Hillingdon Slipstr

2:35:37

 

 

 

 

 

 

UITSLAG.EINDKLASSEMENT.JEUGD.CAT.5

 

 

 

 

 

 

1

Jed Smithson

 

Hillingdon Slipstr

2:29:00

2

Elisabeth Ebras

 

KJK

2:29:25

3

Joe O'Brien

 

Zappi Racing Team

2:29:44

4

Conrad Haugsted

 

Amager CR

2:30:05

5

Babette van der Wolf

 

CTF

z.t.

6

Thom van der Werff

 

Meteoor Assen-Roden

z.t.

7

Luke Harris

 

Halesowen A&CC

2:30:21

8

Anoushka Minale

 

CC Hackney

z.t.

9

Ryan Gal

 

WV De Zwaluwen

2:30:24

10

Joris Funken

 

WV De Driehoek

2:30:32

11

Jannet de Vries

 

WV Woonexpo Kapenga

2:30:33

12

Isa Naberman

 

WV Noordwesthoek

2:30:38

13

Thomas Wadsworth

 

Beeline Bikes

2:30:51

14

Christiaan van Rees

 

GRC Jan van Arckel

2:30:54

15

Noah Skov Nielsen

 

CC Hillerřd

2:30:55

16

Kyle Jones

 

Maindy Flyers

z.t.

17

Benjamin Bisson

 

VC Londres

2:30:56

18

Eric Domann

 

RSV Blankenfelde

2:31:01

19

Jelle Schieven

 

RTC De Stofwolk

2:31:18

20

Tim v.d. Poel

 

Westland Wil Vooruit

2:31:26

21

Ben Marsh

 

Matlock CC

2:31:28

22

Paulien Vrancke

 

Meteoor Assen-roden

2:31:31

23

D aniel 46 Lloyd

 

Lee Valley Youth

2:31:40

24

Eleanor Bolton

 

Lee Valley Youth

2:31:42

25

Samuel Leslie

 

Lee Valley Youth

2:31:47

26

Eilidh Shaw

 

Stirling

2:31:55

27

Mika Vijfvinkel

 

Westland Wil Vooruit

2:32:18

28

Niels Brinkman

 

Meteoor Assen-Roden

2:32:20

29

Peter Drabble

 

VC Meudon

z.t.

30

Thijs van der Molen

 

NWVG Groningen

2:32:46

31

Kenai Sterenborg

 

RC Victoria Neheim

2:33:10

32

Sophie Tiller

 

iTeam

2:33:18

33

Tobias Kool

 

HRTC Hoorn

2:33:28

34

Samuel van der Meer

 

Meteoor Assen-Roden

2:33:51

35

Calum Moir

 

Barking&Dagenham CC

2:34:31

36

Isla Blain

 

Halesowen A&CC

2:34:38

37

Arlo Carey

 

Palmer Park Velo

2:34:59

38

Patrick Nieuwenhuis

 

Meteoor Assen-Roden

2:35:13

39

Luke Goodwill

 

PPYCC

2:35:23

40

William Bancroft

 

VC Londres

2:35:31

41

Jodie Taylor

 

Team Terminator

2:36:15

42

Mees de Vos

 

ZRTC Theo Middelkamp

2:36:38

43

Lisa Metselaar

 

WRV De Peddelaars

2:36:40

44

Charles Hart

 

JCAYA

2:37:02

45

Taylor Evans

 

Hillingdon Slipstr

2:37:24

46

Martijn Mulder

 

AR&TC De Adelaar

2:37:39

47

Bo Jansen

 

Meteoor Assen-Roden

2:38:03

48

Imke van der Zwart

 

WV Avanti

2:38:09

49

Sep Kramer

 

Reto

2:38:40

50

Roos van den Berg

 

WV Avanti

2:38:47

51

Shrish Bakrania

 

Team Darenth

2:39:48

52

Ivar Hoekstra

 

Meteoor Assen-Roden

2:40:29

53

Indy Kappert

 

AWV De Zwaluwen

2:40:44

54

Rivkah Kroesbergen

 

WV Ede

2:40:52

55

Dirk Tigelaar

 

Meteoor Assen-Roden

2:41:14

56

William Roake

 

Hillingdon Slipstr

2:41:23

57

Manon Turkstra

 

WRV De Peddelaars

2:41:36

58

Jan Veenhuis

 

HRTC Horn

2:42:49

59

Stijn Geersing

 

NWVG Groningen

2:43:19

60

Callum Robins

 

Solent Pirates

2:44:59

61

Mika Stoop

 

Stormvogels Veendam

2:45:52

62

Vanessa Laws

 

RSV Blankenfelde

2:48:22

63

Lasse Oosterhoff

 

NWVG Groningen

2:50:29

64

Lars Lakeman

 

HRTC Hoorn

2:52:33

65

Nickey Huenders

 

WTC De Amstel

2:57:09

66

Jeremy Landon

 

Welwyn Wheelers

3:05:17

67

Finn Hawkins

 

Palmer Park Velo

3:30:26

 

 

 

 

 

 

UITSLAG.EINDKLASSEMENT.JEUGD.CAT.6

 

 

 

 

 

 

1

Toms Ustups

 

Cannibal Team

2:46:39

2

Frank Aron Ragilo

 

Cannibal Team

2:47:27

3

Bjorn Koster

 

Meteoor Assen-Roden

2:47:57

4

Senna Nijman

 

AR&TV De Adelaar

z.t.

5

Euan Woodliffe

 

Welwyn Wheelers

2:48:00

6

Jamie Whitcher

 

Poole wheelers

2:48:02

7

Julien Saremans

 

Cannibal Team

2:48:07

8

Mathieu Kockelmann

 

Cannibal Team

2:48:09

9

Vlad Van Mechelen

 

Cannibal Team

z.t.

10

Elmar Abma

 

WV De Driehoek

2:48:10

11

Bart Kortleve

 

WV Noordwesthoek

2:48:16

12

Isabella Escalera

 

VC Londres

2:48:20

13

Ben Askey

 

RST Racing Team

2:48:24

14

Marvin Peters

 

AWV De Zwaluwen

2:48:31

15

Mattie Dodd

 

VC Londres

2:48:35

16

Björn Hommes

 

Meteoor Assen-Roden

z.t.

17

Anne Kiers

 

AWV De Zwaluwen

2:48:40

18

Stijn Hezeman

 

AR&TV De Adelaar

2:48:45

19

Thijmen Paardekooper

 

WSV Emmen

2:48:54

20

Sille Hut

 

WV Otto Ebbens

2:49:03

21

Jasper Huitema

 

Canibal Team

2:49:04

22

Juul Nagengast

 

WRV De Peddelaars

2:49:06

23

Thomas Bardill

 

CC Hackney

z.t.

24

Chris Offerein

 

WRV DE Peddelaars

2:49:07

25

Charlotte McGreevy

 

WXC

2:49:12

26

Rory Knowles

 

MI Racing Academy

2:49:15

27

Kenay de Moyer

 

Team Mahieu Kona

2:49:16

28

Justus Willemsen

 

AR&TV De Adelaar

2:49:20

29

Chloë Postma

 

AWV De Zwaluwen

2:49:23

30

Karlijn Koops

 

WRV DE Peddelaars

2:49:36

31

Maarten Hamminga

 

Meteoor Assen-Roden

2:49:44

32

Niels Nooijen

 

WSV Emmen

2:49:47

33

Cameron Still

 

VC Londres

2:50:15

34

Jerney van der Heijden

 

Westland Wil Vooruit

z.t.

35

Anna Wadsworth

 

Beeline Bikes

2:50:16

36

Yuli van der Molen

 

ZWC DTS

2:50:23

37

Ella Coleman

 

Hillingdon Slipstr

2:50:28

38

Marie-Louise Kerpa

 

RSV Blankenfelde

2:50:37

39

Lotta Mansfield

 

MI Racing Academy

2:50:59

40

Indy van Os

 

JvR De Batauwers

2:51:05

41

Britt van der Hulst

 

Westland Wil Vooruit

2:51:17

42

Callum Twelves

 

MI Racing Academy

2:51:22

43

Thomas-Casimir Niemi

 

Tampereen Yritys

2:51:34

44

Pepijn Veenings

 

ZWC DTS

2:52:04

45

Tom Stringer

 

Hillindon Slipstr

2:53:07

46

Joseph Smith

 

Iceni Velo

2:53:14

47

Halvar de Jager

 

DRC De Mol

z.t.

48

Iris Offerein

 

WRV De Peddelaars

z.t.

49

Sep Roord

 

OWC Oldenzaal

2:53:29

50

Rick Doornbos

 

WRV De Peddelaars

2:53:33

51

Rosan Dekker

 

WRV De Peddelaars

2:54:25

52

Finlay Pearce

 

VC Londres

2:54:32

53

Benjamin Tuchner

 

VC Londres

2:54:51

54

Xin van Warmerdam

 

HRTC Hoorn

2:54:57

55

Nick Klijn

 

GRC Jan van Arckel

2:55:16

56

Elliot Moreve

 

Hillingdon Slipstr

2:55:20

57

Samuel Nisbet

 

JCAYA

2:55:31

58

Kimberly Boven

 

AWV De Zwaluwen

2:55:40

59

Rosanne van Rees

 

GRC Jan van Arckel

2:56:03

60

Harry Clarke

 

Palmer Park Velo

2:56:37

61

Sophia Zwaan

 

WV Avanti

2:56:49

62

Silke Blei

 

WTC Maas Waal

2:56:52

63

Iona Moir

 

Barking&Dagenham CC

2:58:35

64

Caelan Miller

 

Barking&Dagenham CC

2:59:13

65

Fenna Derksen

 

AXA De Valleirenners

2:59:42

66

Benjamin Gill

 

Poole Wheelers

3:00:38

67

Niels Tenniglo

 

WTC Woerden

3:01:07

68

Natalie Blomer

 

VC Londres

3:02:37

69

Ella Baker

 

Engeland

3:03:24

70

Jordy Brouwer

 

Meteoor Assen-Roden

3:07:22

71

Alexa Hawkins

 

Palmer Park Velo

3:07:23

72

Jack Emerson

 

Colchester Rovers

3:08:38

73

Katie Painter

 

MedwayTri

3:09:57

74

Harry Owen

 

VC Londres

3:14:45

75

Norah Minck

 

NWVG GRoningen

3:15:50

76

Sophie Painter

 

MedwayTri

3:16:21

77

Stanley Boyd

 

Hub Velo

3:17:01

 

 

 

 

 

 

UITSLAG.EINDKLASSEMENT.JEUGD.CAT.7

 

 

 

 

 

 

1

Joost Brinkman

 

Meteoor Assen-Roden

3:03:13

2

Joe Kiely

 

Welwyn Wheelers

3:03:47

3

Joshua Giddings

 

MI Racing Academy

3:03:55

4

Gustav Wang

 

Cannibal Team

z.t.

5

Thomas Lakeman

 

HRTC Hoorn

3:04:19

6

Carl Frederik Bevort

 

ABC

3:04:20

7

Jelle Bouwe Hofstee

 

WRV De Peddelaars

3:04:24

8

Mike Bronswijk

 

Westland Wil Vooruit

3:04:26

9

Jack Brough

 

MI Racing Academy

3:04:37

10

Karsten Feldmann

 

Stavanger SK

3:04:44

11

Kieran Riley

 

Langdale Leightw

3:04:47

12

Pim Funken

 

WV De Driehoek

3:04:53

13

Innes Harvey

 

VC Londres

3:05:02

14

Mike Spenkelink

 

AWV De Zwaluwen

3:05:27

15

Benet Metz

 

RG Hamburg

3:05:37

16

Jente Klaver

 

WV Otto Ebbens

3:05:38

17

Charles Dax

 

LG Bertrange

3:05:40

18

Tibor Del Grosso

 

Meteoor Assen-Roden

3:06:00

19

Rindert Buiter

 

LRTV Swift

3:06:05

20

Yannick van den Berg

 

Westland Wil Vooruit

3:06:13

21

Cal Gorvy

 

Palmer Park Velo

3:06:22

22

Leonardo van Driel

 

Westland Wil Vooruit

3:06:34

23

Aidan Lawrence

 

Eastland Velo

3:06:47

24

Biki Goedschalk

 

Westland Wil Vooruit

3:06:57

25

Lucas Averesch

 

AWV De Zwaluwen

3:07:05

26

Bjarne Hemme

 

WSV Emmen

3:07:11

27

Eskil Huiting

 

Meteoor Assen-Roden

3:07:26

28

Mark Groeneveld

 

KWC Kampen

3:08:23

29

Alex Dale

 

Lee Valley Youth

3:08:30

30

Luke Prenelle

 

Lee Valley Youth

3:08:49

31

Joop van den Heuvel

 

Team Brabant 2000

3:08:50

32

Frederick Newman

 

PPYCC

3:08:51

33

Sietse Kool

 

WV Avanti

3:08:59

34

Olivier de Weerd

 

KWC Kampen

3:09:12

35

Noah Boeker

 

RG Hamburg

3:09:14

36

Benjamin Trojand

 

RSV Blankenfelde

3:09:38

37

Job Boontjes

 

Meteoor Assen-Roden

3:10:07

38

Thijs van Leeuwen

 

WV Avanti

3:10:56

39

Billy Gilbey

 

VC Londres

3:11:34

40

Arjen Dillema

 

WV Woonexpo Kapenga

3:11:54

41

Bevan Smith

 

Cardiff Jif

3:11:55

42

Cedric Stein

 

PSV Rostock

3:12:38

43

Ruben Kortleve

 

WV Noordwesthoek

3:12:51

44

Joseph Blackmore

 

Team Darenth

3:13:14

45

Luuk Groeneveld

 

WV Avanti

3:15:51

46

Jason Bruintjies

 

Kinetic CC

3:17:36

47

Sven Timmermans

 

KWC Kampen

3:17:46

48

Aython Smith

 

Maindy Flyers

3:17:55

49

Zalán Fábian

 

Szekszárdi SZKE

3:18:14

50

Oscar Clark

 

Palmer Park Velo

3:18:28

51

Casper Vos

 

ZRTC Theo Middelkamp

3:18:52

52

Matthew Baptista

 

Nutcracker Racing

3:19:32

53

Yarno Hoekstra

 

Meteoor Assen-roden

3:19:34

54

Kevin Kuiper

 

Stormvogels Veendam

3:21:02

55

Leon van der Nat

 

DRC De Mol

3:24:01

56

Archie Sloan

 

VC Londres

3:24:47

57

Isaac Warrington

 

Solent Pirates

3:28:07

58

Elliot Tappin

 

Palmer Park Velo

3:28:10

59

Stanley Platts

 

VC Londres

3:29:26

60

Thijs Havenaar

 

RWC Ahoy

3:29:45

61

Rhys Piper

 

Team Brabant 2000

3:30:02

62

Matthew Black

 

RL360 Isle Of Man

3:31:21

63

Pit Northum

 

UC Munnerefer Velo

3:35:51

64

Sam Marsh

 

Matlock CC

3:37:14

65

Joshua Ballinger

 

Preston Park Youth

3:37:43