RONDE VAN BEVERWIJK

                                                09 AUGUSTUS 2017

 

UITSLAG.ELITE/BELOFTEN/AMATEURS

 

 

 

 

 

1

Stephan Bakker

Zaandam;

Professional-B

2

Arno Kleinjan

Gouda;

Elite 

3

Robbert-Jan Mol

Nibbixwoud;

Elite 

4

Stefan Wolffenbuttel

Nigtevecht;

Elite 

5

Jorn Buning

Alkmaar;

Belofte 

6

Dorus de Rijk

De Rijp;

Belofte 

7

Lieven Anthonise

Dordrecht;

Elite 

8

Wouter de Groot

Delft;

Elite 

9

Lars van de Vall

Heemstede;

Elite 

10

Tom Wijfje

Ter Aar;

Belofte 

11

Rutger van der Meer

Stiens;

Elite 

12

Martijn Lust

Tuitjenhorn;

Amateur

13

Sam Rozemholz

 

 

14

Mike Appelman

Beverwijk;

Belofte 

15

Sybren Welling

Groningen;

Amateur

16

Oscar van Wijk

Wormer;

Belofte 

17

Witten Anthonise

Dordrecht;

Elite 

18

Jelle Nieuwpoort

Warmenhuizen;

Professional-B

19

Fred Pronk

Egmond-Binnen;

Amateur

20

Jerry Roling

Heemskerk;

Belofte 

21

Sjors Handgraaf

Leiden;

Elite 

22

Tibor Zwaan

Egmond aan Zee;

Amateur

23

Roy Pieters

Zwanenburg;

Elite 

24

Raymond Splinter

Amsterdam;

Elite 

25

Dennis Souverein

Haarlem;

Amateur

26

Jasper Verkuijl

Baarn;

Amateur

27

Koos Jeroen Kers

Amstelveen;

Professional-B

28

Thimo Kroeze

Koog aan de Zaan;

Belofte 

29

Tino Haakman

Enkhuizen;

Elite 

30

Kevin Wilmsen

Haarlem;

Elite 

31

Jeroen Kaldenbach

Hoorn;

Elite 

 

 

 

 

 

UITSLAG.SPORTKLASSE

 

 

 

 

 

1

Brian Burggraaf

Velsen-Noord;

Sportklasse Man

2

Dennis van der Zaal

Lisse;

Sportklasse Man

3

Frits van Lieshout

Spaarndam;

Sportklasse Man

4

Arthur Rutte

Haarlem;

Sportklasse Man

5

Pim Hackmann

 

 

6

Patrick Stengs

Beverwijk;

Sportklasse Man

7

Laurens Koster

Oegstgeest;

Sportklasse Man

8

Tijs Dekker

Oosthuizen;

Sportklasse Man

9

Ivo Huisman

Hoogkarspel;

Sportklasse Man

10

Jeroen Lute

Zuid-Scharwoude;

Sportklasse Man

11

Mark Rijntjes

Haarlem;

Sportklasse Man

12

Sander Lormans

Heemskerk;

Sportklasse Man

13

Nick Toonen

Lisse;

Sportklasse Man

14

Onno Timmermans

Beverwijk;

Sportklasse Man

15

Dingeman Vink

Haarlem;

Sportklasse Man

16

Ruud Coers

Grootebroek;

Sportklasse Man

17

Bastian de Jong

Hoorn;

Sportklasse Man

18

Daniel Kleijn

Wognum;

Sportklasse Man

19

Steven Heshusius

Alkmaar;

Sportklasse Man

20

Pierre Deen

Amsterdam;

Sportklasse Man

21

Andries van der Velden

Nieuw-Vennep;

Sportklasse Man

22

Bas Kaptein

Noordwijkerhout;

Sportklasse Man

23

Mike Tesselaar

Heerhugowaard;

Sportklasse Man

24

Sjors van Eerden

Heemskerk;

Sportklasse Man

25

Henk Peters

Hillegom;

Sportklasse Man

26

Florian Bont

Haarlem;

Sportklasse Man

27

Harm Twaalfhoven

Haarlem;

Sportklasse Man

28

Marcel Kranenburg

Apeldoorn;

Sportklasse Man

29

Jim Schipper

Obdam;

Sportklasse Man

30

Daan Boekel

Assendelft;

Sportklasse Man

31

Folkert Zwiers

Wormer;

Sportklasse Man

32

Martijn Kraamer

Beverwijk;

Sportklasse Man

33

Sebastiaan Sebregts

Anna Paulowna;

Sportklasse Man

34

Antonio Vilches-Kolkman

Haarlem;

Sportklasse Man

35

Coen Beckers

Woudenberg;

Sportklasse Man

36

Casper Pruijn

 

 

37

Jurriaan Punt

Castricum;

Sportklasse Man

38

Richard Westerhof

Heemskerk;

Sportklasse Man

39

Sebastiaan De Klerk

Hoofddorp;

Sportklasse Man

41

Hendrik van Westen

Assendelft;

Sportklasse Man

42

Jorrit Piet

Heemskerk;

Sportklasse Man

43

Thijs Eijking