RONDE VAN MOLENAARSDRAAG

                                                12 AUGUSTUS 2017

 

UITSLAG.ELITE/BELOFTEN

 

 

 

 

 

1

Lieven Anthonise

Dordrecht;

Elite 

2

Ide Schelling

Den Haag;

Professional-B

3

Arvid de Kleijn

Herveld;

Professional-B

4

Robin Wennekes

Dodewaard;

Elite 

5

Hans Dekkers

IJzendijke;

Elite 

6

Niels Immerzeel

Wilnis;

Elite 

7

Samuel Rosenholtz

 

 

8

Eddy Gödde

Hendrik-ido-Ambacht;

Elite 

9

Nick Stöpler

Woerden;

Elite 

10

Kelvin van den Dool

Hoogblokland;

Belofte 

11

Brian Megens

Maastricht;

Elite 

12

Jelle Nieuwpoort

Warmenhuizen;

Professional-B

13

Frank de Reus

Papendrecht;

Elite 

14

Roy Pieters

Zwanenburg;

Elite 

15

Johan van der Eijk

Strijen;

Elite 

16

Pim van de Klundert

Woensdrecht;

Belofte 

17

Witten Anthonise

Dordrecht;

Elite 

18

Erik Kramer

Breda;

Elite 

19

Bart van den Berg

Wijngaarden;

Elite 

20

Patrick van Nunen

Barendrecht;

Elite 

21

Aron Kremer

Pernis;

Elite 

22

Dennis Buijs

Benthuizen;

Belofte 

23

Ruben Wieberdink

Elburg;

Elite 

24

Harmen Baas

Wageningen;

Elite 

25

Martijn Veling

Utrecht;

Elite 

26

Coen Groot

Papendrecht;

Belofte 

27

Kevin van Bennekom

Culemborg;

Belofte 

 

 

 

 

 

UITSLAG.AMATEURS/SPORTKLASSE

 

 

 

 

 

1

Bram Mens

Wateringen;

Amateur

2

Ronald Ligtenberg

Haarlem;

Amateur

3

Stephan Borsboom

Hellevoetsluis;

Amateur

4

Bart Vreugdenhil

Haarlem;

Amateur

5

Pim Achterkamp

Rotterdam;

Amateur

6

Martijn de Groot

Gorinchem;

Amateur

7

Arnoud Witsenburg

Driebergen;

Amateur

8

Koen de Best

Mijdrecht;

Amateur

9

Joost van der Helm

Pijnacker;

Amateur

10

Henk de Jong

Nieuwveen;

Amateur

11

Jorre van der Bij

Utrecht;

Amateur

12

Harm van Berkel

Maasland;

Amateur

13

Edward Sol

Spijkenisse;

Sportklasse

14

Frans van Winden

Bergschenhoek;

Sportklasse

15

Joel Verlee

Sleeuwijk;

Sportklasse

16

Michele Somers

Spijkenisse;

Sportklasse

17

Peter Kooistra

Papendrecht;

Sportklasse

18

Bas van Boven

Utrecht;

Amateur

19

Gerben Kroon

Wijk en Aalburg;

Sportklasse

20

Gerard Kooistra

Hendrik-ido-Ambacht;

Sportklasse

21

Julian Vlasblom

Schoonhoven;

Sportklasse

22

Cris Zwanenburg

Alphen aan den Rijn;

Amateur

23

Harmen Brandwijk

Bleskensgraaf;

Sportklasse

24

Jan Metselaar

Bergschenhoek;

Amateur

25

Bart Streefkerk

Ameide;

Sportklasse

26

Ando Overbeek

Schoonhoven;

Sportklasse

27

Bartjan Maat

Schoonhoven;

Sportklasse

28

Leon Oosters

Hellevoetsluis;

Sportklasse

29

Martijn Harteloh

Dordrecht;

Sportklasse

30

Rindert van Dam

Nieuwpoort;

Sportklasse

31

Ries Leeuwestein

Hardinxveld-Giessendam;

Sportklasse

32

Douwe van der Hoeven

Hoogvliet;

Sportklasse