††††††††††††††††††††††††††† †††††††RONDE VAN ACHTERVELD

††††††††††††††††† ††††††††††††††††††††††††††††††13 AUGUSTUS 2017

 

UITSLAG.JUNIOREN/AMATEURS/SPORTKLASSE

 

 

 

 

1

Martijn Lust

Tuitjenhorn;

Amateur Man

2

JuliŽn Smink

Nijkerk Gld;

Amateur Man

3

Remco Bertelink

Ede;

Amateur Man

4

Arjan Seunninga

Ede;

Sportklasse Man

5

Herman ten Kate

Utrecht;

Amateur Man

6

Matijn Straatsma

Utrecht;

Amateur Man

7

Wilfred Harbers

Putten;

Sportklasse Man

8

Rodrick de Munnik

Utrecht;

Sportklasse Man

9

Vincent Spierings

Alkmaar;

Sportklasse Man

10

Jermo le Fevre

Purmerend;

Amateur Man

11

Ruben Ubels

Nijkerk Gld;

Amateur Man

12

Freek de Jong

Vught;

Sportklasse Man

13

Henne van Zanten

Nijkerk Gld;

Amateur Man

14

Mattijn Motshagen

Nijkerk Gld;

Amateur Man

15

Roeland Mennink

Utrecht;

Amateur Man

16

Mees Willemsen

Elst Ut;

Junior 1e jaars Man

17

Lars Mastebroek

Barneveld;

Junior 2e jaars Man

18

Stefan Verhoeff

Groot-Ammers;

Junior 2e jaars Man

19

Mark Wencker-Borck

Amsterdam;

Amateur Man

20

Luuk Rutten

Wageningen;

Amateur Man

21

Patrick Stengs

Beverwijk;

Sportklasse Man

22

Niels Ruijter

Uithoorn;

Amateur Man

23

Noah de Groot

Ottoland;

Junior 2e jaars Man

24

Frank Visser

Utrecht;

Amateur Man

25

Nils ten Brinke

Apeldoorn;

Amateur Man

26

Peter Jansen

Wageningen;

Amateur Man

27

Ivo Huisman

Hoogkarspel;

Sportklasse Man

28

Mitchell Vink

Veenendaal;

Junior 1e jaars Man

29

Bas Boenders

Utrecht;

Amateur Man

30

Kees van Asten

Zeewolde;

Sportklasse Man

31

Hugo Heijer

Houten;

Junior 1e jaars Man

32

Ard Veneman

Utrecht;

Sportklasse Man

33

Bas van Boven

Utrecht;

Amateur Man

34

Mischa Groen

Assen;

Amateur Man

35

Robin de Pruyssenaere de la Woestijne

Leusden;

Amateur Man

36

Tako Klabbers

Gorredijk;

Amateur Man

37

Robin van de Wetering

Utrecht;

Amateur Man

38

Mitchell van Roijen

Beverwijk;

Sportklasse Man

39

Arent Naber

Utrecht;

Amateur Man

40

Adrie Frijters

Wageningen;

Sportklasse Man

41

Coen Beckers

Woudenberg;

Sportklasse Man

42

Ruud Schrauwen

Utrecht;

Sportklasse Man

43

Frank Stijger

Honselersdijk;

Junior 1e jaars Man

44

Jan Terpstra

Drachten;

Amateur Man

45

Robert Kruijf

Leeuwarden;

Amateur Man

46

Imo de Pruijssenaere de la Woestijne

Utrecht;

Amateur Man

47

Martin Hoefakker

Middenmeer;

Sportklasse Man

48

Watze Vroom

Bennekom;

Amateur Man

49

Ruud Coers

Grootebroek;

Sportklasse Man

50

Manuel Michielsen

Eck en Wiel;

Junior 1e jaars Man

51

Mike Kruijthof

Dordrecht;

Amateur Man

52

Gerhard Joling

Krimpen aan de IJssel;

Amateur Man

53

Kevin Verdam

Achterveld;

Amateur Man

54

Ewout van der Kleij

Utrecht;

Amateur Man

55

Bart de Veer

Vreeland;

Amateur Man

56

Arno Goodijk

Veenendaal;

Sportklasse Man

57

Patrick van Zuilen

Nieuwegein;

Amateur Man

58

Joran van de Burgt

Barneveld;

Junior 1e jaars Man

59

Kyle Agterberg

Maartensdijk;

Junior 2e jaars Man

60

Bastiaan de Blom

Zeewolde;

Junior 1e jaars Man

61

Siebe Nicolai

Ermelo;

Junior 1e jaars Man