RONDE VAN DOETICHEM

                                                13 AUGUSTUS 2017

 

UITSLAG.JUNIOREN/AMATEURS/SPORTKLASSE

 

 

 

 

1

Roderik Egberink

Bussum;

Amateur Man

2

Kars Jansman

Hellendoorn;

Amateur Man

3

Sam Gademan

Beek;

Junior 1e jaars Man

4

Joren Bloem

Brummen;

Junior 2e jaars Man

5

Danny Vrolijk

Schipluiden;

Amateur Man

6

Rens Moorman

Ootmarsum;

Amateur Man

7

Bobby Mellendijk

Groenlo;

Amateur Man

8

Lee Masters

 

 

9

Gerjo Berentschot

Zelhem;

Amateur Man

10

Martijn de Groot

Gorinchem;

Amateur Man

11

Rochéz Harbers

Nijverdal;

Amateur Man

12

Nick Zuidema

Delfzijl;

Amateur Man

13

Bas Bosma

Meppel;

Amateur Man

14

Dion Koot

Steggerda;

Amateur Man

15

Joost Arentsen

Varsseveld;

Amateur Man

16

Gijs Vierling

Doorwerth;

Amateur Man

20

Joren Bronkhorst

Gorinchem;

Amateur Man

21

Mathieu Krabbenborg

Groenlo;

Amateur Man

22

Siebe Vrieswijk

Deventer;

Amateur Man

23

Jeffrey Veltink

Hardenberg;

Amateur Man

24

Leon Strötker

Venlo;

Amateur Man

25

Arno de Koning

Deventer;

Amateur Man

26

Luc Essink

Almere;

Amateur Man

27

Lodewijk Rinsma

Utrecht;

Amateur Man

28

Martijn Veenhoven

Oostzaan;

Amateur Man

29

Marco van Dijken

Appingedam;

Amateur Man

30

Sam Looman

 

Junior 1e jaars Man

31

Henk Jan Borghuis

Nijverdal;

Amateur Man

32

Daan Steffens

Borne;

Amateur Man

33

Werner Altewischer

Arnhem;

Amateur Man

34

Jop Wensink

Bredevoort;

Amateur Man

35

Benjamin van Elburg

Dedemsvaart;

Amateur Man

36

Allard Klijnstra

Oldeholtpade;

Amateur Man

37

Wesley Willems

Doesburg;

Amateur Man

38

Christiaan Jansen

Hardenberg;

Amateur Man

39

Erik Nekkers

Vught;

Sportklasse Man

40

Ben Bartels

Dalfsen;

Junior 1e jaars Man

41

Loek Geelen

Lonneker;

Junior 1e jaars Man

42

Peter Kraaijvanger

Zevenaar;

Sportklasse Man

43

Robert-Jan Bos

Almere;

Amateur Man

44

Iska Buwalda

Biddinghuizen;

Junior 2e jaars Man

45

Sten Harmeling

Nijverdal;

Junior 2e jaars Man

47

Thijs van der Bijl

Lent;

Amateur Man

48

Nick Lubbers

s-Heerenberg;

Amateur Man

 

 

 

 

 

UITSLAG.MASTERS 40+

 

 

 

 

 

1

Patrick Somsen

Aalten;

Sportklasse Man

2

Jan Weevers

Vorden;

Amateur Man

3

Stan Janssen

 

 

4

Gijs Nederlof

Kamerik;

Amateur Man

5

Michel Klarenbeek

Dieren;

Sportklasse Man

6

Ron Paffen

Milsbeek;

Sportklasse Man

7

Dick Kinket

Hattem;

Sportklasse Man

8

Marcel Kranenburg

Apeldoorn;

Sportklasse Man

9

Michel Warlich

Heerde;

Sportklasse Man

10

Marco Schenk

Aalten;

Amateur Man

11

John Zennipman

Zutphen;

Sportklasse Man

12

Jos Kaal

Didam;

Amateur Man

13

Gert Bosman

Wijhe;

Sportklasse Man

14

Federico de Marco

Almere;

Sportklasse Man

15

Patrick Grunder

Oldenzaal;

Amateur Man

16

Hans Vonk

Arnhem;

Sportklasse Man

17

Mario Willemsen

Huissen;

Amateur Man

18

Ynte de Vries

Deventer;

Amateur Man

19

Dirk Jan Veldhorst

Breedenbroek;

Sportklasse Man

20

Ernst Ogink

Deventer;

Amateur Man

21

Cor van der Ploeg

Bemmel;

Sportklasse Man

22

Barry Koks

Apeldoorn;

Sportklasse Man

23

Roel Siebelink

Zutphen;

Sportklasse Man

24

Patrick van Gortel

Apeldoorn;

Amateur Man

25

Johnny van den Berg

Beuningen;

Sportklasse Man

26

Edwin Ruesink

Heelweg;

Sportklasse Man

27

Walter Mulder

Bathmen;

Sportklasse Man

28

Willem van den Akker

Almere-Buiten;

Sportklasse Man

29

Gert Verdijk

Heijen;

Amateur Man

30

Riny Pleij

Wierden;

Amateur Man