RONDE VAN MARKELO

                                                18 AUGUSTUS 2017

 

UITSLAG.ELITE/BELOFTEN/AMATEURS

 

 

 

 

 

1

Wim Kleiman

Almelo;

Elite 

2

Robin Lowik

Vriezenveen;

Belofte 

3

Peter Schulting

Emmeloord;

Professional-B

4

Per Wiggers

Oldenzaal;

Belofte 

5

Jelle Wolsink

Hengelo ov;

Belofte 

6

Jelle Johannink

Denekamp;

Belofte 

7

Tom Wijfje

Ter Aar;

Belofte 

8

Martijn Knol

Zwolle;

Elite 

9

Beau Duvigneau

Zutphen;

Belofte 

10

Jeroen Kaldenbach

Hoorn;

Elite 

11

Dylan van Zijl

Harderwijk;

Elite 

12

Edwin Wielink

Twello;

Elite 

13

Bart Schipper

Wierden;

Elite 

14

Rens Moorman

Ootmarsum;

Amateur

15

Rochéz Harbers

Nijverdal;

Amateur

16

Luuk Loohuis

Haaksbergen;

Elite  

17

Maarten Lubbers

Winterswijk;

Belofte 

18

Coen Bosch

Twello;

Elite 

19

Lorenzo Harbers

Nijverdal;

Belofte 

20

Daan Schouten

Almelo;

Elite 

21

Philip Kootstra

Almelo;

Elite 

22

Daan Steffens

Borne;

Amateur

23

Mathijs Boerrigter

Borne;

Elite 

24

Gerwin Veltman

Enschede;

Amateur

25

Florian Smits

Amsterdam;

Elite 

26

Danny Kroeze

Achterveld;

Belofte 

27

Maarten Schavemaker

Nieuw-Vennep;

Amateur

28

Patrick Besteman

Heerhugowaard;

Elite 

29

Tom Kaal

Borne;

Amateur

30

Jasper Plender

Almelo;

Elite 

31

Lars Olde Meierink

Overdinkel;

Professional-B

32

Simon Hogenkamp

 

 

 

 

 

 

 

UITSLAG.ELITE/BELOFTEN-CLUB/AMATEUR/JUNIOR-VROUWEN

 

 

 

 

1

Leonie Lubbinge

Drachten;

Elite Vrouw

2

Danique Braam

Veenwouden;

Belofte Vrouw

3

Floor Weerink

Exloo;

Belofte Vrouw

4

Melanie Klement

Diphoorn;

Elite Vrouw

5

Hanneke Mulder

Utrecht;

Elite Vrouw

6

Annet Pit

Deventer;

Elite Vrouw

7

Janieke Kalsbeek

Leeuwarden;

Elite Vrouw

8

Judith Bloem

Apeldoorn;

Elite Vrouw

9

Julia Boschker

Woerden;

Junior 2e jaars Vrouw

10

Willemiek Meinders

Dronten;

Elite Vrouw

11

Tessa Paardekooper

Groenlo;

Junior 2e jaars Vrouw

12

Inez Beijer

Driel;

Belofte Vrouw

13

Jet Wildeman

Nijmegen;

Elite Vrouw

14

Marit Cent

Goor;

Junior 2e jaars Vrouw

15

Mischa Bredewold

Hoogland;

Junior 1e jaars Vrouw

16

Cornelie Smorenburg

Nunspeet;

Elite Vrouw

17

Evy Kuijpers

Lierop;

Belofte Vrouw

18

Nadia Stappenbelt

Apeldoorn;

Elite Vrouw

19

Marleen Stoel

Enschede;

Belofte Vrouw

20

Linda ter Beek

Bad Bentheim;

Elite Vrouw

21

Ivana Tiessens

Groningen;

Elite Vrouw

22

Bianca Lust

Oostzaan;

Belofte Vrouw

23

Iris Ton

Waskemeer;

Junior 2e jaars Vrouw

24

Marthe Roose

Enumatil;

Amateur Vrouw

25

Simone de Vries

Oldelamer;

Elite Vrouw

26

Andrea van Loo

 

 

27

Kiki van Asselt

Apeldoorn;

Belofte Vrouw

28

Rixt Hoogland

Enschede;

Belofte Vrouw

29

Bettina Zijlstra

Groningen;

Elite Vrouw

30

Tessa Neefjes

Wervershoof;

Belofte Vrouw

31

Wendy Oosterwoud

Ureterp;

Belofte Vrouw

32

Paulien Koster

Delfstrahuizen;

Belofte Vrouw

33

Annemarie Worst

Nunspeet;

Belofte Vrouw

34

Jolanda van der Ende

Epe;

Elite Vrouw

35

Lisanne Roelofs

Enschede;

Elite Vrouw

36

Phaedra Krol

Heerde;

Junior 2e jaars Vrouw

37

Eline van den Pol

Putten;

Amateur Vrouw

38

Tamara de Graaf

Apeldoorn;

Junior 1e jaars Vrouw

39

Rienke ten Have

Harreveld;

Junior 2e jaars Vrouw

40

Liesanne Lobenstein

Zwolle;

Elite Vrouw

41

Marit ten Kampe

Holten;

Amateur Vrouw

42

Hannah Hogenkamp

 

 

43

Geartsje de Vries

Arnhem;

Amateur Vrouw