†††††††††††††††††††††††††††††††††† ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR

††††††††††††††††††††††† 14 AUGUSTUS 2017 T/M 19 AUGUSTUS 2017

 

UITSLAG.09E RIT.JEUGD.CAT.5/6

 

 

 

 

 

 

 

1

Senna Nijman

Heelsum

J

35'19"

2

Mees van Duren

Nes aan de Amstel

J

35'20"

3

Yuli van der Molen

Krommenie

M

35'21"

4

Spiek Oord

Loenen aan de Vecht

J

35'22"

5

Willemijn Prins

Zwolle

M

35'23"

6

Siebe Klein Nienhuis

Lichtenvoorde

J

35'24"

7

Julian Vergouw

Amsterdam

J

35'24"

8

Halvar de Jager

Barendrecht

J

35'24"

9

Dennis de Haan

Veenendaal

J

35'24"

10

Nienke Vinke

Amersfoort

M

35'24"

11

LeŠn Booy

Berkel en Rodenrijs

J

35'24"

12

Jerney van der Heijden

Zevenhuizen

M

35'24"

13

Viego Tijssen

Amstelveen

J

35'24"

14

Toinne Vriezen

Amersfoort

J

35'24"

15

Jesse de Vries

Hoofddorp

J

35'24"

16

Maurits Neele

Oude Tonge

J

35'24"

17

NoŽlle Booy

Berkel en Rodenrijs

M

35'24"

18

Emma Hoolwerf

Eemdijk

M

35'24"

19

Yilla Threels

Woerden

M

35'24"

20

Thijs Kortes

Hooglanderveen

J

35'30"

21

Dani van der Lee

Schiedam

J

35'50"

22

Koen Engberink

Bilthoven

J

36'21"

23

Thijs Brouwer

Jaarsveld

J

37'35"

24

Roos van den Berg

Alphen aan den Rijn

M

37'35"

25

Indy Kappert

Markelo

M

37'35"

26

Imke van der Zwart

Alphen aan den Rijn

M

37'35"

27

Roos Engberink

Bilthoven

M

38'05"

28

Emma Brouwer

Jaarsveld

M

38'05"

29

Nickťy Huenders

Almere

M

38'05"

30

Roos Celie

Harderwijk

M

38'05"

 

 

 

 

 

 

UITSLAG.09E RIT.JEUGD.CAT.7

 

 

 

 

 

 

 

1

Marick Buteijn

Nieuwerbrug

J

45'33"

2

Youp de Vos

Hillegom

J

45'35"

3

Leonardo van Driel

Monster

J

45'36"

4

Tristan Hartmann

Enschede

J

45'37"

5

Martin Vakoc

TsjechiŽ

J

45'38"

6

Klaas Quak

Bennekom

J

45'39"

7

Thijs van Leeuwen

Alphen aan den Rijn

J

45'42"

8

Noah van Putten

Tiel

J

45'42"

9

Luuk Groeneveld

Zevenhoven

J

45'42"

10

Lennard Meinema

Amersfoort

J

45'42"

11

Fabian Tobben

Hooglanderveen

J

45'42"

12

Kas Visser

Houten

J

45'42"

13

Mathijs van Putten

Hagestein

J

48'38"

14

Tim Angevare

Amersfoort

J

49'08"

15

Mark Bogers

Bennekom

J

49'08"

16

Mathijs Pieters

Veenendaal

J

49'23"

 

 

 

 

 

 

UITSLAG.09E RIT.NIEUWELINGEN

 

 

 

 

 

 

 

1

Thijs Brugging

Bleiswijk

J

1:13'46"

2

Elian Lagendijk

Alphen aan den Rijn

 

1:14'03"

3

Bart Klein Nienhuis

Lichtenvoorde

J

1:14'04"

4

Roy Duijvesteijn

Honselaarsdijk

J

1:14'05"

5

Friso Jukema

Heeg

J

1:14'06"

6

Bart van Duren

Nes aan de Amstel

J

1:14'07"

7

Tom Tiegelaar

Rotterdam

J

1:14'07"

8

Chris van Stralen

Enkhuizen

J

1:14'07"

9

James Potter

Soest

J

1:14'07"

10

Philip Sijbrandi

Bolsward

J

1:14'07"

11

Kjell de Jager

Barendrecht

J

1:14'07"

12

Lucas Goenť

Veenendaal

J

1:14'07"

13

Daan Schaasberg

Almere

J

1:14'07"

14

Jesse Sytema

Leusden

J

1:14'07"

15

Mathijs de Blom

Zeewolde

J

1:14'07"

16

Jos Blok

Gouda

J

1:14'07"

17

Daan Brouwer

Jaarsveld

J

1:14'07"

18

Niek Voogt

Ouderkerk aan de Amstel

J

1:14'07"

19

Lars Romijn

Apeldoorn

J

1:14'07"

20

Lance Huenders

Almere

J

1:14'07"

21

Jim Kes

Volendam

J

1:14'07"

22

Wessel Mouris

Baambrugge

J

1:14'07"

23

Yoran Grovenstein

Amersfoort

J

1:14'07"

24

GabriŽl Melching

Rotterdam

J

1:14'07"

25

Melvin Drost

Veenendaal

J

1:14'07"

26

Gť Luiten

Naarden

J

1:14'07"

27

Jardi van der Lee

Schiedam

J

1:14'07"

28

Tristan van den Berg

Alphen aan den Rijn

J

1:14'07"

29

Luc Besseling

Amersfoort

J

1:14'07"

30

Jari Kranenburg

Enschede

J

1:14'07"

31

Tim van der Voort

De Lier

J

1:14'07"

32

Jip de Moor

Amsterdam

J

1:14'07"

33

Rick Celie

Harderwijk

J

1:16'07"

34

Steijn Vriezen

Amersfoort

J

1:16'22"

35

Xander van Straten

Sneek

J

1:16'22"

36

Harry Tucker

Groot BrittaniŽ

J

1:16'22"

37

Benjamin Wessels

Aalsmeer

J

1:16'22"

38

Alexander Kok

Amstelveen

J

1:16'22"

39

Rowan Wijfje

Harmelen

J

1:16'22"

40

Arne Eckermann

Duitsland

J

1:16'37"

41

Jelle Bokma

Workum

J

1:16'37"

42

Joppe van der Weerdt

Amsterdam

J

1:17'52"

 

 

 

 

 

 

UITSLAG.09E RIT.NIEUWELING-MEISJES

 

 

 

 

 

 

 

1

Eline van Rooijen

Woerden

M

45'41"

2

Rosan Koper

Heemskerk

M

46'49"

3

Noa de Haan

Terschuur

M

48'35"

4

Denice Keesman

Velservroek

M

48'36"

5

Malena van Dam

Haastrecht

M

48'37"

6

Iris de Boer

Zaandam

M

48'38"

7

Lorraine Roge

Alphen aan den Rijn

M

48'38"

8

Kiki Janse

Zaandam

M

48'38"

9

Sasha Hassoldt

Alphen aan den Rijn

M

49'08"

10

Donja Lombaerts

Alphen aan den Rijn

M

49'08"

11

Tanja van der Drift

Nij Beets

M

49'08"

12

Victoire van Erp

Berghem

M

49'08"

13

Lauraine Wijnhorst

Alphen aan den Rijn

M

49'08"

 

 

 

 

 

 

UITSLAG.EINDKLASSEMENT.JEUGD.CAT.5/6

 

 

 

 

 

 

1

Senna Nijman

Heelsum

J

3:16'11"

2

Willemijn Prins

Zwolle

M

3:17'28"

3

Yuli van der Molen

Krommenie

M

3:17'53"

4

Nienke Vinke

Amersfoort

M

3:17'57"

5

Mees van Duren

Nes aan de Amstel

J

3:18'05"

6

Viego Tijssen

Amstelveen

J

3:18'06"

7

NoŽlle Booy

Berkel en Rodenrijs

M

3:18'20"

8

Julian Vergouw

Amsterdam

J

3:18'24"

9

Spiek Oord

Loenen aan de Vecht

J

3:18'28"

10

Yilla Threels

Woerden

M

3:18'33"

11

LeŠn Booy

Berkel en Rodenrijs

J

3:18'34"

12

Siebe Klein Nienhuis

Lichtenvoorde

J

3:18'37"

13

Maurits Neele

Oude Tonge

J

3:18'41"

14

Dennis de Haan

Veenendaal

J

3:18'41"

15

Toinne Vriezen

Amersfoort

J

3:18'42"

16

Emma Hoolwerf

Eemdijk

M

3:18'48"

17

Halvar de Jager

Barendrecht

J

3:18'51"

18

Jesse de Vries

Hoofddorp

J

3:18'52"

19

Thijs Kortes

Hooglanderveen

J

3:20'06"

20

Dani van der Lee

Schiedam

J

3:20'12"

21

Thijs Brouwer

Jaarsveld

J

3:21'23"

22

Roos van den Berg

Alphen aan den Rijn

M

3:21'31"

23

Imke van der Zwart

Alphen aan den Rijn

M

3:21'35"

24

Koen Engberink

Bilthoven

J

3:22'36"

25

Jerney van der Heijden

Zevenhuizen

M

3:22'45"

26

Indy Kappert

Markelo

M

3:25'27"

27

Roos Engberink

Bilthoven

M

3:33'42"

28

Emma Brouwer

Jaarsveld

M

3:34'07"

29

Nickťy Huenders

Almere

M

3:37'44"

30

Roos Celie

Harderwijk

M

3:40'48"

 

 

 

 

 

 

UITSLAG.EINDKLASSEMENT.JEUGD.CAT.7

 

 

 

 

 

 

 

1

Klaas Quak

Bennekom

J

4:31'50"

2

Youp de Vos

Hillegom

J

4:32'28"

3

Lennard Meinema

Amersfoort

J

4:32'57"

4

Leonardo van Driel

Monster

J

4:33'13"

5

Martin Vakoc

TsjechiŽ

J

4:33'21"

6

Noah van Putten

Tiel

J

4:33'33"

7

Kas Visser

Houten

J

4:33'35"

8

Marick Buteijn

Nieuwerbrug

J

4:33'40"

9

Tristan Hartmann

Enschede

J

4:34'00"

10

Luuk Groeneveld

Zevenhoven

J

4:35'34"

11

Fabian Tobben

Hooglanderveen

J

4:36'20"

12

Thijs van Leeuwen

Alphen aan den Rijn

J

4:37'28"

13

Mathijs van Putten

Hagestein

J

4:39'12"

14

Tim Angevare

Amersfoort

J

4:42'45"

15

Mark Bogers

Bennekom

J

4:49'06"

16

Mathijs Pieters

Veenendaal

J

5:02'20"

 

 

 

 

 

 

UITSLAG.EINDKLASSEMENT.NIEUWELINGEN

 

 

 

 

 

 

1

Roy Duijvesteijn

Honselaarsdijk

J

5:56'16"

2

Jim Kes

Volendam

J

5:56'28"

3

Lars Romijn

Apeldoorn

J

5:56'47"

4

Lance Huenders

Almere

J

5:57'53"

5

Thijs Brugging

Bleiswijk

J

5:57'56"

6

Bart Klein Nienhuis

Lichtenvoorde

J

5:58'04"

7

Bart van Duren

Nes aan de Amstel

J

5:58'05"

8

Elian Lagendijk

Alphen aan den Rijn

 

5:58'09"

9

James Potter

Soest

J

5:58'10"

10

Jesse Sytema

Leusden

J

5:58'15"

11

Philip Sijbrandi

Bolsward

J

5:58'16"

12

Yoran Grovenstein

Amersfoort

J

5:58'19"

13

Niek Voogt

Ouderkerk aan de Amstel

J

5:58'20"

14

Tom Tiegelaar

Rotterdam

J

5:58'22"

15

Luc Besseling

Amersfoort

J

5:58'25"

16

Daan Schaasberg

Almere

J

5:58'33"

17

Mathijs de Blom

Zeewolde

J

5:58'38"

18

Melvin Drost

Veenendaal

J

5:58'38"

19

Daan Brouwer

Jaarsveld

J

5:58'38"

20

Chris van Stralen

Enkhuizen

J

5:58'41"

21

Jos Blok

Gouda

J

5:58'46"

22

Lucas Goenť

Veenendaal

J

5:58'47"

23

Wessel Mouris

Baambrugge

J

5:58'47"

24

GabriŽl Melching

Rotterdam

J

5:58'53"

25

Jardi van der Lee

Schiedam

J

5:59'12"

26

Xander van Straten

Sneek

J

5:59'35"

27

Gť Luiten

Naarden

J

6:00'02"

28

Jari Kranenburg

Enschede

J

6:00'25"

29

Tim van der Voort

De Lier

J

6:00'50"

30

Tristan van den Berg

Alphen aan den Rijn

J

6:00'51"

31

Steijn Vriezen

Amersfoort

J

6:01'00"

32

Rick Celie

Harderwijk

J

6:01'27"

33

Alexander Kok

Amstelveen

J

6:01'47"

34

Kjell de Jager

Barendrecht

J

6:03'56"

35

Friso Jukema

Heeg

J

6:04'42"

36

Benjamin Wessels

Aalsmeer

J

6:04'51"

37

Rowan Wijfje

Harmelen

J

6:04'58"

38

Harry Tucker

Groot BrittaniŽ

J

6:05'48"

39

Jip de Moor

Amsterdam

J

6:06'02"

40

Joppe van der Weerdt

Amsterdam

J

6:08'54"

41

Jelle Bokma

Workum

J

6:10'12"

42

Arne Eckermann

Duitsland

J

6:10'15"

 

 

 

 

 

 

UITSLAG.EINDKLASSEMENT.NIEUWELING-MEISJES

 

 

 

 

 

1

Eline van Rooijen

Woerden

M

4:33'56"

2

Rosan Koper

Heemskerk

M

4:35'08"

3

Noa de Haan

Terschuur

M

4:36'42"

4

Kiki Janse

Zaandam

M

4:37'46"

5

Malena van Dam

Haastrecht

M

4:39'09"

6

Lorraine Roge

Alphen aan den Rijn

M

4:39'21"

7

Iris de Boer

Zaandam

M

4:39'29"

8

Denice Keesman

Velservroek

M

4:40'35"

9

Sasha Hassoldt

Alphen aan den Rijn

M

4:43'00"

10

Tanja van der Drift

Nij Beets

M

4:45'22"

11

Donja Lombaerts

Alphen aan den Rijn

M

4:47'49"

12

Lauraine Wijnhorst

Alphen aan den Rijn

M

4:48'54"

13

Victoire van Erp

Berghem

M

4:50'19"