RONDE VAN HEERHUGOWAARD

                                                20 AUGUSTUS 2017

 

UITSLAG.ELITE/BELOFTEN/AMATEURS

 

 

 

 

 

1

Robbert-Jan Mol

Nibbixwoud;

Elite 

2

Roderik Egberink

Bussum;

Amateur

3

Mike Terpstra

Krommenie;

Elite 

4

Sjors Handgraaf

Leiden;

Elite 

5

Rick Smit

t Harde;

Elite 

6

Nick Stöpler

Woerden;

Elite 

7

Joury Ottenbros

Heerhugowaard;

Elite 

8

Tino Haakman

Enkhuizen;

Elite 

9

Jorne Videler

Badhoevedorp;

Amateur

10

Bart Mol

Wognum;

Elite 

11

Sjors Dekker

Andijk;

Elite 

12

Martijn Lust

Tuitjenhorn;

Amateur

13

Tibor Zwaan

Egmond aan Zee;

Amateur

14

Jeroen Kaldenbach

Hoorn;

Elite 

15

Dennis Souverein

Haarlem;

Amateur

16

Fred Pronk

Egmond-Binnen;

Amateur

17

Frank Visser

Utrecht;

Amateur

18

Pieter Scheerens

Amsterdam;

Elite 

19

Sybren Welling

Groningen;

Amateur

20

Wilfred Slieker

Monster;

Amateur

21

Adne van Engelen

t Zand;

Professional-B

22

Yentl Ruijmgaard

Zwanenburg;

Belofte 

23

Kevin Wilmsen

Haarlem;

Elite 

24

Niels Ruijter

Uithoorn;

Amateur

25

Patrick Stam

Uitgeest;

Elite 

26

Jaap Berg

Veenendaal;

Elite 

27

Gino Luca Vierhouten

Hulshorst;

Belofte 

28

Ruud Appelman

Midwoud;

Elite 

29

Patrick Besteman

Heerhugowaard;

Elite 

30

Marijn Velt

Oude Pekela;

Belofte 

31

Lodewijk Rinsma

Utrecht;

Amateur

32

Stijn Appel

Spanbroek;

Belofte 

33

Teun Groeneveld

Nieuw-Vennep;

Amateur

34

Lars van de Vall

Heemstede;

Elite 

35

Yoeri Havik

Avenhorn;

Professional-B

36

Max van de Water

Amsterdam;

Belofte 

37

Luc Ducrot

Amsterdam;

Amateur

38

Steven Stenekes

Bennekom;

Elite  

39

Joep Steinbusch

Haarlem;

Belofte 

41

Bob Goedbloed

Leiden;

Belofte 

 

 

 

 

 

UITSLAG.ELITE/BELOFTEN-VROUWEN

 

 

 

 

 

1

Esther van Veen

Uitgeest;

Elite Vrouw

2

Nina Kessler

Velserbroek;

Elite Vrouw

3

Marjolein van 't Geloof

Dirksland;

Belofte Vrouw

4

Maaike Boogaard

Zwaag;

Belofte Vrouw

5

Julia Soek

Den Ham;

Elite Vrouw

6

Leonie Lubbinge

Drachten;

Elite Vrouw

7

Roos Hoogeboom

Utrecht;

Elite Vrouw

8

Danique Braam

Veenwouden;

Belofte Vrouw

9

Ymke Stegink

Heusden;

Elite Vrouw

10

Minke Bakker

Monster;

Belofte Vrouw

11

Gina Hofland

Krimpen aan de IJssel;

Elite Vrouw

12

Natalie van Gogh

Nieuw-Vennep;

Elite Vrouw

13

Nynke Pellikaan

Den Andel;

Belofte Vrouw

14

Femke Markus

Zwarte Kat;

Belofte Vrouw

15

Ilona Hoeksma

Luxwoude;

Elite Vrouw

16

Jarmita Machacova

 

 

17

Janieke Kalsbeek

Leeuwarden;

Elite Vrouw

18

Demi Vollering

Berkel en Rodenrijs;

Belofte Vrouw

19

Nicole Steigenga

Exmorra;

Belofte Vrouw

20

Bianca Lust

Oostzaan;

Belofte Vrouw

21

Tessa Dijksman

Velserbroek;

Belofte Vrouw

22

Winanda Spoor

Apeldoorn;

Elite Vrouw

23

Wendy Oosterwoud

Ureterp;

Belofte Vrouw

24

Rotem Gafinovitz

 

 

25

Alicja Verhagen

Woerden;

Elite Vrouw

26

Céline van Houtum

Den Dungen;

Belofte Vrouw

27

Rozanne Slik

Bergen Nh;

Elite Vrouw

28

Angelique Wammes-Bouman

Amersfoort;

Elite Vrouw

29

Renske Winters

Doesburg;

Elite Vrouw

30

Marissa Baks

Alphen aan den Rijn;

Belofte Vrouw

31

Teresa Korvasova

 

 

32

Michelle Poot

Tzum;

Belofte Vrouw

33

Pernilla van Rozelaar

Medemblik;

Belofte Vrouw

34

Ingeborg Bremmers

Amstelveen;

Elite Vrouw

35

Yvette de Koning

Uitgeest;

Elite Vrouw

36

Floor Besteman

Alkmaar;

Belofte Vrouw

37

Tessa van der Velden

Den Haag;

Elite Vrouw

38

Linda Scholten

Zutphen;

Elite Vrouw

39

Rosa Tormanen

 

 

40

Sabrina Opstal

Rijnsburg;

Amateur Vrouw

41

Delore Stougje

Zuidland;

Belofte Vrouw

42

Eveline de Groot

Zoetermeer;

Elite Vrouw

43

Tessa Bergsma

Leeuwarden;

Belofte Vrouw

44

Emma Boogaard

Zwaag;

Junior 1e jaars Vrouw

45

Liesbeth Zeeman

Oudkarspel;

Elite Vrouw

 

 

 

 

 

UITSLAG.SPORTKLASSE

 

 

 

 

 

1

Brian Burggraaf

Velsen-Noord;

Sportklasse Man

2

Bas Rijs

Alkmaar;

Sportklasse Man

3

Kay Blokdijk

t Veld;

Sportklasse Man

4

Mitchell van Roijen

Beverwijk;

Sportklasse Man

5

Mike Tesselaar

Heerhugowaard;

Sportklasse Man

6

Tijs Dekker

Oosthuizen;

Sportklasse Man

7

Bart Nap

Lopik;

Sportklasse Man

8

Barry Dam

Hoogwoud;

Sportklasse Man

9

Patrick Stengs

Beverwijk;

Sportklasse Man

10

Nick Roetman

Haarlem;

Sportklasse Man

11

Bastian de Jong

Hoorn;

Sportklasse Man

12

Michael McKay

Hillegom;

Sportklasse Man

13

Coen Beckers

Woudenberg;

Sportklasse Man

14

Ruud Coers

Grootebroek;

Sportklasse Man

15

Jorrit Piet

Heemskerk;

Sportklasse Man

16

Folkert Zwiers

Wormer;

Sportklasse Man

17

Nick Toonen

Lisse;

Sportklasse Man

18

Tony Reijtenbagh

Zuidland;

Sportklasse Man

19

Sander Koomen

Hoorn;

Sportklasse Man

20

Steven Heshusius

Alkmaar;

Sportklasse Man

21

Sebastiaan Sebregts

Anna Paulowna;

Sportklasse Man

22

Marcel van Harlingen

Wormer;

Sportklasse Man

23

Sjors van Eerden

Heemskerk;

Sportklasse Man

24

Thomas van Dop

 

 

25

Marcel Doornebos

Zaandam;

Sportklasse Man

26

Jeroen Duyn

Hoogwoud;

Sportklasse Man

27

Jacco Konijn

 

 

28

Ming-ko Sun

Den Helder;

Sportklasse Man

29

Cas Bommer

Waarland;

Sportklasse Man

30

Jim Schipper

Obdam;

Sportklasse Man

31

Martin Hoefakker

Middenmeer;

Sportklasse Man