RONDE VAN EDE

                                                23 AUGUSTUS 2017

 

UITSLAG.AMATEUR/JUNIOR-VROUWEN/NIEUWELING-MEISJES

 

 

 

 

1

Mischa Bredewold

Hoogland;

Junior 1e jaars Vrouw

2

Sofie van Rooijen

Driel;

Nieuweling 1e Vrouw

3

Ilse Pluimers

Enter;

Nieuweling 1e Vrouw

4

Berdine Bakker

Rotterdam;

Amateur Vrouw

5

Tessa Paardekooper

Groenlo;

Junior 2e jaars Vrouw

6

Anouk Spies

Wageningen;

Junior 2e jaars Vrouw

7

Suze van der Zwet

Roelofarendsveen;

Junior 2e jaars Vrouw

8

Maaike Meistrok

Elshout;

Junior 2e jaars Vrouw

9

Thirza Korevaar

Groot-Ammers;

Junior 1e jaars Vrouw

10

Marije te Raa

 

 

11

Silke Smulders

Loon op Zand;

Nieuweling 2e Vrouw

12

Heleen Treur

Ugchelen;

Amateur Vrouw

13

Kirsten Westerhuis

Leersum;

Junior 2e jaars Vrouw

14

Noa de Haan

Terschuur;

Nieuweling 2e Vrouw

15

Nienke Pronk

Utrecht;

Amateur Vrouw

16

Tamara de Graaf

Apeldoorn;

Junior 1e jaars Vrouw

17

Miriam Fuselier

 

 

18

Kyra Velner

Rossum;

Nieuweling 2e Vrouw

19

Lotte Beukers

Monster;

Junior 2e jaars Vrouw

20

Jet Jansen

 

 

21

Danielle Quint

Deil;

Nieuweling 1e Vrouw

22

Sanne Vermeer

Dodewaard;

Junior 2e jaars Vrouw

23

Rienke ten Have

Harreveld;

Junior 2e jaars Vrouw

24

Laura de Brouwer

Angeren;

Junior 2e jaars Vrouw

25

Rienke Boonstra

Nieuwkoop;

Amateur Vrouw

26

Lisa Dorussen

Beuningen;

Nieuweling 2e Vrouw

27

Sherilyn Smits

Sint-Michielsgestel;

Amateur Vrouw

28

Mirjam Braam

Assen;

Nieuweling 2e Vrouw

29

Aranka Berends

 

 

30

Maaike Vorsteveld

Ede;

Nieuweling 2e Vrouw

 

 

 

 

 

UITSLAG.JUNIOREN/AMATEURS/SPORTKLASSE

 

 

 

 

 

1

Frank Visser

Utrecht;

Amateur Man

2

Bart Lemmen

Utrecht;

Sportklasse Man

3

Remco Bertelink

Ede;

Amateur Man

4

Robert de Jong

Zeewolde;

Amateur Man

5

Robert Warmer

Utrecht;

Amateur Man

6

Martijn Lust

Tuitjenhorn;

Amateur Man

7

Henk de Jong

Nieuwveen;

Amateur Man

8

Koen de Best

Mijdrecht;

Amateur Man

9

Wim de Bruin

Hardinxveld-Giessendam;

Amateur Man

10

Niels Ruijter

Uithoorn;

Amateur Man

11

Lars Rietveld

Oudewater;

Amateur Man

12

Ruben Ubels

Nijkerk Gld;

Amateur Man

13

Roeland Mennink

Utrecht;

Amateur Man

14

Mees Willemsen

Elst Ut;

Junior 1e jaars Man

15

Matijn Straatsma

Utrecht;

Amateur Man

16

Erik Dekker

Hedel;

Amateur Man

17

Stephan Borsboom

Hellevoetsluis;

Amateur Man

18

Arjan Seunninga

Ede;

Sportklasse Man

19

Gijs Vierling

Doorwerth;

Amateur Man

20

Timo Fransen

Westervoort;

Amateur Man

21

André Luijk

Nijkerk Gld;

Amateur Man

22

Peter Jansen

Wageningen;

Amateur Man

23

Watze Vroom

Bennekom;

Amateur Man

24

Robert Kruijf

Leeuwarden;

Amateur Man

25

Ralf Steegs

Velp;

Sportklasse Man

26

Hugo Heijer

Houten;

Junior 1e jaars Man

27

Luuk Rutten

Wageningen;

Amateur Man

28

Martein Akse

Heerde;

Amateur Man

29

Lars Mastebroek

Barneveld;

Junior 2e jaars Man

30

Arno te Brake

Nijmegen;

Amateur Man

31

Frederik de Vries

Utrecht;

Amateur Man

32

Mitchell Vink

Veenendaal;

Junior 1e jaars Man

33

Stanley Alards

Arnhem;

Amateur Man

34

Joel Verlee

Sleeuwijk;

Sportklasse Man

35

Eddy Hermsen

Ochten;

Sportklasse Man

36

Tom Meulendijks

Nijmegen;

Amateur Man

37

Jorre van der Bij

Utrecht;

Amateur Man

38

Gerjo Berentschot

Zelhem;

Amateur Man

39

Bas van Dalen

Ede Gld.;

Amateur Man

40

Menno Boogaard

Utrecht;

Amateur Man

41

Koos van Dam

Amsterdam;

Amateur Man

42

Siebe Vrieswijk

Deventer;

Amateur Man

43

Wilfred Harbers

Putten;

Sportklasse Man

44

Jasper Jansen

Wageningen;

Junior 2e jaars Man

45

Cor van der Ploeg

Bemmel;

Sportklasse Man

46

Yehuda Packer

 

 

47

Joran van de Burgt

Barneveld;

Junior 1e jaars Man

48

Minnard Berkhoff

Vriezenveen;

Amateur Man

49

Mark Wencker-Borck

Amsterdam;

Amateur Man

50

Bas van Boven

Utrecht;

Amateur Man

51

Patrick van Zuilen

Nieuwegein;

Amateur Man

52

Job Janssen

Amsterdam;

Amateur Man

53

Johan Flier

Elburg;

Amateur Man

54

Bas Rijs

Alkmaar;

Sportklasse Man

55

Joost Arentsen

Varsseveld;

Amateur Man

56

Jochem Koren

Bussum;

Amateur Man

57

Nils ten Brinke

Apeldoorn;

Amateur Man

58

Jannes van Weele

Utrecht;

Sportklasse Man

59

Kristian Michiels

Vierlingsbeek;

Sportklasse Man

60

Pim Poortinga

Kampen;

Amateur Man

61

Mark Hermsen

Ochten;

Sportklasse Man

62

Jan van Prooije

Arnhem;

Amateur Man

63

Ben Bartels

Dalfsen;

Junior 1e jaars Man

64

Niek Peters

Putten;

Sportklasse Man

65

Jan Willem Kreuger

Oldebroek;

Amateur Man

66

Noud Roelen

Arnhem;

Amateur Man

67

Hans Vonk

Arnhem;

Sportklasse Man

68

Jeroen van de Weijer

Oploo;

Amateur Man

69

Martijn de Groot

Gorinchem;

Amateur Man

70

Ruben Gorter

Zegveld;

Amateur Man

71

Jip Steman

Zutphen;

Junior 1e jaars Man

72

Robbert Mulder

Scherpenzeel;

Amateur Man

73

Dik van de Koolwijk

Elst;

Amateur Man

74

Jasper de Heus

Wijk bij Duurstede;

Amateur Man

75

Adrie Frijters

Wageningen;

Sportklasse Man

76

Marcel Kranenburg

Apeldoorn;

Sportklasse Man

77

Levi Kerkhof

Ede;

Sportklasse Man

78

Dennis Hardeman

Bennekom;

Sportklasse Man

79

Laurens Taekema

Sneek;

Amateur Man

80

Jasper Fioole

Koudekerk aan den Rijn;

Amateur Man

81

Ruud Schrauwen

Utrecht;

Sportklasse Man

82

Berko Dorussen

Beuningen;

Junior 1e jaars Man

83

Jeroen Bijnagte

Rotterdam;

Amateur Man

84

Henne van Zanten

Nijkerk Gld;

Amateur Man

85

Gerhard Joling

Krimpen aan de IJssel;

Amateur Man