JEUGDRONDE VAN FIJNAART

26 AUGUSTUS 2017

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.1

 

 

 

 

 

1

Andries Knapen

Esch;

Jongen

2

Delano Heeren

Sprundel;

Jongen

3

Dylan Rijnders

Lage Zwaluwe;

Jongen

4

Sven Wisse

Rilland;

Jongen

5

Reza Roks

Fijnaart;

Meisjes

6

Zino van Os

Berkel en Rodenrijs;

Jongen

7

Jenna Nagtzaam

Sint Willebrord;

Meisjes

 

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.2

 

 

 

 

 

1

Maike Tazelaar

Colijnsplaat;

Jongen

2

Luke Chow

Hendrik-ido-Ambacht;

Jongen

3

Megan Arens

Kruiningen;

Meisjes

4

Sam Mullaert

Kapelle;

Jongen

5

Zara Ansems

Lage Zwaluwe;

Meisjes

6

Amy de Bruijn

Bergen op Zoom;

Meisjes

7

No Moes

Goirle;

Meisjes

8

Mathijs Klippel

Etten-Leur;

Jongen

9

Kim Lauwerijssen

Rucphen;

Meisjes

10

Sjoerd Spanjaard

Geleen;

Jongen

11

Evi de Jonge

s-Gravendeel;

Meisjes

12

Isa de Jonge

s-Gravendeel;

Meisjes

13

Dries Claes

Bergeijk;

Jongen

 

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.3

 

 

 

 

 

1

Emma van Haaren

Oisterwijk;

Meisjes

2

Nick Wisse

Rilland;

Jongen

3

Lars Langendoen

Berkel en Rodenrijs;

Jongen

4

Brent Jongenelen

Steenbergen;

Jongen

5

Dico van Os

Berkel en Rodenrijs;

Jongen

6

Max van den Meijdenberg

Veldhoven;

Jongen

7

Fee Knaven

Strijbeek;

Meisjes

8

Nienke de Jong

Schijf;

Meisjes

9

Dennis Polfliet

Kruiningen;

Jongen

10

Thijs Bijl

Papendrecht;

Jongen

11

Jayden Ouwerling

Breda;

Jongen

12

Arne Bleyen

Dommelen;

Jongen

13

Femke Spanjaard

Geleen;

Meisjes

 

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.4

 

 

 

 

 

1

Martijn Braspenning

Etten-Leur;

Jongen

2

Senna Remijn

Wolphaartsdijk;

Jongen

3

Finn Hoefmans

Alphen Nb;

Jongen

4

Stan Smit

Wervershoof;

Jongen

5

Phillip van den Kieboom

Hoogerheide;

Jongen

6

Victor Hugo Brenders

Dongen;

Jongen

7

Thomas van den Eijnden

Prinsenbeek;

Jongen

8

Jorn van der Made

Prinsenbeek;

Jongen

9

Liam van Os

Berkel en Rodenrijs;

Jongen

10

Mika van Os

Berkel en Rodenrijs;

Jongen

11

Rosalie de Haas

Pijnacker;

Meisjes

12

Anouk Bijl

Papendrecht;

Meisjes

13

Renzo Moretti

Kapelle;

Jongen

14

Roos Huijbers

Tilburg;

Meisjes

15

Joris van Poppel

Tilburg;

Jongen

 

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.5

 

 

 

 

 

1

Babette van der Wolf

Oude Tonge;

Meisjes

2

Firn Arens

Kruiningen;

Jongen

3

Marijn Wiskerke

s-Heer-Hendrikskinderen;

Jongen

4

Ramon Setz

Geldrop;

Jongen

5

Pem Hoefmans

Alphen Nb;

Meisjes

6

Mirre Knaven

Strijbeek;

Meisjes

7

Ryan de Bruijn

Bergen op Zoom;

Jongen

8

Sanne Lazeroms

Bosschenhoofd;

Meisjes

9

Jasper Kreeft

Dordrecht;

Jongen

10

Bo van Elven

Etten-Leur;

Jongen

11

Bradly de Boom

s-Gravendeel;

Jongen

12

Joey Welling

Dongen;

Jongen

13

Sepp Brocken

Breda;

Jongen

 

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.6

 

 

 

 

 

1

Nol Rokven

Hulst;

Jongen

2

Maureen Arens

Kruiningen;

Meisjes

3

Daan van den Eijnden

Prinsenbeek;

Jongen

4

Laszlo van Melis

Heesch;

Jongen

5

Senne Knaven

Strijbeek;

Meisjes

6

Marijn Dingemans

Lage Zwaluwe;

Jongen

7

Rowan van Oord

Hank;

Jongen

8

Ward Senneker

Breda;

Jongen

9

Pierre van den Kieboom

Hoogerheide;

Jongen

10

Stien Josemanders

Loosbroek;

Meisjes

 

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.7

 

 

 

 

 

1

Tijn Louwerensen

Schijndel;

Jongen

2

Joren de Gruijter

Breda;

Jongen

3

Arno van Krimpen

Groot-Ammers;

Jongen

4

Mike Bronswijk

Honselersdijk;

Jongen

5

Jeremy Melis

Dongen;

Jongen

6

Moreno Tak

Fijnaart;

Jongen

7

Finn Roumen

Stein;

Jongen

8

Brett Chow

Hendrik-ido-Ambacht;

Jongen

9

Joeri van Mook

 

 

10

Casper Vos

Heinkenszand;

Jongen

11

Vik Smulders

Loon op Zand;

Jongen

12

Cis Paridaans

Eersel;

Jongen

13

Sam Oosterholt

Made;

Jongen

14

Brent Broosus

Huijbergen;

Jongen

15

Bart Rutten

Den Hout;

Jongen

16

Lucas Kreeft

Dordrecht;

Jongen

17

Thomas Verhoeven

Sliedrecht;

Jongen