†††††††††† †††††††††††††††††††††††JEUGDRONDE VAN MAASSLUIS

††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††† 26 AUGUSTUS 2017

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.1

 

 

 

 

 

1

Elena van der Veken

Sint Jansteen;

Meisjes

2

Amy Grosz

Zevenhuizen;

Meisjes

3

Zeb Olsthoorn

Hoek van Holland;

Jongen

4

Teun van Beurden

Eindhoven;

Jongen

5

Ayden de Jong

Zoetermeer;

Jongen

6

Matthijs de Haan

Zevenhuizen;

Jongen

7

Nicole van Sighem

Den Haag;

Meisjes

8

Lucas Houweling

Berkel en Rodenrijs;

Jongen

9

Ňsa de Keijzer

Spijkenisse;

Meisjes

10

Anne Freij

Hellevoetsluis;

Meisjes

 

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.2

 

 

 

 

 

1

NoŽl Goijert

s-Gravenzande;

Jongen

2

Indy van Velzen

Waddinxveen;

Meisjes

3

Nick Koenis

Berkel en Rodenrijs;

Jongen

4

Selena Bas

Nieuw-Lekkerland;

Meisjes

5

Maud van Izerloo

Dordrecht;

Meisjes

6

Neel Lepelaars

Bergeijk;

Jongen

7

Robbin ten Brink

Bergschenhoek;

Jongen

 

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.3

 

 

 

 

 

1

Daan Hartog

Giessenburg;

Jongen

2

Cyriel Hooghwerff

Dordrecht;

Jongen

3

Maurits Buiter

Leiden;

Jongen

4

Max de Lincel

Voorschoten;

Jongen

5

Jilles Romers

Rozenburg;

Jongen

6

Julia Klok

Den Haag;

Meisjes

7

Floris Blok

Rotterdam;

Jongen

8

Mees Bassa

Noordeloos;

Jongen

9

Jelle Dekkers

Waalwijk;

Jongen

10

DaniŽl Weeder

Leiden;

Jongen

11

Corina van der Meer

Monster;

Meisjes

12

Cid Roodenburg

Heerjansdam;

Jongen

 

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.4

 

 

 

 

 

1

Cedric de Jager

Barendrecht;

Jongen

2

Luca van der Veken

Sint Jansteen;

Jongen

3

ZoŽ van Velzen

Waddinxveen;

Meisjes

4

Lisa van Heel

Zaltbommel;

Meisjes

5

Mark Mandemaker

Hoogvliet;

Jongen

6

Jelle de Vlaam

s-Gravendeel;

Jongen

7

Frederique Verschuur

Rotterdam;

Meisjes

8

Marit Koene

Poeldijk;

Meisjes

9

Merel Hartog

Giessenburg;

Meisjes

10

Cas Briggeman

Rockanje;

Jongen

11

Pepijn de Kok

Voorburg;

Jongen

12

Anco Ballif

Gouda;

Jongen

13

Senna Wuisman

Spijkenisse;

Meisjes

14

Luca van Oudheusden

Andel;

Jongen

15

Sil Bergsma

Oudenhoorn;

Jongen

16

Joer Post

Delfgauw;

Jongen

17

Sem van Wijngaarden

Hardinxveld-Giessendam;

Jongen

18

Mathijs Houweling

Berkel en Rodenrijs;

Jongen

19

Connor Karel

Spijkenisse;

Jongen

 

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.5

 

 

 

 

 

1

Chris Kisters

Nuenen;

Jongen

2

Mike Derogee

Nieuw-Vennep;

Jongen

3

Nienke Dullemond

Ooltgersplaat;

Meisjes

4

Floris Verschuur

Rotterdam;

Jongen

5

Rivkah Kroesbergen

Ede;

Meisjes

6

Lisa van Belle

Zoetermeer;

Meisjes

7

Swen Vonk

Bergschenhoek;

Jongen

8

Bodhi de Baat

Nieuw-Vossemeer;

Jongen

9

Thomas Engelhard

Den Haag;

Jongen

10

Declan van der Hoek

Spijkenisse;

Jongen

11

Nadia Vermeeren

Zwijndrecht;

Meisjes

12

Lisa van de Kamp

Den Haag;

Meisjes

 

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.6

 

 

 

 

 

1

Vlad Van Mechelen

 

 

2

Nick Brand

Pijnacker;

Jongen

3

Jonas Roodenburg

Maassluis;

Jongen

4

Casper Noorloos

Kaatsheuvel;

Jongen

5

Daan van den Berg

De Lier;

Jongen

6

DaniŽl Vastenhout

Spijkenisse;

Jongen

7

Daan van den Eijnde

Gemert;

Jongen

8

Daan den Breejen

Papendrecht;

Jongen

9

Bas van den Bulk

Berkel en Rodenrijs;

Jongen

10

Yuli van der Molen

Krommenie;

Meisjes

11

Halvar de Jager

Barendrecht;

Jongen

12

Jesse Flikweert

Naaldwijk;

Jongen

13

Dani van der Lee

Schiedam;

Jongen

14

Bodine Vollering

Berkel en Rodenrijs;

Meisjes

15

Maurits Neele

Oude Tonge;

Jongen

16

Max van der Meulen

Den Haag;

Jongen

17

Rosanne van Rees

Groot-Ammers;

Meisjes

18

Luka Fredrikze

Lisse;

Jongen

19

Kevin Gosniowski

Maassluis;

Jongen

20

Martijn Weeder

Leiden;

Jongen

21

Jorik van Maaren

Gorinchem;

Jongen

22

Celine de Vreede

 

 

23

Jerney van der Heijden

Zevenhuizen;

Meisjes

24

Lucas Hoogerwaard

Moordrecht;

Jongen

25

Jules Sla

Vlaardingen;

Jongen

26

Mees Rehorst

Heenvliet;

Jongen

27

Willemijn Leijten

Alblasserdam;

Meisjes

 

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.7

 

 

 

 

 

1

Tom van de Weijdeven

Eindhoven;

Jongen

2

Rindert Buiter

Leiden;

Jongen

3

Youp de Vos

Hillegom;

Jongen

4

Jens Bassa

Noordeloos;

Jongen

5

Biki Goedschalk

Den Haag;

Jongen

6

Tijn Kisters

Nuenen;

Jongen

7

Yannick van den Berg

Monster;

Jongen

8

Jordy van der Ham

Gouda;

Jongen

9

Ids Visscher

Pijnacker;

Jongen

10

Marnix van den Oever

Wijk en Aalburg;

Jongen

11

Leonardo van Driel

Monster;

Jongen

12

Nick Schelvis

Heemskerk;

Jongen

13

Luuk Groeneveld

Zevenhoven;

Jongen

14

Daan Hilbers

Den Haag;

Jongen

15

Niels Jongsma

Gouda;

Jongen

16

Mellon Hooghwerff

Dordrecht;

Jongen

17

Stan Reinders

Dordrecht;

Jongen

18

Leon van der Nat

 

 

19

Sven Mulder

Raamsdonksveer;

Jongen

20

Jelle Verhagen

Zoeterwoude;

Jongen

21

Rik Heurter

Lisse;

Jongen

22

Sam Kerkvliet

Nieuwe-Wetering;

Jongen

23

Siep Roes

Den Haag;

Jongen

24

Thijs Havenaar

Berkel en Rodenrijs;

Jongen

25

Floris Peereboom

Den Haag;

Jongen

26

Daan Droog

Leiderdorp;

Jongen

28

Bart Hordijk