RONDE VAN DELFZIJL

                                                27 AUGUSTUS 2017

 

UITSLAG.ELITE/BELOFTEN

 

 

 

 

 

1

Peter Merx

Warfhuizen;

Elite 

2

Bram Verweij

Haren Gn;

Elite 

3

Henk Bos

Drachten;

Elite 

4

Adrie Lindeman

Assen;

Elite 

5

Henk Jaap Moorlag

Onstwedde;

Elite 

6

Niels Goeree

Borger;

Belofte 

7

Rutger van der Meer

Stiens;

Elite 

8

Andries Weening

Kootstertille;

Elite 

9

Sander Iwema

Hooghalen;

Elite 

10

Jurgen Timmerman

Dronten;

Belofte 

11

Tim Weerkamp

Groningen;

Elite 

12

Justin Kloese

Emmen;

Belofte 

13

Rick Goeree

Borger;

Belofte 

14

Frank Thomson

Groningen;

Elite 

15

Cor van Leeuwen

Borger;

Elite 

16

Björn Bakker

Wijnjewoude;

Elite 

17

Tom Jansen

Steenbergen;

Belofte 

18

Pascal Aandewiel

Amsterdam;

Elite 

19

Harry Sweering

Sneek;

Professional-B

20

Ruben Hoekstra

Heerenveen;

Elite 

21

Eit Visser

De Wilp;

Belofte 

22

Jeen de Jong

Britsum;

Belofte 

23

Aden Paterson

 

 

24

Maurice Zaal

Groningen;

Elite 

25

Bruno Nakken

Assen;

Belofte 

26

Pieter Verhoeven

Groningen;

Elite 

27

Olaf Potze

Aduard;

Belofte 

28

Frank Wierstra

Burgum;

Elite 

29

Mathijs Steenhuis

Sneek;

Belofte 

30

Erwin Rinsma

Stadskanaal;

Elite 

31

Gyasi Sulvaran

Groningen;

Elite 

32

Marijn Velt

Oude Pekela;

Belofte 

33

Arjen van Putten

Geesbrug;

Belofte 

34

Maurits Buist

Drachten;

Elite 

35

Bert van de Tuuk

Assen;

Elite 

36

Paul de Haan

Meedhuizen;

Elite 

37

Jacob Ekema

Veendam;

Elite 

 

 

 

 

 

UITSLAG.ELITE/BELOFTEN-CLUB/AMATEUR/JUNIOR-VROUWEN

 

 

 

 

2

Meike Uiterwijk Winkel

Echten;

Junior 2e jaars Vrouw

3

Isabel Tambach

Assendelft;

Junior 1e jaars Vrouw

4

Nynke Pellikaan

Den Andel;

Belofte Vrouw

5

Bianca Bakker

Wijnjewoude;

Belofte Vrouw

6

Tamara van der Horst

Hasselt;

Junior 1e jaars Vrouw

7

Emma Boogaard

Zwaag;

Junior 1e jaars Vrouw

8

Marthe Roose

Enumatil;

Amateur Vrouw

9

Mareille Meijering

Stadskanaal;

Belofte Vrouw

10

Daniëlle Bekkering

Den Ham;

Elite Vrouw

11

Sanne Bouwmeester

Westerbork;

Belofte Vrouw

12

Helma de Jong

Haulerwijk;

Amateur Vrouw

13

Manon de Boer

Leeuwarden;

Amateur Vrouw

14

Michelle Poot

Tzum;

Belofte Vrouw

15

Chantal Hendriks

Heerenveen;

Amateur Vrouw

16

Bettina Zijlstra

Groningen;

Elite Vrouw

17

Hanna de Jong

Groningen;

Elite Vrouw

18

Anneke Dijkstra

Olterterp;

Belofte Vrouw

19

Jacqueline Postma

Hoorn;

Elite Vrouw

20

Pernilla van Rozelaar

Medemblik;

Belofte Vrouw

21

Sterre Jonkers

Emmen;

Belofte Vrouw

22

Aniek Sikma

Buitenpost;

Amateur Vrouw

23

Mischa Top

Groningen;

Elite Vrouw

24

Tessa Bergsma

Leeuwarden;

Belofte Vrouw

 

 

 

 

 

UITSLAG.JUNIOREN/AMATEURS/SPORTKLASSE

 

 

 

 

1

Sybren Welling

Groningen;

Amateur Man

2

Jan Terpstra

Drachten;

Amateur Man

3

Gerben Oldenkamp

Zandhuizen;

Amateur Man

4

Arjen Bos

Bolsward;

Amateur Man

5

Richard Doggen

Groningen;

Amateur Man

6

Dennis Steverink

Assen;

Amateur Man

7

Bas Rijs

Alkmaar;

Sportklasse Man

8

Jan Hekman

Norg;

Amateur Man

9

Cor Visser

Gytsjerk;

Amateur Man

10

Arjen van der Veen

 

 

11

Hemmo Boven

Schildwolde;

Amateur Man

12

Tom Terpstra

Groningen;

Amateur Man

13

Harko Kievit

Leek;

Amateur Man

14

Mark Gjaltema

Leeuwarden;

Amateur Man

15

Hylke Wijnsma

Leeuwarden;

Amateur Man

16

Marcel Weinans

Roden;

Amateur Man

17

Matthijs Dijkstra

Groningen;

Amateur Man

18

Binne-Pier de Haan

Oudega;

Amateur Man

19

Jesse Dijkstra

Stadskanaal;

Junior 1e jaars Man

20

Mitchel Steenhof

Ureterp;

Junior 2e jaars Man

21

Sent Tissingh

Groningen;

Amateur Man

22

Mats Mellema

Groningen;

Amateur Man

23

Eelke de Jong

Groningen;

Amateur Man

24

Marco van Dijken

Appingedam;

Amateur Man

25

Richard Bultema

Winschoten;

Amateur Man

26

Gert de Veen

Zuidbroek;

Amateur Man

27

Daniel Elzinga

Opende;

Amateur Man

28

Marco Olinga

Delfzijl;

Sportklasse Man

29

Adriaan Botma

Driezum;

Amateur Man

30

Karsten Veen

Westerlee;

Junior 1e jaars Man

31

Elt Jan Tiggelaar

Appingedam;

Amateur Man

32

Michael Smit

Groningen;

Amateur Man

33

Gerdin Boelens

Groningen;

Amateur Man

34

Sven de Haan

Zuidlaren;

Junior 2e jaars Man

35

Nick Zuidema

Delfzijl;

Amateur Man

36

Erik Huisman

Groningen;

Amateur Man

37

Tsjerk Rozema

Groningen;

Amateur Man

38

Mischa Groen

Assen;

Amateur Man

39

Martijn de Jonge

Bargercompascuum;

Amateur Man

40

Folkert Zwiers

Wormer;

Sportklasse Man

41

Arjan Douma

Buitenpost;

Amateur Man

42

Jos Bouw

Bovensmilde;

Amateur Man

43

Arjan Prinsen

Heerenveen;

Amateur Man

44

Harmen Dijkstra

Groningen;

Sportklasse Man

45

Jorrit van de Kant

Assen;

Amateur Man

46

Robert Kruijf

Leeuwarden;

Amateur Man

47

Mart Menger

Noordhorn;

Amateur Man

48

Heini Koornberg

Zwolle;

Amateur Man

49

Hans Groenhoff

Groningen;

Amateur Man

50

Chris van der Vegt

Assen;

Amateur Man

51

Johan Betten

Groningen;

Amateur Man

52

Arjan Elferink

Veenhuizen;

Amateur Man

53

Egbert Schoemaker

Wapserveen;

Sportklasse Man

54

Ocean Albin

 

 

55

Martin de Vries

Heerenveen;

Amateur Man

56

Timon van der Wal

Groningen;

Amateur Man

57

John Meijer

Stadskanaal;

Amateur Man

58

Matthias Dijkstra

Groningen;

Sportklasse Man

59

Roy Harms

Paterswolde;

Junior 2e jaars Man

60

Paul Veldhuis

Ureterp;

Amateur Man

61

Ruben Glazenborg

Westerlee;

Junior 1e jaars Man

62

Wilfred Drenthen

Veenoord;

Amateur Man

63

Jesse Rengers

Enschede;

Amateur Man

64

Maurice Niemeijer

Slochteren;

Junior 1e jaars Man

65

Jesse Klabbers

Gorredijk;

Amateur Man

66

Barry Porsius

Lelystad;

Amateur Man

67

Laurens Taekema

Sneek;

Amateur Man

68

Bas ten Have

Enschede;

Amateur Man

69

Daan Koning

Midwolda;

Sportklasse Man

70

Arjan Kuiper

Meeden;

Sportklasse Man

71

Jasper Witteveen

Burgum;

Amateur Man

72

Guillaume Visser

Heerenveen;

Junior 1e jaars Man

73

René Pascha

Zuid-Scharwoude;

Sportklasse Man

74

Ronnie Poelstra

Haren;

Sportklasse Man

75

Patrick Kuiper

Nieuwolda;

Junior 2e jaars Man

76

Marten Veen

Groningen;

Sportklasse Man

77

Jan Fennema