†††††††††††††††††††††††††††††† †††††††††††RONDE VAN SINT PANCRAS

†††††††††††††††††††††††††† †††††††††††††††††††††02 SEPTEMBER 2017

 

UITSLAG.ELITE/BELOFTEN/AMATEURS

 

 

 

 

 

1

Rick van Breda

Den Helder;

Professional-B

2

Folkert Oostra

Amsterdam;

Professional-B

3

Niels Immerzeel

Wilnis;

Elite

4

Wouter Poot

Leiden;

Belofte

5

Yentl Ruijmgaard

Zwanenburg;

Belofte

6

Jesper Rasch

Zandvoort;

Belofte

7

Koos Jeroen Kers

Amstelveen;

Professional-B

8

Sjors Dekker

Andijk;

Elite

9

Martijn Lust

Tuitjenhorn;

Amateur

10

Joury Ottenbros

Heerhugowaard;

Elite

11

Steven Stenekes

Bennekom;

Elite

12

Yannick Detant

Purmerend;

Professional-B

13

Tino Haakman

Enkhuizen;

Elite

14

Joep Steinbusch

Haarlem;

Belofte

15

Teun Groeneveld

Nieuw-Vennep;

Amateur

16

Ivar Slik

Bergen Nh;

Professional-B

17

DaniŽl Langereis

Delft;

Elite

18

Jeroen Kaldenbach

Hoorn;

Elite

19

Pascal Aandewiel

Amsterdam;

Elite

20

Jelle Nieuwpoort

Warmenhuizen;

Professional-B

21

Ruud Appelman

Midwoud;

Elite

22

Nahom Desale

Amstelveen;

Elite

23

Teun Mouris

Ouderkerk aan den Amstel;

Belofte

24

Mike Terpstra

Krommenie;

Elite

25

Jorn Buning

Alkmaar;

Belofte

26

Sven Broekaart

Julianadorp;

Elite

27

Fred Pronk

Egmond-Binnen;

Amateur

28

Jelmer Asjes

Assendelft;

Elite

29

Franklin Wessels

Aalsmeer;

Belofte

30

Maurice Rijs

Limmen;

Belofte

31

Patrick Besteman

Heerhugowaard;

Elite

32

Mike Schoonderwoerd

Heerhugowaard;

Belofte

33

Mark Wencker-Borck

Amsterdam;

Amateur

34

Imo de Pruijssenaere de la Woestijne

Utrecht;

Amateur

 

 

 

 

 

UITSLAG.SPORTKLASSE

 

 

 

 

 

1

Frits van Lieshout

Spaarndam;

Sportklasse Man

2

Bas Rijs

Alkmaar;

Sportklasse Man

3

Bastian de Jong

Hoorn;

Sportklasse Man

4

Tijs Dekker

Oosthuizen;

Sportklasse Man

5

Brian Burggraaf

Velsen-Noord;

Sportklasse Man

6

Mike Tesselaar

Heerhugowaard;

Sportklasse Man

7

Sander Koomen

Hoorn;

Sportklasse Man

8

Jeroen Duyn

Hoogwoud;

Sportklasse Man

9

Jeroen Lute

Zuid-Scharwoude;

Sportklasse Man

10

Dick Kinket

Hattem;

Sportklasse Man

11

Patrick de Smit

Nieuw-Vennep;

Sportklasse Man

12

Ruud Coers

Grootebroek;

Sportklasse Man

13

Kay Blokdijk

t Veld;

Sportklasse Man

14

Bas Koster

Amsterdam;

Sportklasse Man

15

Steven Heshusius

Alkmaar;

Sportklasse Man

16

Ming-ko Sun

Den Helder;

Sportklasse Man

17

Daan Boekel

Assendelft;

Sportklasse Man

18

Leewah Woo

IJmuiden;

Sportklasse Man

19

Daniel Kleijn

Wognum;

Sportklasse Man

20

Bart Klaver

 

 

21

Rene Smits

Purmerend;

Sportklasse Man

22

Frank van de Weteringe Buijs

Sint Pancras;

Sportklasse Man

23

Hendrik van Westen

Assendelft;

Sportklasse Man

24

Roel Munster

Heerhugowaard;

Sportklasse Man

25

Renť Pascha

Zuid-Scharwoude;

Sportklasse Man

26

Marcel van Harlingen

Wormer;

Sportklasse Man

27

Tim Wagena

Amsterdam;

Sportklasse Man

28

Joshua Dekker

Sint Pancras;

Sportklasse Man

29

Frits Hallensleben

Schagen;

Sportklasse Man

30

Michel Dekker

t Veld;

Sportklasse Man

31

Edwin Driessen

Utrecht;

Sportklasse Man

32

Clemens Ulrich

Alkmaar;

Sportklasse Man

33

Marcel Doornebos

Zaandam;

Sportklasse Man

34

Dennis van Stralen

Alkmaar;

Sportklasse Man

35

Volkert Meinsma

Oudkarspel;

Sportklasse Man

36

Jan Fennema

 

 

37

Sietse Broekema

Almere;

Sportklasse Man

38

Dick Commandeur

Sint Pancras;

Sportklasse Man

39

Ferdy Kroon

Assendelft;

Sportklasse Man