RONDE VAN HEEMSKERK

                                                03 SEPTEMBER 2017

 

UITSLAG.ELITE/BELOFTEN/AMATEURS

 

 

 

 

 

1

Sjors Dekker

Andijk;

Elite 

2

Yentl Ruijmgaard

Zwanenburg;

Belofte 

3

Jelmer Asjes

Assendelft;

Elite 

4

Nils Wolffenbuttel

Nigtevecht;

Belofte 

5

Henk Bos

Drachten;

Elite 

6

Tino Haakman

Enkhuizen;

Elite 

7

Jeroen Kaldenbach

Hoorn;

Elite 

8

Jaap van der Meij

Katwijk;

Belofte 

9

Franklin Wessels

Aalsmeer;

Belofte 

10

Tom Wijfje

Ter Aar;

Belofte 

11

Stefan Wolffenbuttel

Nigtevecht;

Elite 

12

Kevin Wilmsen

Haarlem;

Elite 

13

Dorus de Rijk

De Rijp;

Belofte 

14

Mike Appelman

Beverwijk;

Belofte 

15

Joury Ottenbros

Heerhugowaard;

Elite 

16

Steven Stenekes

Bennekom;

Elite 

17

Max van de Water

Amsterdam;

Belofte 

18

Etienne Lenting

Nieuwveen;

Belofte 

19

Mike Terpstra

Krommenie;

Elite 

20

Joeri van der Tuin

Westerland;

Belofte 

21

Arno van der Zwet

Zoetermeer;

Elite 

22

Maurice Rijs

Limmen;

Belofte 

23

Barry Porsius

Lelystad;

Amateur

24

Stijn Appel

Spanbroek;

Belofte 

25

Raymond Splinter

Amsterdam;

Elite 

26

Martijn Veling

Utrecht;

Elite 

27

Wouter Poot

Leiden;

Belofte 

28

Marc de Bruin

Groningen;

Elite 

29

Patrick Besteman

Heerhugowaard;

Elite 

30

Martijn Veenhoven

Oostzaan;

Amateur

31

Ruud Appelman

Midwoud;

Elite 

32

Ferry den Elzen

Noordwijkerhout;

Amateur

33

Coen Onderwater

Lisse;

Belofte 

 

 

 

 

 

UITSLAG.ELITE/BELOFTEN-VROUWEN

 

 

 

 

 

1

Judith Jelsma

Amstelveen;

Elite Vrouw

2

Angelique Wammes-Bouman

Amersfoort;

Elite Vrouw

3

Roos Hoogeboom

Utrecht;

Elite Vrouw

4

Marjolein van 't Geloof

Dirksland;

Belofte Vrouw

5

Minke Bakker

Monster;

Belofte Vrouw

6

Melissa van der Peet

Den Haag;

Belofte Vrouw

7

Delore Stougje

Zuidland;

Belofte Vrouw

8

Merel Hofman

Bleiswijk;

Belofte Vrouw

9

Loes Adegeest

Enschede;

Belofte Vrouw

10

Judith van Maanen

Amsterdam;

Elite Vrouw

11

Eveline de Groot

Zoetermeer;

Elite Vrouw

12

Tessa Dijksman

Velserbroek;

Belofte Vrouw

13

Bianca Lust

Oostzaan;

Belofte Vrouw

14

Wendy Oosterwoud

Ureterp;

Belofte Vrouw

15

Inge Mostert

Delfgauw;

Belofte Vrouw

16

Lena-Marie Gerstacker

 

 

17

Michelle Poot

Tzum;

Belofte Vrouw

18

Yvette de Koning

Uitgeest;

Elite Vrouw

19

Pernilla van Rozelaar

Medemblik;

Belofte Vrouw

20

Jeanine Laudy

Roelofarendsveen;

Elite Vrouw

21

Hanneke Mulder

Utrecht;

Elite Vrouw

22

Esther van Veen

Uitgeest;

Elite Vrouw

23

Susan Hartog

Assendelft;

Amateur Vrouw

24

Tessa Neefjes

Wervershoof;

Belofte Vrouw

25

Isabel Tambach

Assendelft;

Junior 1e jaars Vrouw

26

Melissa Slewe

Wormerveer;

Amateur Vrouw

27

Sabrina Opstal

Rijnsburg;

Amateur Vrouw

28

Liesbeth Zeeman

Oudkarspel;

Elite Vrouw

29

Mariska Jetten

Heemskerk;

Amateur Vrouw

30

Susan Verdegaal

Heiloo;

Amateur Vrouw

 

 

 

 

 

UITSLAG.SPORTKLASSE

 

 

 

 

 

1

Paul den Edel

Haarlem;

Sportklasse Man

2

Tijs Dekker

Oosthuizen;

Sportklasse Man

3

Bas Rijs

Alkmaar;

Sportklasse Man

4

Sander Koomen

Hoorn;

Sportklasse Man

5

Mitchell van Roijen

Beverwijk;

Sportklasse Man

6

Brian Burggraaf

Velsen-Noord;

Sportklasse Man

7

Patrick Stengs

Beverwijk;

Sportklasse Man

8

Arjan Seunninga

Ede;

Sportklasse Man

9

Pim Hackmann

 

 

10

Jesse Vriend

Hoogkarspel;

Sportklasse Man

11

Mark Rijntjes

Haarlem;

Sportklasse Man

12

Patrick de Smit

Nieuw-Vennep;

Sportklasse Man

13

Daniel Kleijn

Wognum;

Sportklasse Man

14

Dennis van der Zaal

Lisse;

Sportklasse Man

15

Axel Koopman

Heemskerk;

Sportklasse Man

16

Coen Beckers

Woudenberg;

Sportklasse Man

17

Nick Roetman

Haarlem;

Sportklasse Man

18

Ivo Huisman

Hoogkarspel;

Sportklasse Man

19

Jurriaan Punt

Castricum;

Sportklasse Man

20

Bas Kaptein

Noordwijkerhout;

Sportklasse Man

21

Onno Timmermans

Beverwijk;

Sportklasse Man

22

Henk Peters

Hillegom;

Sportklasse Man

23

Hans van Eijk

Nieuw-Vennep;

Sportklasse Man

24

Marcel van Harlingen

Wormer;

Sportklasse Man

25

Hans Schelvis

Heemskerk;

Sportklasse Man

26

Wilco van der Made

Medemblik;

Sportklasse Man

27

Folkert Zwiers

Wormer;

Sportklasse Man

28

Jorrit Piet

Heemskerk;

Sportklasse Man

29

Sjors van Eerden

Heemskerk;

Sportklasse Man

30

Leewah Woo

IJmuiden;

Sportklasse Man

31

Harm Twaalfhoven

Haarlem;

Sportklasse Man

32

Ruud Bakker

Wormer;

Sportklasse Man

33

Ard Veneman

Utrecht;

Sportklasse Man

34

Arno Goodijk

Veenendaal;

Sportklasse Man

35

Levi Kerkhof

Ede;

Sportklasse Man

36

Rene Melk

Assendelft;

Sportklasse Man

37

Daan Boekel

Assendelft;

Sportklasse Man

38

Clemens Ulrich

Alkmaar;

Sportklasse Man

39

Ruud Kluit

Beets;

Sportklasse Man

40

Marco Andeweg

Hoogvliet;

Sportklasse Man

41

Frank van de Weteringe Buijs

Sint Pancras;

Sportklasse Man

42

René Pascha

Zuid-Scharwoude;

Sportklasse Man

43

Merijn Vermeulen

Zaandam;

Sportklasse Man

44

Jan-Dick den Das

Landsmeer;

Sportklasse Man

45

Martijn Kraamer

Beverwijk;

Sportklasse Man

46

Ferdy Kroon

Assendelft;

Sportklasse Man

47

Menno de Jonge

Heemskerk;

Sportklasse Man

48

Erwin Tuithof

Woerden;

Sportklasse Man

49

Richard Westerhof

Heemskerk;

Sportklasse Man

50

Toon Houtekamer

Noordwijk;

Sportklasse Man

52

Sander Lormans

Heemskerk;

Sportklasse Man