††††††††† ††††††††††††††††††††††††††††††RONDE VAN HOOGERHEIDE

††††††††††††††††† ††††††††††††††††††††††††††††††03 SEPTEMBER 2017

 

UITSLAG.ELITE/BELOFTEN

 

 

 

 

 

1

Jos Koop

Delft;

Elite

2

Adne van Engelen

t Zand;

Professional-B

3

Jimmy de Bruyn

Sint Jansteen;

Elite

4

Bram de Kort

Dongen;

Elite

5

Sjors Handgraaf

Leiden;

Elite

6

Tim Janssen

Goes;

Belofte

7

Eloy Raas

Hendrikskinderen;

Elite

8

Robert Berk

Pijnacker;

Elite

9

Bram van der Zwet

Roelofarendsveen;

Belofte

10

Bart Dielissen

Breda;

Elite

11

Thomas Bryan-Lund

 

 

12

Xavier Ketelaars

Sint Willebrord;

Belofte

13

Niels van der Pijl

Wageningen;

Elite

14

Erik Kramer

Breda;

Elite

15

Bas Nieuwkoop

Roosendaal;

Belofte

16

Michael-Angelo Romana

Tilburg;

Elite

17

Johan van der Eijk

Strijen;

Elite

18

Erik Boer

Wolphaartsdijk;

Belofte

19

Jordi Talen

Spijkenisse;

Professional-B

20

Kelvin Bakx

Bergen op Zoom;

Belofte

21

Tom Jansen

Steenbergen;

Belofte

22

Daaf Koemans

Terheyden;

Belofte

23

Sam Muskens

Tilburg;

Belofte

24

Bobby Balk

Arnemuiden;

Elite

25

Jarri Stravers

Groot-Ammers;

Belofte

26

Kento Omachi

 

 

27

Rowan Bergmans

Maren-Kessel;

Elite

28

DaniŽl Langereis

Delft;

Elite

29

Hermen Bode

Giessenburg;

Elite

30

Koen van de Klundert

Woensdrecht;

Belofte

31

Marco Geleijnse

Hellevoetsluis;

Belofte

32

Ohko Shimizu

 

 

33

Pim van de Klundert

Woensdrecht;

Belofte

34

Kiyomasa Hanada

 

 

35

Guus Pril

Best;

Belofte

36

Jeffrey Doornbusch

Breda;

Elite

37

Jordi Steenbakkers

Boxtel;

Belofte

38

Thomas van Bommel

Rotterdam;

Belofte

39

Marco van Schijndel

Sint-Oedenrode;

Elite

 

 

 

 

 

UITSLAG.JUNIOREN

 

 

 

 

 

 

1

Timo de Jong

Goes;

Junior 2e jaars Man

2

Robin Blummel

Sint-Michielsgestel;

Junior 2e jaars Man

3

Wessel Krul

Enkhuizen;

Junior 1e jaars Man

4

Freek Middelburg

De Lier;

Junior 2e jaars Man

5

Markus Meerbeek

Naaldwijk;

Junior 1e jaars Man

6

Niall Tilli

Amsterdam;

Junior 1e jaars Man

7

Kristofers Bindemanis

 

 

8

Nick Brabander

Honselersdijk;

Junior 1e jaars Man

9

Ruben Buitendijk

Lekkerkerk;

Junior 1e jaars Man

10

Lennart Reijtenbagh

Zuidland;

Junior 1e jaars Man

11

Geert Verheijen

Rijsbergen;

Junior 2e jaars Man

12

Kevin Reuvers

Zevenbergen;

Junior 2e jaars Man

13

Jesse Huijbregts

Roosendaal;

Junior 2e jaars Man

14

Jarno van Esch

Sint-Oedenrode;

Junior 2e jaars Man

15

Rick Burgmans

Westerhoven;

Junior 1e jaars Man

16

Tom van den Berg

Helmond;

Junior 2e jaars Man

17

Danny Maas

Oudenbosch;

Junior 2e jaars Man

18

Herman Brinkman

Rotterdam;

Junior 2e jaars Man

19

Jesper Westelinck

Putte;

Junior 1e jaars Man

20

Kelvin Kanen

Bergeijk;

Junior 1e jaars Man

21

Maarten de Nijs

Huijbergen;

Junior 1e jaars Man

22

Bart Sitters

Zegge;

Junior 2e jaars Man

23

Noah de Groot

Ottoland;

Junior 2e jaars Man

24

Tim Bierkens

Stampersgat;

Junior 2e jaars Man

25

Roy Dirven

Bergeijk;

Junior 1e jaars Man

26

Robin Kuijvenhoven

De Lier;

Junior 2e jaars Man

27

Mees Willemsen

Elst Ut;

Junior 1e jaars Man

28

Mickey Schuller

Dordrecht;

Junior 2e jaars Man

29

Jip Steman

Zutphen;

Junior 1e jaars Man

30

Matthew van der Linden

Barendrecht;

Junior 1e jaars Man

31

Mark van Os

Amerongen;

Junior 1e jaars Man

32

Pepijn Hillemans

Middelburg;

Junior 1e jaars Man

33

Jeffrey Kiepe

Breda;

Junior 1e jaars Man

34

Vincent Sanders

Liempde;

Junior 1e jaars Man

35

Raoul van Drunen

Dordrecht;

Junior 1e jaars Man

36

Jasper van den Broek

Berkel en Rodenrijs;

Junior 2e jaars Man

37

Stanley Beerepoot

Enkhuizen;

Junior 1e jaars Man

38

Kevin Vaarties

Barendrecht;

Junior 1e jaars Man

39

Jay Rens

 

 

 

 

 

 

 

UITSLAG.NIEUWELINGEN

 

 

 

 

 

1

Wouter Hopmans

Hoogerheide;

Nw.02e jaars

2

Salvador Alvarado

Rotterdam;

Nw.01e jaars

3

Hidde van Veenendaal

Dongen;

Nw.02e jaars

4

Arjan Poleij

Kruiningen;

Nw.02e jaars

5

Arjan Boshoven

Spijkenisse;

Nw.02e jaars

6

Jasper Kraaijenbrink

Abbenbroek;

Nw.02e jaars

7

Jaap Roelen

Chaam;

Nw.01e jaars

8

Yoeri Slokkers

Oud-Vossemeer;

Nw.02e jaars

9

Roel van Sintmaartensdijk

Zuidland;

Nw.02e jaars

10

Martijn Rasenberg

Terheyden;

Nw.02e jaars

11

Max Jansen

Dordrecht;

Nw.01e jaars

12

Jonas de Poorter

Den Haag;

Nw.02e jaars

13

Joris Buters

Nootdorp;

Nw.01e jaars

14

Robbert Rasenberg

Terheyden;

Nw.02e jaars

15

Joran Wiskerke

s-Heer-Hendrikskinderen;

Nw.01e jaars

16

Tristan Timmermans

Yerseke;

Nw.02e jaars

17

Luuk Spijker

Sleeuwijk;

Nw.01e jaars

18

Stan van den Bergh

Oud-Gastel;

Nw.02e jaars

19

Bart Bronder

Abbenbroek;

Nw.01e jaars

20

Sven Pijnenburg

Raamsdonksveer;

Nw.01e jaars

21

Emiel Fontijne

Krimpen aan de IJssel;

Nw.02e jaars

22

Loe van Belle

Zoetermeer;

Nw.01e jaars

23

Lars Mengerink

Breda;

Nw.02e jaars

24

Thijs van den Broek

Gilze;

Nw.02e jaars

25

Luuk Bierkens

Stampersgat;

Nw.01e jaars

26

Bram van Riel

Breda;

Nw.01e jaars

27

Nelson Peetoom

 

 

 

 

 

 

 

UITSLAG.AMATEURS/SPORTKLASSE

 

 

 

 

 

1

Pim Achterkamp

Rotterdam;

Amateur Man

2

Guus de Graauw

Etten-Leur;

Amateur Man

3

Jelle Veraart

 

 

4

Jacob Wijnstra

 

 

5

Rik Nederlof

Breda;

Amateur Man

6

Stefan Laurijssen

Oud Gastel;

Amateur Man

7

Martin van Rij

Zuidland;

Amateur Man

8

Bram Mens

Wateringen;

Amateur Man

9

Robbert Schaap

 

 

10

Ewout van der Kleij

Utrecht;

Amateur Man

11

Danny Vrolijk

Schipluiden;

Amateur Man

12

Ruud Goorden

 

 

13

Roy Guequierre

Tholen;

Amateur Man

14

Stephan Borsboom

Hellevoetsluis;

Amateur Man

15

Jaco van Beusichem

Hoek van Holland;

Amateur Man

16

Kees Pameijer

Den Haag;

Amateur Man

17

Lars Rietveld

Oudewater;

Amateur Man

18

Robert de Poel

Dordrecht;

Amateur Man

19

Dimitri Mulder

Bergen op Zoom;

Amateur Man

20

Sil van de Ven

Tilburg;

Amateur Man

21

Bas Overdevest

Amsterdam;

Amateur Man

22

Sammy Bogaert

 

 

23

Jurgen Verbocht

Roosendaal;

Amateur Man

24

Mike Kruijthof

Dordrecht;

Amateur Man

25

Dennis Timmermans

s-Gravenmoer;

Amateur Man

26

Erik de Niet

Den Haag;

Amateur Man

27

Anco Korteweg

Noordhoek;

Amateur Man

28

Robert Warmer

Utrecht;

Amateur Man

29

Wim Bergmans

 

 

30

Martijn Harteloh

Dordrecht;

Sportklasse Man

31

Andy van Loon

 

 

32

Sebastiaan Egbers

Alblasserdam;

Amateur Man

33

Ronald Withagen

 

 

34

Germon Peeters

Tilburg;

Amateur Man

35

Wout Roos

Stad aan het Haringvliet;

Sportklasse Man

36

Sjoerd Brouns

Utrecht;

Amateur Man

37

Maxim Harteloh

De Lier;

Amateur Man

38

Niels van Deursen

Den Haag;

Amateur Man

39

Maarten van Stee

Sliedrecht;

Amateur Man

40

Jean-Pierre Bolsius

Roosendaal;

Amateur Man