RONDE VAN BERKEL EN RODENRIJS

                                                  09 SEPTEMBER 2017

 

UITSLAG.JUNIOREN

 

 

 

 

 

 

1

Marijn van den Berg

De Meern;

Junior 2e jaars Man

2

Edo Maas

Rotterdam;

Junior 1e jaars Man

3

Lennart Reijtenbagh

Zuidland;

Junior 1e jaars Man

4

Freek Middelburg

De Lier;

Junior 2e jaars Man

5

Justin Brusche

Zaandam;

Junior 1e jaars Man

6

Sven Vijverberg

Naaldwijk;

Junior 1e jaars Man

7

Matthew van der Linden

Barendrecht;

Junior 1e jaars Man

8

Ivar Immerzeel

Wilnis;

Junior 1e jaars Man

9

Jasper van den Broek

Berkel en Rodenrijs;

Junior 2e jaars Man

10

Frank van den Broek

Voorhout;

Junior 1e jaars Man

11

Twan Karstel

Rotterdam;

Junior 2e jaars Man

12

Roy Roodenburg

Honselersdijk;

Junior 1e jaars Man

13

Maurice Sprockel

Berkel en Rodenrijs;

Junior 1e jaars Man

14

Raoul van Drunen

Dordrecht;

Junior 1e jaars Man

 

 

 

 

 

UITSLAG.NIEUWELINGEN

 

 

 

 

 

1

Martijn Rasenberg

Terheyden;

Nw.02e jaars

2

Tom Tiegelaar

Rotterdam;

Nw.01e jaars

3

Simon den Braber

Woerden;

Nw.02e jaars

4

Jarid van Horik

Dordrecht;

Nw.01e jaars

5

Robbert Rasenberg

Terheyden;

Nw.02e jaars

6

Sten Verzijl

Berkel en Rodenrijs;

Nw.02e jaars

7

Michiel de Veld

Rotterdam;

Nw.02e jaars

8

Elian Lagendijk

Alphen aan den Rijn;

Nw.01e jaars

9

Serginho Wilshaus

Haarlem;

Nw.02e jaars

10

Daan Boersema

Den Haag;

Nw.01e jaars

11

Thijs Brugging

Bleiswijk;

Nw.01e jaars

12

Tristan van den Berg

Alphen aan den Rijn;

Nw.02e jaars

13

Thomas Steegenga

Utrecht;

Nw.02e jaars

14

Maarten Oosterbaan

Driel;

Nw.01e jaars

15

Arjan Boshoven

Spijkenisse;

Nw.02e jaars

 

 

 

 

 

UITSLAG.AMATEURS/SPORTKLASSE

 

 

 

 

 

1

Henk de Jong

Nieuwveen;

Amateur Man

2

Tjalle de Jong

Bergschenhoek;

Amateur Man

3

Nils van Kooij

Krimpen aan de Lek;

Amateur Man

4

Niels Overvoorde

Delfgauw;

Amateur Man

5

Robbert Schaap

Rijswijk;

Amateur Man

6

Jaco van Beusichem

Hoek van Holland;

Amateur Man

7

Martijn de Groot

Gorinchem;

Amateur Man

8

Sander Lodder

Ridderkerk;

Sportklasse Man

9

Erik de Niet

Den Haag;

Amateur Man

10

Gert van der Grijn

 

 

11

Jonathan Espigares

Ridderkerk;

Amateur Man

12

Frank Lanting

Den Haag;

Amateur Man

13

Gerhard Joling

Krimpen aan de IJssel;

Amateur Man

14

Joost van der Helm

Pijnacker;

Amateur Man

15

Maurus Bakker

Bergschenhoek;

Amateur Man

16

Wilfred Slieker

Monster;

Amateur Man

17

Jelle van Steekelenburg

Wateringen;

Amateur Man

18

Erwin Meijer

Berkel en Rodenrijs;

Amateur Man

19

Martijn Veenhoven

Oostzaan;

Amateur Man

20

Jan Metselaar

Bergschenhoek;

Amateur Man

21

Mitja van Toorenburg

Berkel en Rodenrijs;

Sportklasse Man

22

Bas van Boven

Utrecht;

Amateur Man

23

Ferry de Vendt

Rhoon;

Sportklasse Man

24

Ton Ippel

Barendrecht;

Sportklasse Man

 

 

 

 

 

UITSLAG.MASTERS 50+

 

 

 

 

 

1

Marcel Lambregts

Meteren;

Sportklasse Man

2

Andre Grootveld

Zoetermeer;

Amateur Man

3

Theo Leenderts

Rotterdam;

Sportklasse Man

4

Bert Havenaar

Berkel en Rodenrijs;

Sportklasse Man

5

Hans van Eijk

Nieuw-Vennep;

Sportklasse Man

6

Lars Rietveld

Oudewater;

Amateur Man

7

Frank Nijssen

Haarlem;

Sportklasse Man

8

Jeroen Bosman

Amsterdam;

Amateur Man

9

Matthieu Hendriks

Lekkerkerk;

Sportklasse Man

10

Maarten Schaap

Hilversum;

Sportklasse Man

11

Dick van der Breggen

Ellemeet;

Sportklasse Man

12

Marius van Breda

Wassenaar;

Amateur Man

13

Jaco van der Eijk

Zevenhuizen Zh;

Sportklasse Man

14

Elbert van den Berg

Nijkerkerveen;

Sportklasse Man

15

Jaap van der Breggen

Nijkerk Gld;

Sportklasse Man

16

Edwin Vrauwdeunt

s-Gravenhage;

Sportklasse Man

17

Ger Koenen

Culemborg;

Sportklasse Man