KLEINE OMLOOP VAN DE VEENKOLONIËN

                                                  09 SEPTEMBER 2017

 

UITSLAG.JUNIOREN

 

 

 

 

 

 

1

Vincent Hoppezak

Nieuwerkerk aan den IJssel;

Junior 2e jaars Man

2

Danny van der Tuuk

Assen;

Junior 2e jaars Man

3

Max Kroonen

Diepenveen;

Junior 1e jaars Man

4

Daan Hoole

Zuidland;

Junior 2e jaars Man

5

Tim Marsman

Hattem;

Junior 1e jaars Man

6

Stef Zeestraten

Pijnacker;

Junior 2e jaars Man

7

Maikel Zijlaard

Rotterdam;

Junior 2e jaars Man

8

Victor Broex

Ouderkerk aan den Amstel;

Junior 1e jaars Man

9

Sebastian Vester

Drachten;

Junior 2e jaars Man

10

Jord Baak

Dronten;

Junior 1e jaars Man

11

Carlo van den Berg

De Lier;

Junior 2e jaars Man

12

Wessel Krul

Enkhuizen;

Junior 1e jaars Man

13

Nathan Rijsdijk

Vlaardingen;

Junior 1e jaars Man

14

Markus Meerbeek

Naaldwijk;

Junior 1e jaars Man

15

Rick Pluimers

Enter;

Junior 1e jaars Man

16

Nick Brabander

Honselersdijk;

Junior 1e jaars Man

17

Jentje Huntink

Drempt;

Junior 2e jaars Man

18

Stefan Appelman

Beverwijk;

Junior 2e jaars Man

19

Jesse de Rooij

Hoorn;

Junior 2e jaars Man

20

Bas van Belle

Zoetermeer;

Junior 1e jaars Man

21

Hugo Hoekjen

Delft;

Junior 1e jaars Man

22

Milan van der Touw

Voorschoten;

Junior 2e jaars Man

23

Meindert Weulink

Diepenveen;

Junior 2e jaars Man

24

Jesse Morsink

Enter;

Junior 1e jaars Man

25

Joren Bloem

Brummen;

Junior 2e jaars Man

26

Gijs Leemreize

Ruurlo;

Junior 2e jaars Man

27

Rick Veenhoven

Oostzaan;

Junior 1e jaars Man

28

Lars de Bot

Losser;

Junior 2e jaars Man

29

Sven Hassert

Bocholtz;

Junior 1e jaars Man

30

Mitchell den Duijn

Alphen aan den Rijn;

Junior 1e jaars Man

31

Herman Brinkman

Rotterdam;

Junior 2e jaars Man

32

Pijke Steenhuis

Amsterdam;

Junior 2e jaars Man

33

Hielke Visser

Zwolle;

Junior 1e jaars Man

34

Jarno van Esch

Sint-Oedenrode;

Junior 2e jaars Man

35

Quinten Veling

Monnickendam;

Junior 2e jaars Man

36

Martijn Räkers

Bavel;

Junior 1e jaars Man

37

Daan Hoeks

Amstelveen;

Junior 1e jaars Man

38

Niall Tilli

Amsterdam;

Junior 1e jaars Man

39

Menno van Capel

Noorden;

Junior 2e jaars Man

40

Karsten Veen

Westerlee;

Junior 1e jaars Man

41

Kelvin Kanen

Bergeijk;

Junior 1e jaars Man

42

Friso van Diemen

Amstelveen;

Junior 2e jaars Man

43

Niels Bakker

Rijssen;

Junior 1e jaars Man

44

Wessel Coppelmans

Hapert;

Junior 2e jaars Man

45

Sven Nijhuis

Wilnis;

Junior 2e jaars Man

46

Jobbe Krijnsen

Bolsward;

Junior 2e jaars Man

47

Sven de Haan

Zuidlaren;

Junior 2e jaars Man

48

Aron Bosman

Hazerswoude-Dorp;

Junior 2e jaars Man

49

Jip Steman

Zutphen;

Junior 1e jaars Man

50

Arno Tellegen

Hattem;

Junior 1e jaars Man

51

Jelle Bootsveld

Heino;

Junior 2e jaars Man

53

Huub Deelstra

Hoogeveen;

Junior 1e jaars Man

54

Mark Dillema

Doezum;

Junior 1e jaars Man

55

Mick Kemper

Volendam;

Junior 2e jaars Man

56

Stefan Verhoeff

Groot-Ammers;

Junior 2e jaars Man

57

Simon Nordahl Svendsen

 

 

58

Minne Verboom

Krimpen aan de IJssel;

Junior 2e jaars Man

59

Noah de Groot

Ottoland;

Junior 2e jaars Man

60

Mitchell Vink

Veenendaal;

Junior 1e jaars Man

61

Mees Willemsen

Elst Ut;

Junior 1e jaars Man

62

Sam Looman

 

Junior 1e jaars Man

 

 

 

 

 

UITSLAG.NIEUWELINGEN

 

 

 

 

 

1

Owen Geleijn

Rijsenhout;

Nw.02e jaars

2

Ian Spenkelink

Nijverdal;

Nw.02e jaars

3

Hidde van Veenendaal

Dongen;

Nw.02e jaars

4

Boris Romers

Rozenburg;

Nw.01e jaars

5

Bart Klein Nienhuis

Lichtenvoorde;

Nw.02e jaars

6

Axel van der Tuuk

Assen;

Nw.02e jaars

7

Bram Leerkes

Twello;

Nw.01e jaars

8

Wouter van de Weerdhof

Lobith;

Nw.01e jaars

9

Noah Vreeswijk

Someren;

Nw.02e jaars

10

Enzo Leijnse

Amstelveen;

Nw.02e jaars

11

Koert van Oosten

Gouda;

Nw.01e jaars

12

Roy Duijvesteijn

Honselersdijk;

Nw.02e jaars

13

Rick Hezeman

Apeldoorn;

Nw.02e jaars

14

Ole Veenhuis

Westwoud;

Nw.01e jaars

15

Tim Hennekam

Zundert;

Nw.01e jaars

16

Gianni Pavone

Steenbergen;

Nw.02e jaars

17

Christiaan Lubbers

Winterswijk;

Nw.02e jaars

18

Thijn Kluts

Leiden;

Nw.02e jaars

19

Kjell de Jager

Barendrecht;

Nw.01e jaars

20

Thomas Mijnsbergen

Rotterdam;

Nw.01e jaars

21

Melvin Drost

Veenendaal;

Nw.02e jaars

22

Tjipke Bosma

Kollumerzwaag;

Nw.01e jaars

23

Jesse Sytema

Leusden;

Nw.02e jaars

24

Ruben Blom

Tienhoven;

Nw.02e jaars

25

Stef Suijker

Schipluiden;

Nw.02e jaars

26

James Potter

Soest;

Nw.01e jaars

27

Jelte Krijnsen

Bolsward;

Nw.02e jaars

28

Wouter Zwaan

Bodegraven;

Nw.02e jaars

29

Daan Hopster

Nijverdal;

Nw.02e jaars

30

Biko van Mil

Voorburg;

Nw.02e jaars

31

Luuk Spijker

Sleeuwijk;

Nw.01e jaars

32

Lars Romijn

Apeldoorn;

Nw.01e jaars

33

Xander van Straten

Sneek;

Nw.01e jaars

34

Sieb van Gorp

Bergeijk;

Nw.02e jaars

35

Louk van den Bos

Vlijmen;

Nw.01e jaars

36

Dennis Willems

Boxmeer;

Nw.02e jaars

37

Lars Mulderij

Pesse;

Nw.02e jaars

38

Leon Ellermann

Emmen;

Nw.01e jaars

39

Joost Freriks

Emmen;

Nw.02e jaars

40

Sammy Berkelder

Varsseveld;

Nw.02e jaars

41

Geert van Kappel

Sleeuwijk;

Nw.02e jaars

42

Luc van der Hoeven

Wateringen;

Nw.02e jaars

43

Igor Baars

Nieuw-Vennep;

Nw.01e jaars

44

Jonas de Poorter

Den Haag;

Nw.02e jaars

45

Tim Winter

Norg;

Nw.02e jaars

46

Joppe de Heij

Heteren;

Nw.01e jaars

47

Sam Meijdam

Utrecht;

Nw.02e jaars

48

Pim Schenk

Aalten;

Nw.01e jaars

49

Loe van Belle

Zoetermeer;

Nw.01e jaars

50

Niels V.d. Gracht

Annen;

Nw.01e jaars

51

Emiel Fontijne

Krimpen aan de IJssel;

Nw.02e jaars

52

Pieter Prosman

Zaltbommel;

Nw.01e jaars

53

Jens Pronk

De Rijp;

Nw.02e jaars

54

Casper Polet

Katwijk;

Nw.02e jaars

55

Jan Wicher Sieders

Leidschendam;

Nw.02e jaars

56

Joep van Engelen

Tilburg;

Nw.01e jaars

57

Niek Voogt

Ouderkerk aan den Amstel;

Nw.02e jaars

58

Joris Kroon

Schalkwijk;

Nw.02e jaars

59

Ard Stuiver

Zwolle;

Nw.02e jaars

60

Mathijs de Blom

Zeewolde;

Nw.01e jaars

61

Philip Sijbrandi

Bolsward;

Nw.02e jaars

62

Wouter Goverde

Best;

Nw.01e jaars

63

Sven Pijnenburg

Raamsdonksveer;

Nw.01e jaars

64

Jaap Voogel

Kloosterburen;

Nw.01e jaars

65

Etienne van Poecke

Nieuw-Vennep;

Nw.01e jaars

66

Jody Jochems

Sint Anthonis;

Nw.01e jaars

67

Mika Sardina

Helmond;

Nw.01e jaars

68

Jasper Kraaijenbrink

Abbenbroek;

Nw.02e jaars

69

Tristan Kool

Purmerend;

Nw.01e jaars

70

Gabriel Melching

Rotterdam;

Nw.01e jaars

71

Seth Weeder

Leiden;

Nw.02e jaars

72

Joeri Fledderus

Nieuw Amsterdam;

Nw.02e jaars

73

Marnick Duivelshof

Oldenzaal;

Nw.02e jaars

74

Jelle Bokma

Workum;

Nw.01e jaars

75

Beau van Izerloo

Dordrecht;

Nw.01e jaars