††††††††††††††††††††††††††††††††† †††††††††††††††RONDE VAN BAARN

††††††††††††††††††† ††††††††††††††††††††††††††††††10 SEPTEMBER 2017

 

UITSLAG.NIEUWELINGEN

 

 

 

 

 

1

Enzo Leijnse

Amstelveen;

Nw.02e jaars

2

Erwin Smit

Wervershoof;

Nw.01e jaars

3

Melvin Drost

Veenendaal;

Nw.02e jaars

4

Jesse Sytema

Leusden;

Nw.02e jaars

5

Jasper Kraaijenbrink

Abbenbroek;

Nw.02e jaars

6

Steyn Lamberink

Bergentheim;

Nw.02e jaars

7

Luiten

Naarden;

Nw.02e jaars

8

Aldert van der Veen

Wijnjewoude;

Nw.02e jaars

9

Lance Huenders

Almere;

Nw.01e jaars

10

Joppe van der Weerdt

Amsterdam;

Nw.02e jaars

11

Daan Brouwer

Jaarsveld;

Nw.01e jaars

12

Luc Besseling

Amersfoort;

Nw.02e jaars

13

Tijmen van der Pijl

Amstelveen;

Nw.01e jaars

14

Yoran Grovenstein

Amersfoort;

Nw.02e jaars

15

Etienne van Poecke

Nieuw-Vennep;

Nw.01e jaars

16

Igor Baars

Nieuw-Vennep;

Nw.01e jaars

17

Wessel Mouris

Baambrugge;

Nw.01e jaars

18

Lucas Goene

Veenendaal;

Nw.02e jaars

19

Boyd Lampen

Leusden;

Nw.01e jaars

20

Thomas Steegenga

Utrecht;

Nw.02e jaars

21

Vincent Kriek

Zeewolde;

Nw.01e jaars

 

 

 

 

 

UITSLAG.JUNIOR-VROUWEN

 

 

 

 

 

1

Susanne Meistrok

Elshout;

Junior 2e jaars Vrouw

2

Gaby Gieskens

s-Gravenhage;

Junior 1e jaars Vrouw

3

Marit Cent

Goor;

Junior 2e jaars Vrouw

4

Iris Ton

Waskemeer;

Junior 2e jaars Vrouw

5

Thirza Korevaar

Groot-Ammers;

Junior 1e jaars Vrouw

6

Tamara van der Horst

Hasselt;

Junior 1e jaars Vrouw

7

Mischa Bredewold

Hoogland;

Junior 1e jaars Vrouw

8

Kirsten Westerhuis

Leersum;

Junior 2e jaars Vrouw

9

Suze van der Zwet

Roelofarendsveen;

Junior 2e jaars Vrouw

10

Romana Carfora

Akersloot;

Junior 1e jaars Vrouw

11

Amber Aernouts

 

 

12

Maaike Meistrok

Elshout;

Junior 2e jaars Vrouw

13

Isa Pieterse

Amersfoort;

Junior 1e jaars Vrouw

14

Liqianne van Warmerdam

Abbekerk;

Junior 2e jaars Vrouw

 

 

 

 

 

UITSLAG.NIEUWELING-MEISJES

 

 

 

 

 

1

Puck Pieterse

Amersfoort;

Nieuweling 1e Vrouw

2

Mickey Nijkamp

Zwolle;

Nieuweling 1e Vrouw

3

Maud Rijnbeek

Limmen;

Nieuweling 1e Vrouw

4

FabiŽnne Kool

Kortenhoef;

Nieuweling 2e Vrouw

5

Rixt Tol

Hasselt;

Nieuweling 1e Vrouw

6

Denice Keesman

Velserbroek;

Nieuweling 1e Vrouw

7

Eva Vogelezang

Rhenen;

Nieuweling 2e Vrouw

8

Rosan Koper

Heemskerk;

Nieuweling 2e Vrouw

9

Ruth van Hulst

Zwolle;

Nieuweling 2e Vrouw

10

Danielle Quint

Deil;

Nieuweling 1e Vrouw

11

Kyra Velner

Rossum;

Nieuweling 2e Vrouw

12

Mandy Hesselberth

Kaatsheuvel;

Nieuweling 1e Vrouw

13

Maaike Vorsteveld

Ede;

Nieuweling 2e Vrouw

15

Ilse Grit

Zwolle;

Nieuweling 2e Vrouw

16

Noa de Haan

Terschuur;

Nieuweling 2e Vrouw

17

Pam Schutten

Nijverdal;

Nieuweling 2e Vrouw

 

 

 

 

 

UITSLAG.JUNIOREN/AMATEURS/SPORTKLASSE

 

 

 

 

1

Jasper Verkuijl

Baarn;

Amateur Man

2

Roderik Egberink

Bussum;

Amateur Man

3

Matijn Straatsma

Utrecht;

Amateur Man

4

Elias de Bruijne

Utrecht;

Amateur Man

5

Frank Visser

Utrecht;

Amateur Man

6

Martijn Broekman

Utrecht;

Amateur Man

7

Stijn Ruijter

Uithoorn;

Junior 1e jaars Man

8

Christiaan de Rijk

De Meern;

Amateur Man

9

Bart Lemmen

Utrecht;

Sportklasse Man

10

Jordy Beuker

Huizen;

Amateur Man

11

Daan Hoeks

Amstelveen;

Junior 1e jaars Man

12

Ewout van der Kleij

Utrecht;

Amateur Man

13

Maarten Schoemaker

Nijmegen;

Amateur Man

14

Michel Reinhard

IJsselstein;

Amateur Man

15

Barry Porsius

Lelystad;

Amateur Man

16

Gerhard Joling

Krimpen aan de IJssel;

Amateur Man

17

Guy Frissen

Utrecht;

Amateur Man

18

Martein Akse

Heerde;

Amateur Man

19

Ossip van de Vegte

Utrecht;

Sportklasse Man

20

Menno Boogaard

Utrecht;

Amateur Man

21

Guido Benthem

Velp;

Amateur Man

22

Jannes van Weele

Utrecht;

Sportklasse Man

23

Carlo Kop

Almere;

Sportklasse Man

24

Hugo Heijer

Houten;

Junior 1e jaars Man

25

Jorre van der Bij

Utrecht;

Amateur Man

26

Bas van Boven

Utrecht;

Amateur Man

27

Daniel Marsmans

Utrecht;

Amateur Man

28

Mike Raven

Loosdrecht;

Junior 2e jaars Man

29

Mischa Groen

Assen;

Amateur Man

30

Yoep van der Peet

Hooglanderveen;

Junior 1e jaars Man

31

Jacco Konijn

Hoorn;

Amateur Man

32

Daan Drogtrop

Den Dolder;

Junior 2e jaars Man

33

Hans Spil

Loosdrecht;

Amateur Man

34

Wim van der Laan

Hilversum;

Amateur Man

35

Robert Warmer

Utrecht;

Amateur Man

36

Jesse Haaksman

Zeist;

Amateur Man

37

Peter Jansen

Wageningen;

Amateur Man

38

Sjoerd Brouns

Utrecht;

Amateur Man

39

Jochem Koren

Bussum;

Amateur Man

40

Marcel Kranenburg

Apeldoorn;

Sportklasse Man

41

Jan van Herwijnen

Bussum;

Sportklasse Man

42

Kees van Asten

Zeewolde;

Sportklasse Man

43

Fred Drogtrop

Den Dolder;

Sportklasse Man

44

Wesley Beuker

Huizen;

Sportklasse Man

45

Arno Goodijk

Veenendaal;

Sportklasse Man

46

Frank Verwijk

Leusden;

Sportklasse Man

47

Ernest Boskovic

Soest;

Sportklasse Man

48

Kevin Verdam

Achterveld;

Amateur Man

49

Matthijs Spies

Wageningen;

Sportklasse Man

50

Sjoerd Willemsen

Arnhem;

Junior 1e jaars Man

51

Tom Kaal

Borne;

Amateur Man

52

Dennis den Ouden

Amersfoort;

Sportklasse Man

53

Andre van der Poel

Utrecht;

Amateur Man