††††††††††††††††††††††††††††† FINALE CLUBCOMPETITIE.MANNEN

†††††††††††††† 09 SEPTEMBER 2017 T/M 10 SEPTEMBER 2017

 

2017.09.09.01E RIT.ELITE/BELOFTEN/AMATEURS

 

 

 

 

1

Daniel Abraham Gebru

Amstelveen;

Elite

2

Arno Kleinjan

Gouda;

Elite

3

Sjors Dekker

Andijk;

Elite

4

Sjors Handgraaf

Leiden;

Elite

5

Nick van der Meer

Honselersdijk;

Elite

6

Lehvi Braam

Dodewaard;

Belofte

7

Peter Merx

Warfhuizen;

Elite

8

Robbert Keus

Naaldwijk;

Elite

9

Sjors Hooijen

Bladel;

Elite

10

Bart Dielissen

Breda;

Elite

11

Luuk Lohuis

Denekamp;

Belofte

12

Jesper Rasch

Zandvoort;

Belofte

13

Martin Kelderman

Veenendaal;

Elite

14

Dorus de Rijk

De Rijp;

Belofte

15

Jelle Wolsink

Hengelo ov;

Belofte

16

Antonie van Noppen

Ridderkerk;

Belofte

17

Youri van Iersel

Berkel-Enschot;

Belofte

18

Jorn Buning

Alkmaar;

Belofte

19

Niels Boele

Leiden;

Belofte

20

Arjan Hofman

Nunspeet;

Elite

21

Jasper Bugter

Elden;

Belofte

22

Jarri Stravers

Groot-Ammers;

Belofte

23

Joury Ottenbros

Heerhugowaard;

Elite

24

Matthew Overste

Amsterdam;

Belofte

25

Sven Tellegen

Hattem;

Belofte

26

Kevin Minten

Mill;

Belofte

27

Rutger van der Meer

Stiens;

Elite

28

Danny Kroeze

Achterveld;

Belofte

29

Martijn Dijkstra

De Knipe;

Elite

30

Jaap Kooijman

Sittard;

Elite

31

Frank Thomson

Groningen;

Elite

32

Per Wiggers

Oldenzaal;

Belofte

33

Jasper Schouten

Dronten;

Elite

34

Gyasi Sulvaran

Groningen;

Elite

35

Kevin Wilmsen

Haarlem;

Elite

36

Wessel van Koppen

Schipluiden;

Belofte

37

Nahom Desale

Amstelveen;

Elite

38

Alex Mengoulas

Almere;

Belofte

39

Tijmen Snel

Leiden;

Belofte

40

Jens Verhaegen

 

 

41

Luuk van der Wal

De Lier;

Elite

42

Jasper Irik

Landgraaf;

Amateur

43

Ashley Mackay

 

 

44

Carlos Schreuder

Veenendaal;

Belofte

45

Tim Scholten

Denekamp;

Elite

46

Bram Verweij

Haren Gn;

Elite

47

Tim Weerkamp

Groningen;

Elite

48

Bram de Kort

Dongen;

Elite

49

Johan Knol

Bakkeveen;

Elite

50

Wim Kleiman

Almelo;

Elite

51

Daan van den Berg

Veenendaal;

Elite

52

Arne Peters

Beekbergen;

Belofte

53

Joakim Zuidema

Dokkum;

Elite

54

Jasper Plender

Almelo;

Elite

55

Nils Wolffenbuttel

Nigtevecht;

Belofte

56

Harmen Baas

Wageningen;

Elite

57

Tom Wijfje

Ter Aar;

Belofte

58

Robbert-Jan Mol

Nibbixwoud;

Elite

59

Tim Groot

Bovenkarspel;

Belofte

60

Bouwe Boonstra

Rotterdam;

Belofte

61

Pieter Verhoeven

Groningen;

Elite

62

Coen van Kleef

Schipluiden;

Belofte

63

Dylan de Kok

Steenbergen;

Elite

64

Robert Sydlik

 

 

65

Martin Pluto

Den Haag;

Belofte

66

Bart Schipper

Wierden;

Elite

67

DaniŽl Langereis

Delft;

Elite

68

Ferdi Frijters

Berkel-Enschot;

Elite

69

Christiaan Meerbeek

Naaldwijk;

Belofte

70

MichaŽl de Jong

Kortgene;

Elite

71

Wouter Poot

Leiden;

Belofte

72

Gerben Mos

Havelte;

Elite

73

Maarten Vierhout

Nunspeet;

Elite

74

Jaap Berg

Veenendaal;

Elite

75

Jelmer Asjes

Assendelft;

Elite

76

Daan Switters

Utrecht;

Amateur

77

Jan Essers

Wolvega;

Elite

78

Diederik Deelen

Berkenwoude;

Elite

79

BjŲrn Bakker

Wijnjewoude;

Elite

80

Jeffrey Doornbusch

Breda;

Elite

81

Bobby Balk

Arnemuiden;

Elite

82

Jules de Cock

Eindhoven;

Belofte

83

Frans Hoveijn

Houten;

Elite

84

Marco Geleijnse

Hellevoetsluis;

Belofte

85

Connor Lambert

 

 

86

Maikel Willemsen

Brummen;

Elite

87

Dick Janssen

Velden;

Elite

88

Tim Janssen

Goes;

Belofte

89

Alex Bhogal

 

 

90

Casper van Wijck

Rotterdam;

Elite

91

Derek Heek

Montfoort;

Belofte

92

Tom Jansen

Steenbergen;

Belofte

93

Menno Gobielje

Gouda;

Amateur

94

Mart Muskens

Heesbeen;

Belofte

95

Michel Stroosnijder

Hansweert;

Elite

96

Xaf Houwers

Aalten;

Elite

97

Daaf Koemans

Terheyden;

Belofte

98

Stan Wijkel

Holsloot;

Belofte

99

Melle Meeuwisse

Boskoop;

Belofte

100

Teun Mouris

Ouderkerk aan den Amstel;

Belofte

101

Roland van der Sloot

s-Hertogenbosch;

Elite

102

Jan Arie Scherff

Waardhuizen;

Elite

103

Sam Muskens

Tilburg;

Belofte

104

Niels Immerzeel

Wilnis;

Elite

105

Jordy Buskermolen

Kudelstaart;

Elite

106

Eloy Raas

Hendrikskinderen;

Elite

107

Bas Nieuwkoop

Roosendaal;

Belofte

108

Zeger van Pelt

Putten;

Elite

109

Ivo Habets

Sint Geertruid;

Belofte

110

Etienne Lenting

Nieuwveen;

Belofte

111

Stan Huveners

Bemelen;

Belofte

112

Tino Haakman

Enkhuizen;

Elite

113

Bor Houwers

Aalten;

Elite

114

Martijn Knol

Zwolle;

Elite

115

Adrie Lindeman

Assen;

Elite

116

Jelmer Arendshorst

Nieuwleusen;

Belofte

117

Thomas Polak

Prinsenbeek;

Elite

118

Timon Ratering

Megchelen;

Elite

119

Mike Schoonderwoerd

Heerhugowaard;

Belofte

120

Ronan van Zandbeek

Schijndel;

Elite

121

Mitchell Huenders

Maarn;

Elite

122

Henk Wildeman

Deventer;

Elite

123

Benjamin Sydlik

 

 

124

Cornť ten Hove

Elburg;

Belofte

125

Bob Kerkhofs

Wouw;

Belofte

126

Rick Mensink

Zwolle;

Elite

127

Julien van Winden

Breda;

Belofte

128

Koen Jansen

Baak;

Belofte

129

Emiel Molenschot

Zundert;

Elite

130

Thomas van Bommel

Rotterdam;

Belofte

131

Daan Besteman

Groningen;

Elite

132

Gary Hekman

Kampen;

Elite

133

Mike van Nunspeet

Den Haag;

Belofte

134

Tristan Groot

Heerhugowaard;

Belofte

135

Mathijs Steenhuis

Sneek;

Belofte

136

Carlo van Doorn

Hintham;

Elite

137

Wouter Ruchtie

Utrecht;

Elite

138

Luc Grefte

Apeldoorn;

Belofte

139

Valentijn Overtoom

Dongen;

Elite

 

 

 

 

 

2017.09.10.02E RIT.ELITE/BELOFTEN/AMATEURS

 

 

 

 

1

Jelmer Asjes

Assendelft;

Elite

2

Sjors Dekker

Andijk;

Elite

3

Diederik Deelen

Berkenwoude;

Elite

4

Nick van der Meer

Honselersdijk;

Elite

5

Jaap Kooijman

Sittard;

Elite

6

Dorus de Rijk

De Rijp;

Belofte

7

Jasper Schouten

Dronten;

Elite

8

Mitchell Huenders

Maarn;

Elite

9

Teun Mouris

Ouderkerk aan den Amstel;

Belofte

10

Antonie van Noppen

Ridderkerk;

Belofte

11

Matthew Overste

Amsterdam;

Belofte

12

Bram Verweij

Haren Gn;

Elite

13

Wim Kleiman

Almelo;

Elite

14

Robbert-Jan Mol

Nibbixwoud;

Elite

15

Lehvi Braam

Dodewaard;

Belofte

16

Martin Kelderman

Veenendaal;

Elite

17

Martijn Dijkstra

De Knipe;

Elite

18

Jelle Wolsink

Hengelo ov;

Belofte

19

Martin Pluto

Den Haag;

Belofte

20

Niels Boele

Leiden;

Belofte

21

Peter Merx

Warfhuizen;

Elite

22

Jarri Stravers

Groot-Ammers;

Belofte

23

Jesper Rasch

Zandvoort;

Belofte

24

Johan Knol

Bakkeveen;

Elite

25

Jorn Buning

Alkmaar;

Belofte

26

Robbert Keus

Naaldwijk;

Elite

27

Tim Weerkamp

Groningen;

Elite

28

Nils Wolffenbuttel

Nigtevecht;

Belofte

29

Carlos Schreuder

Veenendaal;

Belofte

30

Nahom Desale

Amstelveen;

Elite

31

Arjan Hofman

Nunspeet;

Elite

32

Ashley Mackay

 

 

33

Jasper Plender

Almelo;

Elite

34

Wessel van Koppen

Schipluiden;

Belofte

35

Tijmen Snel

Leiden;

Belofte

36

Alex Mengoulas

Almere;

Belofte

37

Bram de Kort

Dongen;

Elite

38

Pieter Verhoeven

Groningen;

Elite

39

Eloy Raas

Hendrikskinderen;

Elite

40

DaniŽl Langereis

Delft;

Elite

41

Xaf Houwers

Aalten;

Elite

42

MichaŽl de Jong

Kortgene;

Elite

43

Frank Thomson

Groningen;

Elite

44

Luuk van der Wal

De Lier;

Elite

45

BjŲrn Bakker

Wijnjewoude;

Elite

46

Danny Kroeze

Achterveld;

Belofte

47

Frans Hoveijn

Houten;

Elite

48

Joury Ottenbros

Heerhugowaard;

Elite

49

Bouwe Boonstra

Rotterdam;

Belofte

50

Jelmer Arendshorst

Nieuwleusen;

Belofte

51

Jeffrey Doornbusch

Breda;

Elite

52

Kevin Minten

Mill;

Belofte

53

Michel Stroosnijder

Hansweert;

Elite

54

Jasper Bugter

Elden;

Belofte

55

Maarten Vierhout

Nunspeet;

Elite

56

Tim Scholten

Denekamp;

Elite

57

Dylan de Kok

Steenbergen;

Elite

58

Coen van Kleef

Schipluiden;

Belofte

59

Luuk Lohuis

Denekamp;

Belofte

60

Daan Switters

Utrecht;

Amateur

61

Jordy Buskermolen

Kudelstaart;

Elite

62

Stan Wijkel

Holsloot;

Belofte

63

Tom Wijfje

Ter Aar;

Belofte

64

Adrie Lindeman

Assen;

Elite

65

Sjors Handgraaf

Leiden;

Elite

66

Wouter Poot

Leiden;

Belofte

67

Martijn Knol

Zwolle;

Elite

68

Tom Jansen

Steenbergen;

Belofte

69

Rutger van der Meer

Stiens;

Elite

70

Daaf Koemans

Terheyden;

Belofte

71

Per Wiggers

Oldenzaal;

Belofte

72

Robert Sydlik

 

 

73

Tino Haakman

Enkhuizen;

Elite

74

Niels Immerzeel

Wilnis;

Elite

75

Gerben Mos

Havelte;

Elite

76

Arno Kleinjan

Gouda;

Elite

77

Thomas Polak

Prinsenbeek;

Elite

78

Daniel Abraham Gebru

Amstelveen;

Elite

79

Alex Bhogal

 

 

80

Tim Groot

Bovenkarspel;

Belofte

81

Bobby Balk

Arnemuiden;

Elite

82

Bart Dielissen

Breda;

Elite

83

Kevin Wilmsen

Haarlem;

Elite

84

Daan Besteman

Groningen;

Elite

85

Sven Tellegen

Hattem;

Belofte

86

Timon Ratering

Megchelen;

Elite

87

Melle Meeuwisse

Boskoop;

Belofte

88

Harmen Baas

Wageningen;

Elite

89

Etienne Lenting

Nieuwveen;

Belofte

90

Ferdi Frijters

Berkel-Enschot;

Elite

91

Menno Gobielje

Gouda;

Amateur

92

Mart Muskens

Heesbeen;

Belofte

93

Casper van Wijck

Rotterdam;

Elite

94

Rick Mensink

Zwolle;

Elite

 

 

 

 

 

2017.09.10.EINDKLASSEMENT.ELITE/BELOFTEN/AMATEURS

 

 

 

 

1

Sjors Dekker

Andijk;

Elite

2

Jelmer Asjes

Assendelft;

Elite

3

Jaap Kooijman

Sittard;

Elite

4

Diederik Deelen

Berkenwoude;

Elite

5

Dorus de Rijk

De Rijp;

Belofte

6

Martijn Dijkstra

De Knipe;

Elite

7

Teun Mouris

Ouderkerk aan den Amstel;

Belofte

8

Jelle Wolsink

Hengelo ov;

Belofte

9

Wim Kleiman

Almelo;

Elite

10

Bram de Kort

Dongen;

Elite

11

MichaŽl de Jong

Kortgene;

Elite

12

Sjors Handgraaf

Leiden;

Elite

13

Arno Kleinjan

Gouda;

Elite

14

Martin Kelderman

Veenendaal;

Elite

15

Matthew Overste

Amsterdam;

Belofte

16

Jasper Bugter

Elden;

Belofte

17

Nils Wolffenbuttel

Nigtevecht;

Belofte

18

Antonie van Noppen

Ridderkerk;

Belofte

19

Joury Ottenbros

Heerhugowaard;

Elite

20

Jasper Schouten

Dronten;

Elite

21

Niels Boele

Leiden;

Belofte

22

Tijmen Snel

Leiden;

Belofte

23

Jasper Plender

Almelo;

Elite

24

Per Wiggers

Oldenzaal;

Belofte

25

Stan Wijkel

Holsloot;

Belofte

26

Jorn Buning

Alkmaar;

Belofte

27

Daniel Abraham Gebru

Amstelveen;

Elite

28

Bram Verweij

Haren Gn;

Elite

29

Arjan Hofman

Nunspeet;

Elite

30

Alex Mengoulas

Almere;

Belofte

31

Daan Switters

Utrecht;

Amateur

32

Jarri Stravers

Groot-Ammers;

Belofte

33

Peter Merx

Warfhuizen;

Elite

34

Tim Weerkamp

Groningen;

Elite

35

Adrie Lindeman

Assen;

Elite

36

Dylan de Kok

Steenbergen;

Elite

37

Eloy Raas

Hendrikskinderen;

Elite

38

Robbert Keus

Naaldwijk;

Elite

39

Nahom Desale

Amstelveen;

Elite

40

Gerben Mos

Havelte;

Elite

41

Jelmer Arendshorst

Nieuwleusen;

Belofte

42

Johan Knol

Bakkeveen;

Elite

43

Frank Thomson

Groningen;

Elite

44

Pieter Verhoeven

Groningen;

Elite

45

Wessel van Koppen

Schipluiden;

Belofte

46

Luuk van der Wal

De Lier;

Elite

47

Coen van Kleef

Schipluiden;

Belofte

48

Luuk Lohuis

Denekamp;

Belofte

49

Lehvi Braam

Dodewaard;

Belofte

50

Kevin Minten

Mill;

Belofte

51

Martin Pluto

Den Haag;

Belofte

52

Maarten Vierhout

Nunspeet;

Elite

53

Jesper Rasch

Zandvoort;

Belofte

54

Wouter Poot

Leiden;

Belofte

55

Rutger van der Meer

Stiens;

Elite

56

Tom Jansen

Steenbergen;

Belofte

57

Jeffrey Doornbusch

Breda;

Elite

58

Daaf Koemans

Terheyden;

Belofte

59

Frans Hoveijn

Houten;

Elite

60

Robert Sydlik

 

 

61

Xaf Houwers

Aalten;

Elite

62

BjŲrn Bakker

Wijnjewoude;

Elite

63

Martijn Knol

Zwolle;

Elite

64

Ashley Mackay

 

 

65

Carlos Schreuder

Veenendaal;

Belofte

66

Danny Kroeze

Achterveld;

Belofte

67

Bouwe Boonstra

Rotterdam;

Belofte

68

Michel Stroosnijder

Hansweert;

Elite

69

Nick van der Meer

Honselersdijk;

Elite

70

Thomas Polak

Prinsenbeek;

Elite

71

Tom Wijfje

Ter Aar;

Belofte

72

Jordy Buskermolen

Kudelstaart;

Elite

73

Tino Haakman

Enkhuizen;

Elite

74

Robbert-Jan Mol

Nibbixwoud;

Elite

75

DaniŽl Langereis

Delft;

Elite

76

Tim Scholten

Denekamp;

Elite

77

Alex Bhogal

 

 

78

Mitchell Huenders

Maarn;

Elite

79

Niels Immerzeel

Wilnis;

Elite

80

Tim Groot

Bovenkarspel;

Belofte

81

Timon Ratering

Megchelen;

Elite

82

Bobby Balk

Arnemuiden;

Elite

83

Sven Tellegen

Hattem;

Belofte

84

Kevin Wilmsen

Haarlem;

Elite

85

Daan Besteman

Groningen;

Elite

86

Bart Dielissen

Breda;

Elite

87

Melle Meeuwisse

Boskoop;

Belofte

88

Harmen Baas

Wageningen;

Elite

89

Etienne Lenting

Nieuwveen;

Belofte

90

Ferdi Frijters

Berkel-Enschot;

Elite

91

Mart Muskens

Heesbeen;

Belofte

92

Casper van Wijck

Rotterdam;

Elite

93

Menno Gobielje

Gouda;

Amateur

94

Rick Mensink

Zwolle;

Elite