FINALE CLUBCOMPETITIE.VROUWEN

               09 SEPTEMBER 2017 T/M 10 SEPTEMBER 2017

 

2017.09.09.1E RIT.UITSLAG.ELITE/BELOFTEN-CLUB/JUNIOR-VROUWEN

 

 

 

 

1

Loes Adegeest

Enschede;

Belofte Vrouw

2

Marjolein van 't Geloof

Dirksland;

Belofte Vrouw

3

Phaedra Krol

Heerde;

Junior 2e jaars Vrouw

4

Mareille Meijering

Stadskanaal;

Belofte Vrouw

5

Charlotte Kool

Kortenhoef;

Junior 2e jaars Vrouw

6

Inez Beijer

Driel;

Belofte Vrouw

7

Dominique van der Stelt

Genderen;

Elite Vrouw

8

Paulien Koster

Delfstrahuizen;

Belofte Vrouw

9

Evy Kuijpers

Lierop;

Belofte Vrouw

10

Eva Bijwaard

Hillegom;

Junior 1e jaars Vrouw

11

Ivana Tiessens

Groningen;

Elite Vrouw

12

Wendy Oosterwoud

Ureterp;

Belofte Vrouw

13

Melissa van der Peet

Den Haag;

Belofte Vrouw

14

Minke Bakker

Monster;

Belofte Vrouw

15

Nienke Wasmus

Den Hoorn;

Junior 2e jaars Vrouw

16

Danique Braam

Veenwouden;

Belofte Vrouw

17

Leonie Lubbinge

Drachten;

Elite Vrouw

18

Quinty Ton

Geldermalsen;

Belofte Vrouw

19

Jennifer van der Voort

Maarssen;

Junior 2e jaars Vrouw

20

Annet Pit

Deventer;

Elite Vrouw

21

Jet Wildeman

Nijmegen;

Elite Vrouw

22

Doris de Rooij

Den Haag;

Amateur Vrouw

23

Lysanne Rohde

Prinsenbeek;

Belofte Vrouw

24

Isabel Tambach

Assendelft;

Junior 1e jaars Vrouw

25

Demi Vollering

Berkel en Rodenrijs;

Belofte Vrouw

26

Kristine Kofman

Amsterdam;

Elite Vrouw

27

Judith Jelsma

Amstelveen;

Elite Vrouw

28

Ingeborg Kreuze

Assen;

Elite Vrouw

29

Ymke Stegink

Heusden;

Elite Vrouw

30

Lieke van der Draaij

Dordrecht;

Junior 2e jaars Vrouw

31

Nicole Clerx

Groningen;

Elite Vrouw

32

Cornelie Smorenburg

Nunspeet;

Elite Vrouw

33

Janieke Kalsbeek

Leeuwarden;

Elite Vrouw

34

Emma Engbers

Amsterdam;

Elite Vrouw

35

Floor Weerink

Exloo;

Belofte Vrouw

36

Simone de Vries

Oldelamer;

Elite Vrouw

37

Merel Hofman

Bleiswijk;

Belofte Vrouw

38

Sanne Bouwmeester

Westerbork;

Belofte Vrouw

39

Lisanne Roelofs

Enschede;

Elite Vrouw

40

Celesta op den Brouw

Sint Maartensdijk;

Belofte Vrouw

41

Kirstie van Haaften

De Meern;

Junior 2e jaars Vrouw

42

Nynke Pellikaan

Den Andel;

Belofte Vrouw

43

Judith Bloem

Apeldoorn;

Elite Vrouw

44

Vera Dorrestijn

Amersfoort;

Elite Vrouw

45

Tessa Paardekooper

Groenlo;

Junior 2e jaars Vrouw

46

Eveline de Groot

Zoetermeer;

Elite Vrouw

47

Marise Lagendijk

Alphen aan den Rijn;

Junior 1e jaars Vrouw

48

Tessa van der Velden

Den Haag;

Elite Vrouw

49

Myrthe Willemsen

Elst;

Belofte Vrouw

50

Bente van Teeseling

Abcoude;

Junior 2e jaars Vrouw

51

Nike Beckeringh

Hilversum;

Elite Vrouw

52

Meike Uiterwijk Winkel

Echten;

Junior 2e jaars Vrouw

53

Hanne Tersmette

Wormerveer;

Elite Vrouw

54

Marielle Rockland

Nijmegen;

Elite Vrouw

55

Sharon Dommanschet

Roosendaal;

Belofte Vrouw

56

Robin Driehuijs

Oirsbeek;

Belofte Vrouw

57

Rixt Hoogland

Enschede;

Belofte Vrouw

58

Liena de Jong

Ubbena;

Belofte Vrouw

59

Mireille Vree

Amsterdam;

Elite Vrouw

60

Corine van der Zijden

Tienhoven;

Amateur Vrouw

61

Willemiek Meinders

Dronten;

Elite Vrouw

62

Bettina Zijlstra

Groningen;

Elite Vrouw

63

Anne Marijn van der Graaf

Groningen;

Elite Vrouw

64

Michelle Poot

Tzum;

Belofte Vrouw

65

Sterre Jonkers

Emmen;

Belofte Vrouw

66

Tessa Neefjes

Wervershoof;

Belofte Vrouw

67

Melissa Slewe

Wormerveer;

Amateur Vrouw

68

Berdine Bakker

Rotterdam;

Amateur Vrouw

69

Jolanda van der Ende

Epe;

Elite Vrouw

70

Manon de Boer

Leeuwarden;

Amateur Vrouw

71

Mariska Jetten

Heemskerk;

Amateur Vrouw

72

Josine Woudsma

Hengelo;

Elite Vrouw

73

Jacqueline Postma

Hoorn;

Elite Vrouw

74

Andrea Lodder

Zwolle;

Belofte Vrouw

75

Suzanne Caron

Made;

Elite Vrouw

76

Hilde Oudman

Onnen;

Elite Vrouw

77

Gina Hofland

Krimpen aan de IJssel;

Elite Vrouw

78

Chantal Verstraten

Roosendaal;

 

79

Liesanne Lobenstein

Zwolle;

Elite Vrouw

80

Denise Grimberg

Doornenburg;

Belofte Vrouw

81

Tessa Bergsma

Leeuwarden;

Belofte Vrouw

82

Lotte Overdevest

Hoek;

 

83

Sara Verhaest

Zandvoorde;

 

84

Yvet Schoonewille

Klazienaveen;

Junior 1e jaars Vrouw

85

Maaike de Vries

Enschede;

Amateur Vrouw

86

Rixt Meijer

Heerenveen;

Elite Vrouw

87

Merel Vegter

Rhoon;

Belofte Vrouw

88

Hanneke de Goeje

Leiden;

Belofte Vrouw

89

Femke de Graaff

Voorschoten;

Junior 2e jaars Vrouw

90

Christien Pries

Amsterdam;

Elite Vrouw

91

Francina Dekker

Amsterdam;

Belofte Vrouw

 

 

 

 

 

2017.09.10.2E RIT.UITSLAG.ELITE/BELOFTEN-CLUB/JUNIOR-VROUWEN

 

 

 

 

1

Annet Pit

Deventer;

Elite Vrouw

2

Eva Bijwaard

Hillegom;

Junior 1e jaars Vrouw

3

Marjolein van 't Geloof

Dirksland;

Belofte Vrouw

4

Minke Bakker

Monster;

Belofte Vrouw

5

Nienke Wasmus

Den Hoorn;

Junior 2e jaars Vrouw

6

Cornelie Smorenburg

Nunspeet;

Elite Vrouw

7

Charlotte Kool

Kortenhoef;

Junior 2e jaars Vrouw

8

Paulien Koster

Delfstrahuizen;

Belofte Vrouw

9

Sanne Bouwmeester

Westerbork;

Belofte Vrouw

10

Liena de Jong

Ubbena;

Belofte Vrouw

11

Isabel Tambach

Assendelft;

Junior 1e jaars Vrouw

12

Merel Hofman

Bleiswijk;

Belofte Vrouw

13

Leonie Lubbinge

Drachten;

Elite Vrouw

14

Nynke Pellikaan

Den Andel;

Belofte Vrouw

15

Ymke Stegink

Heusden;

Elite Vrouw

16

Melissa van der Peet

Den Haag;

Belofte Vrouw

17

Demi Vollering

Berkel en Rodenrijs;

Belofte Vrouw

18

Tessa Paardekooper

Groenlo;

Junior 2e jaars Vrouw

19

Wendy Oosterwoud

Ureterp;

Belofte Vrouw

20

Evy Kuijpers

Lierop;

Belofte Vrouw

21

Emma Engbers

Amsterdam;

Elite Vrouw

22

Quinty Ton

Geldermalsen;

Belofte Vrouw

23

Jennifer van der Voort

Maarssen;

Junior 2e jaars Vrouw

24

Sharon Dommanschet

Roosendaal;

Belofte Vrouw

25

Corine van der Zijden

Tienhoven;

Amateur Vrouw

26

Kristine Kofman

Amsterdam;

Elite Vrouw

27

Phaedra Krol

Heerde;

Junior 2e jaars Vrouw

28

Lisanne Roelofs

Enschede;

Elite Vrouw

29

Myrthe Willemsen

Elst;

Belofte Vrouw

30

Rixt Hoogland

Enschede;

Belofte Vrouw

31

Doris de Rooij

Den Haag;

Amateur Vrouw

32

Judith Bloem

Apeldoorn;

Elite Vrouw

33

Lysanne Rohde

Prinsenbeek;

Belofte Vrouw

34

Ingeborg Kreuze

Assen;

Elite Vrouw

35

Meike Uiterwijk Winkel

Echten;

Junior 2e jaars Vrouw

36

Simone de Vries

Oldelamer;

Elite Vrouw

37

Loes Adegeest

Enschede;

Belofte Vrouw

38

Judith Jelsma

Amstelveen;

Elite Vrouw

39

Bente van Teeseling

Abcoude;

Junior 2e jaars Vrouw

40

Vera Dorrestijn

Amersfoort;

Elite Vrouw

41

Eveline de Groot

Zoetermeer;

Elite Vrouw

42

Danique Braam

Veenwouden;

Belofte Vrouw

43

Janieke Kalsbeek

Leeuwarden;

Elite Vrouw

44

Kirstie van Haaften

De Meern;

Junior 2e jaars Vrouw

45

Robin Driehuijs

Oirsbeek;

Belofte Vrouw

46

Tessa van der Velden

Den Haag;

Elite Vrouw

47

Mareille Meijering

Stadskanaal;

Belofte Vrouw

48

Celesta op den Brouw

Sint Maartensdijk;

Belofte Vrouw

49

Marise Lagendijk

Alphen aan den Rijn;

Junior 1e jaars Vrouw

50

Bettina Zijlstra

Groningen;

Elite Vrouw

51

Gina Hofland

Krimpen aan de IJssel;

Elite Vrouw

52

Dominique van der Stelt

Genderen;

Elite Vrouw

53

Hanne Tersmette

Wormerveer;

Elite Vrouw

54

Manon de Boer

Leeuwarden;

Amateur Vrouw

55

Michelle Poot

Tzum;

Belofte Vrouw

56

Lieke van der Draaij

Dordrecht;

Junior 2e jaars Vrouw

57

Hilde Oudman

Onnen;

Elite Vrouw

58

Floor Weerink

Exloo;

Belofte Vrouw

59

Nike Beckeringh

Hilversum;

Elite Vrouw

60

Anne Marijn van der Graaf

Groningen;

Elite Vrouw

61

Tessa Neefjes

Wervershoof;

Belofte Vrouw

62

Willemiek Meinders

Dronten;

Elite Vrouw

63

Berdine Bakker

Rotterdam;

Amateur Vrouw

64

Jet Wildeman

Nijmegen;

Elite Vrouw

65

Ivana Tiessens

Groningen;

Elite Vrouw

66

Andrea van Loo

t Harde:

 

67

Nicole Clerx

Groningen;

Elite Vrouw

68

Merel Vegter

Rhoon;

Belofte Vrouw

69

Jolanda van der Ende

Epe;

Elite Vrouw

70

Jacqueline Postma

Hoorn;

Elite Vrouw

71

Mariska Jetten

Heemskerk;

Amateur Vrouw

72

Josine Woudsma

Hengelo;

Elite Vrouw

73

Sterre Jonkers

Emmen;

Belofte Vrouw

74

Sara Verhaest

Zandvoorde;

 

75

Melissa Slewe

Wormerveer;

Amateur Vrouw

76

Inez Beijer

Driel;

Belofte Vrouw

77

Marielle Rockland

Nijmegen;

Elite Vrouw

78

Liesanne Lobenstein

Zwolle;

Elite Vrouw

79

Chantal Verstraten

Roosendaal;

 

80

Lotte Overdevest

Hoek;

 

81

Yvet Schoonewille

Klazienaveen;

Junior 1e jaars Vrouw

82

Femke de Graaff

Voorschoten;

Junior 2e jaars Vrouw

83

Tessa Bergsma

Leeuwarden;

Belofte Vrouw

 

 

 

 

 

2017.09.10.EINDKLASSEMENT.UITSLAG.ELITE/BELOFTEN-CLUB/JUNIOR-VROUWEN

 

 

 

 

1

Marjolein van 't Geloof

Dirksland;

Belofte Vrouw

2

Loes Adegeest

Enschede;

Belofte Vrouw

3

Mareille Meijering

Stadskanaal;

Belofte Vrouw

4

Phaedra Krol

Heerde;

Junior 2e jaars Vrouw

5

Annet Pit

Deventer;

Elite Vrouw

6

Charlotte Kool

Kortenhoef;

Junior 2e jaars Vrouw

7

Dominique van der Stelt

Genderen;

Elite Vrouw

8

Danique Braam

Veenwouden;

Belofte Vrouw

9

Evy Kuijpers

Lierop;

Belofte Vrouw

10

Simone de Vries

Oldelamer;

Elite Vrouw

11

Judith Bloem

Apeldoorn;

Elite Vrouw

12

Corine van der Zijden

Tienhoven;

Amateur Vrouw

13

Leonie Lubbinge

Drachten;

Elite Vrouw

14

Sanne Bouwmeester

Westerbork;

Belofte Vrouw

15

Bettina Zijlstra

Groningen;

Elite Vrouw

16

Eva Bijwaard

Hillegom;

Junior 1e jaars Vrouw

17

Paulien Koster

Delfstrahuizen;

Belofte Vrouw

18

Ivana Tiessens

Groningen;

Elite Vrouw

19

Minke Bakker

Monster;

Belofte Vrouw

20

Demi Vollering

Berkel en Rodenrijs;

Belofte Vrouw

21

Merel Hofman

Bleiswijk;

Belofte Vrouw

22

Kirstie van Haaften

De Meern;

Junior 2e jaars Vrouw

23

Anne Marijn van der Graaf

Groningen;

Elite Vrouw

24

Cornelie Smorenburg

Nunspeet;

Elite Vrouw

25

Tessa Paardekooper

Groenlo;

Junior 2e jaars Vrouw

26

Ingeborg Kreuze

Assen;

Elite Vrouw

27

Liena de Jong

Ubbena;

Belofte Vrouw

28

Meike Uiterwijk Winkel

Echten;

Junior 2e jaars Vrouw

29

Manon de Boer

Leeuwarden;

Amateur Vrouw

30

Melissa van der Peet

Den Haag;

Belofte Vrouw

31

Wendy Oosterwoud

Ureterp;

Belofte Vrouw

32

Willemiek Meinders

Dronten;

Elite Vrouw

33

Quinty Ton

Geldermalsen;

Belofte Vrouw

34

Jennifer van der Voort

Maarssen;

Junior 2e jaars Vrouw

35

Bente van Teeseling

Abcoude;

Junior 2e jaars Vrouw

36

Myrthe Willemsen

Elst;

Belofte Vrouw

37

Nicole Clerx

Groningen;

Elite Vrouw

38

Eveline de Groot

Zoetermeer;

Elite Vrouw

39

Marise Lagendijk

Alphen aan den Rijn;

Junior 1e jaars Vrouw

40

Floor Weerink

Exloo;

Belofte Vrouw

41

Gina Hofland

Krimpen aan de IJssel;

Elite Vrouw

42

Isabel Tambach

Assendelft;

Junior 1e jaars Vrouw

43

Ymke Stegink

Heusden;

Elite Vrouw

44

Kristine Kofman

Amsterdam;

Elite Vrouw

45

Judith Jelsma

Amstelveen;

Elite Vrouw

46

Robin Driehuijs

Oirsbeek;

Belofte Vrouw

47

Nynke Pellikaan

Den Andel;

Belofte Vrouw

48

Nienke Wasmus

Den Hoorn;

Junior 2e jaars Vrouw

49

Doris de Rooij

Den Haag;

Amateur Vrouw

50

Emma Engbers

Amsterdam;

Elite Vrouw

51

Lysanne Rohde

Prinsenbeek;

Belofte Vrouw

52

Sharon Dommanschet

Roosendaal;

Belofte Vrouw

53

Lieke van der Draaij

Dordrecht;

Junior 2e jaars Vrouw

54

Tessa van der Velden

Den Haag;

Elite Vrouw

55

Hanne Tersmette

Wormerveer;

Elite Vrouw

56

Hilde Oudman

Onnen;

Elite Vrouw

57

Jet Wildeman

Nijmegen;

Elite Vrouw

58

Janieke Kalsbeek

Leeuwarden;

Elite Vrouw

59

Tessa Neefjes

Wervershoof;

Belofte Vrouw

60

Jolanda van der Ende

Epe;

Elite Vrouw

61

Lisanne Roelofs

Enschede;

Elite Vrouw

62

Rixt Hoogland

Enschede;

Belofte Vrouw

63

Mariska Jetten

Heemskerk;

Amateur Vrouw

64

Celesta op den Brouw

Sint Maartensdijk;

Belofte Vrouw

65

Vera Dorrestijn

Amersfoort;

Elite Vrouw

66

Jacqueline Postma

Hoorn;

Elite Vrouw

67

Berdine Bakker

Rotterdam;

Amateur Vrouw

68

Andrea Lodder

Zwolle;

Belofte Vrouw

69

Nike Beckeringh

Hilversum;

Elite Vrouw

70

Michelle Poot

Tzum;

Belofte Vrouw

71

Sterre Jonkers

Emmen;

Belofte Vrouw

72

Josine Woudsma

Hengelo;

Elite Vrouw

73

Inez Beijer

Driel;

Belofte Vrouw

74

Melissa Slewe

Wormerveer;

Amateur Vrouw

75

Marielle Rockland

Nijmegen;

Elite Vrouw

76

Liesanne Lobenstein

Zwolle;

Elite Vrouw

77

Merel Vegter

Rhoon;

Belofte Vrouw

78

Chantal Verstraten

Roosendaal;

 

79

Lotte Overdevest

Hoek;

 

80

Tessa Bergsma

Leeuwarden;

Belofte Vrouw

81

Sara Verhaest

Zandvoorde;

 

82

Yvet Schoonewille

Klazienaveen;

Junior 1e jaars Vrouw

83

Femke de Graaff

Voorschoten;

Junior 2e jaars Vrouw