RONDE VAN ECHTENERBRUG

                                                  16 SEPTEMBER 2017

 

UITSLAG.ELITE/BELOFTEN/JUNIOR-VROUWEN

 

 

 

 

1

Phaedra Krol

Heerde;

Junior 2e jaars Vrouw

2

Lorena Wiebes

Mijdrecht;

Junior 2e jaars Vrouw

3

Esther van Leeuwe

Krimpen aan de IJssel;

Elite Vrouw

4

Henriëtta Colborne

 

 

5

Simone de Vries

Oldelamer;

Elite Vrouw

6

Meike Uiterwijk Winkel

Echten;

Junior 2e jaars Vrouw

7

Danique Braam

Veenwouden;

Belofte Vrouw

8

Minke Bakker

Monster;

Belofte Vrouw

9

Jeanne Korevaar

Groot-Ammers;

Belofte Vrouw

10

Eva Bijwaard

Hillegom;

Junior 1e jaars Vrouw

11

Céline van Houtum

Den Dungen;

Belofte Vrouw

12

Paulien Koster

Delfstrahuizen;

Belofte Vrouw

13

Melanie Klement

Diphoorn;

Elite Vrouw

14

Gaby Gieskens

s-Gravenhage;

Junior 1e jaars Vrouw

15

Britt Teunissen

Ysselsteyn LB;

Elite Vrouw

16

Merel Hofman

Bleiswijk;

Belofte Vrouw

17

Gemma Esselaar

Stein;

Belofte Vrouw

18

Melissa van der Peet

Den Haag;

Belofte Vrouw

19

Nienke Wasmus

Den Hoorn;

Junior 2e jaars Vrouw

20

Cornelie Smorenburg

Nunspeet;

Elite Vrouw

21

Annet Pit

Deventer;

Elite Vrouw

22

Ilona Hoeksma

Luxwoude;

Elite Vrouw

23

Marit Cent

Goor;

Junior 2e jaars Vrouw

24

Roos Anneveldt

Utrecht;

Elite Vrouw

25

Jet Wildeman

Nijmegen;

Elite Vrouw

26

Dominique van der Stelt

Genderen;

Elite Vrouw

27

Thirza Korevaar

Groot-Ammers;

Junior 1e jaars Vrouw

28

Isabel Tambach

Assendelft;

Junior 1e jaars Vrouw

29

Nynke Pellikaan

Den Andel;

Belofte Vrouw

30

Rixt Hoogland

Enschede;

Belofte Vrouw

31

Lisanne Roelofs

Enschede;

Elite Vrouw

32

Rienke Boonstra

Nieuwkoop;

Amateur Vrouw

33

Lieke van der Draaij

Dordrecht;

Junior 2e jaars Vrouw

34

Kristine Kofman

Amsterdam;

Elite Vrouw

35

Eveline de Groot

Zoetermeer;

Elite Vrouw

36

Tessa Dijksman

Velserbroek;

Belofte Vrouw

37

Myrthe Willemsen

Elst;

Belofte Vrouw

38

Emma Boogaard

Zwaag;

Junior 1e jaars Vrouw

39

Vera Dorrestijn

Amersfoort;

Elite Vrouw

40

Inez Beijer

Driel;

Belofte Vrouw

41

Tessa van der Velden

Den Haag;

Elite Vrouw

42

Renske Hebing

Utrecht;

Amateur Vrouw

43

Bettina Zijlstra

Groningen;

Elite Vrouw

44

Judith Bloem

Apeldoorn;

Elite Vrouw

45

Mareille Meijering

Stadskanaal;

Belofte Vrouw

46

Hetty Hofstede

Utrecht;

Amateur Vrouw

47

Malou Hiemstra

Utrecht;

Amateur Vrouw

48

Maaike Meistrok

Elshout;

Junior 2e jaars Vrouw

49

Tessa Neefjes

Wervershoof;

Belofte Vrouw

50

Joanne Groeneveldt

Amstelveen;

Elite Vrouw

51

Angelique Wammes-Bouman

Amersfoort;

Elite Vrouw

52

Marissa Baks

Alphen aan den Rijn;

Belofte Vrouw

53

Chantal Hendriks

Heerenveen;

Amateur Vrouw

54

Tessa Veen

Eindhoven;

Elite Vrouw

55

Marthe Roose

Enumatil;

Amateur Vrouw

56

Jacqueline Postma

Hoorn;

Elite Vrouw

57

Marlies van der Lugt

Delft;

Amateur Vrouw

58

Hanna de Jong

Groningen;

Elite Vrouw

59

Ivana Tiessens

Groningen;

Elite Vrouw

60

Josine Woudsma

Hengelo;

Elite Vrouw

61

Michelle Poot

Tzum;

Belofte Vrouw

62

Nicole Clerx

Groningen;

Elite Vrouw

63

Nienke Smit

Zuidwolde.Dr;

Belofte Vrouw

64

Wendy Oosterwoud

Ureterp;

Belofte Vrouw

65

Iris Ton

Waskemeer;

Junior 2e jaars Vrouw

 

 

 

 

 

UITSLAG.AMATEURS

 

 

 

 

 

 

1

Adriaan Botma

Driezum;

Amateur Man

2

Sierd Steigenga

Exmorra;

Amateur Man

3

Tom Terpstra

Groningen;

Amateur Man

4

Heini Koornberg

Zwolle;

Amateur Man

5

Bart Lemmen

Utrecht;

Sportklasse Man

6

Jonathan Espigares

Ridderkerk;

Amateur Man

7

Matthias Dijkstra

Groningen;

Sportklasse Man

8

Luuk Schuurmans

Utrecht;

Amateur Man

9

Bas Bosma

Meppel;

Amateur Man

10

Gerben Oldenkamp

Zandhuizen;

Amateur Man

11

Bart Vreugdenhil

Haarlem;

Amateur Man

12

Lodewijk Rinsma

Utrecht;

Amateur Man

13

Arjen Dijkstra

Haren;

Amateur Man

14

Robert-Jan den Haan

Enschede;

Amateur Man

15

Mike Kruijthof

Dordrecht;

Amateur Man

16

Jan Durk Canrinus

Hallum;

Amateur Man

17

Martijn Ettema

Bolsward;

Amateur Man

18

Bonne Aans

Drachten;

Amateur Man

19

Rogier Hilbers

 

 

20

Matijn Straatsma

Utrecht;

Amateur Man

21

Siebe Vrieswijk

Deventer;

Amateur Man

22

Atze Hospes

Hemelum;

Amateur Man

23

Barry Porsius

Lelystad;

Amateur Man

24

Marco van Dijken

Appingedam;

Amateur Man

25

Mark Gjaltema

Leeuwarden;

Amateur Man

26

Jannes van Weele

Utrecht;

Sportklasse Man

27

Matthijs Dijkstra

Groningen;

Amateur Man

28

Rob Wielink

Peize;

Amateur Man

29

Jesse Klabbers

Gorredijk;

Amateur Man

30

Eelke de Jong

Groningen;

Amateur Man

31

Sybren Welling

Groningen;

Amateur Man

32

Egon Nanninga

Lelystad;

Amateur Man

33

Ewoud Hartemink

Amsterdam;

Amateur Man

34

Cor Visser

Gytsjerk;

Amateur Man

35

Mart Menger

Noordhorn;

Amateur Man

36

Pieter Broeren

Utrecht;

Sportklasse Man

37

Laurens Taekema

Sneek;

Amateur Man

38

Arjan Prinsen

Heerenveen;

Amateur Man

39

Bart Thomson

Enschede;

Amateur Man

40

René Mink van der Werf

Nieuw Amsterdam;

Amateur Man

41

Johan Betten

Groningen;

Amateur Man

42

Erik Stammes

Amsterdam;

Amateur Man

43

Hidde Punter

Sneek;

Amateur Man

44

Arno de Koning

Deventer;

Amateur Man

45

Henk Jan Borghuis

Nijverdal;

Amateur Man

46

Hero Goldhoorn

 

 

47

Jesse van Gorkum

Burgum;

Amateur Man

48

Marco Hagedoorn

Een;

Amateur Man

49

Roland Blommestein

IJsselstein Ut;

Amateur Man

50

Bauke Hylkema

Bakhuizen;

Amateur Man

51

Ruben Hiddink

Zwolle;

Amateur Man

52

John Meijer

Stadskanaal;

Amateur Man

53

Bauke Bouwstra

Workum;

Amateur Man

54

Koen van Lochem

Ermelo;

Amateur Man

55

Koos van Dam

Amsterdam;

Amateur Man

56

Paul Veldhuis

Ureterp;

Amateur Man

57

Gudo Hartog

Groningen;

Amateur Man

58

Douwe de Boer

Groningen;

Amateur Man

59

Jorn Bosma

Utrecht;

Sportklasse Man

60

Robert Kruijf

Leeuwarden;

Amateur Man

61

Edward Berends

Kolham

Amateur Man

62

Martin de Vries

Heerenveen;

Amateur Man

63

Jelle Wietze Hogeterp

Oudega;

Amateur Man

64

Pim Poortinga

Kampen;

Amateur Man

65

Sebastiaan Egbers

Alblasserdam;

Amateur Man

66

Mark Boelens

Groningen;

Amateur Man

67

Walter Mulder

Bathmen;

Sportklasse Man

68

Gerdin Boelens

Groningen;

Amateur Man

69

Gaatze Postma

Munein;

Amateur Man

70

Gert-Jan Dophemont

Amersfoort;

Amateur Man

71

Egbert Schoemaker

Wapserveen;

Sportklasse Man

72

Berend Slagter

Peize;

Amateur Man

73

Jelle Buitenhuis

Amsterdam;

Amateur Man

74

Arjen Bos

Bolsward;

Amateur Man

75

Stefan Klok

Winschoten;

Amateur Man

76

Martin Bruining

Sneek;

Amateur Man

77

Jos de Haan

Hoogwoud;

Amateur Man

78

Tako Klabbers

Gorredijk;

Amateur Man

79

Bouke Gerritsma

Enschede;

Amateur Man

80

Jeroen Keizer

Muntendam;

Amateur Man

81

Jeroen Bijnagte

Rotterdam;

Amateur Man

82

Dirk Loekemeijer

Dordrecht;

Amateur Man

83

Arjan Elferink

Veenhuizen;

Amateur Man

84

Harko Kievit

Leek;

Amateur Man

85

Tsjomme Ozinga

Heerenveen;

Amateur Man

86

Daniel Marsmans

Utrecht;

Amateur Man

87

Herman ten Kate

Utrecht;

Amateur Man

88

Simon Broekhuis

Zwolle;

Amateur Man

89

Hans Groenhoff

Groningen;

Amateur Man