††††††††††††††††††††††††††††††††††††††† GROEISTAD KLASSIEKER

††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††† 16 SEPTEMBER 2017

 

UITSLAG.ELITE/BELOFTEN

 

 

 

 

 

1

Milan Menten

 

 

2

Jan Willem van Schip

Schalkwijk;

Professional-B

3

Alfdan de Decker

 

 

4

Jordi Meeus

 

 

5

Stephan Bakker

Zaandam;

Professional-B

6

Jarri Stravers

Groot-Ammers;

Belofte

7

Dennis van der Horst

Hasselt;

Professional-B

8

Sander de Pestel

 

 

9

Henrik Evensen

 

 

10

Dorus de Rijk

De Rijp;

Belofte

11

Jasper Bugter

Elden;

Belofte

12

BjŲrn Bakker

Wijnjewoude;

Elite

13

Melle Meeuwisse

Boskoop;

Belofte

14

Jasper Bovenhuis

Staphorst;

Elite

15

Antonie van Noppen

Ridderkerk;

Belofte

16

Roel Verhoeven

Vinkel;

Elite

17

Stef Krul

Tjalleberd;

Professional-B

18

Rens te Stroet

Keijenborg;

Professional-B

19

Martijn Veling

Utrecht;

Elite

20

Joris Blokker

Wieringerwerf;

Professional-B

21

Cees Bol

Zaandam;

Professional-B

22

Gerco Pastoor

Eemdijk;

Professional-B

23

Brent van Moer

 

 

24

Stan Wijkel

Holsloot;

Belofte

25

Yoeri Havik

Avenhorn;

Professional-B

26

Nick van der Meer

Honselersdijk;

Elite

27

Lehvi Braam

Dodewaard;

Belofte

28

Alex Colman

 

 

29

Marten Kooistra

Jonkerslan;

Professional-B

30

Jesper Rasch

Zandvoort;

Belofte

31

Julian Stolk

Pijnacker;

Belofte

32

Ašron Vervaeke

 

 

33

Christian Varweg

Hardenberg;

Belofte

34

Gijs Meijer

Oostwoud;

Professional-B

35

Tim Groot

Bovenkarspel;

Belofte

36

Rik Wielink

Apeldoorn;

Belofte

37

Bouwe Boonstra

Rotterdam;

Belofte

38

Chiel Breukelman

Gramsbergen;

Professional-B

39

Jasper Frahn

 

 

40

Harmen Baas

Wageningen;

Elite

41

Daniel Abraham Gebru

Amstelveen;

Elite

42

Paul Gruithuijzen

Breugel;

Belofte

43

Maurice Zaal

Groningen;

Elite

44

Danny Kroeze

Achterveld;

Belofte

45

Frank Thomson

Groningen;

Elite

46

Arne Peters

Beekbergen;

Belofte

47

Koen Paalman

Nijverdal;

Belofte

48

Tim Weerkamp

Groningen;

Elite

49

Arjan Arentsen

Harderwijk;

Belofte

50

Marien Bogerd

Kootwijk;

Elite

51

Hermen Bode

Giessenburg;

Elite

52

Derek Heek

Montfoort;

Belofte

53

Maarten Lubbers

Winterswijk;

Belofte

54

Yannick Vrielink

Zutphen;

Belofte

55

Jelle Wolsink

Hengelo ov;

Belofte

56

Coen van Kleef

Schipluiden;

Belofte

57

Arno Kleinjan

Gouda;

Elite

58

Wessel van Koppen

Schipluiden;

Belofte

59

Wouter Poot

Leiden;

Belofte

60

Daan van den Berg

Veenendaal;

Elite

61

Bas Nieuwkoop

Roosendaal;

Belofte

62

Jaap Berg

Veenendaal;

Elite

63

Martin van de Pol

Amerongen;

Elite

64

Maikel Willemsen

Brummen;

Elite

65

Teun Teulings

Breugel;

Belofte

66

DaniŽl Langereis

Delft;

Elite

67

Guus Pril

Best;

Belofte

68

Olaf Oussoren

Amerongen;

Elite

69

Arian Stolwijk

Delft;

Elite

70

Jelmer Nuijten

Soest;

Elite

71

Stijn Oost

Emmen;

Belofte

72

Kevin Wilmsen

Haarlem;

Elite

73

Niels Hoogenboom

Montfoort;

Elite

74

Maarten van Trijp

 

 

75

Steven Willemsen

Groningen;

Amateur

76

Stephan Bouman

Woudenberg;

Elite

77

Jorrit Walgien

Amersfoort;

Elite

78

Martin Mijnten

Hoevelaken;

Belofte

79

Gyasi Sulvaran

Groningen;

Elite

80

Wietse Kamp

Hengelo;

Belofte

81

Konrad GeŖner

 

 

82

Jorn Buning

Alkmaar;

Belofte

83

Joost van der Burg

Rotterdam;

Elite

84

Theo Reinhardt

 

 

85

Wim Stroetinga

Nijkerk Gld;

Professional-B

86

Jordi Steenbakkers

Boxtel;

Belofte

87

Wouter Ruchtie

Utrecht;

Elite

88

Johim Ariesen

Rhenen;

Professional-B

89

Aron de Jong

Leeuwarden;

Belofte

90

Angus Fyffe

 

 

91

Florian Smits

Amsterdam;

Elite

92

Pieter Verhoeven

Groningen;

Elite

93

Martin Pluto

Den Haag;

Belofte

94

Jens van den Dool

Hoogblokland;

Professional-B

95

Diederik Deelen

Berkenwoude;

Elite

96

Niels Immerzeel

Wilnis;

Elite

97

Nils Wolffenbuttel

Nigtevecht;

Belofte

98

Jelle Nieuwpoort

Warmenhuizen;

Professional-B

99

Sam Muskens

Tilburg;

Belofte

100

Stephen Williams

 

 

101

Bram Nolten

Maastricht;

Professional-B

102

Luuk Loohuis

Haaksbergen;

Elite

103

Jasper Plender

Almelo;

Elite

104

Bart Schipper

Wierden;

Elite

105

Jasper Schouten

Dronten;

Elite

106

Adrie Lindeman

Assen;

Elite

107

Sjoerd Kouwenhoven

Honselersdijk;

Professional-B

108

Robert Bovenhuis

Zwolle;

Elite

109

Mitchell Huenders

Maarn;

Elite

110

Laurens Huys

 

 

111

Luuk van der Wal

De Lier;

Elite

112

Robert de Vries

Zwolle;

Belofte

113

Niels Beelen

Nunspeet;

Belofte

114

Rick van Breda

Den Helder;

Professional-B

115

Ronan van Zandbeek

Schijndel;

Elite

116

Zeger van Pelt

Putten;

Elite

 

 

 

 

 

UITSLAG.MASTERS 30+

 

 

 

 

 

1

Roderik Egberink

Bussum;

Amateur Man

2

Henk de Jong

Nieuwveen;

Amateur Man

3

Daan Switters

Utrecht;

Amateur Man

4

Rik Nederlof

Breda;

Amateur Man

5

Wesley Pieterse

Arnhem;

Amateur Man

6

Roel de Vries

Utrecht;

Amateur Man

7

Mattijn Motshagen

Nijkerk Gld;

Amateur Man

8

Sidney Bley

Houten;

Amateur Man

9

Gert-Jan Veltkamp

Deventer;

Sportklasse Man

10

Roeland Mennink

Utrecht;

Amateur Man

11

Nico Zijnstra

Rotterdam;

Amateur Man

12

Imo de Pruijssenaere de la Woestijne

Utrecht;

Amateur Man

13

Laurens Gijsbers

Houten;

Amateur Man

14

Fabio Bertolini

Amsterdam;

Sportklasse Man

15

Arco Herrebout

Scherpenzeel;

Sportklasse Man

16

Antonio Vilches-Kolkman

Haarlem;

Sportklasse Man

17

Bram de Vlieger

Nijmegen;

Sportklasse Man

18

Martijn Smink

Hoogland;

Amateur Man

19

Jelmer Draaisma

Utrecht;

Sportklasse Man

20

Maarten Schavemaker

Nieuw-Vennep;

Amateur Man

21

Niels van Otterloo

Nijbroek;

Amateur Man

22

Ron Bol

Utrecht;

Amateur Man

23

Dennis Voskuilen

Hoogland;

Amateur Man

24

Elias de Bruijne

Utrecht;

Amateur Man

25

Erik Nekkers

Vught;

Sportklasse Man

26

Stefan Laurijssen

Oud Gastel;

Amateur Man

27

Jorre van der Bij

Utrecht;

Amateur Man

28

Wim van der Laan

Hilversum;

Amateur Man

 

 

 

 

 

UITSLAG.MASTERS 40+

 

 

 

 

 

1

Frido Frencken

Hoogland;

Amateur Man

2

Martijn Broekman

Utrecht;

Amateur Man

3

Marc van Grinsven

Deurne;

Amateur Man

4

Jeroen Wesselius

Zoetermeer;

Amateur Man

5

Wilfred Drenthen

Veenoord;

Amateur Man

6

Marcel Kranenburg

Apeldoorn;

Sportklasse Man

7

Ferry de Ruiter

Putten;

Amateur Man

8

Edwin Krijgh

Dieren;

Sportklasse Man

9

Jacco Konijn

Hoorn;

Amateur Man

10

Edwin de Graaff

De Kwakel;

Amateur Man

11

Nils ten Brinke

Apeldoorn;

Amateur Man

12

Stanley Alards

Arnhem;

Amateur Man

13

Marcel Boschker

Woerden;

Amateur Man

14

Marco Blom

Tiel;

Sportklasse Man

15

Arnoud Witsenburg

Driebergen;

Amateur Man

16

Wilfred Harbers

Putten;

Sportklasse Man

17

Marcel Hillaert

Edam;

Sportklasse Man

18

Cees Snoek

Volendam;

Amateur Man

19

Martijn Harteloh

Dordrecht;

Sportklasse Man

20

Martijn Korstanje

Utrecht;

Sportklasse Man

21

Erwin Rijnders

Nieuwegein;

Amateur Man

22

Sander Koomen

Hoorn;

Sportklasse Man

 

 

 

 

 

UITSLAG.MASTERS 50+

 

 

 

 

 

1

Jan Hekman

Norg;

Amateur Man

2

Jeroen Jansen

Zoetermeer;

Amateur Man

3

Barend Verhagen

Woerden;

Sportklasse Man

4

Peter de Weert

Staphorst;

Sportklasse Man

5

Hans Spil

Loosdrecht;

Amateur Man