††††††††††††††††††††††††††† ††††††††††††††††RONDE VAN HASSELT

††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††† 16 SEPTEMBER 2017

 

UITSLAG.AMATEURS/SPORTKLASSE

 

 

 

 

 

1

Rochťz Harbers

Nijverdal;

Amateur Man

2

Gerard Haasjes

Staphorst;

Amateur Man

3

Han Peeneman

Hoogeveen;

Amateur Man

4

Mirgo Koehorst

Ootmarsum;

Amateur Man

5

Chris van der Vegt

Assen;

Amateur Man

6

Arthur Helder

Ommen;

Amateur Man

7

Bart Nap

Lopik;

Sportklasse Man

8

Albert Tuin

Staphorst;

Amateur Man

9

Jelmer Groen

Dronten;

Amateur Man

10

Aleid Klompmaker

Oosterwolde;

Amateur Man

11

Herman Luimes

Erica;

Sportklasse Man

12

Jan Dunnewind

Bant;

Amateur Man

13

Jeroen Wessel

Lemelerveld;

Amateur Man

14

Tom Kaal

Borne;

Amateur Man

15

Rene v.d. Meulen

Hattem;

Sportklasse Man

16

Robert van den Brink

Biddinghuizen;

Sportklasse Man

17

Arjan Tigelaar

Smilde;

Sportklasse Man

 

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.1

 

 

 

 

 

1

Julia Braam

Assen;

Meisjes

2

Rianne Nieuwenhuis

Gieten;

Meisjes

3

Ella Roodenburg

Ugchelen;

Meisjes

4

Laurens Dijkstra

Woerden;

Jongen

5

Aron van der Sluis

 

 

6

Adne Cappon

Raalte;

Jongen

7

Vincent Akkerman

 

 

8

Jurre Weber

Swifterbant;

Jongen

9

Thom Berends

 

 

10

Lucas Trapman

 

 

11

Tim Bijvank

Roden;

Jongen

 

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.2

 

 

 

 

 

1

Lars van den Berg

Vleuten;

Jongen

2

Esmee Blok

Olst;

Meisjes

3

Jelle de Vries

Zwolle;

Jongen

4

Ivar Roodenburg

Ugchelen;

Jongen

5

Naomy Mulder

Meppel;

Meisjes

6

Djuani van der Gouw

Hoogeveen;

Jongen

7

Koen van Dijk

Dronten;

Jongen

8

Job Wagteveld

Zwolle;

Jongen

9

Linn Berentsen

Groenlo;

Meisjes

10

Jille Voorpostel

Enschede;

Meisjes

 

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.3

 

 

 

 

 

1

Tyler Eyk

Amsterdam;

Jongen

2

JoŽlle Eenkhoorn

Genemuiden;

Meisjes

3

Toine Broekroelofs

Zwolle;

Jongen

4

Mees Bassa

Noordeloos;

Jongen

5

Erik Wolfert

Deventer;

Jongen

6

Teun Geelink

Groenlo;

Jongen

7

Philip Diniz

Borne;

Jongen

8

Lisa van der Veen

Zwolle;

Meisjes

9

Jasmijn van Hellemondt

Apeldoorn;

Meisjes

10

Jetske Willemsen

Denekamp;

Meisjes

11

Luca Bakker

Wijhe;

Jongen

12

Koert Weber

Swifterbant;

Jongen

13

Douwe Hummelen

Zwolle;

Jongen

14

Mette Voorpostel

Enschede;

Meisjes

 

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.4

 

 

 

 

 

1

Jette de Groot

Zwolle;

Meisjes

2

Erwin Leyenaar

 

 

3

Tsjisse Weening

Harkema;

Jongen

4

Elise Timmerman

Staphorst;

Meisjes

5

Marthijn Berends

Westerbork;

Jongen

6

Loes Nomden

Hattem;

Meisjes

7

Fien Winters

Hasselt;

Meisjes

8

Floris Haverdings

Zuidlaren;

Jongen

9

Sem Hofstede

Hengelo;

Jongen

10

Hedzer Poortman

Donkerbroek;

Jongen

11

Thijs Bosch

Hattem;

Jongen

12

Levi Oord

Apeldoorn;

Jongen

13

Mayke Blok

Olst;

Meisjes

14

Jens Fiering

Deventer;

Jongen

15

LoÔs Kuiper

Ermelo;

Meisjes

16

Girard Poortman

Donkerbroek;

Jongen

17

Jorne Broekroelofs

Zwolle;

Jongen

18

Senna Vis

Nunspeet;

Jongen

 

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.5

 

 

 

 

 

1

Brent Nijboer

Zwolle;

Jongen

2

Nienke Vinke

Amersfoort;

Meisjes

3

Stijn Berentsen

Groenlo;

Jongen

4

Isa Naberman

Genemuiden;

Meisjes

5

Paulien Vrancke

Rolde;

Meisjes

6

Sten ten Brinke

Zwolle;

Jongen

7

Ryan Gal

Neede;

Jongen

8

Sil Keur

Zwolle;

Jongen

9

Patrick Nieuwenhuis

Gieten;

Jongen

10

Daan Jurriaans

Andijk;

Jongen

11

Samuel van der Meer

Assen;

Jongen

12

Imme Arink

Groenlo;

Meisjes

13

Jannet de Vries

Drachten;

Meisjes

14

Norah Knoef

Eefde;

Meisjes

15

Thom van der Werff

Annen;

Jongen

16

Carmen van der Veen

Zwolle;

Meisjes

17

Tobias Kool

Purmerend;

Jongen

18

Joyce Mulder

Meppel;

Meisjes

19

Jelle van Dijk

Dronten;

Jongen

20

Nauk ten Thije

Eibergen;

Jongen

21

Tieme Stoffers

Gasteren;

Jongen

22

Naomi Juffer

 

 

23

NoŽlle Booy

Berkel en Rodenrijs;

Meisjes

24

Martijn Mulder

Epe;

Jongen

25

Cas de Wilde

Meppel;

Jongen

26

Amber Kroeze

Zwolle;

Meisjes

 

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.6

 

 

 

 

 

1

Willemijn Prins

Zwolle;

Meisjes

2

Isa Nomden

Hattem;

Meisjes

3

Cecilia van Zuthem

Zwolle;

Meisjes

4

Thijmen Paardekooper

Valthermond;

Jongen

5

Maarten Hamminga

Annen;

Jongen

6

Juul Nagengast

Beilen;

Jongen

7

Rosan Dekker

Echten;

Meisjes

8

Stefan ten Hoeve

Surhuisterveen;

Jongen

9

David Haverdings

Zuidlaren;

Jongen

10

Jordy Brouwer

Westerbork;

Jongen

11

Siebe Klein Nienhuis

Lichtenvoorde;

Jongen

12

Daan Loendersloot

Deventer;

Jongen

 

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.7

 

 

 

 

 

1

Jens Bassa

Noordeloos;

Jongen

2

Bjarne Hemme

Erica;

Jongen

3

Mark Groeneveld

Enkhuizen;

Jongen

4

Tristan Hartmann

Enschede;

Jongen

5

Arjen Dillema

Doezum;

Jongen

6

Lennard Meinema

Amersfoort;

Jongen

7

Jelle Winkelhorst

Giesbeek;

Jongen

8

Remco Land

Drachten;

Jongen

9

Olivier de Weerd

Kampen;

Jongen

10

Lars Stienstra