RONDE VAN BEMMEL

                                              17 SEPTEMBER 2017

 

UITSLAG.AMATEURS 40+/SPORTKLASSE 19+

 

 

 

 

 

1

Jorg Grunefeld

 

 

2

Ron Paffen

Milsbeek;

Sportklasse Man

3

Marcel Alma

Harskamp;

Sportklasse Man

4

Adrie Frijters

Wageningen;

Sportklasse Man

5

Patrick van Gortel

Apeldoorn;

Amateur Man

6

Eddy Hermsen

Ochten;

Sportklasse Man

7

Corne Castein

Renkum;

Sportklasse Man

8

Thomas Kruk

Nijmegen;

Sportklasse Man

9

Barend Verhagen

Woerden;

Sportklasse Man

10

Stan Janssen

 

 

11

Wilfred Harbers

Putten;

Sportklasse Man

12

Roy Andes

Heteren;

Sportklasse Man

13

Marcel Lambregts

Meteren;

Sportklasse Man

14

Matthijs Spies

Wageningen;

Sportklasse Man

15

Dick Kinket

Hattem;

Sportklasse Man

16

Haiko Peters

Vianen Nb;

Sportklasse Man

17

Mario Willemsen

Huissen;

Amateur Man

18

Peter Makkink

Hengelo Gld;

Sportklasse Man

19

Marcel Kranenburg

Apeldoorn;

Sportklasse Man

20

Joost van Bezooijen

Nijmegen;

Sportklasse Man

21

Johnny van den Berg

Beuningen;

Sportklasse Man

22

Stefan Kramer

Sliedrecht;

Sportklasse Man

23

Mark Hermsen

Ochten;

Sportklasse Man

24

Ruud Steeghs

Bemmel;

Sportklasse Man

25

Gert Mulder

Dodewaard;

Sportklasse Man

26

Levi Kerkhof

Ede;

Sportklasse Man

27

Niek Peters

Putten;

Sportklasse Man

28

Maurice van Duijnhoven

Elst;

Amateur Man

29

Ger Koenen

Culemborg;

Sportklasse Man

30

Joost Lammers

Utrecht;

Sportklasse Man

31

Cor van der Ploeg

Bemmel;

Sportklasse Man

32

Arno Goodijk

Veenendaal;

Sportklasse Man

33

Marco van Tiel

Rhenen;

Sportklasse Man

34

Johan Pronk

Nijmegen;

Sportklasse Man

35

Arnout Hurenkamp

Enschede;

Sportklasse Man

36

Maarten Bremer

Bemmel;

Sportklasse Man

37

Michel Ahoud

Elst Gld;

Sportklasse Man

38

Henry Schut

Zeeland;

Amateur Man

39

Marco Wassink

Ruurlo;

Sportklasse Man

 

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.1

 

 

 

 

 

1

Marissa van Putten

Tiel;

Meisjes

2

Thom Berends

 

 

 

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.2

 

 

 

 

 

1

Victor Kroesbergen

Ede;

Jongen

2

Koen Sonnemans

Someren;

Jongen

3

Ryan van de Westerlo

Helmond;

Jongen

4

Noļ Moes

Goirle;

Meisjes

5

Bo Klappe

Eindhoven;

Meisjes

 

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.3

 

 

 

 

 

1

Toine Broekroelofs

Zwolle;

Jongen

2

Mees Bassa

Noordeloos;

Jongen

3

Liz Toonen

Boxmeer;

Meisjes

4

Lars van de Weijer

Aarle-Rixtel;

Jongen

5

Sara Sonnemans

Someren;

Meisjes

 

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.4

 

 

 

 

 

1

Jan van Schaik

Amsterdam;

Jongen

2

Jente Derksen

Haalderen;

Jongen

3

Hugo Paats

Apeldoorn;

Jongen

4

Danijel Agricola

Terwispel;

Jongen

5

Marthijn Berends

Westerbork;

Jongen

6

Niels Hanegraaf

Heeswijk-Dinther;

Jongen

 

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.5

 

 

 

 

 

1

Norah Knoef

Eefde;

Meisjes

2

Jelle Schieven

Zieuwent;

Jongen

3

Rivkah Kroesbergen

Ede;

Meisjes

4

Tij Pricken

Gendt;

Jongen

5

Lotte Sonnemans

Someren;

Meisjes

6

Ciara Nijland

Lelystad;

Meisjes

 

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.6

 

 

 

 

 

1

Casper Noorloos

Kaatsheuvel;

Jongen

2

Fenna Derksen

Haalderen;

Meisjes

3

Rosanne van Rees

Groot-Ammers;

Meisjes

4

Matz Damman

Groenlo;

Jongen

5

Marit Braat

 

 

6

Veerle Verbeek

Amsterdam;

Meisjes

7

Stijn Tiemessen

 

 

8

Timo van Mullem

 

 

 

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.7

 

 

 

 

 

1

Sam Hermans

Tegelen;

Jongen

2

Denim Franken