RONDE VAN OTTOLAND

                                              23 SEPTEMBER 2017

 

UITSLAG.NIEUWELINGEN

 

 

 

 

 

1

Enzo Leijnse

Amstelveen;

Nw.02e jaars

2

Sten Verzijl

Berkel en Rodenrijs;

Nw.02e jaars

3

Olav Kooij

Numansdorp;

Nw.02e jaars

4

Arjan Boshoven

Spijkenisse;

Nw.02e jaars

5

Biko van Mil

Voorburg;

Nw.02e jaars

6

Ruben Blom

Tienhoven;

Nw.02e jaars

7

Jesse Sytema

Leusden;

Nw.02e jaars

8

Serginho Wilshaus

Haarlem;

Nw.02e jaars

9

Melvin Drost

Veenendaal;

Nw.02e jaars

10

Aldert van der Veen

Wijnjewoude;

Nw.02e jaars

11

Jonas de Poorter

Den Haag;

Nw.02e jaars

12

Emiel Fontijne

Krimpen aan de IJssel;

Nw.02e jaars

13

Martijn Rasenberg

Terheyden;

Nw.02e jaars

14

Anthony Vilches-Kolkman

Haarlem;

Nw.01e jaars

15

Noel Luijten

Meerkerk;

Nw.01e jaars

16

Leon Ellermann

Emmen;

Nw.01e jaars

17

Timo de Zeeuw

Molenaarsgraaf;

Nw.01e jaars

18

Niek Voogt

Ouderkerk aan den Amstel;

Nw.02e jaars

19

Luc Besseling

Amersfoort;

Nw.02e jaars

20

Robbert Rasenberg

Terheyden;

Nw.02e jaars

21

Tom Waldram

Nieuwerkerk aan den IJssel;

Nw.01e jaars

22

Delano Swenne

Heukelum;

Nw.01e jaars

23

Loe van Belle

Zoetermeer;

Nw.01e jaars

24

Luuk Spijker

Sleeuwijk;

Nw.01e jaars

25

Tony Boon

Assendelft;

Nw.01e jaars

26

Gabriel Melching

Rotterdam;

Nw.01e jaars

27

Mathijs de Blom

Zeewolde;

Nw.01e jaars

28

Igor Baars

Nieuw-Vennep;

Nw.01e jaars

29

Etienne van Poecke

Nieuw-Vennep;

Nw.01e jaars

30

Menno Vonk

Hoogblokland;

Nw.02e jaars

31

Thomas Steegenga

Utrecht;

Nw.02e jaars

32

Lars Hohmann

Oosterhout;

Nw.02e jaars

33

Joris Keller

Den Haag;

Nw.01e jaars

34

Nick van Dorp

Zaandam;

Nw.02e jaars

35

Tristan van den Berg

Alphen aan den Rijn;

Nw.02e jaars

36

Jip de Moor

Amsterdam;

Nw.02e jaars

37

Vincent Kriek

Zeewolde;

Nw.01e jaars

38

Luiten

Naarden;

Nw.02e jaars

39

Jonas Franken

Apeldoorn;

Nw.02e jaars

40

Joppe van der Weerdt

Amsterdam;

Nw.02e jaars

41

Geert van Kappel

Sleeuwijk;

Nw.02e jaars

42

Jesse Frankema

Lelystad;

Nw.01e jaars

43

Sjors van der Glas

Dordrecht;

Nw.01e jaars

44

Tim Nasveld

Abbenbroek;

Nw.01e jaars

 

 

 

 

 

UITSLAG.SPORTKLASSE

 

 

 

 

 

1

Bart Streefkerk

Ameide;

Sportklasse

2

Corne Castein

Renkum;

Sportklasse

3

Jeroen Martens

Rotterdam;

Sportklasse

4

Frans van Winden

Bergschenhoek;

Sportklasse

5

Arjan Seunninga

Ede;

Sportklasse

6

Wilfred Harbers

Putten;

Sportklasse

7

Marco Postma

Almere;

Sportklasse

8

Adrie Frijters

Wageningen;

Sportklasse

9

Arje de Waard

Dordrecht;

Sportklasse

10

Martijn de Putter

Nederhemert;

Sportklasse

11

Joel Verlee

Sleeuwijk;

Sportklasse

12

Marcel Klapwijk

Ter Aar;

Sportklasse

13

Auke Broex

Ouderkerk aan den Amstel;

Sportklasse

14

Geert Minkema

Schoonhoven;

Sportklasse

15

Willem van den Akker

Almere-Buiten;

Sportklasse

16

Alexander Masseurs

 

Sportklasse

17

Elbert van den Berg

Nijkerkerveen;

Sportklasse

18

Daniel Kleijn

Wognum;

Sportklasse

19

Gerben Kroon

Wijk en Aalburg;

Sportklasse

20

Johnny van den Berg

Beuningen;

Sportklasse

21

Paul van Ewijk

IJmuiden;

Sportklasse

22

Levi Kerkhof

Ede;

Sportklasse

23

Bartjan Maat

Schoonhoven;

Sportklasse

24

Krijn Huijzer

Krimpen aan de IJssel;

Sportklasse

25

Ton Ippel

Barendrecht;

Sportklasse

26

Dingeman Vink

Haarlem;

Sportklasse

27

Martijn van Gemerden

Vlaardingen;

Sportklasse

28

Ard Veneman

Utrecht;

Sportklasse

29

Harmen Brandwijk

Bleskensgraaf;

Sportklasse

30

Alex Duijnisveld

Zoetermeer;

Sportklasse

31

Bart Dijk

Arnhem;

Sportklasse

32

Julian Vlasblom

Schoonhoven;

Sportklasse

33

Tim Wagena

Amsterdam;

Sportklasse

34

Tony Reijtenbagh

Zuidland;

Sportklasse

35

Frits van Lieshout

Spaarndam;

Sportklasse

36

Cor van der Ploeg

Bemmel;

Sportklasse

37

Leewah Woo

IJmuiden;

Sportklasse

38

Pieter van Egmond

Rotterdam;

Sportklasse

39

Marten Vosmer

Ede;

Sportklasse

40

Marco Blom

Tiel;

Sportklasse

41

Jim Schipper

Obdam;

Sportklasse

42

Eddy Hermsen

Ochten;

Sportklasse

43

Mark Hermsen

Ochten;

Sportklasse

44

Brent Spekman

Delft;

Sportklasse

45

Arjan Kooij

Numansdorp;

Sportklasse

46

Sander Lodder

Ridderkerk;

Sportklasse

47

Antonio Vilches-Kolkman

Haarlem;

Sportklasse

48

Leon Oosters

Hellevoetsluis;

Sportklasse

49

Mark van der Weide

Den Haag;

Sportklasse

50

Niek Peters

Putten;

Sportklasse

51

Martin de Peuter

Oud-Beijerland;

Sportklasse

52

Edwin Driessen

Utrecht;

Sportklasse

53

Marcel van Harlingen

Wormer;

Sportklasse

54

Rindert van Dam

Nieuwpoort;

Sportklasse

55

Bart Pieck

Utrecht;

Sportklasse

56

Stan Janssen

 

 

57

Casper van der Marel

Maasland;

Sportklasse

58

Marco van Tiel

Rhenen;

Sportklasse

59

Jeffrey van den Hoven

Raamsdonksveer;

Sportklasse

60

Douwe van der Hoeven

Hoogvliet;

Sportklasse

61

Edward Sol

Spijkenisse;

Sportklasse

62

Sjoerd Bult

Rhoon;

Sportklasse