CLUB KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND

                                   30 SEPTEMBER 2017

 

 

UITSLAG.CAT.A

 

 

 

 

 

 

1

UWTC de Volharding

59:44:00

 

2

WV de Jonge Renner

1:00:44

0:59

3

Westland Wil Vooruit

1:01:31

1:46

4

NWV Groningen

1:01:53

2:08

5

ZWC D.T.S.

1:02:00

2:15

6

WV Schijndel

1:02:47

3:02

7

Willebrord Wil Vooruit

1:02:54

3:09

8

Restore Cycling

1:03:09

3:24

9

WV De IJsselstreek

1:03:16

3:31

10

DRC de Mol

1:03:24

3:39

11

GRC Jan van Arckel

1:03:30

3:45

12

West Frisia

1:03:43

3:58

13

WRV de Peddelaars

1:03:47

4:02

14

WV de Kannibaal

1:03:50

4:05

15

USWV de Domrenner

1:04:20

4:35

16

Ver. Cycling Club Monkey Town

1:04:29

4:44

17

FTC Marknesse

1:04:52

5:07

18

Sensa-Kanjers voor Kanjers

1:04:53

5:08

19

R en TV de Zwaluwen

1:05:06

5:21

20

TWC Het Snelle Wiel

1:05:07

5:22

21

WV Breda

1:05:38

5:53

22

RWC Ahoy

1:05:41

5:56

23

STMA Cycling team

1:05:50

6:05

24

Twente-Salland Cycling Team

1:06:10

6:25

25

WV Avanti

1:06:29

6:44

26

RTV Oldenzaalse WCL

1:06:31

6:46

27

WV Noord-Westhoek

1:06:33

6:48

28

GWC de Adelaar

1:06:33

6:48

29

WTC de Amstel

1:06:35

6:50

30

Cycle Sport Groningen

1:06:36

6:51

31

W.V. Princenhage

1:06:41

6:56

32

W.C.L. Bergklimmers

1:06:43

6:58

33

WV de Driehoek

1:06:45

7:00

34

LRTV Swift

1:06:47

7:02

35

WTOS Delft

1:06:55

7:10

36

Hanzerenners Zwolle

1:07:10

7:25

37

WSV de Zwaluwen

1:07:11

7:26

38

RTV Vierakker-Wichmond

1:07:12

7:27

39

msmwv Dutch Mountains

1:07:31

7:46

40

BRC Kennemerland

1:07:47

8:02

41

Hardenberger WSV

1:07:48

8:03

42

GSWV Tandje Hoger

1:08:03

8:18

43

WTC Maas-Waal

1:08:10

8:25

44

Cycloteam.nl

1:08:13

8:28

45

AR en TV de Adelaar

1:08:16

8:31

46

CS030

1:08:29

8:44

47

RTV de Bollenstreek

1:08:32

8:47

48

GRTC Excelsior

1:08:36

8:51

49

Gaul !

1:09:23

9:38

50

W.V. Eemland

1:09:27

9:42

51

Hoornse Ren en Toerclub

1:09:55

10:10

52

WV Gazgas

1:10:03

10:18

53

AvB Cycling Team

1:10:04

10:19

54

ASC Olympia

1:10:09

10:24

55

RWV de Spartaan

1:10:28

10:43

56

WV Salland

1:10:29

10:44

57

T.F.C. de Windhappers

1:10:30

10:45

58

MTB Licht Verzet

1:10:31

10:46

59

Cyclingteam Flakkee

1:10:31

10:46

60

WV Amsterdam

1:10:32

10:47

61

W.V. Omega

1:10:41

10:56

62

CRT Raalte

1:11:00

11:15

63

ZTIKZ

1:11:21

11:36

64

F.T.C. Toer '80

1:11:46

12:01

65

TC Zevenhuizen '80

1:12:00

12:15

66

ARC Ulysses

1:13:36

13:51

67

NSWV Mercurius

1:13:57

14:12

68

WV Alcmaria Victrix

1:14:34

14:49

69

LWC de Paaschberg

1:14:48

15:03

 

 

 

 

 

UITSLAG.CAT.B

 

 

 

 

 

 

1

UWTC de Volharding

42:34:00

 

2

Ver. Cycling Club Monkey Town

43:09:00

0:34

3

RWC Ahoy

43:11:00

0:37

4

Westland Wil Vooruit

43:41:00

1:06

5

WV de Jonge Renner

43:49:00

1:14

6

Willebrord Wil Vooruit

44:10:00

1:35

7

Hanzerenners Zwolle

44:11:00

1:36

8

WTC de Amstel

44:15:00

1:41

9

TWC Het Snelle Wiel

44:49:00

2:15

10

LRTV Swift

44:50:00

2:15

11

WRV de Peddelaars

44:51:00

2:17

12

K.W.C. Kampen

44:52:00

2:17

13

ZWC D.T.S.

45:15:00

2:40

14

NWV Groningen

45:19:00

2:44

15

WV Avanti

45:29:00

2:54

16

R en TV de Zwaluwen

45:31:00

2:57

17

GRC Jan van Arckel

45:44:00

3:09

18

WV Schijndel

45:46:00

3:11

19

CRT Raalte

46:17:00

3:43

20

TWC de Kempen

46:18:00

3:43

21

WV De IJsselstreek

46:20:00

3:46

22

PRC Delta

46:43:00

4:09

23

WV Noord-Westhoek

46:45:00

4:11

24

AWV de Zwaluwen

46:46:00

4:12

25

W.V. Meteoor Assen-Roden

46:51:00

4:16

26

W.C.L. Bergklimmers

47:01:00

4:26

27

Stormvogels Veendam

47:10:00

4:36

28

RTV Oldenzaalse WCL

47:13:00

4:38

29

RWV de Spartaan

47:21:00

4:46

30

RSC de Zuidwesthoek

47:24:00

4:49

31

RTV de Bollenstreek

48:12:00

5:37

32

Hoornse Ren en Toerclub

48:16:00

5:41

33

WSV Emmen

48:17:00

5:42

34

WV WoonExpo Kapenga

48:25:00

5:50

35

TWV De Peddelaars

48:28:00

5:53

36

WV Breda

48:43:00

6:08

37

WV de Driehoek

48:56:00

6:22

38

WV Noord-Holland

49:05:00

6:30

39

West Frisia

49:33:00

6:58

40

AR en TV de Adelaar

50:31:00

7:56

41

LWV de Friesche Leeuw

50:44:00

8:10

42

GRC Jan van Arckel

50:47:00

8:12

43

WV Otto Ebbens

51:04:00

8:29

44

Hoornse Ren en Toerclub

51:25:00

8:51

45

Restore Cycling

52:13:00

9:39

46

Uithoornse WTC

53:17:00

10:42

47

HSK Trias

55:17:00

12:42

 

 

 

 

 

UITSLAG.CAT.C

 

 

 

 

 

 

1

WV Noord-Holland

47:33:00

 

2

GRC Jan van Arckel

48:36:00

1:03

3

WV Noord-Westhoek

48:52:00

1:19

4

WV de Kannibaal

49:09:00

1:36

5

WTC de Amstel

49:12:00

1:38

6

WV Avanti

49:25:00

1:52

7

Restore Cycling

50:30:00

2:57

8

AR en TV de Adelaar

50:45:00

3:12

9

WV Het Stadion

50:56:00

3:23

10

K.W.C. Kampen

51:09:00

3:36

11

NWV Groningen

51:22:00

3:49

12

RTV de Bollenstreek

51:46:00

4:12

13

RWV de Spartaan

52:10:00

4:37

14

Westland Wil Vooruit

52:40:00

5:07

15

Cyclingteam Flakkee

53:23:00

5:49

16

WTOS Delft

53:37:00

6:04

17

Hoornse Ren en Toerclub

53:41:00

6:07

18

TWC de Kempen

54:07:00

6:34

19

ARC Ulysses

54:48:00

7:14

20

ZWC D.T.S.

54:58:00

7:25

21

WV Alcmaria Victrix

55:07:00

7:34

22

CS030

55:38:00

8:05

23

Gaul !

55:46:00

8:13

24

msmwv Dutch Mountains

56:10:00

8:37

25

TWV De Peddelaars

56:53:00

9:20

26

NSWV Mercurius

57:04:00

9:31

27

WTC Maas-Waal

57:35:00

10:02

28

VWV Langszij

58:17:00

10:44

 

 

 

 

 

UITSLAG.CAT.JEUGD

 

 

 

 

 

 

1

WV Schijndel

16:12

 

2

WV de Jonge Renner

16:40

0:28

3

WRV de Peddelaars

16:51

0:38

4

WV Avanti

17:03

0:50

5

Westland Wil Vooruit

17:09

0:57

6

AWV de Zwaluwen

17:18

1:06

7

ZWC D.T.S.

17:21

1:08

8

WV Otto Ebbens

17:22

1:09

9

RWC Ahoy

17:28

1:15

10

K.W.C. Kampen

17:31

1:18

11

RWV de Spartaan

17:45

1:33

12

WV WoonExpo Kapenga

17:46

1:33

13

W.C.L. Bergklimmers

17:52

1:39

14

AR en TV de Adelaar

18:04

1:51

15

WTC de Amstel

18:06

1:54

16

Hoornse Ren en Toerclub

18:09

1:56

17

GRC Jan van Arckel

18:12

1:59

18

NWV Groningen

18:13

2:00

19

RTV Oldenzaalse WCL

18:15

2:03

20

WTC Woerden

18:16

2:04

21

ARC Ulysses

18:16

2:04

22

ZWC D.T.S. Meisjes

18:34

2:21

23

WV de Valleirenners AXA

18:48

2:36

24

TWV De Peddelaars

18:52

2:39

25

WV Noord-Westhoek

18:53

2:41

26

WSV Emmen

19:01

2:49

27

HSV de Kampioen

19:03

2:51

28

LWV de Friesche Leeuw

19:08

2:55

29

WV De IJsselstreek

20:36

4:24

30

RWV de Spartaan meisjes

20:37

4:25