VELDRIT TE LIESHOUT

                                     19 NOVEMBER 2017

 

UITSLAG.ELITE/BELOFTEN

 

 

 

 

1

Eddy van IJzendoorn

TIEL

2

Roel van der Stegen

SITTARD

3

Koen van Dijke

BAARLE NASSAU

4

Eric Brunner

SITTARD

5

Grant Ellwood

 

6

Kyle Agterberg

MAARTENSDIJK

7

Erik Boer

WOLPHAARTSDIJK

8

Jordy Luisman

LEMELERVELD

9

Denzel Stephenson

USA

10

Martin Mijnten

HOEVELAKEN

11

Carlos Schreuder

VEENENDAAL

12

Yoni de Bock

MOERBEKE

13

Maxx Chance

 

14

Lars Mastebroek

BARNEVELD

15

Mart Muskens

HEESBEEN

16

Tim Janssen

GOES

17

Koen van Helvoirt

ERP

18

Tom v.d. Bosch

DUFFEL

19

Tijs van Aert

WUUSTWEZEL

20

Kevin van Bennekom

CULEMBORG

21

Niels Verbruggen

NUENEN

22

Lars van den Berghen

NAALDWIJK

23

Jelle de Bock

MOERBEKE

24

Bart Barkhuis

NORG

25

Rowan Bergmans

MAREN-KESSEL

26

Paul Gruithuijzen

BREUGEL

27

Tom van den Berg

HELMOND

28

Demiz Hebing

APELDOORN

29

Jordi Steenbakkers

BOXTEL

30

Damian Peeters

ROZENBURG

 

 

 

 

UITSLAG.VROUWEN

 

 

 

 

1

Julia Boschker

WOERDEN

2

Aniek van Alphen

HAPERT

3

Veerle Goossens

BAKEL

4

Femke Gerritse

ROSMALEN

5

Marieke van Witzenburg

BRIELLE

6

Mascha Mulder

RIDDERKERK

7

Irene Gerritsen

BEMMEL

8

Lorena Wiebes

MIJDRECHT

9

Sylvie Swinkels

HANDEL

10

Larissa Hartog

DE LIER

11

Laura Krans

DE WILP

12

Laurel Rathbun

AMERIKA

13

Dorien Hoog Antink

OCHTEN

14

Laura van Regenmortel

ZOETERMEER

15

Iris Hoog Antink

OCHTEN

16

Aurelié Vermeir

MERELBEKE

17

Inez Beijer

DRIEL

18

Lisa Dorussen

BEUNINGEN

19

Femke Geeris

GELDROP

20

Anne van Rooijen

DRIEL

21

Celine Klootwijk

'T LOO - OLDEBROEK

22

Daphne de Vries

WOLVEGA

23

Lieke v.d. Draaij

DORDRECHT

24

Lisette Schoon

BEST

25

Pam Schutten

NIJVERDAL

26

Isa Pieterse

AMERSFOORT

27

Anouk Reen

EINDHOVEN

28

Nielske Bremmers

GELDROP

29

Rienke ten Have

HARREVELD

30

Lisanne Bouwmeester

APELDOORN

 

 

 

 

UITSLAG.JUNIOREN

 

 

 

 

1

Benjamin Gomez-Villafane

USA

2

Noah Vreeswijk

SOMEREN

3

Alex Morton

USA

4

Scott Funston

USA

5

Lars Boven

REUTUM

6

Tim van Dijke

COLIJNSPLAAT

7

Jurgen van den Aarssen

DREUMEL

8

Pete Uptegrove

SINT-MICHIELSGESTEL

9

Remco de Jong

RIJEN

10

Calder Wood

USA

11

Mika van Gestel

OSS

12

Sam Gademan

BEEK

13

Maarten de Nijs

HUIJBERGEN

14

Owen Geleijn

RIJSENHOUT

15

Dennis van Dijk

BEEK EN DONK

16

Marco Ehlert

KORTENHOEF

17

Rick de Vries

NIJEHOLTPADE

18

Bart Klein Nienhuis

LICHTENVOORDE

19

Erben van Meer

NISPEN

20

Frank de Jong

RIJEN

21

Youri van Ballegooij

LITH

22

Bjorn ten Have

HARREVELD

23

Siem van Gorcum

DRUNEN

24

Berko Dorussen

BEUNINGEN GLD

 

 

 

 

UITSLAG.NIEUWELINGEN

 

 

 

 

1

Salvador Alvarado

ROTTERDAM

2

Quinten Buijs

DE LIER

3

Lucas Janssen

PAPENDRECHT

4

Joppe de Heij

HETEREN

5

Matyas Kopecky

ZOETERWOUDE

6

Levi van Hoften

TIEL

7

Joris Reinderink

RUURLO

8

Jordi van Heijst

DEN DUNGEN

9

Hugo Kars

OOSTERBEEK

10

Noud van den Hurk

BENEDEN-LEEUWEN

11

Clarysse Elio

BELLEM

12

Mika Sardina

HELMOND

13

Bailey Groenendaal

SCHIJNDEL

14

Danny van Lierop

SOMEREN

15

Maiko Timmer

DRACHTEN

16

Roan Konings

OUDENBOSCH

17

James Potter

SOEST

18

Chris van Stralen

ENKHUIZEN

19

Huub Artz

WINTELRE

20

Yanick de Vos

VALKENSWAARD

21

Niels Huijbregts

WERNHOUT

22

Pieter Prosman

ZALTBOMMEL

23

Mat van Gorp

BERGEIJK

24

Jesse Kramer

BORKEL EN SCHAFT

25

Cas Jansen

HILVERSUM

26

Jip Kramer

OOSTERBEEK

27

Youp de Vos

HILLEGOM

28

Jens van Korven

DIESSEN

29

Frans Ledoux

LANDGRAAF

30

Max Jansen

DORDRECHT

31

Vik Smulders

LOON OP ZAND

32

Beau van Izerloo

DORDRECHT

33

Youri Meeuws

SOMEREN

34

Bram Gerritsen

BEMMEL

35

Daan van Vuuren

WOUDRICHEM

36

Ruben Velter

HEYTHUYSEN

37

Thijs Brugging

BLEISWIJK

38

Rindert Buiter

LEIDEN

39

Tijn Louwerensen

SCHIJNDEL

40

Bjorn Baudoin

VALKENSWAARD

41

Sam Oosterholt

MADE

42

Thomas Bosman

DRIEL

43

Daan Adams

BUDEL

44

Sam Kerkvliet

NIEUWE-WETERING

45

Tim van der Voort

DE LIER

46

Jens Bassa

NOORDELOOS

47

Mark Bogers

BENNEKOM

48

Cis Paridaans

EERSEL

49

Juul Thoolen

WEERT

50

Ids Visscher

PIJNACKER

51

Brian de Vries

WOLVEGA

52

Ruben van Wijk

EINDHOVEN

53

Tijn van Zandbeek

HEESWIJK-DINTHER

 

 

 

 

UITSLAG.NIEUWELING-MEISJES

 

 

 

1

Puck Pieterse

AMERSFOORT

2

Shirin van Anrooij

KAPELLE

3

Sofie van Rooijen

DRIEL

4

Lisa van Helvoirt

ERP

5

Elise Uijen

HERPEN

6

Senne Knaven

STRIJBEEK

7

Danielle Quint

DEIL

8

Kimberly Boven

REUTUM

9

Femke Gort

ECHT

10

Anoek Kuijpers

GILZE

11

Karlijn Koops

ELIM

12

Iris Offerein

MEPPEN

13

Leonie Boschker

WOERDEN

14

Silke Blei

HURWENEN

15

Sophia Zwaan

BODEGRAVEN

16

Britt van der Hulst

HAZERSWOUDE

17

Marit Wasmus

DEN HOORN

18

Rosanne van Rees

GROOT AMMERS

19

Fenna Derksen

HAALDEREN

 

 

 

 

UITSLAG.MASTERS 40+

 

 

 

 

1

Erik Dekker

HEDEL

2

Patrick Somsen

AALTEN

3

Micha de Vries

HILVERSUM

4

René Kuhlmann

BAARLO LB

5

Arno Winters

OMMEN

6

Gert Stappenbelt

APELDOORN

7

Ferry de Ruiter

PUTTEN

8

Johan Dussel

EELDE

9

Michel Groenendaal

SINT-MICHIELSGESTEL

10

Nils ten Brinke

APELDOORN

11

Robbert Wajer

BEILEN

12

Watze Vroom

BENNEKOM

13

Marcel Witte

AMSTERDAM

14

Patrick Heijnen

HEUSDEN GEM HEUSDEN

15

Lars Rietveld

OUDEWATER

16

Edgar van Meer

NISPEN

17

Tijmen Kamphuis

LOCHEM

18

Marc Boudreau

OTTAWA

19

Michael Breedt

DIEMEN

20

Marcel Boschker

WOERDEN

21

Iwan Bourgonje

VAASSEN

22

John Montulet

VENLO

23

Thierry Bakker

ROOSENDAAL

24

Harrie Peeters

BLERICK

25

Richard Visscher

PIJNACKER

26

Paul Laning

BLERICK

27

Jan de Vries

NIJEHOLTPADE

28

Berry Lamers

AMMERZODEN

29

Marcel Janssen

NIJMEGEN

30

Roland van Erp

BEST

31

Frank Giesbers

VEGHEL

32

Harrie van der Burgt

OSS

33

Rene Gerritsen

BEMMEL

34

Frank van Oirschot

OISTERWIJK

35

Arjan Vogel

DEN HAAG

36

Erwin Rijnders

NIEUWEGEIN

37

Lambert van de Wiel

BERLICUM NB

38

Ronald Brugmans

DE BILT

39

Theo Broere

AMSTERDAM

 

 

 

 

UITSLAG.AMATEURS/SPORTKLASSE

 

 

 

1

Mattijn Motshagen

NIJKERK GLD

2

Yannick Runhart

APELDOORN

3

Atse ten Brinke

LICHTENVOORDE

4

Freek de Jong

DEIL

5

Tommy Oude Elferink

NIEUWVEEN

6

Bart de Veer

VREELAND

7

Klaas Groenen

BOXTEL

8

Jan Metselaar

BERGSCHENHOEK

9

Bas de Bruin

UITHOORN

10

Raymond van de Kruisweg

OLDEBROEK

11

Dennis van de Kruisweg

OLDEBROEK

12

Remco Schellevis

STOLWIJK

13

Daan de Jonge

AXEL

14

Tom Davids

NIJMEGEN

15

Tim Putman

ZELHEM

16

Joery Nijkamp

ZELHEM

17

Daan Switters

UTRECHT

18

Peter Fick

MAASTRICHT

19

Coen Groot

PAPENDRECHT

20

Joppe van Stiphout

LENT

21

Menno van Capel

NOORDEN

22

Frank Sikking

ODIJK

23

Mike Hooiveld

ANDIJK

24

Mike van Veelen

ARNHEM

25

Dennis Willemsen

HELMOND

26

Roukebert de Boer

TILBURG

27

Teun Forschelen

TILBURG

28

Tom van Braak

VELP

29

Edwin Pauli

'S-GRAVENHAGE

30

Mark Sikking

ODIJK

31

Mike van der Ham

LEXMOND

32

Ronald Kolkman

METEREN

33

Jernst Tempelaar

NIJMEGEN