††††††††††††††††††† JEUGDVELDRIT TE MOERGESTEL

††††††††††††††† †††††††††††††††09 DECEMBER 2017

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.7

 

 

 

 

1

Menno Huising

WATERINGEN

2

Bart Kortleve

HAVELTE

3

BjŲrn Hommes

APPELSCHA

4

Juul Nagengast

BEILEN

5

Jasper Huitema

RODEN

6

Daan van den Eijnde

GEMERT

7

Marvin Peters

WEHL

8

Jari Prins

HANK

9

Thijs Bakker

RIJSSEN

10

Elmar Abma

WOLVEGA

11

Anne Kiers

WESTERHAAR-VRIEZENVEENSEWIJK

12

Daan van LŁling

ALPHEN A/D RIJN

13

Daan den Breejen

PAPENDRECHT

14

Michael Boers

NAALDWIJK

15

Jardy van der Burg

BERKEL EN RODENRIJS

16

Halvar de Jager

BARENDRECHT

17

Jelle Sengers

VALKENSWAARD

18

Daan van den Berg

DE LIER

19

Sal Meijers

BAARN

20

Mees van Duren

NES A/D AMSTEL

21

Pepijn van der Straaten

BUDEL

22

Sjoerd te Nijenhuis

DEN HAAG

23

Milan Huizer

WADDINXVEEN

24

Roel Vrancken

S-HERTOGENBOSCH

25

Michiel van Vliet

SLIEDRECHT

26

Bart Kastelein

BURGH-HAAMSTEDE

27

Tim van den Noort

DE MEERN

28

Nick Klijn

LEERDAM

29

Daan van den Eijnden

PRINSENBEEK

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.6

 

 

 

 

1

Jelte Jochems

PUTTEN

2

Guus van den Eijnden

GEMERT

3

Christiaan van Rees

GROOT AMMERS

4

Leonie Bentveld

BURGUM

5

Colin Strik

HEERLEN

6

Luna Cnossen

APELDOORN

7

Niels Brinkman

NOORDLAREN

8

YaŽl Plas

APELDOORN

9

Bibi Verzijl

BERKEL EN RODENRIJS

10

Jan Kraus

OSS

11

Mika Vijfvinkel

DE LIER

12

Mirre Knaven

STRIJBEEK

13

Ingmar Kars

OOSTERBEEK

14

Isa Looienga

DRACHTEN

15

Thom van Herwaarden

ROSSUM

16

Jony van den Eijnden

GEMERT

17

Tim v.d. Poel

PAPENDRECHT

18

Swen Vonk

BERGSCHENHOEK

19

Sep Kramer

OOSTERBEEK

20

Gijs Ariens

HEENVLIET

21

Carmen van der Veen

ZWOLLE

22

Indy verwaarst

HAARLE

23

Britt Kerste

AARLE-RIXTEL

24

Nienke Veenhoven

OOSTZAAN

25

Koen Engberink

BILTHOVEN

26

Ed Uptegrove

SINT-MICHIELSGESTEL

27

Bo van Elven

ETTEN-LEUR

28

Ben Poelman

DEN HAAG

29

Jelle Schieven

ZIEUWENT

30

Pem Hoefmans

ALPHEN

31

Manon Turkstra

BEILEN

32

Lotte Sonnemans

SOMEREN

33

Krijn Veldboer

HELMOND

34

Roos Engberink

BILTHOVEN

35

Ingmar van den Bosch

LISSE

36

Ryan de Bruijn

BERGEN OP ZOOM

37

Dean Verwaarst

HAARLE

38

Wouter Kortman

TILBURG

39

Dante Broeren

BERKEL EN RODENRIJS

40

Tijs van der Pols

ABBENBROEK

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.5

 

 

 

 

1

Ruud Junior Nagengast

BEILEN

2

Antoine Quint

DEIL

3

Mark van Kleef

KESTEREN

4

Danny Turkstra

BEILEN

5

Cedric de Jager

BARENDRECHT

6

Thomas van den Eijnden

PRINSENBEEK

7

Niek Suijker

SCHIPLUIDEN

8

Luca van der Veken

ST JAN STEEN

9

Tsjisse Weening

HARKEMA

10

Lauren Molengraaf

CAPELLE A/D IJSSEL

11

Mads de Roos

APPELSCHA

12

Jente Derksen

HAALDEREN

13

Nance van der Drift

WATERINGEN

14

Jelle de Vlaam

GRAVENDEEL

15

Rob Kastelein

BURGH-HAAMSTEDE

16

Mark Mandemaker

HOOGVLIET

17

ZoŽ van Velzen

WADDINXVEEN

18

Jorn van der Made

PRINSENBEEK

19

Niels van der Laan

HILVERSUM

20

Finn Hoefmans

ALPHEN NB

21

Jorn van Beers

MOERGESTEL

22

Denley van Wijnbergen

WERKENDAM

23

Marthijn Berends

WESTERBORK

24

Bjorn van der Drift

WATERINGEN

25

Jitse Wildermans

VALKENSWAARD

26

Loes Nomden

HATTEM

27

Cas Briggeman

ROCKANJE

28

Luuk van der Drift

WATERINGEN

29

Tijn van den Berg

DE LIER

30

sven schepers

AMERSFOORT

31

Sven Van MerriŽnboer

WERNHOUT

32

Luca van Oudheusden

ANDEL

33

Sven Stapersma

'S-GRAVENZANDE

34

Senna Wuisman

SPIJKENISSE

35

Luca Dingemans

TILBURG

36

Rosalie de Haas

PIJNACKER

37

Job Stam

ENGELEN

38

Anouk Bijl

PAPENDRECHT

39

Tristan van Bakel

HELMOND

40

Tyler Geerlings

TILBURG

41

Kevin van Eck

ZUIDLAND

42

Joris van Poppel

TILBURG

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.4

 

 

 

 

1

Thomas Huitema

RODEN

2

Michiel Mouris

BAAMBRUGGE

3

Boris van der Voort

KWINTSHEUL

4

Emma van Haaren

OISTERWIJK

5

Cas Krebbers

DEEST

6

Finn Hiemstra

BURGUM

7

Hugo Wessels

ENTER

8

Cyriel Hooghwerff

DORDRECHT

9

Loran Viets

MONTFOORT

10

Mae Cabaca

VLAARDINGEN

11

Maurits Buiter

LEIDEN

12

Lars Langendoen

BERKEL EN RODENRIJS

13

Daan van Rooij

BERGHEM

14

Liz Toonen

BOXMEER

15

Sara Sonnemans

SOMEREN

16

myrthe meinema

AMERSFOORT

17

Fee Knaven

STRIJBEEK

18

Aron van Vugt

GIESSEN

19

Lucas Demuyt

BOEKEL

20

Maud Adams

BUDEL

21

Lars van de Weijer

AARLE-RIXTEL

22

Jibbe van Dam

TILBURG

23

Kaj Roeling

MONSTER

24

Floris Blok

ROTTERDAM

25

Arne Bleyen

DOMMELEN

26

Thijs Bijl

PAPENDRECHT

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.3

 

 

 

 

1

Lars van der Laan

HILVERSUM

2

Jowi Cnossen

APELDOORN

3

Amy de Bruijn

BERGEN OP ZOOM

4

Maureen Abma

WOLVEGA

5

Koen Sonnemans

SOMEREN

6

Luke Chow

HENDRIK IDO AMBACHT

7

Victor Kroesbergen

EDE

8

Dave Boekestijn

'S GRAVENZANDE

9

Thomas Panken

BLADEL

10

NoŽl Goijert

'S-GRAVENZANDE

11

Indy van Velzen

WADDINXVEEN

12

Cas Timmermans

WAGENINGEN

13

NoÔ Moes

GOIRLE

14

Neel Lepelaars

BERGEIJK

15

Maeryn van den Hoogen

EINDHOVEN

16

Zara Ansems

LAGE ZWALUWE

17

Kim Lauwerijssen

RUCPHEN

18

Selena Bas

NIEUW LEKKERLAND

19

Robin Vermij

GOUDA

20

Isere Koster

ETTEN- LEUR

21

Brent van den Nouweland

RIJEN

22

ChloŽ Gerrits

HELMOND

23

Maartje Jacobs

VELDHOVEN

24

Lotte van MerriŽnboer

WERNHOUT

25

JoŽl van het Zelfde

ZUILICHEM

26

Bo Klappe

EINDHOVEN

27

Tygo van der Beek

HEENVLIET

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.2

 

 

 

 

1

Bart Huijbregts

WERNHOUT

2

Bente Jochems

PUTTEN

3

Teun van Beurden

EINDHOVEN

4

Marissa van Putten

TIEL

5

Mats Moeliker

EINDHOVEN

6

Delano Heeren

SPRUNDEL

7

Sam van der Drift

WATERINGEN

8

Amy Grosz

ZEVENHUIZEN

9

Filijn Demuyt

BOEKEL

10

Ayden de Jong

ZOETERMEER

11

Floortje de Vries

MONSTER

12

Anne Freij

HELLEVOETSLUIS

13

Andries Knapen

ESCH

14

Hailey Gerrits

HELMOND

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.1

 

 

 

 

1

Beer van Beurden

EINDHOVEN

2

Damy van den Bogaard

HELMOND

3

Tim van der Velden

RIJSWIJK ZH

4

Nicole van Sighem

DEN HAAG

5

Nynke Jochems

PUTTEN

6

Imke Menting

APELDOORN

7

Jasper van Katwijk

HANDEL

8

Luuk Meijer

BLADEL

9

Yara Gouw

BARENDRECHT

10

Demi Keijzer

ALPHEN AAN DEN RIJN

11

Thom Berends

WESTERBORK

12

Finn Wuisman

SPIJKENISSE

13

Marly Langendoen

BERKEL EN RODENRIJS